Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

diocka
11. dec 2009

no baby, maly je po pol hodke uz hore. dufam ze to neskonci zase mliekom:((((((

egyptanka
11. dec 2009

Baby mne chyyyyyba leto, mam potrebu rano vypadnut a prist az vecer ...

lubi22
11. dec 2009

Potulka si ma predbehla s komentarom k fotkam zo stretka - to boli dve hlavne veci co ma zaujali - Labutkin Adamko v pozadi, co spekuluje co by ako kam sa vysplhal a Denka na kazdej fotke s inym babom. 😀

Denka ale vidno, ze deticky Ta maju radi, aj Filipko na stretavke nasej jedinej aky bol spokojny u Teba. Nespominala si raz, ze by si si otvorila daku skolku? 😉

Egy no dobry den, to si bola zaseknuta vo vytahu sama?

Baskaj no nic moc veru, ale vyliecite sa, ja tiez neutekam hned lekarovi 😖 Inak u nas to teraz vyzera podobne s tymi liekmi, ked im vecer davam vsetky lieky a vitaminy, tak sme ako v dakej narkomanskej rodine 😅

Inak som chcela povedat, v pondelok rano som este kojila a dnes uz nemam ani kvapku mlieka, takze laktacia skoncila velmi rychlo. Uz ani prsnik ma neboli, uz doriesit iba tu zvysnu chorobu.

Mate niekto skusenost s antikoncepciou yasminelle?

egyptanka
11. dec 2009

Lubi, nastastie sama ... manzel vlacil potom kocik s malou na 7 poschodie sama.

pasoa
11. dec 2009

diočka, máš nejaké absťáky? 😉
egy, ajka, čo?

potul, hej, to som sa dočítala v mojej múdrej brožúre o stravovaní detí s predispozíciou alergie, že čím a ako postupne zasčínať, tak tam spomínajú kyslomliečne ako najmenej nebezpečné 🙂

baskaj
11. dec 2009

egy - a za koľko ťa vyslobodili? doniesli ti aspoň nejakú deku a chlast na zahriatie? 😀 sorry, že sa smejem - ja by som asi naložila do gatí 😕 🤐

lubi - veru, ako narkomani! takú výstavu mám na mikrovlnke, že si pripadám ako v lekárni. len keby som damiána tak nemusela trápiť, kým doňho tie kvantá sirupov naaplikujem...

a ozaj baby - ako to bolo nakoniec s tým mangom? už ho dal ten, kto sa pýtal? bo muž dnes doniesol broskyňovo-mangový hipp čaj, tak neviem, či ho malému mám dať. ale je tam písané, že od 6m, tak asi dám. len som sa ešte chcela spýtať...

ajka82
11. dec 2009

baskaj, mango nevim, ja by som skusila, ... minule som mala vyzivu kde bola maracuja a tiez bolo napisane od 6m a dala som malej

denkolc
11. dec 2009

Lubi, by si neverila, ale dokým som nemala Táničku, som dieťa jakživ nedržala....som sa bála detí, nevedela som, ako s nimi...ale pominulo a neboja sa ani oni mňa, ani ja ich... 😉 😉 😉

S tou škôlkou vy som to myslela tak, že by tam ale boli vychovávateľky, ja by som to len organizovala.... 😅
Zas ak sa tie deti spolčia, je po mne.. 😀 😀 😀

Egy, akurát, ako som si umývala zuby, som myslela na to, že Vianoce prejdú a zaraz bude jar...už sa to blííííži..hehehe

Baskaj - chudiatka, len sa liečte...nie je nič horšie ako byť chorí, ešte k tomu celá rodina..ach, jaj... ☹

Lubi - aj ja by som dáku anti chcela...dúfam, že niekto poradí...

mona1111
11. dec 2009

baskaj prajeme celej rodinke skore uzdravenie.....a aby Damianko sa z toho cim skor dostal.....

sirupcek nam velmi chuti to pije z takeho maleho poharika.... a druhe antibiotika co je tiez sirup tak to nemusi ale strieknem mu raz dva do ust a uz mu nic neostava len zhltnut.....

egyptanka
11. dec 2009

baska, nastastie boli na blizku tak do 15 minut ... ale uz isla na mna klaustrofobia.

egyptanka
11. dec 2009

pasoa, co co?

pasoa
11. dec 2009

no, že kujete s diočkou a ajkou nejaké alkoholické sny 😉

egyptanka
11. dec 2009

Denka, no ja som si povedala, ze od 21. decembra sa zacnu predlzovat dni ... i ked len o par sekund ci minut ale aspon budem mat dobry pocit ... porom pride 2. februar ... a na Hromnice o hodinu vice ... a potom odtrpim tak mesiac a pol a bude polka marca a snaaaad aj teplo. A potom uz len mesiac a to uz bude mat Natalka jeden rok ... no ty koky. 🙂

moncicii2000
11. dec 2009

ahojte uz som tu maly zaspal ale na kolko to som fakt zvedava ... 😒 ja malemu kase davam rozne druhy vsetky mu chutia mal uz aj od hami , nestle a este daku znacku s roznymi chutami .. zatial kase zarabam so sunarom .. mam este dve krabice sunaru ked ich dominam skusim mu dat kravske mlieko a ak mu neuskodi (nevyhadze sa , alebo ho nebude vygrckavat ..) tak mu ho budem davat ...
mangove vyzivy malemu davam uz mesiac a vse je v poriadku nevyhadzal sa , nebolo mu ani zle, ani ho nezapekalo nic a davam mu ich do dnes .. uz mal aj mandarinkovu, pomarancovu stavu .. aj rozdrvene a vse zjedol bez problemov .. on je strasny jedak sak ma 10 kg :D ...
ja som kedysi pouzivala antikonc.. YADINE (pouziva ju i segra) .. stoji okolo 1319sk = 43,80 eur na tri mesiace bola velmi dobra pomahala aj na vlasy aby sa rychlo nemastnili aj na vyrazky na tvari .. mala viacej dobrych funkcii ani sa od nich nepribralo ...
druha segra pouziva LINDYNETTE 20 a tu si velmi chvali .. stoji 785,38 sk = 26,07 na 3 mesiace ..

egyptanka
11. dec 2009

pasoa, vsak aj ty si tam ... sa nevidis? 😉

egyptanka
11. dec 2009

Najlepsia antikoncepcia = nešukať. 😀

moncicii2000
11. dec 2009

Egy to je sranda zajtra ma NATALKA 8 mesiacov a VILIAMKO ma 9 mesiacov :D :D

egyptanka
11. dec 2009

Baby a plati aj pre nase detvaky, ze do -5 stutpnov nemozu ist von alebo to len pre novorodencov?

ajka82
11. dec 2009

akoze nechapem...dieta mi spi 😲 som zvedava dokedy, vzdy ked zaspala pred desiatou bola do pol hodky hore a buntosila do polnoci-jednej 😅
ale dnes ficala len na jednom 40min. spanku, tak mozno prekvapi...
idem pozehlit tych par veci na kopke, nech z toho neni velikanska kopisko 😉

egyptanka
11. dec 2009

monci, no rychlo to leti ... 🙂

lubi22
11. dec 2009

Egy Ty si srandistka 😀 My co mame dve deti a tretie neplanujeme potrebujeme iny plan 😀 Idem vo stvrtok lekarovi, tak uvidim, na com sa dohodneme. Denka nechces poslat ten Cerazette, ta sa moze pri kojeni, darujem tri balenia.

egyptanka
11. dec 2009

Lubi, sak sa neondej ... treba na dcere popracovat. 😉

moncicii2000
11. dec 2009

egy velmi rychlo 🙂 ... urcite mozeme ist snimi von .. uz mam nachystane i sanky z operadlom ... ked bude sneh ideme na kopec a vozit sa :D teraz mam aspon dovod :D

iron
11. dec 2009

ha aj Ninka ma zajtra 9 mesiacikov.
Yadine je fajn, mala som ho, plet som mala krasnu...az mi je za nou smutno. Ja som brala kadejake tablety a nepribrala som od ziadnych....tot neprezierat sa.

Ja som dnes kupila mango, zajtra jej dam....a ako sa to vlastne dava, lebo len to tu kuka na mna. Osupem ako hrusku a tak?
A od stvrtka ma snezit...hura, hura, hura...

iron
11. dec 2009

a ja mam zajtra baby free day. Zajtra len hnijem a o malu sa stara manzel. Sme sa dohodli, ze aj prechadzky poabsolvuje on sam....potrebujem jeden den vypnut.
No navarim mu obedik a upeciem palacinky, mozno kolacik. Este neviem.

moncicii2000
11. dec 2009

iron: ninka sa narodila ten isty den ako viliamko 🙂 jeeej a okolkej sa narodila? ci sa nenarodili i tu istu hodinu :D

egyptanka
11. dec 2009

Ja nemozem ziadnu antiku. ... jedina antika je u nas guma.
Iron. COOOOOO?? Sneh??? Nieeeeee. Len to nieeeeee. 😠 😠

pasoa
11. dec 2009

IRON, LEN DáVAJ POZOR POTOM, KEĎ TO BUDEš NINKE DáVAť, MANGO Má TAKé VLáKNA AKOKEBY...

dokelu aj s capslockom 😠

egy hej??? kdeee??? 😎

iron
11. dec 2009

lubi a vnutromaternicove teliesko?...je to na dlhsie a vraj ok. Alebo si este davaju na dlhsie pod kozu vpichnut.

pasoa
11. dec 2009

to je sranda s ninkou, vilkom a natalkou, že mesiac rozdiel 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre