Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

atemi
28. aug 2009

Baliiiiiiiimeeeee. Odchod na tyzden na studeny Liptov. Jupiiiiiiiii! Zmeskam sice zase BA stretko, ale vobec mi to nevadi 😀 Pretoze rano budem spat do 10tej a stari rodicia budu sediviet namiesto mna 😵 Dufam, ze ked sa vratim, tak uz toto peklo bratislavske bude fuc. Tak sa zatial mavajte krasne.

pasoa
28. aug 2009

tak, späť zo stretka s Potulkovcami a Matjovcami. bolo moc fajn. fotky neskôr, teraz idem odsávať

matja
28. aug 2009

presne tak, bolo fajne 😉
Maly mi zacal akosi moc kychat, fnuk ☹ Zajtra sme chceli ist na kremnicke gagy, ale radsej nepojdeme.

ajka82
28. aug 2009

😎 vsetky prisli domov a my este pojdeme na chvilku von

bershka
autor
28. aug 2009

seruste. no ja hlasim, ze sme zase vyhadzany skoro vsade. tentoraz to bude asi teplo, alebo ten opalovaci krem? 😕
uz serem na vsetko, nebavi ma to. hlavne, ze sa neskriabe, ta ne?

alisia
28. aug 2009

a Damianko je okupkaný, napapaný a už sníva svoje sníčky 😔
bershka, môže to byť aj opalovací krém, mne sa tiež z neho Damianko vyhádzal, ale iba trocha, vyzeralo to ako potničky.

alisia
28. aug 2009

No babky, idem žehliť, povyberala som už väčšie vecičky, niečo je opraté a niečo zajtra, je toho dosť veľká kopa, takže aj týždeň v kuse ma bude žehlička nútiť aby som sa s ňou kamošila... a o našich veciach ani nehovorím koľko ich je! Tak já du.... papa a pekný večer s príjemným debatením. AAAAAAAAAAAhojte!

pasoa
28. aug 2009

bershka, nejako si zružovela 😀
idem poprihadzovať fotos do marcovky ii

pasoa
28. aug 2009

ŽENY !!!! ZLE JE !!!
***
Na spolocny termin moze byt iba 1 nick, takze sa rozhodnite, ktory chcete nadalej pouzivat a druhy bude vymazany. Spolocny nick pre terminy sluzi taktiez iba na zakladanie fotoalbumov a nie na prispievanie do fora, preto vsetky prispevky, ktore boli napisane pod tymito nickmi budu vymazane. Albumy zalozene pod nickom, ktory bude zablokovany bude taktiez vymazany.

janocka
admin
***
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bershka
autor
28. aug 2009

to co je? ja chcem svoju foto 🙄

pasoa
28. aug 2009

to som našla v IP marcovky ii

bershka
autor
28. aug 2009

coooooo to je zase za chujoviny

bershka
autor
28. aug 2009

kto mi zmazal foto a z akeho dovodu?

pasoa
28. aug 2009

asi tu upratovala adminka po dlhej dobe. vyzerá to tak ☹

pasoa
28. aug 2009

kam mám dať naše fotôčky???

pasoa
28. aug 2009

fňuk fňuk, spamätávam sa z veľkého modrokoníkového sklamania...

bershka
autor
28. aug 2009

no, niekto tu robi ramena, miesto toho, co by mohli byt radi, ze sem vobec lozime a sypeme im prachy

kajuska111
28. aug 2009

ahojte, co sa to tu deje? bershka, kde si? co to mas za divnu ofinu? 😉

bershka
autor
28. aug 2009

ahoj kajus, mala som tu foto, s ktorou som srala dost dlho. nejaky blbecek mi ju vymazal 😠

pasoa
28. aug 2009

fňuky fňuk ☹

nsoci
28. aug 2009

Ahoj holky....

Bershik asi si mysleli, ze to nie je Tvoja realna foto.... a to byt zakazane 😉 Hod nejaku svoju a nekaz si nervy, tak to tu proste chodi. Na jednej strane kopec obmedzeni, na druhej zasa oproti inym foram/chatom slusna uroven a kultura prispevkov.

To s tymi labumami som cakala, ale vsak v poho, fotky sme uz pokukali, tak napisem adminom nech zmazu clena marcovky2009ii a budeme obmienat fotecky zo stretavok len v marcovky2009. Aj tak sme sa ood tymto nickom hlasili do fora len omylom. 😉

marcovky2009ii
28. aug 2009

No napisala som jej a postahovala fotky z mrcoviek2009ii k sebe tak keby nieco mam ich.
Idem do hajan.

pasoa
28. aug 2009

nšoči, napísala som im...
nech nemažú...nech dajú nejaké riešenie. ak chceš celé znenie môjho IP pre adminku, napíšem do IP 😉

alisia
28. aug 2009

Tak dajte fotky FB 😉

bershka
autor
28. aug 2009

mam chut sa na toto tu vytoto

bershka
autor
28. aug 2009

a alisii preco zrusili fotky? sak tam mala svoje deti

pasoa
28. aug 2009

bershka, kukni na svoje heslo či motto či čo to je a ukľudni sa 😉
fotky hodím na FB, ale ani matja ani potulka tam nechodia a s nimi som bola, tak čooooo teraaaazzzzz????

bershka
autor
28. aug 2009

pasoa, mozno sa na zaklade tohoto prihlasia

matja
28. aug 2009

baby, také sú pravidlá, ak sem chceme chodiť, musíme ich akceptovať. Sú dosť prísne, ale ja v podstate s nimi súhlasím. 😔 Aj keď ma mrzí, že nemôžeme mať dva nicky, pod ktorým by sme mohli vystupovať. Ale riešenie by napríklad mohlo byť také, že by niekto zobral tie fotky pod svoj nick, nie každý tu máme tri albumy.

bershka
autor
28. aug 2009

mne je to jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre