Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
8. jan 2010

Vitaj Lubi......Ako sa majú loptoškovia?? 😉 🙂

egyptanka
8. jan 2010

Denka, hej hej ... len ono vypredavaju len XS veci a stanove dielce na mna nie su vo vypredaji 😀
Musim tiez mrknt na MMB ci tam nenajdem nieco cool pre Naty 🙂

lubi22
8. jan 2010

Dakujem Denka, dobre uz buvkaju, dnes potrenovali starkych 😉

egyptanka
8. jan 2010

Lubi, hej mala som take vlasy kratke a jeden cas uplne kratucke asi take 2 centimetrove s cervenou farbou ... taky vystrelok 😀

egyptanka
8. jan 2010

Babule som sa chcela spytat ... mate poriesene nejake setrenie, poistku pre drobcov? Ak ano kde?

kajuska111
8. jan 2010

egy, my sme dali malej stavebne...setrime s liskou 😀

egyptanka
8. jan 2010

Liska? 😲 ... som mimo

denkolc
8. jan 2010

Egy, ja už mám bankové konto pre Tanku, má tam 200 Eur, čo nám dali ako darček pri jej narodení - mestská časť.....už rozmýšľam, kde to obúcham.. 😀 😀 😀

potulka
8. jan 2010

ahojte
dnes sme boli skoro cely den u nasich, lebo gynekologicku mam stale v raci. kym som bola na PREVENTIVKE (posledne slovo zdoraznujem, takze sa ma nemusite pytat, ci som tehotna 😝), mamina kocikovala mateja po okoli. malicky bol u nasich zlaty, lozil po celom byte len sa tak prasilo. 🙂 jediny problem bol so spanim - nieco sa fakt zmenilo, uz ho naozaj neviem uspat. tak sa s unavenymi ockami hral dalej, kym okolo 4. neprisiel moj muz. zavrel sa s nim do izby a po 10 minutach bol syn bez akehokolvek revu v hajanoch. 😅

egy, kura kupujeme domace, na trhu na zilinskej. a od svagra sme dostali kusok kralika. zo dva razy sme matejovi dali aj hovadzie z masiarstva v terne.

asandys, to je sila! hlavne s tym bytom... a to tvoje zive striebro k tomu... 😅 zelam ti v novom roku pevne nervy. 🤐

baskaj, aj nam sa uz stalo taketo precuranie. myslela som si najprv, ze je to vlniakmi - ze dobre neimpregnuju, ale matej uz dokaze precikat aj pulky. skratka cika teraz vydatnejsie ako predtym. hoci naozaj neviem z coho - cez den uz nekojim a vody vypije malicko.

matja, diocka a dalsie, doposial som mala trochu komplexy, ze matej uz par mesiacov nespava v postielke, ale ked vidim, ako tam vasi drobci namiesto spania stoja, hned mi je lepsie. 😅 🤐 odpustte. 😉

egy, mam podobnu dilemu ako ty. bola by som rada, aby matejka v noci po zobudeni nebolo treba zakazdym kojit - resp. aby si nemusel zakazdym trosku podudlat, lebo mlieka pri tom az tak vela nevypije. mama mi radi, aby som mu dala cucnut z flasky. enemže, matej flasku este nikdy nemal a mam v sebe taku nejaku zabranu zacat mu ju davat teraz, ked ma pomaly 10 mesiacov. rovnake pocity mam z cumla, matej ho nepouziva. asi som truba.... 🙄

idem citat dalej.

lubi22
8. jan 2010

Egy my mame pre oboch drobcov, ale urobili sme to tak, ze poisteni sme my - ja a manzel na dozitie, a drobci, ked dosiahnu 24 rokov (ratali sme tak, ze ked dokoncia vysku 😀 ) dostanu kazdy rovnaku sumu peniazkov. Setrime kazdomesacne. Poistky mame v Kooperative.

egyptanka
8. jan 2010

potulka, z coho to curanie? zelenina a ovocie je samo o sebe mocopudna ... a to ze nevies uspat Matejka tak z toho si nic nerob, ani ja to neviem a preto ked mi dochadzaju sily tak sup s Naty do kocika a von alebo ked je zle pocasie tak na balkon ... to zaberie vzdy. 🙂

kajuska111
8. jan 2010

egy, to je klasicke stavebne sporenie, a ked to spominam, vzdy mi napadne moj oblubeny film Roman pro zeny, kde chalan svojej frajerke, ktora ho vymenila za starsieho milenca (hra ho Vasut) povie, ze a ja som nam zacal sporit s liskou a ukazu zaber na jeho deravu ponozku...takto to nevyznie tak vtipne, ale inak je to fakt mile...

a okrem toho sme sa dohodli s jednou znamou, ze dame malej este nejake urazove, ale akosi sa nevieme stretnut, ked ja tych poistovakov nelubim...pocuvat tie ich omacky a oblbovanie... 😠

egyptanka
8. jan 2010

kajuska, sak to oblbnu ta a potom platis ako debil ...

denkolc
8. jan 2010

Poslala som ten link na hodinového manžela a ten môj Jano mi odpísal, že a čo ak sú aj hodinové manželky? No, nezbijem ho? 😀 😀

Vám, čo šetríte, závidím...a ja dúfam, že má Táničkin tato dostatočne vysokú životnú poistku, dobre poistený majetok a že sa Tanka bude mať raz z toho biznisu dobre....lebo jaaa na tie šetrenia akosik neverím...Poznám X prípadov, kedy si ľudia odtrhali od huby peniaze každý mesiac a po ja neviem 20 rokoch dostali 300 tis. Sk....čo už si za to mohli kúpiť, ani garsónku nie..... ☹ Takže ja šetriť ee....

egyptanka
8. jan 2010

🙂
Ceruzkou si v uchu špáral, lovil ušný cement. Do ruky mu niekto drgol, už je z neho dement

egyptanka
8. jan 2010

Denka tak ja nie som tvoj pripad .. dve zivotne poistky, stavebne sporenie, obycajna urazova poistka, dva ucty v III. piliery a zavedeny II. pilier ... 😔

egyptanka
8. jan 2010

Ja tomu tvojmu Janovi dam hodinove manzelky ... to uz su kurvy a to on nepotrebuje ... vsak ma teba.

kajuska111
8. jan 2010

egy 😀

denka, ja tiez na take klasicke setrenia velmi nie som, my sme to skor vymysleli tak, ze nasetrime cosi v stavebke, cosi mame a kupili by sme nejaky bytik, prenajali, a uvidime, co potom...ale radsej by som zainvestovala do nejakej nehnutelnosti ako tisla peniaze do ponozky alebo nenazranej banky 😉

lubi22
8. jan 2010

Denka hodinove manzelky? Ja som myslela, ze takym sa hovori inak 😀

Asandys to je mi luto s tym bytom, ale uplne Ta chapem, musi to byt na porazenie. Nasi sa prestahovali tento rok v maji do noveho domceku, stavali im ho na kluc a tiez cakaju a cakaju, kym odstrania vady, ktore vznikli. A spravanie predavajuceho - tiez nie je velmi zodpovedne. Den pred Vianocmi som tatinovi z telefonu slohla jeho cislo a pekne som mu zavolala a zazelala pekne Vianoce 😠 V ten isty den nabehli chlapi a aspon co to urobili. Je to na porazenie.

kajuska111
8. jan 2010

vidis egy, aj ja mam 3. pilier, tiez taky na figu vyhodny...to ma nahovoril spoluziak z vysky, boli sme celkom kamarati, tak som sa ho povypytovala, najhorsie ze mi hajzlik (pardon) klamal do oci...no a jedneho dna cosi volal manzelovi, tak som zobrala do ruky telefon ja, lebo som zistila, ako ma ojekabatil a som mu vynadala dost skaredo, taky slovnik vraj damy nepouzivaju...ale ked islo o moje peniaze, bolo mi to jedno...a odvtedy sa neozval...

denkolc
8. jan 2010

Egy, takže na čo sú mu kurvy, keď jednu má doma? 😀 😀 😀

diocka
8. jan 2010

egy, oci mi 3x vybehli k obrazovke a vratili sa spat po tvojom prispevku 😅 😅 😅

kajuska111
8. jan 2010

no denka 😠 za uvedeny vyrok by si si zasluzila na prdel !

potulka
8. jan 2010

kajuska, konecne sa nasiel na svete niekto, kto ma pochopi - ja citam annu zo zeleneho domu aspon raz do roka (a vsetky diely). 😀 a takychto kniziek mam mnoho.

nsoci, super s tym srdieckom. 😵

egy, aj mne matej pravidelne kontroluje priechodnost nosnych dierok, zatial bez krvi. 😅
pekny uces, svedci ti. 🙂

a co sa udialo snehulienke? co ma zvladat? 😕

denkolc
8. jan 2010

Snehulienka nastúpila od prvého do práce.... 😅

Kajuška, ale však to povedala Egy, nie ja.... 😀 A je to len žart, bo keby to tak naozaj bolo, myslíš, že by som sa k tomu verejne priznala? Nikdy... 😀 😀 😀

A Diocka, Tebe čo oči vybiehajú? 😀 😀

kajuska111
8. jan 2010

jeeeeeej, potulka, spriaznena dusa, ja tiez frcim na Anne zo zeleneho domu...naposledy som ju citala sice asi pred 4 rokmi, ale nie komplet vsetky diely a teraz chcem oprasit 😀

inak rada citam aj Vasilkovu Keleovu, ta tu bola oznacena za slovensku Steelovu, ktoru ja nemusim, ale Vasilkovu mam rada, je to taky relax, hlavne sa tam nezobudi hrdinka krasna, nalicena ako u druhej menovanej...a teraz ked mam niekedy depku ze som strastna manzelka, matka, dcera tak si precitam niektoru jej knizku a je mi lepsie...dokonca som od nej cerpala aj recepty, ktore spomenula v knihe...

egy, zabudla som, velmi ti to pristane 😉

denka, ja som to tak nepochopila od egy 😀 a ked som precitala tvoj prispevok... 😀

kajuska111
8. jan 2010

mne vcera volala sefka, ci nechcem nastupit do prace, resp. kedy planujem...a to mi volala prvy krat odkedy som na materskej, ziadny zaujem a zrazu takto...tak som jej povedala, ze si uzasne vychutnavam matersku a na robotu som si ani nespomenula...

denkolc
8. jan 2010

Kaji, ja si síce nevychutnávam materskú úžasne, ale do roboty späť ma nedostanú ani párom tupých volov... 😀 Milovala som svoju prácu, ale akože tie peniaze....by som mala menej ako teraz príspevok... 😲

potulka
8. jan 2010

denka, ahaaa! 🙂 uf, tak to som aj ja zvedava. osobne si neviem predstavit, ze by som mateja mala o dva mesiace vymenit za pracu - aj ked tu moju mam velmi rada.

kajuska111
8. jan 2010

denka, sak aj u nas doma je to niekedy na nervy, tiez som nie vzdy v pohode, napr. dnes som manzelovi vynadala, lebo mi oznamil, ze buduci tyzden ide lyzovat...tak som sa najskor presla do kuchyne a spat a potom som vybuchla, ze ma stve, stale kdesi chodi, ja som len zavreta doma, cez vikendy chodime k nasim a svokre a ked fakt poslucham tak ma vyvenci v Laugu...tak som to nanho vychrlila jednym dychom a potom sa spytal, ze a co ma teda spravit...tak to som rezignovala a odpochodovala...no na co som si zvysovala tlak, povedz... 😀

fuha, a ze plat menej ako prispevok...neviem ci si to spominala, ale ake mas zamestnanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre