Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
10. nov 2009

samko sa naobedoval, a teraz spinka..... dnes budeme mat na obed knedlik, maso a kapusta....... najprv je samko prvorady, tak on mal prvy obedik navareny, kym som ho nakrmila, zatial sa masko pieklo ale az teraz kapusticka sa robi....

asi prsi na celom slovensku, lebo aj u nas od rana len prsi a prsi.... ☹

egyptanka
10. nov 2009

mona, aj u nas mala najprv a potom my ... teraz som jedla tak, ze som ju nechala este v stolicke, dala do ruky ryzovy šušeň s ktorym sa vyhrala a ja som nahadzala do seba jedlo. Fakt som teraz rada, ze som robila tam kde som robila, lebo tam som sa musela stihnut naobedovat do 30 minut a to aj s cestou do jedalne, vystatim rady na jedlo ... takze cisty cas na jedlo som mala cca 10 minut.

pasoa
10. nov 2009

no nejde nám voda od rána, beriem prázdne fľaše a idem ku kamoške na vodu
nejaká havária tuto na rohu, pohotovosť vodovodná, bager, čerpado...
asi čosi prasklo
idem ku kamoške po vodu ako do studne, matúška do manducy a fľaše do batoha... do toho lejaku, ma prdne 😒

cestoviny na obed som si varila v minerálke 😠 (egy, dnes som mala presne ten nestíhačkový obed - cestoviny so syrokrémom) ale to len "vďaka" tej odstavenej vode. matúško je zlatučký. teraz vrčí v lehátku, už sa idem obliecť a ideme...

ajka82
10. nov 2009

tak my sme boli plavat doobeda, karinka bola zas vo svojom zivle 😵 ..ale to pocasie no otras...cestou tam prsalo a cestou naspat nas skoro odfuklo 😠 karinke trcala len ciapka z mojej bundy 😅

nsoci, ja som za malou behala a prichytavala som ju ked padala, hlavne aby si hlavu neotrieskala...na zadok som ju nechala kludne padnut a uz sa vie pekne zo stoja dat dole, nemusim za nou behat, len ked nahodou stoji pri jedalenskej stolicke, lebo ta je na parketach a nikdy neviem ci sa jej nesmykne(ale to som len pri nej a chytam ked je krizovy stav, inac nie)

egy ked chces varit a mas manzela doma tak malu nechaj jemu nech sa hraju a rob co potrebujes...ja tiez tak, ked ma nahodou mato volno

chcela som ist krpcovi kupit topanky na von do tohto necasu, lebo vcera chcela ist von z kocika, ale mala akurat len flisove papuce na nozkach a v tom na zemi stat nemoze...ale je vonku hnusne, tak neviem ci dnes pojdeme...

ajka82
10. nov 2009

ja som dnes vedela, ze nebudem stihat varit obed, kedze sme po jedenestej dosli domov z plavania a obe vyhladovene...tak som cestou zobrala pre seba pizzu 😅
cestoviny s bambinom su moja krizovka a ked je trosicka viac casu, tak hodim na cestoviny omacku sunkovu...1 smotana na slahanie, cca 100g sunky pokrajanej na kocky, alebo pasiky a pol bambina...toto vsetko nechat prevret a je obed hotovy 😉

iron
10. nov 2009

baby tie vase krizove obedu su fajn...ale to by som tie suroviny musela mat v chladnicke... 😀
My sme boli von, prsi ako sialena ale je prijemne...krpata spokojna, hrala sa s prsiplastom...ideme sa hrat, zatial papa

ajka82
10. nov 2009

pasoa ty si myslela takuto kocku?
http://www.ihracky.sk/18891-kocka-plna-prekvape...
alebo to bolo cisto so zvieratkami?

mgk111
10. nov 2009

no kubko stale teplotkuje, raz viac raz menej... ako casto ste meravali teplotu?

nove fotecky kubkove - ajka ved nemusis mat fbc aby ti to slo otvorit...

http://www.facebook.com/album.php?aid=120564&id...

ajka82
10. nov 2009

mgk, u teba viem ze nemusim 😉 ale u ostatnych treba 😠

mgk111
10. nov 2009

ajka - takto nechapem preco... prave zalomil, tatino ho uspal, idem sa pustit do upratovania komory

ajka82
10. nov 2009

taky maly a uz flasu otvara 😵

ajka82
10. nov 2009

mgk, neni tam nahodou v nastaveniach ci chces mat album verejny alebo len pre uzivatelov fcb...alebo take nieco? ...na picasa som si to napr. vsimla zesa to tak da rozdelit

ajka82
10. nov 2009

krpec mi spi poobede uz dve hodky a tu nikoho ☹
objednala som malej taku kocku-choditko na vianoce

iron
10. nov 2009

ajka hod link aku

ajka82
10. nov 2009

iron, ta co beha tu na boku http://detskahracka.sk/-p-799.html
povodne som chcela inu, ale tam su male casti a je az od 3 rokov...tak bude mat medvedika

iron
10. nov 2009

ta je super...
fuj to co je dnes za tlak....toci sa mi v hlave, boli ma zaludok fuj...

ajka82
10. nov 2009

iron mne tak bolo vcera vecer 😖 a dnes uz som hodila dve kavy...
no a slecna este stale hcrape 😲

ajka82
10. nov 2009

baby myslite ze toto sa bude lubit 7 rocnemu dievcatku? http://www.ihracky.sk/15940-magneticky-sperk-a-...
ale mne sa aj supermag lubi, len neviem ci by ju to bavilo ...napr.: http://www.ihracky.sk/18623-supermag-klasik-fos...

poradte co radsej 😅

egyptanka
10. nov 2009

tak aj ja som mala nuteny oddych ... ale musim priznat dobre padol, zaliezt s malou do postele a spinkala na pocudovanie pekne ... cca 2 hodinky a mame za sebou olovrant asi 210 g broskynovo-jablkovej domacej vyzivky.

egyptanka
10. nov 2009

ajka, ta suprava je dobra, ale pokial je technicky tip tak skor ten supermag

iron
10. nov 2009

ten supermag je super...mozno v tomto prevedeni je viac taky dievcensky...ale ked je to typ ako ja, tak sa bude vytesovat

http://www.ihracky.sk/18619-zirafa.sk.html?nav=...

egyptanka
10. nov 2009

mgk, kraaaasne fotky.

mgk111
10. nov 2009

iron- vy ste mali len teplotky z tych zubkov alebo aj cosi ine - prehananie a pod.?

ajka - pekny macik 🙂 a radsej by som asi tie "sperky"volila...

kubko stale horuci, teraz sme nemerali pockame az zacne mrncat - ale papa vsetko bez problemov, na ranajky jogurt, potom mliecko, obed masko zelenina, olovrant jablcko s hruckou a zapijal mlieckom a uz mi vypil 220ml caju co nepije, ale asi ho ta horucka "smadi"...

egy - dakujeme 🙂

mona1111
10. nov 2009

ajka, ak je mala paradnica tak ten prvy darcek sa jej urcite bude pacit, 🙂

mna dnes tiez boli hlava, kruti sa mi vnej, bolo mi aj na odpadnutie.... tlak som si merala a velmi nizky, uz mi manzel urobil kavicku tak mi trosku ulavilo, ale hrozne mi je dnes, a este zajtra rano utekat na hematologiu, boze sa mi nechce. alle musim....... opat mi budu brat krv......

mgk- krasne fotecky, malinky je zlatunky.... kos na pradlo mame rovvaky.... 🙂

mgk--- to je dobre ze takto teraz pije ked ma teplotku, ved aj my ked sme chory tak lekar vravi hlavne pit vela tekutin....

mgk111
10. nov 2009

mona - to bolo u svokrovcov 🙂

iron
10. nov 2009

mgk my sme nemali teploty zo zubkov ale sme mali tu siestu chorobu...
Len teploty a nic ine....

egyptanka
10. nov 2009

🙂 🙂 🙂
Maťko veru nepochodil...
Tajne chodil na jahody.
Deduško ho čapol v lese,
domov si ich neodnesie.
Dedko starý, veru tak,
stále má však dobrý zrak.
Prísne hľadí na Matúša,
nech to už viac nevyskúša

potulka
10. nov 2009

egy, to co? vecerna chvilka poezie? 😀

matejkovi tie flaky uz miznu - pasoa, u vas ako?

ajka82
10. nov 2009

asi vyhrava ten prvy darcek...vraj ona aj rada maluje a taketo veci by mohli byt 🙂
este vybavit druhu matovu neter a vianocne darceky su nachystane 😵

mgk111
10. nov 2009

iron - ahaaaa ☹ tak neviem co mame my veru... zatial len teploty a kaka kaka a kaka... ale neprehana len kaka... iank je vesely, usmievavy plny energie, umrncany ked chce spat...

ajka - to uz mas vsetky darky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre