Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
21. aug 2009

boze dnes je to dieta moje hnusne, len vresti od kedy sme dosli z vonku :( aj sa s nim hrajem a furt mrnci tak som zavrela dvere v spalni a tam nech si vresti. spal hodinu a pred tym spankom vrestal hodinu tiez no hruza s nim.

kucina1
21. aug 2009

egy mam taky pocit, ze tvoje a moje dieta sa na dnes dohodli :(

labutka
21. aug 2009

krpec tiez mraucal, tak som mu zapchala usta kozou a teraz uz spi, idem aj ja.
dobru noc. 🙂
a rozmyslajte o tych bodyckach. mne by sa to pacilo, v tom pezinku by aspon vedeli, ze patrime vsetky k sebe. 🙂 😀

egyptanka
21. aug 2009

kucina, ty si spravila to iste ... nech mi tu niekto povie nieco o vztahovej vyhcove, ze sa nema dieta nechat plakat, ale co sa mam fakt scvoknut? Musela som to spravit ... v klude sa napit, pozviechat sa a dat sa dohromady. Ved som sakra len clovek.

babulka123
21. aug 2009

egy a coze??? my dnes zas opacne spi ako zabita.. zobudila sa o 7, bola hore do 10 potom spala do jednej a teraz od pol 3 spi ...

egyptanka
21. aug 2009

babul, tak si to uzivaj ... ja som dnes zrela na Pinela ☹

kucina1
21. aug 2009

egy aj ja som uz skoro scvoknuta zase som ho nalozila uvrestaneho do kocara a tam zachrapal ma z neho slahne uz fakt dnes :(

babulka123
21. aug 2009

cmuuuuk

egyptanka
21. aug 2009

a uz je hore 😢 😢 😢

kucina1
21. aug 2009

moj sa stale prebudza ale kocikujem vzdy ked sa pomrvi ☹ ☹ ☹

pasoa
21. aug 2009

kuci, egy, pekný parčík? kdeee? aj ja idem? 😀

mona, fakt krááásne nožinky juuuj 🙂

mona1111
21. aug 2009

egy hore hlavu ved zajtra bude mat urcite lepsi den, spomen si ako ti vcera krasne spinkala,, ja by som bola stastna keby moj Samko spinkal aspon dve hodky, on stale bud 40 minut alebo hodinku, ale co uz s nim? A uspavame na ciciku alebo este fit lopta....

Jaj som sa vyborne najdela, vsetko sa vydarilo tak som rada.......

mona1111
21. aug 2009

pasoa 😉

egyptanka
21. aug 2009

pasoa, Pinelov ustav v Pezinku.

potulka
21. aug 2009

dufam, ze titul najkrajsi nošťúrik tu este ziadne dieta nema. 😉
ideme na chalupu na kysuce, v pondelok som spat.
papa

matja
21. aug 2009

ľudia, to boli ksichtíky pri tej mrkve 😀 😀 😀 😀 😀 Chúďatko moje, sa tvárilo, ako keby som mu riadne ubližovala 😀 😀

no a ja som žiadne naj popri vás na môjho drobčeka nenašla. Tak som sa rozhodla, že Patrik bude najzlatší priemerný chlapček 😉

matja
21. aug 2009

niektoré ksichty Patrika vyzerali pri tej mrkve tak, ako keby mi chcel povedať: "Tak toto ti nikdy neodpustím" 😀 Chudáčik môj 😉

dievcatko84
21. aug 2009

baby vy ste pripady! Tie vase naj 😀 ste to pekne rozpisali..no co by som ja vyzdvihla na miske...asi naj pozovanie ake som kedy videla? 😀 Vzdy ked fotim a poviem "usmev" tak nahodi taaaky usmevisko 😀 😀

to fakt tolke kojite iba? Super! Uz som myslela, ze som sama, ked kazda tu len o prikromoch hovori 😉 ale teraz uz viem, ze to tak nie je 😉 Ok tak vydrzim do toho ukonceneho siesteho a nebudem spekulovat 😉 ale laaaaka to...no viem ze o chvilu ked budem malej vyvarat tak ako budem nadavat,ze pri cicke bolo najlepsie 😀 bez roboty.. 😉 vytasim a ide sa.. 😉 😎

mapa
21. aug 2009

cafte... tak sa pridavam k zufalym matkam... dnesna noc bol horor, spala som asi 4 hodiny 😔 aj to v 30 minutovych kusockoch... a od 7 rana spala 2 krat po 20 minut... co som komu spravila, ze som sa uz pol roka nevyspala?! 😔 spominam na minuly tyzden, ked som vstavala len 2 az 3 krat za noc a po nakojeni sme obe zaspali... preco to bol len 1 tyzden v jej 5 mesacnom zivote?! a to sa nepretaca, to ma proste len vytaca... vzdy pocas takej noci si myslim, ze rano bude urcite chora, ze ju nieco musi boliet... ale nie.. chvala bohu je zdrava, ale preco to robi?! ja som na tu psychiatriu zrela kazdu noc... uz aj ked zaspi, ja cumim do blba a ked sa mi po hodine podari zaspat, tak zacne kricat vytrhne ma zo spanku, kym ju ukludnim, tak som tam, kde som bola a zaspavam od znova.... kupila som si persen, snad mi pomoze. ale jedno viem urcite... taketo nespave dieta som si nepredstavovala ani v najhorsom sne...
potul uzi si chalupu

baskaj
21. aug 2009

ja vás nestíham, dočítam večer...

malý je dnes o nervy, len a LEN na rukách, bo chytá hysáky...

síce práve sa trochu smejeme, lebo mu hovorím g-g-g-g-g-g-g-g-g-G! a on sa na tom strašne ští 😒 😀

a aj mne dnes šušeň okakal posteľ. sa hrá na nevinného, chytá si nohy, úsmevy na stenu a gagoce o 1O6 a zrazu len také malé PUK a pol litra s.ačky na posteli! 😠

no, zas mi tu mrnčí, tak idem babule...

labutka
21. aug 2009

ja som sa trosku vyspala aj s gulôčkou a už mi je lepšie...
šupla som mu kozu do pusy a spolu sme zaspali. 🙂

kucina1
21. aug 2009

aj ja som si troska pospala ale ostalo mi dako zle :( krpec drichme ale stale sa chce prebudit no furt kocikujem.
tato siel po tu jeho hracku na kocik a sup domov, chcem aby tomas dovtedy vydrzal

mona1111
21. aug 2009

no ja som momentalne sama doma, manzelik zobral maleho a isiel na prechadzku tak mi nakazoval aby som si lahla a nic nerobila, nech si oddychnem.....

Mam aj dost zehlenia ale no co ked manzelik povedal ze nemam nic robit tak nebudem, ved robota nieje zajac neutecie... 😀 😀 😀

labutka
21. aug 2009

nooo, my sme tuším v špurte, od tretej sme jedli ešte 2 krát.....

lubi22
21. aug 2009

Mona aj ja teraz vegetim, obaja drobci vonku so starkymi, svokra pred mna este polozila misu kolacov, no komu je lepsie? 😀

mona1111
21. aug 2009

lubi no nam nie 😀 😀 😀

taella
21. aug 2009

v tejto téme to nejak smrdí 😀 😀 😀 žeby som pridala aj ja trochu smradu ?
1) naj staršie marcovčatká 😀
2) Oliverove najdlhšie mihalnice 😉
3) Karolíkine nebesky modré kukadlá 😉
4) Oliverova mužská výbava ( podľa sestričky u dr. 😀 )

kucina aj naši sú dobrý papkáči príkrmov , výživa padne za vlasť rýchlosťou blesku 🙂

matja
21. aug 2009

taella, 4. bod je najlepší 😀 😀 Karolínka dobre ponaťahovala 😀 😀

hovorím manželovi, že by som si dala na večeru niečo z cukety. A on mi na to, že dobre, kým budem večer dojčiť a ukladať malého, tak mi niečo ukuchtí, mám sa vraj nechať prekvapiť 😝 🙂

lubi22
21. aug 2009

Taella no s bodom 4 nebudeme sutazit 😀 Je vas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre