Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
19. nov 2009

Lubi, keby som mohla robit to, co chcem, tak tu do Anglicka ani nepachnem a mam talent na hlas a som spevacka.. to by ma neskutocne bavilo 😀 ale fakt..ja strasne rada spievam.. len keby som bola viac obdarena talentom 😀 😅

munu
19. nov 2009

Egy a ze kto tu je chlipnica 😀

elenam
19. nov 2009

Baby, treba ešte prevárať vodu, ked idem malej robiť mliečko?

ajka82
19. nov 2009

egy co som mala ukazovat? necitam dozadu

munu
19. nov 2009

Ajka, radsej ani necitaj.. 😀

ajka82
19. nov 2009

teraz uz nemam cas...ficime spat...mozno zajtra 😀

munu
19. nov 2009

Elenam, ja stale prevaram... budem do roka.. a po roku dam kravske mliecko uz asi.. este uvidim

Ajka, zajtra ked to budes citat, tak zacalo to pri konovi 😀

munu
19. nov 2009

a kde ste zase vsetky? Mam to na dnes zabalit? 😝

egyptanka
19. nov 2009

ajka, to je na dlho ... ja tu uz trepem dve na tri.

ja ked malej davam vodicku na pitie tak ju neprevaram, len ohrejem. A to iste budem robit aj pri kasach. A som namotana na filter na vodu tak nebudem riesit dojcensku.

elenam
19. nov 2009

Idem hajať, ráno sa mi zase nebude chcieť vstávať. Malá ma iba prefacká po tvári a ja musím vstať z postele a urobiť jej mliečko. Tak pa pa

munu
19. nov 2009

Egy, filter na vodu je super vec.. nasi to na svk maju... a nevedia si vynachvalit

munu
19. nov 2009

Elenam bru bru 🙂

lubi22
19. nov 2009

Munu tak Ty si taky umelec, to som netusila 😉

Ja do toho clanku, co rozposielala Ajka, prevaram normalnu vodu, a striedam s dojcenskou.

egyptanka
19. nov 2009

Eli, bru noc
Munu, len vybrat ktory ...

munu
19. nov 2009

Lubi, niesom umelec, ale chcela by som byt.. bavilo by ma to 🙂

Egy, to ti ja neporadim.. nikdy som po nich nepozerala a neviem ani aky maju nasi doma.. ale je to fajn, naozaj

lubi22
19. nov 2009

Tak sa mozno k tomu dostanes inou cestou este 😉 Ked by ta to bavilo a bola by si dobra, preco nie. Zatial si Ta moze uzivat aspon M 🙂 atko

xixi7
19. nov 2009

Iron,
si nenapisala, ako vam to pokracuje so spanim. Tak snad zajtra.

egyptanka
19. nov 2009

no idem ja het povenovat sa na par minut muzovi ... bru

katja78
19. nov 2009

Ahojte,

to zíram, kebyže nevstanem, tak ráno by som zasa mala čo čítať. Ja mám taký problém znova vsať od Hanky, keď ju uspávam, niekedy zaspím aj v teplákoch a s neumytými zubami 😲 😅 Maruška už zaspala a po pol hodinke začala plakať, že ju bolí hlavička, tak sme dali Nurofen sirup a zaspinkala znova. Hanka ešte pokašliava 😖 nie je nič horšie ako choré deti 😔 uvidím aká bude noc.

Dievčatá, vás obdivujem, čo dokážete nechať svojich drobcov plakať s tou metódou zaspávania, mne naskakujú pri tom zimomriavky, len keď o tom čítam 😢

Maci - vincentka je minerálna voda, dostať ju v lekárni, ale výrobca si dal tú námahu, aby zistil, že má podobné účinky na zdravie ako morská voda a začal ju predávať v malých fľaštičkách s rozprašovačom, len s tým rozdielom, že tá fľaštička sa dá doplniť vincentkou z veľkej fľaše, takže to nie je také drahé ako podobné morské vody.

munu
19. nov 2009

Lubi, to veru nemam sancu sa niekde zviditelnit... neviem kde, ako na to, proste nic.. takze skoda, no

munu
19. nov 2009

Katja, suhlasim s tebou s tym zaspavanim... ja by som tiez nemohla za ziadnu cenu..

katja78
19. nov 2009

Baby, je tu niekto?

Nemá niekto brokovnicu požičať?
By som susedkynho psa odstrelila 😠 😠 😠 😠 😠
To je taký hlúpy nevychovaný pes, bez príčiny šteká už štvrť hodiny 😠 😠 😠 ☹

Munu - a aký štýl spievaš? včera som pozerala na youtube Charlotte Church. Keď bola ešte dievčatko, tak spievalo tak ako operná diva, dosť neprirodzene to vyzeralo, aj keď hlas má krásny. Tera je už skoro dospelá a našla si svoj štýl:

https://www.youtube.com/watch?v=NhwLqltfqlQ

a psisko furt štekáááááááááá

katja78
19. nov 2009

havko utíchol 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tak na ukončenie krásneho dňa dáme totu moju:

https://www.youtube.com/watch?v=gPRESlT4Ccg

Dobrú nocku 😎

nsoci
20. nov 2009

Bre ranko

Denka tie sanky su pre mna? 😉 Dak dak. Ale asi pojdeme do novych.
Munu a to vy kazdy den? Ty vole.... (uznanlivo kyvam hlavou)
Jeee to choditko je krasne... Ajka aj aj chceeeeeem
Matko sa tou plazi s ohryzkom jablka a rozotiera ho po dlazke a koberci 😉
Lubi mne je zas BB nejak mala... som sa tam narodila a mam tam rodinu... ale nieco mi na nej vadi. Holto doma je doma.

denkolc
20. nov 2009

Dobré, dobré...
Nsoci, tie sánky sú pre všetkých...a teda, ak vy do nových, tak nie pre vás...ale myslím, že je to dobrý nápad, tak tiež sa pridáme s ťahaním dieťaťa napr. po Kolibe.. 😀

Baby, jak sme boli včera v horskom, tak tie helikoptéry pravdepodobne prevážali tie trojčatá, čo sa narodili...že rodičia mali dvoch chlapcov a skúsili, či sa im nezadarí dievčatko...a zrazu - prirodzenou cestou, žiadne umelé oplodnenie - trojčatá - chlapci... 😲

mgk111
20. nov 2009

elenam - tak to zavidim take zaspavanie 🙂

denka - ja som dala pribinacika a pohoda papa uplne vsetko...

katja - dik za info 🙂 ak nemas brokovnicu tak daj nejake uspavadlo a hod tam kusom maska 🙂

denka - a mne taka sprava usla ze trojcata xixi - to by som si rovno hodila 🙂

kubko sa budil vnoci zase castejsie ale vzdy len dudlik a spal do 2,45 potom zacal plakat asi bol hladny... dostal papat otvorene oci a pol hodku si kecal v postielke kym sa ulozil... vstavali sme o pol siedmej na to ze vykrikoval mama papa... a teraz haja asi na pol hodku... pracka mi doprala, idem vyvesat pradlo, obed pre kubka bude o chvilu - este vajko uvarim, nam som sa rozhodla nachystat masko s ananasom a opekanymi zemiakmi - tak tatino supe zemiaky a ja masko... ma byt krasne tak kaslem dnes na upratovanie a pojdeme isto von radsej..

a neodpovedali ste mi, ci nase deti su uz dost velke, aby mali v noci caj miesto mlieka???!!! pls

xixi7
20. nov 2009

Munu,
to nie je o tom, ze by nam radost sposobovalo, ked nase dieta place. Vsetci nam hovorili, ze malu rozmaznavame, stale ju nosime, nenechame ju ani zaplakat. Skusili sme to 1x ked mala 6 mesiacov..nevydrzali sme po 3 minutach. Druhykrat sme sa odhodlali v jej 8 mesiacoch po tom, co som od vycerpania prechodne zle videla na lavom oku, porucha reci, silna migrena. Pobehala som lekarov, lebo si muz myslel, ze som mala porazku. Ked sme dospeli do stadia, ze som k nej 7x v noci vstavala a kojila ju a hodinu dve som sa v nou uprostred noci hrala na deke co nie a ne spat, cez den spala max 20 min a sama sa zahrat nic, len nosit. Mama chodila k nam, lebo som ledva stala na nohach. Rozhodli sme sa, ze takto to nejde dalej, vyskusame tu metodu. A zafungovalo. Namiesto kazdovecerneho placu pri uspavani, nam teraz mala zaspinka raz dva a neplace. Je to super aj pre nu aj pre nas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre