Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
7. nov 2009

idem spat...dnes ma uz nic nebavi...
sme boli potom v avione a tam tolko ludi, jak keby ani kriza nebola...uz ani do nakupnych centier nepojdem (taka sa to hlavne vikendov) 😠

kajuska111
7. nov 2009

ja som to tiez vtedy citala od tej holky prvy krat a som to hovorila kamaratovi co maju 10 mesacne babo...ked tam isiel nakupovat, tak sa tiez spytal, ci mozu aj s babom a povedali ze nie, tak sa pytal, ze kde je to napisane a ze mu povedali, ze to tak je a ze ich nepustia...nastastie teda bol sam bez maleho...

kajuska111
7. nov 2009

ajka, my sme boli vcera v Laugu v TN a super, zatial nebolo vela ludi

tak dobruuu

potulka
7. nov 2009

ajka, vidim, ze dnesny nakupny den stal za to. 🙄

hodila som do albumu Matejkovo leto nejake augustove fotky. to fakt bolo niekedy teplo?? 😀

taella
7. nov 2009

ajka do Metra nesmú deti z bezpečnostných dôvodov , nakoľko tam behajú s tými vysokozdvižnými vozíkmi a zpoza volantu by ich nebolo vidieť . Ale kedže ty si ju mala v manduce , tak by nemal byť problém , ale keď raz majú deti vstup zákaz ... 😕 😅

taella
7. nov 2009

no ale keby si tam išla zajtra , tak by ťa mali pustiť, lebo im začína family days až do 8. 12. ( iba každú nedeľu ) , to môžu prísť aj deti ( vtedy majú zákaz jazdiť na vozíkoch ) .

taella
7. nov 2009

mám to z prvej ruky , manžel tam pracuje 😉

pasoa
7. nov 2009

potulka, leto? to čo je?

potulka
7. nov 2009

pasoa, to je take to obdobie, ked sa ideme roztopit a zelame si, aby uz boli vianoce. 😀

egyptanka
7. nov 2009

Dozehlene ... stihla som ozehlit aj nase dospelacke veci i ked to som mala v plane zajtra, ale aspon mam klud na zajtra vecer. Ked bude mala na obed spat, tak spravim poriadok vo veciach. Myslim si, ze bodycka s kratkym rukavom by som uz mohla odlozit do krabice "uz nevynosime".
Som sa chcela spytat ... v com spavaju vase deti a co maju oblecene pocas dna??

egyptanka
7. nov 2009

ajka, cooooo?? No to by som hned oslovila nejaku telku ... ako sa takto mozu spravat?? To akoze matka dietata nemoze byt zivnostnicka a ist nakupovat?? Tak to je sila. Som sa normalne rozculila.

egyptanka
7. nov 2009

mgk, peknu oslavu ... 😉

egyptanka
7. nov 2009

je tu niekto alebo to uz mam zabalit??

potulka
7. nov 2009

toto je ina schizofrenia... na jednej strane si zelam, aby matej nerusene spal, no na druhej strane tu mam jedno natlakovane prso, ktore sa mi nechce odsavat. naposledy z neho pil na obed... 😅 na olovrant stacilo ovocie a vecer natlakovane prso c. 2. hmmmm...
egy, matejko spava v tenkom overale, zalepeny do flisovej zavinovacky do autosedacky, z ktorej mu trcia nohy. 😀 tie ma prikryte tenkou flisovou dekou. spava takto uz prakticky od narodenia. cez den ma dlhe bodynko, teplaky na traky alebo dupacky, ponozky a podla teploty v byte niekedy este mikinu. ked ideme von, vymenime teplaky za nohavice (alebo aj nie, ak sme lenivi), na vrch hodime pleteny svetrik, stredne teplu vetrovku, capicu a sup do fusaku. ked boli vacsie zimy, pod gatami mal take tie navleky namiesto pancuch a capacky.

egyptanka
7. nov 2009

potulka, tak ja som fakt asi divna ... mala spava len v balnenom overale a pod tym som zacala davat ponozky a prikryta perinou.
a v nom je niekedy az do obeda a ked nejdeme von tak aj do vecera, ked sa nezaspini pri obede. Tak mi to napadlo, lebo mam pocit, ze je velmi nalahko oblecena.

s tym prsom odsaj rucne, kym ti tlak povoli ... par krat sa podojis a bude v pohode. 😉

egyptanka
7. nov 2009

Jeeee a zajtra nemusim varit obed ... ostalo nam zo dneska a malej varim na dva dni. A ked ostane cca 100g tak hodim maly poharik kupenskeho prikrmu a som vybavena. 🙂
Inac sm postrehla, ze moje ovocne domace vyzivy jej chutia viac ako kupenske. Pri zelenine je to jedno.

pasoa
7. nov 2009

egy, ja dávam matúška na noc do bodynka + overalík (celé dupky) a pod perinu.
ale v spálni máme dsoť chladno

egyptanka
7. nov 2009

pasoa, aj my ... ved mame permanentne otvorenu ventilacku.

egyptanka
7. nov 2009

no cakam kym sa dieta prebudi na kojenie a idem spat ... a kde je nsoci so svojim polnocnym dobrym ranom??

egyptanka
7. nov 2009

moj muz prave do seba dlavi kus udeneho masa a pecivo ... fuuu sa mi zaludok obratil.

munu
7. nov 2009

Egy, ja na noc obliekam Matkovi bodynko s kratkym rukavom a na to overalik (cele dupacky) a prikryty nikdy nechce byt, tak zaspava odkryty a potom ho prikryvam v noci, lebo sa zvykne odkopavat.. a cez den ma bodynko s kratkym rukavom, puncosky, teplacky, ponozky, tricko s dlhym rukavom.. ked ideme vonku, tak mu davam bodynko, puncosky, nohavice alebo dziny, ponozky, niekedy aj topanocky a na vrch tricko s dlhym rukavom a vetrovocku, tiez ked je chladno, tak pod vetrovocku este vlneny svetrik..no a samozrejme ciapocku na hlavku.. nejako extra ho nenaobliekavam.. skor tak ako my dospeli sa obliekame.. lebo aj tak ho potom z kociara vytiahnem po prichode domov niekedy az spoteneho.. alebo mu je tak akurat..

egyptanka
7. nov 2009

munu, hmmm s tym bodynkom s kratkym rukavom a overalikom dobry napad, lebo aj moja sa furt odkope. Diky

A kto pouziva spaci vak??

egyptanka
7. nov 2009

no polnocne budenie malej sa nekona, kaslem na to idem spat ... bru noc.

munu
7. nov 2009

dobru noc egy a nemas za co 🙂

pasoa
8. nov 2009

aaaach, dnes netradične to tu uzatváram asi ja... prekladala som a potom vyrábala fotokalendár pre našich, no aj celkom makačka, tak ešte ani nie je hotový a ešte odsávať... brrrr... som tomu dala

taella
8. nov 2009

naši majú na noc overalik a spací vak a sú prikrytí tenkou dekou .

a sú obidvaja sopľaví opäť 😠 to je na porazenie 😝

iron
8. nov 2009

tak my sme spali v noci hadam tri hodiny, budi sa s brutalnym revom a nie a nie spat....len palcekuje. Teplotka nam mizne, uvidime zase ci vecer nevybehne, ale uz som ju dnes dala na deku nech sa hrajka, ale zatial len protestuje.

egyptanka
8. nov 2009

aj my sme mali hroznu noc ... vrrrr 😠

pasoa
8. nov 2009

no... ja som sa dostala do postele o druhej, tak nie som moc fit.. ale moji chlapi spali pekne.

Iron, ako dlho má trvať táto 6. choroba? sa mi zdá, že už veľmi dlho píšeš, že teplotuje, to už bude aj zo týždeň, nie? chudinka ninka, tak dlho sa trápiť s takými horúčkami.

matúško teplotkuje len 2.deň (po očkovaní) a ja ho nespoznávam. len vrčí, mrnká.. taký je iný... dúfam,že to rýchlo prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre