Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

bershka
autor
8. jan 2010

caute ciikule. dosla som skontrolovat ci je niekto dalsi tehu 😕

egyptanka
8. jan 2010

bershka a co tvoje my kozy? 😀

denkolc
8. jan 2010

Ajka, veru....až toľko to stojí...vraj som tam parkovala šiestu hodinu.... 😀 😀 😀 Tak ale som parkovníkovi vysypala moju peňaženku a išla preč... 😀 😀 😀

Egy, v prvom rade dííííky za toho hodinového manžela...okamžite posielam tomu môjmu link, nech láskavo preplatí.... 😀

V druhom rade - tá bábika, to bol taký konflikt, lebo som chcela kúpiť takú malú bábiku, čo stála 5 eur a dáke drobné a pri pokladni im vyhodila suma 8,6 eur....tak toľko za minibábiku nedám, ne? Tak tam predavačka dačo pi.ovala...ale mala smolu....šla som preč, nech si bábiku nehá.....Tánička na ňu aj tak medzitým zabudla... 😉

V treťom rade onééé....tie vlasy sú zaujímavé...len dáko vyzeráš tak...ehm...serióznejšie...či čo... 😉 😉 🙂 🙂

bershka
autor
8. jan 2010

egy, nevieeeem, zatial je klud. no uvidim, mam tam prapodivny pocit.

denkolc
8. jan 2010

.....bershka, to bude "chtíč".... 😀

bershka
autor
8. jan 2010

denka, chtic je uhasany behom tyzdna 2x 😀

egyptanka
8. jan 2010

Denka,
po prve ... si mala urobit oci na parkovnika s naznakom slz 😢
po druhe ... uz sa vy dvaja s Janom dajte dokopy nech nepotrebujes hodinoveho manzela ... vrrr ... dvaja dospeli a spravate sa ako deti ... Tanicka je z vas asi najrozumnejsia 😅
po tretie ... si mala tej cuze v obchode strcit tu babiku do riti
po stvrte ... ze serioznejsie ... zdanie klame ... len moj muz mi povedal, ze vyzeram tak mamickovsky ... skoro som ho prizabila.

denkolc
8. jan 2010

Ne, že si budú myslieť, že si moja mamina.... 😉 😉 😉 Ja už som si aj fajné čižmičky kúpila, nad kolená, opätky také 15 cm, lakované....ako správna tínedžerka.....aj napasované rifle a tak.....všecko trendy, že áno....Tak sa začnem maľovať, nech sa ten vekový rozdiel medzi nami dvomi priblíži.... 😉 😉 😉

egyptanka
8. jan 2010

bershka, jo jo ... a o 9 mesiacov sa ten prapodivny pocit strati 😀

denkolc
8. jan 2010

....chcela som sa Ťa Egy spýtať, čo stála tá kaderníčka...nech sa na takéto veci psychicky pripravím... 😀 😀 😀

matja
8. jan 2010

bershka, tak potom to bude pocit malého mimča v brušku 😀 😀 Ináč šup-šup do témy o stretávke, už sa teším, ako tam spravíš náladičku 😉

práve som dosurfovala na nete, pátrala som po hračkách, čo by mohla švagriná kúpiť malému na prvý rôčik, poslala som jej linky a idem spať, lebo ráno budem zase nadávať...

denkolc
8. jan 2010

Egy, k bodu dva: "áno, mami".... 😉 😉 😉

egyptanka
8. jan 2010

Ze nova garderoba a to co je? Moje cizmy sa rozpadavaju, ale ja ich tak milujem, ze ich nedam za nic na svete a farebna skala mojho oblecenia je zamerana stale na ciernu ... akosi kupovanie oblecenia na seba nemam naladu.

bershka
autor
8. jan 2010

matja. aka tema kde? tu? ci je nejaka ina tema?

denkolc
8. jan 2010

Včeraa ma normálne kopkalo v brušku ako keby bábätko.... 😀 😀 😀 Som si to aj chytala rukou to brucho a cítila som tam kopance....ale to asi neboli kopance, čo? 😀 😀 😀 Len som si zaspomínala, že jakéééé to bolo supeeeeeeeeeeeeer.... 😀

bershka
autor
8. jan 2010

jezus maris, no ani nehovorte. sexovali sme cez ovu.

egyptanka
8. jan 2010

Denka, ja som bola u takej sidliskovej a la komunizmus (ziadny salon) a dala som za to 25€, ale v niektorych kadernictvach das aj 50€.

bershka
autor
8. jan 2010

denka, to boli prdy...

egyptanka
8. jan 2010

prdiaca Denka ... no skvele ... chuda Tanicka 😖

denkolc
8. jan 2010

....nová garderóba musí byť...však výpredaje..pár riflí som kúpila po 10 evri, nejaký ten pulovrik, čižmy, opasok a také blbosti....ale poväčšinou tiež čierne.....aj keď mala som také nutkanie kúpiť si červené tie lakovky....to už by bolo asi moc....
Táničke tiež objednávam novú garderobu, zajtra jej idem kúpiť tri svetríky po 2 eurá, dáke vesty a tepláčky...šatičky...sukničky...na jar treba... 😉 Sa tak teším, keď bude bežkať v botičkách, pančuškách, sukničke a pulovriku na jar po vonku...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.....

Ale tá posteľ s popruhami - neni zlý nápad...podľa mňa ak sú deti pripútané do kočíka, prečo by nemohli byť v postieľke... 😀 Ak by im to pomohlo....why not...

Nsoci a tiež zvažujem dať malej postieľku k mojej...dám bok preč a dole poschodie....len či to nebude príliš dole...uvidíme....dobrý nápad....bude aj so mnou a bude zároveň aj v postieľke...prst hore!!!

denkolc
8. jan 2010

..ale však žiadne prdy nešli, dievčatá......to je to!!! 😀 😀 😀

bershka
autor
8. jan 2010

sa vstrebali

matja
8. jan 2010

berši, cicka, šup do tej témy ešte raz a čítaj poriadne 😀 Termín už je určený, už sa čaká len na to, koľkí pôjdete. Mimčo v brušku ešte nezaberie veľa miesta, to nemusíš počítať 🙂

denkolc
8. jan 2010

...stratili sa v krvnom obehu... 😀 😀

egyptanka
8. jan 2010

Denka, och jo ... keby som bola mobilna tak by som vyrazila mozno na nejake nakupy, ale s malou sa neviem odviazat na nakupoch a do nakupnych centier ju moc nechcem bravat ... ale ked sa niekde dotrepem MHD tak to je hodina a na nakupy vela casu neostane.

Inac Naty sa zatial este nezobudila co uz o takomto case je aj druhy krat hore ...

A kde kupujes Tanicke oblecenie?

denkolc
8. jan 2010

Egy, mimibazar mo-mentálne.... 😉 Ale aj Next a pod.... A Ty by si teda mala využiť dakedy aj to, že máš doma manželíka, čo by Ti prcka postrážil....sadáme do auta a hor sa pár vecí vo výpredaji kúpiť.....treba trošku aj takúto kultúru, ak je to za pár eur, prečo nie? 😎 Prišla by si možno aj na iné myšlienky... 😉

snehulienka
8. jan 2010

caute,

nsoci to je dobre ze ste ok. 🙂

denkolc
8. jan 2010

Snehu, no ako, ako? Ako to zvládaš???????

lubi22
8. jan 2010

Ahojte 🙂

Katja pekna fotka v pase 😵

Egy aka zmena s ucesom, mala si uz aj pred tym kratke vlasy? Fakt posobis teraz serioznejsie, ale svedcia Ti aj kratke vlasy 😉

Denka 15 cm opatok 😕 Fiiiha tak to by som nedala 😀

Ja som mala dnes upratovaci den. Deti sme nechali u svokrovcov, my sme sli s manzelikom do BB a cely den upratovali, naposledy sme tak vsetko dokladne upratali asi este pred tym ako sa narodil Filipko 😅 Normalne to teraz u nas vyzera, ako keby sme ani deti nemali 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre