Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

zuro
29. aug 2009

matja aj my sa tesime, ze Patkovi je lepsie..
vlalu .. nz ..ano bola som na Sk a poprosila som baby ci nedaju stretko a egy dakujem, ona to rozbehla a zorganizovla a baby boli take zlate ze prisli... fakt som sa tesila...a uz sme znova v dansku

egyptanka
29. aug 2009

fuuuu tak po 2,5 hodinovom boji spime ... dnes toho vecer moc neposala, aspon mne sa to zda malo, len si dudlala a nic z toho. Takze to tipjem na caste budenie dnes vecer.

Moja mamina si zobrala malicku von tak som stihla aspon pozehlit Natalkine veci ... dva plne susiaky ich bolo a k tomu 30 latkovych plienok co sme pouzivali na siroke balenie. Fuuuu som tie plienky zanedbala tak mi to dalo zabrat.
A prvy krat od porodu som si stihla pri zehleni vklude pozriet nejake DVD. 🙂

Este som chela zehlit nase dospelacke veci teraz vecer, ale radsej som dala prednost koniku.

zuro, aj nabuduce ... staci sa ozvat, ked budes nabuduce tu.

nsoci
29. aug 2009

bry vecer

ajka kravske mlieko??? vsak to sa nesmie to roka urcite, este lepsie do troch rokov!!! Vygoogli.

no s tymi kasami.... to je skor moja logika a konzultovala som to so snehu

- UM sa nema menit
- ak je dieta kojene, naco UM

Z toho mi vychadza
- u nekojenych: bud mliecne tej znacky ako UM alebo nemliecne zarobit s vodou alebo UM
- u kojenych: nemliecne hocakej znacky zarobit s vodou alebo MM

egyptanka
29. aug 2009

matja, nech sa Patrikovi ulavi a s tym kvapkanim MM si urobila velice dobre ... chvalim ta 😅

ajka82
29. aug 2009

nsoci, dr. sa pytala na alergie a povedala potom ze by sme jej mohli uz trosku mlieka sprcnut po tych 2-3och tyzdnoch... ale jogurty napr. povedala ze zatial nie... a ja co mam tabulku tak mam napisane mlieko a jogurty opacne, ze jogurt teraz uz by mohla a mlieko neskor...

ztial som sa dala vzdy usmernit podla jej rady a bolo to zatial dobre...
a napr. ked uz o tych alergenoch... uz vraj mozme aj paradajky malej pripravit 🙂

zuro
29. aug 2009

egy... velmi rada... len ma stve,ze vzdy ked sme na SK tak mame tolko vybavovaciek, ze nic nestihame 😠 ... ale som rada,ze tentokrat som Vas aspon na chvilu stihla...

taella
29. aug 2009

no akurát som niekde zisťovala ako je to s paradajkami , lebo by som im urobila fajnú paradajkovú polievočku .

egyptanka
29. aug 2009

pouzivate niektora z vas vak na spanie?

ajka82
29. aug 2009

taella a co si vyzistila?
karinka od mala nemala ziadne reakcie na stravu, ak neratam nafuknutie z karfiolu, prvy krat ked som ja jedla a potom uz v pohode... ani alergie nejake sa neprejavili, tak vraj uz mozme aj paradajky... ale z cerstvych, osupane bez zrniecok

ajka82
29. aug 2009

egy ja som pouzivala vak, ked sme boli u nasich, lebo mala sa odkopava a mala rano studene nohy... a spala v nom v pohode ak si sa chcela na to opytat

egyptanka
29. aug 2009

ajka, to nemam strach, ze v nom nebude v pohode, ale kedy si ho davala malej. Mne zvykne zaspat pri dojceni a potom ju len prenesiem do postielky, ale sachovat ked je v spanku s davanim vaku, najme ked sa mi hned pretoci na bok je nejako nemyslitelne.

aaluska
29. aug 2009

Egy, od začiatku používame vak na spanie, bez rukávov, na zimu som kúpila s rukávmi.

ajka82
29. aug 2009

mne tiez zaspava pri dojdeni vecer...a do vaku som ju dalapred tym poslednym a do postielky uz cestovala spiaca v nom 🙂

aaluska
29. aug 2009

Vak dávame hneď po kúpaní a keď je teplo, tak po dojčení. Ak zaspí na prsníku, tak ho preložím do vaku a potom šup do postieľky... nezobudí sa.

ajka82
29. aug 2009

egy po dojceni 😅 nie dojdeni
ona by sa pri davani do vaku zobudila

egyptanka
29. aug 2009

ajka, ved prave ze by sa zobudila. Budem davat teda este pred dojcenim, alebo v polovici dojcenia, ked uz vidim ze sa najedla a chce sa len mojkat na prsniku.

asandys
29. aug 2009

cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Dnes som sa cely den nervovala kvoli MK. Vcera vecer som si zmenila heslo, lebo som mala velmi jednoduche. No a jasne, rano som sa nevedela nalogovat. Uz som pisala aj adminovi, ze mi nejde nove heslo a ani stare.
No a moj muzik mi teraz hovori, urcite si daco zle napisala, tak sa on skusil nalogovat s heslom, ktore som mu povedala a jasne, ze sa nalogoval. Ja som nenapisala posledne pismenko z hesla. Juj, jak sa vytesujem, ze an to prisiel 😵 😵 😵 Normalne som mala abstak cely den. len som vas citala a nemohla som pisat.

TAella, Mapa, v pondelok o druhej to stretko plati?

Vlalu, zdravim ta, vidim , ze uz Angeliku zacinas prikrmovat, aj ja Adamka. JE to velky papkacik, dnes skoro zjedol 50g. Musela som mu uz viac nedat a vyhodit. 😉

ajka82
29. aug 2009

egy ja keby ju davam do vaku v polovici, to by bol vreskot preveliky, ze jej berem cici 😀

taella
29. aug 2009

o tých paradajkách som zatiaľ nič nenašla , len že sú alergén . Ale skúsim im urobiť tú polievku , niekde som čítala recept , že paradajky olúpať , vyčistiť od zrniečok , rozvariť , pridať uvarenú ryžu a rozmixovať , polievka hotová . 😉

asandys zatiaľ pondelok platí , len dúfam , že to výjde aj s tým počasím a zajtra večer mi dá vedieť aj cmuk , lebo by asi prišla 🙂

egyptanka
29. aug 2009

ajka, xixi 🙂
no idem urobit mensie tulky-tulky k manzelovi, lebo zajtra ma opat poobednu tak si ho neuzijem. ☹

ajka82
29. aug 2009

taella ja ked budem robit paradajky tak urcite aspon tri dni nic ine nove nedostane, aby som vedela ci to zvladla v pohode...

taella
29. aug 2009

však ja už neviem čo im mám variť , mám pocit , že stále papajú to isté - mrkva , zemiak , brokolica , karfiol , mäsko a stále dokola 😖

ináč som si bola pichnúť injekciu na pohotovsti , lebo krk nepovolil a dostala som aj lieky .

ajka82
29. aug 2009

taella, ten pocit som mala aj ja...teraz uz to zacina byt pestrejsie, tekvicu alebo cuketu si im neskusala? ja som robila privarok z toho
a uz je krk lepsie?

taella
29. aug 2009

teraz mali dva dni tekvicu . 😉 aj cuketu sme už mali , hrášok sme tiež skúšali , nič im to nerobilo , ani neprdeli z toho , čo som sa najviac obávala 😉

len im musím stále všetko mixovať , lebo akýkoľvek väčší kúsok ich ihneď dusí a potom mi nechcú jesť 😒

ajka82
29. aug 2009

🙂 .. ja len pucim vidlickou a chvala bohu, pekne papka..klop,klop, len ked su vacsie kusky, musi to byt troska redsia kasa, nie huste... napr dnes tu polievocku pekne spapala aj s vacsimi kuskami

ajka82
30. aug 2009

zas som koncila aj zacinam? 😕
bre ranko, my sme hore az pol hodku, vykadeni, napapani a mozeme ist von 🙂

taella
30. aug 2009

včera asi všetky využívali škaredé počasie a zaliezli skôr do postele ku manželom 😀

vlalu6it
30. aug 2009

dobre ranko,,,vau,,tak nasa mala doteraz stale papavala s ocinom o pol 8 a dnes sa nezobudila ked siel tatik do prace a teraz az si pytala papkat,,, 🙂 som si poriadnepospinala 🙂

inak nasa mala 2dni pred piatym mesiacom spravila krasne prekvapenie,,3tyzdnbe pred som hucala do nej mama mama a ona v nakupnom stredisku z nicoho nic na plne hrdlo ze tata tata,,a teraz uz tyzden od rana do vecera tata tata,,stale a hned ked sa zobudi,,najnovsie uz pletie aja aga jaja,len mama nechce,,trochu mi je luto,,ale co uz narobim,,musim si pockat,,som ju nakamerovala ako krasne tatka,,,,strasny cukrik je to nase andilku,,,

asandys,,my sme len skusali teda ja tu mrkvu,,ale nevyslo to,,na kupku vsak papa uz asi 2tyzdne pozute jablcko,,,a strasne jej chuti,,,,mrkva níe,,,a chcela by aj zmrzlinu,,ale tu som jej uz zatrhla,,raz skusila a potom kvicala ze este este

vlalu6it
30. aug 2009

nam vcera chvilku sprchlo ,,ale dnes sa uz ide na kupko,,cely tyzdne ma byt opat horuco,,,na obed cakam navstevu zo sloveska znamich,,tak sa varila jahnacina,,,taka pochutka a mangel este dorobi konske masko,,to ma rada ja,,,a potom po obede ideme na topagany,,,a s malou do bazenika clupi clupi,,,dnes je uplne dobrucka klop,klop,,asi preto z toho vcerajsieho pocasia bola trosku nervoznejsia

vlalu6it
30. aug 2009

prajem vam krasne prezitie nedele,,,a ozaj EGY..kde mas fotoalbum???co sa stalo???preco uz nemas v albume natalku???? 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre