Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
1. sep 2009

polovica pozehlena ... par minut pauzy ...

denka, ja som kupovala puzzle v Euromobelixe a jeden balik stal cca 10 €. Takze sa da ...

a idem pokracovat v zehleni

lubi22
1. sep 2009

Penove puzzle je velmi pekne aj toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5299379

Je pekne farebne a nie je take tenucke. My sme kupovali dopravne prostriedky 🙂

Egy ked si v takom svungu, mohla by si dobehnut aj ku nam 😀 Mne prisiel nakup z Nextu, plus vcera som este nakupila kopec veciciek v Tescu, mali super vyber a so 30 % zlavami, tak som to vsetko prala. Tak teraz je tu hrooozne velka kopa na zehlenie 😅

mgk111
1. sep 2009

noo musim sama seba pochvalit ked to nikto iny neurobi 🙂 kuracia fasirka s petrzlenkovou vnatkou je uz v srncom chrbatiku, zemiakova kasa hotova a aj postruhana cukina pre kubka nachystana, zajtra len uvarim 🙂 ale uz padam na nos...

lubi22
1. sep 2009

Maci sikulka si 😉

Aj ja sa pochvalim 😀 Za posledne tri dni som upiekla tortu a kazdy den kolac 😀 Ale zase o deti sa mi staraju rodicia, takze az taka sikovna nie som 😉

mgk111
1. sep 2009

lubi - dik ale uz nevladzem 🙂 ooo kolaciky mnam - tak to ja uz veru nestiham 🙂 ja mozem varit a spekulovat len takto vecer, cez den sa snazim venovat kubkovi... idu tie zubky a je mrzuty, takze sa snazim vypadnut vzdy von, v kociku je zlaty povacsinou... a manzel beha po doktoroch kvoli planovanej operacii tak sa musim naucit, ze budeme sami...

egyptanka
1. sep 2009

dozehlene ... tri komplet susiaky ... zajtra este pranie a mozem zacat odznova.

egyptanka
1. sep 2009

tak ja vas obdivujem s tym varenim ... to este nestiham.
Baby mne je tak blbo, ... ked nieco nerobim tak rozmyslam nad sprostotami a depkujem.
Rozmyslam, ze by som mala opustit konika a venovat sa viac domacnosti, dietatu ... citim sa, ze nie som plnohodnotna matka a manzelka. O milenke ani nevravim. Och joj takto depresivne som sa necitila ani po porode ... citim sa hrozne.

zuro
1. sep 2009

egy ... urcite si uzasna aj matka aj manzelka... a tvoj drahy ta tak urcite aj vnima... a pre natalku si cely svet...tym, ze chceme byt stale perfektne vo vsetkom nam sposobuje akurat depky... a ver,ze nie si sama co sa tak citi... neboj to prejde, hlavne musis presvedcit samu seba,ze vsetko co robis, robis najlepsie ako vies... a verim tomu,ze to tak je...

zuzic1
2. sep 2009

mgk ďakujem za radu...dnešná noc bola taká istá, zasa stále hore a stále na prsníku 😒 ..asi skúsim tú kašičku...ale ešte prosím ťa napíš či mliečnu či nemliečnu a zarábaš s tvojím mliečkom a či obsahujú pridaný cukor???

zuzic1
2. sep 2009

mgk: no my sme aj kakať začali zle...respektíve nám prestal kakať úplne, neviem čo sa stalo 😢 , možno mu tie kašičky pomôžu aj v tomto....

kucina1
2. sep 2009

dobre ranko tak uz sme hore, dnes neobvykle dlhsi spanok 🙂
asi bol tomasko rad vo svojej postielke, apropo uz spi asi 3 noci uplne na brusku. no zrovna ked chce ist na chrbatik tak ho musim otocit, no len co ho otocim zase je na brusku a spi na nom znova 🙂 mozno sa postupne zbavim nocneho otacania uplne 🙂

idem mu vybrat jest z mrazaku a skontrolovat upraty kocik na balkone.
zelam pekny den 🙂

nsoci
2. sep 2009

Egy ja mm tiez vselijake pocity. Ze by som mala vsetok cas venovat len matkovi. Ze mozno robim chyby kazdy den a ochudobnujem ho. Ze som malo obetava. Ze som sebecka.

O vareni radsej pomlcim.

Ale pre man je fakt prioritou citit sa dobre. hlavne po tom nestastnom zaciatku roka. Skus porozmyslat co by Ti pomohlo citit sa lepsie. Ja som si nasla kamosku prakticky vo vchode s malou Adelkou a ked je den blbec tesim sa, ze poobede pojdeme von a pokecame. Sadneme niekam a postazujeme sa. Poradim sa. Pochvalime sa navzajom. Fakt to poimaha. Snehu citas jak ta chvalim? 😉

nsoci
2. sep 2009

Baby nechcete niektora tieto knihy? Su zo serie od Betty MacDonaldovej co napisala Vajce a ja. Darujem.

2. diel: Mary a ja
3. diel: Ja to zvladnem

Zistila som ze ich mam doma dvakrat a stahovat ich nemienim.

nsoci
2. sep 2009

Egy ozi citala si knihu Vajce a ja? Ak nie, je to super....

nsoci
2. sep 2009

kokos matko mi tu prave predviedol 1x aktivny posun dopredu.... tusim uz bude lozit... fduuuha

.*.

nsoci
2. sep 2009

to sa vam podpisal tusim... inak vyzera jak po bytke, nos doskrabany + tri stipance od komaroiv 😅 a prave sa snazi skocit hlavicku z mpojich kolien

mgk111
2. sep 2009

egy - ja to stiham len vdaka tomu, ze varim vecer pripadne akekolvek cinnosti robim vecer a cez den len rychlo ked tak utriem prach na nic ine cas nemam... a o milenke ani nevravim... tiez chytam nervy ako aj dnes rano, kubko bol taky urevany, ze som ho musela enchat na posteli aby som udrzala nervy na uzde, a isla som sa umyt a najest... nikdy som ho nenechala plakal ale dnes... no co uz... a teraz uz zaspal - teda tatino ho uspal, ja som "zlyhala"... mam pocit, ze tiez nic nestiham a neviem ako s nim budem len sama... a to ked pride tatino z nemocky, tak budem mat starost o oboch... paradne vyhliadky...

zuzi - ja davam prvu mliecnu kasicku, ktora uz mlieko obsahuje (UM) a zaraba sa iba s vodou, ale nejdem podla navodu, lebo potrebujem, aby to vypil z flase, tak som urobila vacsiu dierku na cumliku a je to redsie ako by malo byt, ale staci to... to ked vyskusas uvidis a nie je to sladene, nema to ani ziadnu prichut, skratka iba mliecna kasa... kubko kakaval raz za 5dni... a plakaval, pucil sa a nemohol vytlacit a teraz po tej kasi, vzdy rano alebo doobeda pekne nalozi sice tlaci, ze mu aj oci vyliezaju ale neplace a hned zacne "recnit" ked skonci 🙂 a niekedy kaka aj castejsie - na to kakanie sa snazim davat dosttok tekutin - caju a stavy - slivkova je taka, ze by ho mala pohnut... alebo skus slivkovu presnidavku - mozno to kamilkovi pomoíze...

nsoci - nemusis varit? no ja mam doma aj manzela, takze nieco musime papat...
tu spisovatelku ani nepoznam 🙂 ale ja citam len cistu beletriu - na oddych 🙂 ale knizka Ja to zvladnem - to je taka aktualna pre vsetky 🙂 a nam lozenie nehrozi - vypuci ritku dohora, odrazi sa a hubicku necha na zemi, tak si ju osucha 🙂 vobec nezapaja ruky...

iron
2. sep 2009

Bre ranko..my sme spali pekne, dva ci tri krat hore,...uz neviem. Horelo nam tu v noci auto pod barakmi...v poslednej dobe akosi casto. Vsetko stare fara, co len zaberaju parkovacie statie ..asi to niekomu lezi v zaludku.

No a mala je umrncana...uz aby jej tie kly vysli. A ja frcim na USVaR, k lekarke potvrdit ze mozeme plavat a vybavit krst....teda taky je plan, uvidim co Ninka bude dokazovat...mozno sa otocim na prvej krizovatke... 😀

A inak my na plavanie nemame pouzivat plienky, lebo to vraj brani v pohybe...takze mam kupene na plienky na plavanie z DM a su mi na figu...Nepouzite len otvorene...

iron
2. sep 2009

a to varenie..ja veru varim aj upratujem skoro kazdy den....neznasam ked nie su veci na mieste a je prach. Malej hracky mi nevadia, tie mozu byt rozlezene ale podlahy a prach ano....no idem frcat

mgk111
2. sep 2009

iron - a to v com akoze bude plavat? v nicom? a co ked?... 🙂

egy - a este cosi, ja som tu dlho nebola na konikovi, boli sme na chalupe, potom nam nesiel net a neviem, sice som stihla doma viac veci ale zase som sa nemala s kym podelit o nove veci a hlavne ked treba si poradit, tak som netusila, ci robim dobre s prikrmami a podobnymi vecami...

a ja som vzdy tvrdila ze mam dobru svokru ktora mi teraz povedala, ze si ma nevie predstavit, ako zvladnem kubka sama a vraj preco mu uz nerobim vyvary a nedavam masko... hmmm nerobim a nedavam - a vraj preco nie domacu presnidavku (je v nej dost cukru podla mna) ze naco to kupujem a podobne... z flase mu isla davat bublinkovu vodu, tak to som jej strucne vysvetlila, ze pokial "nemusi" papat rozne veci tak ich ani papat nebude a hotovo... tak ona na to, ze vidis kubko keby tumama nebola, mohol si dostat trosku... takze sa zacinam obavat, ze ak by som ho tam nechala, ze coho by som sa dockala... a aj to, ze preco enrobim krupicovu kasu na veceru ale kupujem drrahe.... tak som povedala, ze pre moje dieta nie je nic drahe...

egy - ja chytam depku ked si spomeniem, ze ja dostanem almuznu a muz ide na operaciu a dostane 4tis mesacne ako PN lebo bol nezamestnany.... hypoteka, byt, auto, babo... nuz co ti poviem... asi budeme zit zo vzduchu..

bershka
autor
2. sep 2009

caute, dnes mi zase na h... ☹

mgk111
2. sep 2009

bershka - chuda a nemozes si cosi dat?

kubko je hore, papat, obliect a von do kocika...

dedde
2. sep 2009

Caute baby!

Strasne dávno som tu nebola, uz ste medzitým zalozili aj novú tému.

Co máte nové?

Ozaj chcem sa opýtat ci kupite drobcom nejaký darcek na výrocie ze budu mat pol rocka? A ak ano co?

mgk111
2. sep 2009

dede - vzhladom na nasu financnu situaciu ani nie... dali sme si urobit albumik viazany v happy foto jeho prvy polrok... a to darujeme aj babkam a prababicke... ale nic ine specialne nie, cakame az na rok a on mal predtym meniny takze vtedy sme darcekovali...

katja78
2. sep 2009

Ahojte,

baby, nosíte už svoje mimi v manduce aj na boku? Som hľadala na youtube, ako sa dieťa do takej polohy upevňuje, zatiaľ som nenašla. Haňa je strašne zvedavá, tak že by mala lepší výhľad 🙂

bershka
autor
2. sep 2009

baby, ja mam pocit, ze sa mi zas nalievaju prsia mliekom. idu mi puknut... 😕

bershka
autor
2. sep 2009

mgk, kokos, svokra je riadna natura...

nsoci
2. sep 2009

Mgk aj ja som dala urobit viazany albumik na happy foto je super. Pre vsetkych starych rodicov.

vlalu6it
2. sep 2009

ahoj babule,,,dnes ideme na ockovanie o 16,,trosku mam strach ,ci nebudeme opat v noici horuckovat ☹ chudatko moje

lubi--aj my mame tie penove pazzl,,11baleni a v kazdom je iny motiv a bude mat z toho koberec v detskej izbe uz v zime na slovensku,,tu ma len 2balenia,,a je na nich stale,,plazi sa a smeje a vystraja,,je to super vecicka,,,my sme vsetky dostali,,len prve sme si kupili same,,a tie motivy su super,,,kazdy kupil iny,,,, 🙂

vlalu6it
2. sep 2009

babule vidim,ze niektore su tu nervoznejsie a problemy a slzicky,,,a viete preco??po zajtra je spln mesiaca a to je zle obdobie,,tazke na psychiku a depresie,,,a vsetko vnimame intenzivnejsie,,,treba vyckat,,,po splne bude dobre,,,

ten album na happy foto sme chceli aj my,,ale tu do tally nam nedojde sme tam volali,,a teraz su pekne akcie,,skoda,,je to super motiv na darcek

bershka,,,pi vela matoveho a salvioveho caju,,to pomaha,,,aspon mne to pomohlo

katja--ja malu vobec do nosica nedavam,,,bolo to zla investicia,,,draha a zla,,,boli ma tak chrbtica a malej sa tam aj tak moc nepaci

iron aj ja stale upratujem a uz aj varenia sa chytam,,ja som strasny puntickar na poriadok,,vsetko musi byt na svojom mieste,,a podlaha a prach kazdy bozi den,,a najnovsie nezehlim,,lebo este stale nam nedosla z reklamacie nasa ,,sexi"zehlicka,,,

dede ahoj,,,ja by som tiez pol rocka chcela s malou oslavit,,ale este som nepremyslala co bude,,,asi jej dam zaramovat otlacku nozicky a rucicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre