Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

renia
6. dec 2009

dnes ma miska 9 mesiacikov.
Pasojka-aj matuskovi gratulujeme k 9 mesiacikom.

renia
6. dec 2009

ozaj,miske som dala aj na veceru aj v noci riedku kasicku z flase,a papala az o 0.30,to som dala tu kasu,a potom papala az o 5.30.rekord

munu
6. dec 2009

Miske aj Matuskovi vsetko najlepsie k 9. mesiacikom 🙂

lubi22
6. dec 2009

Dobre ranko 🙂

Vymesacnikom Miske a Matuskovi blahozelame 😵

No ako posluchali ste? Doniesol Vam Mikulas daco? Ja som posluchala klasicky najmenej z celej rodiny, ani certa som nedostala 😀 Ale chlapci sa vytesili, dostali do cizmiciek darceky a starsi aj kopec sladkosti 🙂 Filipko symbolicky velkeho Mikulasa a kalendar, ale to spapa tatinko. Dostal aj take kladivko, co sa s nim trieska a vydava zvuky, to sa mu paci velmi, lebo on najradsej dacim trieska alebo to hadze na zem, nech sa precvicime a pozdvihame 🙂

Potulka ta autova zavislost u Samka sa zacala vyvijat uz kratko pred rokom, ked dostal od babinky prve zlte Porsche, to bola jeho top hracka, bez nej sme sa ani pohnut nemohli. No a ked to zbadali vsetci zucastneni, tak sa vrhli do nakupovania aut a fakt, ze auta su jeho zivot. Starka uz ma v Draciku dohodu, ze ked pride novy model, tak jej ho odkladaju, pretoze uz ma asi vsetky, problem mu daco kupit. Niezeby sme sa ho nesnazili rozvijat vsestranne, ale uz sme zistili, ze bez auta to nejde. Aj dnes ked sme isli pozriet Mikulasa, tak sa hned pytal, ze ci doniesol Mikulas auta. No doniesol nastastie, urobila som mu aj adventny kalendar s autami, kazdy den si otvori jeden balicek s autom, dnes dostal prvych 6. Dostal aj notebook detsky, no a jedna klavesa je tam C Car - tak staca v kuse iba tu klavesu. Ostatne su nam zbytocne 😅 Takze uvidis, ako Matejko 😉 K comu bude inklinovat. Znamej syn je zase na vlaciky, dalsi na zvieratka 😉

Vcera sme oslavovali 13. vyrocie s manzelom. No a mala som super den, manzel ucil, tak som sla do Metra nakupit, a ked som natankovala, zaplatila, tak ta pani v pokladni zdvihla zavoru a zabudla zasunut tu tacku kam sa davaju peniaze a mam oskrete dvere na aute. Najprv som sa ani pohnut nemohla, cele sa to zahaklo pod klucku, no super, cely provoz zastaveny. Snad sa nenajdem dakde na Youtube 😅 Tak mame pokrstene auto 😅

matja
6. dec 2009

http://dojcenie.wordpress.com/ - klobúk dolu pred annag, je úžasná 🙂

iron
6. dec 2009

cafte...joj ste toho popisali

pasoa...na rapishare com mozes stahovat ako free user, ale ze brutal dlho....najlepsie je mat predplatene....
egy... k tym umrtiam,ked sa sere, tak sa sere...my sme mali tiez taky rok...
matja...ja nechapem ako to annag stiha

Kauza Mikulas...my sme sa dnes tento rok na neho vykaslali a on na nas. Krpata akurat v meste dostala oblatku od nejakeho Mikulasa ale spala, takze je to bez zazitku.

mgk111
6. dec 2009

Lubi - tak to sa stava, ale vsetko treba raz pokrstit - ved nikto nie je dokonaly 😝

kubko dostal mikulasika - ovocie, hracky, ochutene mliecko a cajik 🙂 teda aspon od rodicov 🙂 a tesil sa, trhal sacok 🙂 inak vstal okolo piatej - som mu dala papat (po druhy krat uz v tu noc) a ze bude hajat a kym dopapal, otvoril oci dokoran a bolo po spanku - ja som ani nevidela, takze tatino si ho zobral do inej miestnosti (moc toho nenaspal, lebo ho boli zub ☹ ) a ja som vstala az o pol osmej... paradicka to sa mi uz dlho nestalo 😀
kubko vcera nic nechcel pit, tak nekakal 😠 dnes sa mi podarilo zatial donho dostat 60ml caju, dufam, ze to sa este nejako popravi a da viac.. dokonca som dala aj sladky, len aby mal nejake tekutiny a vykakal sa... taky od hippu ktory uz je aj trosku sladeny... hmmm v takomto pripade uz neriesim ci je to sladke alebo nie, len aby pil a kakal...

rodicia tiez dostali mikulasika... asi posluchali 🙂 mnam 🙂

kubko spiínka tatinko siel k nemu lebo nespal a teraz ten nestastny zubok, hlavne ze sme boli v piatok u zubarky 😖 v stredu ide tatino na kontrolu do ba s tou nohou tak dufam, ze to uz bude posledna kontrola, este aj MR mu budu robit... a do stredy sa tiez maju vyjadrit z jedneho pohovoru dvojhodinoveho - ze ci ma prist na druhe kolo... a celkom by ho to aj zaujimalo a nebolo by to v ba 🙂 len som zvedava koho si vyberu kedze z 80 zaujemcov vybrali 8 na pohovor a teraz bude druhe kolo... kiez by to vyslo, lebo uz sa blizi doba ked budeme potrebovat staly plat - rezervy sa minaju... ☹

renia, pasojka - gratulujeme drobcekom k 9mesiacikom 🙂

pasoa
6. dec 2009

ďakujeme všetkým, ktorí si na nás spomenuli.

mikulášik matúškovi doniesol dve rôzne nestlé kaše a kačičky do vane do vodičky 🙂
a mamička pasoa asi bola celý rok úžasne dobrá, lebo v každej topánke, čo mám v botníku (a mám ich tam asi zo 5 párov) som si niečo našla :-P
môj muž totiž nerobí balíček, ale každý rok mi popchá sladkosti kade tade do topánok. 😀
a ako vždy, veľký kus ementálu to musí byť mňami mňami.

ajka82
6. dec 2009

mnamki mnamki, aj ja som dostala mikulasa...asi som bola naozaj dobra 😵
a karinka dostala to ovocie v pytlicku, pletene saty a pancusky a kefky 😀 ale jak sa tesila ze moze rozobrat ten balicek 😵 😵
a spolocne mame ten velky adventny kalendar od kinder 😝

bershka
autor
6. dec 2009

ja som dostala krumplu aj cibulu 😅

ajka82
6. dec 2009

iron, musim ti odporovat, lebo na rapidshare sa neda uplne vsetko stiahnut ako free user, uz som nadabila na take veci, ze ked nepredplatis netahas...

katja78
6. dec 2009

Ahojte,

u nás sa pere, žehlí - Hanka v noci pri prebaľovaní ocikala všetko, čo sa dalo a pred doobedným spánkom ovracala všetky deky, fusak, overal 😖 😖 😖 mala na desiatu biojogurt, extra kvôli nej som ho kupovala, asi jej nezapasoval ☹ 🙄

tento rok skúsim tieto medovníčky:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940

nsoci
6. dec 2009

U nas sa dnes rebeluje vo velkom... hodinu presviedcania a polomrtveho vstavania plzenia...nakoniec zaspal, obedovat nechcel, obliekat nechcel, rev rev rev, nakoniec sme obed aspon symbolicky zjedli... ideme asi von bo evidentne nas to doma nebavi.

lubi22
6. dec 2009

Maci, hej stane sa, ale aj tak ma to auto stve, lebo to nebola moja vina. S tymi tekutinami mam rovnaky nazor ako Ty. Mne Filipko vodu cistu nevypije, cajik vrecuskovy tiez nie, tak mu davam granulovany a ovocne stavicky riedene s vodou, to pije ako sysel do dna. Takze pre mna je dolezitejsie, aby pil, a ked nechce vodicku, som stastna, ze aspon toto. Pri detoch clovek casto krat musi upustit od svojich idelanych predstav, funguje teoria mensieho zla 😅 Drzim paste manzelovi 😉

Pasoa este ze nie som taka poslusna ako Ty, to by sa u mna Mikulas narobil, kym by napchal sladkosti do mojich topanok. Ja som na ne zatazena, adekvatne tomu je ich aj pekne mnozstvo 😀

Katja asi fakt jogurt nesadol 😖

renia
6. dec 2009

dakujeme aj my za gratulacie.aj za odpovede a rady.miska mi dnes tak kraaasne papala rizotko,sa tesim ako mala...

dedde
6. dec 2009

gratulujeme Miske a Matuškovi k vymesacníku!

talea krásne fotky

pasoa
6. dec 2009

juj, dede, aká vlasaňa Tamarka!

matúško posiela pusinky a ďakuje za gratuláciu. 😉

dedde
6. dec 2009

Tamarka a vlasana? to sa ti len zdá, podla mna má málo vlasov

pasoa
6. dec 2009

pri tom compe to vyzerá, že má riadne brčky.

matja
6. dec 2009

áno, áno, Katja, presne tie medovníčky som robila minulý rok aj ja 🙂 Vydarili sa a boli hneď mäkké.

renia, pasoa, vašim krpčekom všetko naj k trištvrterôčku 🙂

nsoci
6. dec 2009

Vsetko naj vymesacnikom aj od Matka.
Boli sme peso na Zeleznej a clovece vsak to je blizko. Riadna hmla a kosa dnes. Ako zvysok Slovenska?

Tatino akurat kupe, poobede natieral Matkovi izbicku, ja som robila vyzivky, kuskus, palacinky... no rodinna idylka 😀 a aj matko jak dospal chytil lepsiu naladu...

a dnes sme sa naucili Aki velki narasties? takiiii - ukaze hore...

Jeee ake rehoty z kupelne... 😀 😀 😀 moji chlapi 😵

nsoci
6. dec 2009

Jeee Tamarka aka podarena v tom kostyme 😉

egyptanka
6. dec 2009

Ahojte,

tak my sme vcera boli na Mikulasskej firemnej party, som na seba nasrata, lebo som zabudla fotak a tak nemame zdokumentovany prvy Natalkin Mikulas. Mala bola perfektna, vsetci z nej boli nadseni, lebo sa tam predviedla v plnej krase. Dostala mikulassky balicek, ktory spapaju rodicia a my sme sa tam perfektne nadlabli. Teda ja urcite. Potom vo mne skrsol napad, ze prespime u mojej mamy, tak rychlo domov pobalit veci a sup k mame. Natalka bola v soku ked sa kupala vo velkej vani, u nej nezvyk tak plakala, ale ked som k nej vliezla tak bolo super a potom plakala, ked sme ju z nej vyberali. Zaspinkavala troska dlhsie, ale do pohody. Do polnoci sa tri krat zobudila na to, ze stala v postielke, tak som ju pomojkala, poskakala som par sekund na fit lopte... labutka dik za tip. Otestovane a zabera to ... teda v noci, cez den akosi nie. A spala ... ludia ona spala bez jedla az do 4,00 rano ... to som ju uz nakojila, lebo mi kozy isli praskunut. No a potom hroza ... pri kojeni podotykam, ze som bola uplne hore a nedriemala som tak mala pri kojeni zaspala tak som ju polozila na postel, ze sa posadim (lebo som lezala) a prenesiem ju do postielky. No a ako som sa posadila, mala drb sa pretocila a padla mi na zem. Plakala, hned som ju zobrala na ruky, pohojdala na fitlopte a spala dalej ... no ale ja od 4 do 6 v driemotach, lebo som kontrolovala kazdy jej dych ... potom o 6 sa zacala prebudzat tak som si ju k sebe zobrala radsej som ju dala opacnym smerom k sebe, ze mala vedla seba stenu a spali sme este tak do 7,15.

No a dnesny den popisem neskor ... lebo mala je uz okupana a caka kym sa otvori mliekaren.

egyptanka
6. dec 2009

no dieta nakojene a uz spi ... idem vam napisat dnesny den.

lubi22
6. dec 2009

Ahojte 🙂

Potrebujem rychlu radu. Mozem kojit ked mam teplotu 39,9? Dakujem. Zase sa mi urobil zapal, az 4 dni som bola ok. 😖

ajka82
6. dec 2009

lubi mne to dr. povedala asi tak...mozete kojit ale snazte sa co najrychlejsie zrazit teplotu aspon na 38, pretoze pri vyssej teplote sa vylucuje nejaka latka(?) co nie je v;h

ajka82
6. dec 2009

karinka kybicuje zase 😅
co nie je vhodna pre deti, ale neni dokazaane, ze to vplyva cez mlieko...

ajka82
6. dec 2009

vlastne ani viacero liekov neni vhodne pocas dojcenia, len kvoli tomu, ze nie su testovane...

ajka82
6. dec 2009

lubi a z coho mas tolke zapaly? 😕 nech to co najrychlejsie prejde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre