Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
22. dec 2009

matja, tento zadusajuci pocit lasky mavam aj ja. nedavno som si citala marcovu/aprilovu mailovu korespondenciu s dobrou kamoskou a tam som pisala, aka som zmatena z toho, ze matejka nemam dost rada. ze som si to cele predstavovala inak. no a teraz by som ho denne x-krat zjedla od lasky. 🙂 vsetko je tak, ako ma byt a vsetko ma svoj cas. taka otrepana veta a aka pravdiva. 😉
vianocne menu... presla som si niekolkymi stadiami. najprv ze naco. potom som premyslala, ci predsalen nieco specialne neurobim. momentalne som opat vo faze, ze netreba. vecerat budeme asi okolo 5., cize cas, kedy matejko olovrantuje, alebo je uz po olovrante, tak to nebudem silit. dostane normalne ovocie ako kazdy den a hotovo. myslim, ze bude dost inej roboty ako sa babrat s niecim specialnym pre drobca.

egyptanka
22. dec 2009

nsoci, potulka, ... a ostatne blavacky ... co tak stretko este tento rok po sviatkoch ... vykocikovat "vanocne cukrovi"?

potulka
22. dec 2009

egy, ja uz mandarinky v pohode. nie na kila, ale par za tyzden zjem. aj citron na lososa som si uz davala. aj med do kase. vlastne uz jem uplne vsetko. deti su uz velke, az tolko mlieka nepiju, stretli sa uz s kadejakou stravou, tak podla mna v pohode.

potulka
22. dec 2009

matejko je v hajanoch, muz v ikei. hlavnym bodom nakupu su pohare a taniere, aby sme mali do coho servirovat svokrovcom kapustnicu. 😅 nejake sme uz rokmi porozbijali. no a ja by som sa mala tiez do niecoho pustit. zoznam prac je dlhy... hoci su to skor len drobnosti. asi idem utriet prach. hadam este viem, ako sa to robi... 😅

egyptanka
22. dec 2009

tak skusim tie mandarine ... vsetky idu prec a ja tu budem opat sama ☹

potulka
22. dec 2009

egy, tak sa aj ty vrhni na nejaku vianocnu cinnost. alebo aj nevianocnu. vies, aka budes na seba potom pysna? 😉

iron
22. dec 2009

Ja uz normalne jem - mandarinky, pomelo, citrusove dzusy...no ale kojim len raz a to v noci....ale nezbadala som ani reakciu u malej.

Ten Kunerad vyzera fajn, len si to organizovanie neviem predstavit. Ako s dopravou, chcete brat aj polovicky, strava atd. Kazda z nas je na nieco ine, niektore tury, ine radsej jacuzzi....ale vyzera to lakavo.

egyptanka
22. dec 2009

potulka, ako som uz spominala ... nemam naladu na veci co sa Vianoc tyka ☹
este zajtra musim poriesit mamine darcek ... neviem co jej mam kupit ☹

egyptanka
22. dec 2009

aaaaa dosla mi prave bio zelenina ... nechce sa mi to spracovat ... bude v noci mrznut?? ci to mozem vyhodit na balkon, len aby mi nezamrzla.

munu
22. dec 2009

mgk diky za napad, skusim to pozriet na internete a potom omrknem zajtra v obchode 😉

matja planujeme na svk prist natrvalo zit niekedy o 2-3 roky... mozno aj skor, ak sa pritrafi dobra praca pre oboch 😉

iron
22. dec 2009

No jo Egy, vy budete mat smutne Vianoce,...snad aspon pri Natalke trosku pookrejete. S maminami je to tazke, ja sa radsej vzdy pytam.....
ale tento rok sme dali urobit velke kalendare vo formate A3 s fotkami krpatej, tak som zvedava na tie reakcie. Ponuka to fotolab. A este hrncek s jej foto.

egyptanka
22. dec 2009

Iron, hej len to uz nestiham 🙂 ... ako kupili sme jej so sestrou mikrovlnku, ale chce to este nejaku malickost. A neviem aku ...

iron
22. dec 2009

To je pravda,...tak medovnikove srdiecko s nejakym milym napisom.....

taella
22. dec 2009

na stretko by sme radi aj my prišli , len všetko závisí hlavne od financií 😒 mesiac nám je jedno ktorý , len dúfam že dovtedy budeme mať auto pojazdné . Len si neviem predstaviť cestovanie s krpcami ako všetko pobalíme do auta - kočiar , cestovnú postielku , batožinu 😲

na Vianoce už je všetko pripravené , už som stihla aj popratať , takže nech už sú Vianoce tu , budeme ich sláviť u našich doma , aj tam ostaneme spať , tak to bude prvá noc deti na cudzom mieste , som zvedavá ako to prežijú 😀 vianočné menu nebudú mať nič špeciálne , večerať budeme o piatej , a to už oni budú mať po olovrante , takže budú asi iba na nás pozerať ako my papáme 😀

egyptanka
22. dec 2009

ty kokso my olovrantujeme tak okolo tretej a veceriame o piatej, pol siestej ...

iron
22. dec 2009

no egy, ale vy aj skoro chodite spat...
No prosim, moje dieta spalo hodinu a teraz vykecava s medvedmi v postielke,....co to ma za nove metody

tealla...to ste doteraz este nikde neboli?

lubi22
22. dec 2009

Ahojte 🙂

My sme u nasich, riesime vselijake veci, konecne dnes som sa dostala k peceniu a uz je aj napecene. Maminka navyse objednala 10 druhov zakuskov, neviem, kto to poje, tajte uz nepecieme. Von velmi nechodime, lebo drobci su taki nachoreti a ja tiez klasicky.

Filipko sa dnes naucil krasne robit papa, ked niekto odchadza, tak hned mu vykyvuje o stosest s tou malou rucickou, je to podarene. Takze vie davat bocku, papa, aky velky, tapy tapusky a len tak vselijak - nasa vybava 😀 A super stvornozkuje uz vyse tyzdna sa vobec neplazi, iba stvornozkuje, dovtedy to striedal. Takze bud je na 4 alebo na 2 🙂

Zavidim pobalene darceky, pozajtra musim pobalit. Ja vzdy na poslednu chvilu. No a nedosiel mi jeden balik s asi 10 darcekmi pre deticky a sestru, uz som sa s tym zmierila, ze to nepride, musim dat reklamaciu na postu. Mal dojst piatok, bol posielany 1. triedou a balik sa vyparil. 😢

Denka dostala si tu zasielku odo mna?

Co sa tyka stretavky my sa prisposobime, manzel je alergik tiez, ale keby sme mali pokazde pozerat, ze ked ma zle obdobie, tak sa od jari do leta nikam nedostaneme. Ma so sebou vzdy lieky, ale uz sa s tym dako naucil zit. Takze nam je to jedno, prisposobime sa aj casu aj miestu, ak budu deticky zdrave, tak sa radi pridame. Ten penzion Kunerad vyzera super, no ma 11 izieb, neviem, ci je to dost.

Munu super, ze ste sa so setrou pomerili, ani som to nezaevidovala, ze kedy si pisala. Ale je to perfektne. A mate zlatu susedku 😉 Aj nam taka zlata susedka, co byva pod nami, ustrikovala papucky pre drobcov, sice ich nenosime, ale zlate od nej 😵

egyptanka
22. dec 2009

Lubi, a v tej Terchovej v ktorom penzione ste to boli vy???

baskaj
22. dec 2009

baby, ja teraz už nemám moc času písať, len ma tak k tej chate napadlo:

že či my potrebujeme nejako exta babyfriendly miesto... v tom, aby im nevadilo, že tam deti vreštia, to áno, možno aj stravou, ale ak by to ubytovanie malo stravovania aj nejakú mikrovlnku, kde ohrejem extra malého stravu, tak je to v poho.
a ešte som si neni istá, či to zariadenie musí mať nutne aj detské ihrisko. bo ja si tam ročné dieťa aj tak neviem moc predstaviť. veď keď im zoberieme lopty, odrážadlá... a aj tak sa deti budú hrať s kamienkami, listami a pod. a hádam aj nejakú mini túru dáme...
tak ja som len tak pri večernom kojení nad tým rozmýšľala... lebo aj mne sa zdá ten kunerád trošku drahý hoci fakt pekný. ale viem, že máme každá iné "nároky". tak ja len tak. že ja ich nemám vysoké...

taella
22. dec 2009

nie nikde sme neboli , rodinu máme všetku v KE , takže netreba nikde cestovať a na dovolenky nie sú money

matja
22. dec 2009

lubi, skoro sa uzdravte. Ja tiež budem baliť až 24.

baskaj, ja s tebou súhlasím. Len asi by sme mali dať aj konkrétny návrh. Mne sa teraz nechce na nete nič hľadať, bolia ma oči, idem spať. Brú noc 🙂

iron
22. dec 2009

taella....tak držím pršteky, určite to zvládnete.

baskaj....máš pravdu je to super nápad, len asi to bude trošku zložité.
No dieťa mi nechce spať, to čo je toto.

potulka
22. dec 2009

baskaj, mas pravdu, ihrisko pre jedenapolrocne deti nie je az take dolezite. ved do kuneradu ani nemusime ist, len nsoci nadhodila, ze kam a toto poznam, tak som dala do pléna. kludne prideme hocikde inde. mozno by nebolo odveci uvazovat o takej lokalite, kde je aj viac ubytovacich moznosti na jednej kope, ak by sme sa nepomestili, alebo ak by kazdy mal ine financne moznosti. terchova by mozno bola fajn, tam by sa naslo vselico.

egyptanka
22. dec 2009

kamoska bola na stretku niekde pri Bojniciach ... skusim zistit blizsie info.

potulka
22. dec 2009

a k strave - v lete uz detuchy budu jest vlastne skoro to, co my, tak by nemal byt problem, ci?

baskaj
22. dec 2009

aj ja ešte skúsim niečo pohľadať... máme veľa kamošov kňazov, aj v pekných lokalitách a tí tam väčšinou majú aj nejaké priestory pre duchovné cvičenia - také víkendy pre väčšie mnžstvo ľudí... a to ani nebýva drahé. zatiaľ ale nesľubujem.

lubi22
22. dec 2009

My sme boli na stretku s babatkami tu:

http://www.penzionsustiak.sk/

lubi22
22. dec 2009

My sme boli na stretku, ked mali deticky rocik aj necely mesiac a veru o detske ihrisko bol zaujem. Deticky sa navzajom vyhadzovali z domceka, valali sa v bazene s gulockami a na hojdacky sa cakalo 😀

Matja dakujeme 🙂

lubi22
22. dec 2009

A toto sa nam pacilo tiez, len kapacitne to ma 11 izieb a to nestacilo:

http://www.penzionzamlynom.frage.sk/

egyptanka
22. dec 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre