Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
23. nov 2009

Dieta mi uz spinka ... zaspala na druhy pokus sama v postielke, prvy pokus nevysiel lebo som ju dala chrbatik, co prilis neoblubuje.

U nas su to dva spanky ... doobeda tak cca 1,5 hod a poobede tak 2 hodinky ak nepride nejake vyrusenie. Napr. dnes si mala este pospat, ale zobudila sa v tej restike. Ja tomu nerozumiem, preco nevie spat v kociku vo vnutornych priestoroch.

mgk111
23. nov 2009

nase ditko okupane a napapane - teraz si recni na posteli a bude sa gulat zo strany na stranu a potom zaspi 😀
inak sa musime pochvalit - kubko uz od vcera papa nie mixovane ale konecne popucene... no vlastne sa asi ani nemame cim chvalit lebo je uz hodne velky na to, aby tak papal ale co uz... 😝

tak dnes este kuknem vyhodnotenie superstar a hajde do hajan... tata ide zajtra na dalsi pohovor do ba (nejako ho to tam pritahuje) tak budeme s kubkom sami... len dufam ze bude lepsia nco ako dnesna, bo ma trafi rovno...

nsoci
23. nov 2009

My uz hodku chrnime.
Ajka dak, hned som ho kupila v Bille.
Nozicku som naposledy merala pred styrmi mesiacmi, vtedy mal 13cm... odmeriam zajtra.
Vcera si Matko sadol zo stoja, zlakol sa a zakusol si cerstvo vyrasenymi zubkami do pery. Krvicka mu tiekla ach jo...
Matko spi tak hodku doobeda a tristvrte poobede...

egyptanka
23. nov 2009

mgk, zeby ste sa prestahovali do BA?? 😉

ajka82
23. nov 2009

mne zovrela voda na kasu a krpata zaspala 😅 ale dnes nespala poobede 😖

mgk111
23. nov 2009

egy- to asi nie, aj ked nikdy nehovor nikdy a bola by som blizko marcoviek - hmmm to stoji za uvahu 😀 😝 ale keby zarabal slusne tak by sme sa raz isto chceli prestahovat inde...

mgk111
23. nov 2009

ajka - tak si daj ty 🙂

nsoci - to ma matko inu labku 🙂

egyptanka
23. nov 2009

ajka, mozno bude spat do rana ...
baby ja nechapem preco mi vzdy kasa zvodnatie ... zo zaciatku je kraaasne kasovita a ku konci krmenie malu krmim len takou kasovou vodou. A to som dnes kupila inu kasu a nedavala ziadne ovocie do nej.

egyptanka
23. nov 2009

Moja ma 9cm vznesenu nozku 🙂

egyptanka
23. nov 2009

mgk, kludne ... mam na prenajom 1 izbovy byt pre zaciatok 🙂

ajka82
23. nov 2009

egy, neutries natalke zvysky kase okolo ust a potom s tym naberies dalsiu kasu?
ked si kraken neda teraz kasu tak bude v noci isto vrieskat, ze je hladna 😒

ajka82
23. nov 2009

haaa...hlucna zvucka superstar a krpec je hore...ale reklamu so spievajucimi penazenkami nestihla 😀

diocka
23. nov 2009

egy, ja mam presne to iste s kasickou od Hami aj Nestle. zo zaciatku je ta kasa pomaly jak beton a ku koncu to je taka riedka vodicka. ale to sa mi stalo iba pri 2 ochutenych kasiach, pri neochutenych nie. tak neviem.

nsoci
23. nov 2009

Spiaci Matko ma 13cm podosvicku. 😉 takze uz nerastie...tak ako hlava...

egyptanka
23. nov 2009

diocka, no ja som teraz kupila Hami (Nestle som neskusala), stalo sa mi to aj pri Hipp probioticka a aj pri Babylove ryzovej.
ajka, ved to robim ...

No moja sa uz zasa zobudila ... tak rozmyslam v com je problem ... A, novy druh kase??? B, dalsi zub??

ajka82
23. nov 2009

egy a nenapadlo ta, ze ked ju krmis hentakym sposobom tak sa kasa trochu zriedi jej slinami? ... ked som mala hentaky postup pri krmeni, tiez mi kasa redla ku koncu, inak nie

no idem krpca nakrmit,nech mi hladom v noci nekrici 😀

ajka82
23. nov 2009

kraken jev siedmom nebi ked vidi superstarovske reklamy 😀 😀 😀 hlavne penazenky a mobikov na mixaznom pulte

egyptanka
23. nov 2009

ajka, hmmmm nieco na tom moze byt. ale ved ona tak neslinta ako bernardin.

egyptanka
23. nov 2009

Ajka ked vravis o krakenovi tak si vzdy spomeniem na Piratov z Karibiku 🙂

egyptanka
23. nov 2009

ooooo Karibik ... teplo, slnko, plaz, piesocek .... uz sa tam vidim ... mala sa blazni niekde v bazene a ja popijam Sex on the Beach v Pool Bare 😀

mgk111
23. nov 2009

egy - tak to my sme narocni 🙂 nam je kolkokrat maly aj tento trojizbak xixi 😀 inak my mame kase nestle a babylove a nevodnateju... inak pekne predstavy len realizacia trosku vzdialena 🙂

ajka - u nas fici "ahoj kikus" 🙂 to aj keby neviem kde bol, tak je zrazu otoceny, a uz sa hrabe nozkami k telke...

ajka82
23. nov 2009

mgk, hej aj tie, aj adusko...ale nie uz az tak intenzivne ako tie dve 😝

egyptanka
23. nov 2009

u nas fici len TV Bebe ... 😀
mgk, moj sen je rodinny dom so zahradkou ... 🙂

ajka82
23. nov 2009

egy, kedy idete plavat? my si zajtra nahradzame hodinu, tak ci vas nestretneme 🙂

egyptanka
23. nov 2009

ajka az od stredy zaciname ... dufam, ze sa nam bude pacit a nezabludim.

ajka82
23. nov 2009

no na junackej problem parkovat cez tyzden 😒 ...pri najhorsom v poluse...a urcite nezabludis, len sa nezlakni, teraz nieco v tej budove prerabaju na poschodi
a o kolkej? este mame nejaku nahradu, tak sa mozme mozno ku vam pichnut dalsi tyzden 😝

egyptanka
23. nov 2009

ajka o 9:15 v stredy a piatky a manzel to uz ma vymyslene ... on nas pekne odvezie a potom pojde do Polusu do Mekaca na ranajky a v Poluse nas aj pocka. Huncut jeden.
😉

munu
23. nov 2009

tak som merala Matkovi nozicku a ma 11.5cm, ak som dobre odmerala 😅

ajka82
23. nov 2009

paradne vymyslene 😀 my sme mavali tiez taky cas, ale utorok a stvrtok
no mozno sa podari dohodnut sa s monikou ak tam budete mat nahodou jedno miesto volne, buduci tyzden...

egyptanka
23. nov 2009

zasa hore ☹
cim to teda moze byt??? A, novy druh kase??? B, dalsi zub??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre