Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
14. jan 2010

katja, wauuuu ta oslava ... fuuuha. 😲

diocka
14. jan 2010

majta, zaaaavidim ako ste pokrocili so zaspavanim. mna sa akurat dnes muz pytal ci si myslim ze aj niekto iny musi tak pridrziavat dieta leziace na posteli, ze jemu sa to zda dost divne co robime. a ja som mu hovorila ze uuurcite nie sme samy a konkretne som myslela na teba. a teraz sa tu docitam ze vy sa uz uskrabkate do spanku🙂))) ale drzim palce aby vam to vydrzalo.

inak my sme po predchadzajucej noci mali dnesnu noc asi najlepsiu odkedy sa krpec narodil - 2x po 4 hodiny nepreruseneho spanku🙂)) ked som sa rano zobudila, to bol normalne krasny pocit🙂)) svet je o 300% krajsi🙂))))

potulka
14. jan 2010

katja, ja som mala prvu plombu v 19 rokoch, dnes mam zaplombovane 4 zuby. a moja sestra tusim ani jeden, ma 27 rokov. uznavam, ze si mozeme gratulovat za vyborne geny, ktore sme zdedily, mame na tom iba malu zasluhu. k zubarovi chodim z duse nerada, vlani som sla len preto, ze mi to uz v tehotenstve po x rokoch nechodenia prislo strasne nezodpovedne. muz ma zakaznika, ktoreho dcera aj zat su zubari, velmi sympaticki ludia, tak som sa prekonala. budem si uz na to davat vacsi pozor, aby som bola matejovi pozitivnym prikladom.

a ta mamicka, co nachystala megaoslavu ku krstinam.... 😲 😕 😅 😨 kde mala cely cas priprav odlozene mimi?

potulka
14. jan 2010

PANEBOZEEEEEE, ze zdedily!!!! 😲 😲 😲 🤐 🤐 🤐 matja, uz sa so mnou nebudes kamaratit... 😔
😀

egyptanka
14. jan 2010

diocka, tak mu povedz ze aj u nas sa drzalo dieta, aby sa nevstavalo. 😉

auuuu ... sedim tu s hrubou dekou na krcnej chrbtici a boli ma ten krk ako slak ...

matja
14. jan 2010

diocka, ha, vo veku vášho Mareka som akurát prestávala uspávať na rukách. Paťko má o 4 dni 11 mesiacov, vy máte ešte čas doháňať nás 😀

potulka, ani som si tú hrubku nevšimla, keby si sa neopravila 😕 😀 Keď som začala chodiť na koníka, videla som chyby ihneď, bilo mi to do očí, teraz ich už prehliadam a niekedy dokonca beriem ako samozrejmosť, ani si nevšimnem, že aha chyba...

katja, ako toto stihne urobiť jedna žena na krstiny malého dieťatka, ak má doma ešte jedno väčšie dieťa? Ja odpadnem... Nechápem... Ja by som to nezvládla, ani keby sme nemali Paťka, nieto ešte pri dvoch deťoch... 😕

katja78
14. jan 2010

No veď to ženy, 2 deti navrch 😢 v pokecoch dolu píše, že za 2 dni to stihla. Inak, má tam 472 receptov !!! a k niektorým má okrem presného návodu aj story. som sa jej pýtala, či nechystá vydať knihu, tak mi odpísala, že možno v budúcnosti 😉

Potulka - aj gény, ale asi viac tá hygiena. Môj brat má 32 a tiež je bez plomby, ja ich mám aj cez 10 😔 A to som rada, že sa mi nezačali viacej kaziť počas tehu a kojenia.

katja78
14. jan 2010

ten smajlík plačúci tam neptríííííííí, ale tentok: 😲

potulka
14. jan 2010

mne sa to nezda... to proste nejde stihnut... nemaju nejaku guvernantku? 😕 a ja som aka pysna, ked sa mi podari umyt riad a pozametat. 😅 vari by som namiesto toho spekulovania mohla ist radsej na to. 😝

egyptanka
14. jan 2010

potulka, ani mne sa to nezda ... to sa proste neda pri malickom babatku a druhom dietati ... ale podla toho nabytku tak by som povedala, ze peniaze nie su problemom.

katja78
14. jan 2010

možno máte aj pravdu ženy, ale v každom prípade to bola parádna krstinová oslava 🙂
a nebojte, vaše, teda naše oslavy budú lepšie, hociaj s čipsami a kupovanou tortou, veď budú s našimi detičkami 😎

katja78
14. jan 2010

Som sa napochválila, Hanka sa naučila loziť po schodoch, a chytá sa chodiť za jednu rúčku, taká je zlatá ako sa snaží napodobňovať Marušku. 😵

munu
14. jan 2010

Katja, to si teraz super napisala.. co tam po takej vycackanej oslave.. nase budu aj tak najkrajsie, lebo budu s nasimi najsladsimi detickami 🙂

egyptanka
14. jan 2010

My s detmi pod stolom 🙂

munu
14. jan 2010

Katja, len pockaj ako bude zaraz chodit po schodoch ako raketa... 😀 nas Matko len vidi, ze ocko ide na wc na poschodie a hned spula po styroch za nim a behom minuty (to teraz fakt neprehanam) je az hore..

munu
14. jan 2010

idem ja umyt riady, nech mam pocit, ze som aj ja dneska cosi spravila, okrem toho, ze som navarila 😀

ajka82
14. jan 2010

egy tu kocku-choditko som davala davnejsie... karinka dostala na vianoce a hra sa s tym najviac a leta s nou po celom byte
matja a mala pri tomchodi uplne v pohode, rovno 😉 ona sa vlastne len jemne pridrziava aby malarovnovahu, kedze sa boji pustit sa

u zubara bola karinka s nami, ked sme boli na preventivke a teta pozrela na zubky ako rastu a povedala ako cistit 😉

akoze predpol deviatou sm isla karinku ulozit spat co si isla oci vyzmolit z jamok a ona ani bohovi zaspat...po dvoch hodinach prevzal mato stafetu 🙄 ja uz neviem ako ju ukladat skorked sa o to pokusam, tak spat nechce a zaspi este neskor ako bez tych pokusov 😠

egyptanka
14. jan 2010

a ja idem spat ... uz som mala ist o deviatej ... bru noc

baskaj
14. jan 2010

čafte.

mončiči - vidím, že ti nikto neodpísal, tak idem ja:
- damián spí 2x denne, dokopy 14 hodín, čo je priemer na jeho vek. 1x denne začnú spávať deti okolo 15-18 mesiacov priemerne. jasné, že je to idividuálne...
- ja som už strihala, strojčekom na jednu dĺžku, nie úplne dohola. bo vlasy mu už išli moc do čela, do uší a boli dlhé na krku. moc sa mu to nepáčilo, plakal, ale vlasy krásne zhustli. nabudúce to možno skúsime nožničkami, aby sme ho netrápili...
- kravské mlieko ešte nedávam, začnem asi teraz od 10teho mesiaca
- od včera aj mne damián začal vrešťať, keď ho dám do jeho postieľky. si zvykol, že si ho v noci už nechávam medzi nami, že to už vyžaduje aj cez deň (kde iní končia, my len začíname - že? potulka, matja... 😔 )

egy - a keď dieťa zaspí na rukách, kde sa chce zobudiť? okrem rúk, samozrejme...

katja78
14. jan 2010

Čau Baška 😉 som dúfala, že sa ukážeš.

A kravské mlieko začneš dávať vo forme jogurtov? či aj na pitie prevarené?

baskaj
14. jan 2010

egy - napíš ešte nejaké dobré poznatky z toho seminára!

baskaj
14. jan 2010

kati - ty čo tu ešte strašíš??? 🙂 neviem, asi najprv maslo, lucinu a potom aj jogurty. som myslela že vydržím do roka nedávať, ale nevydržím, potrebujeme už zmenu a toto je taký kompromis

katja78
14. jan 2010

Tak ten víkend 30.4.-2.5.2010 platí? Napíšem inštrukcie, že ako uspať naše dievky 😀 😀 😀 😀

katja78
14. jan 2010

Jooooooj, lučina na chlebíku, za tým sa ide momentálne Hanka potrhať 😵

katja78
14. jan 2010

A už sa vás na stretko nakopilo 41 dospelých a 22 detí, to budete dobrá parta-hic 😎

ajka82
14. jan 2010

jaj uz viem co som chcela...pre moncici:
malaspava vacsinou raz-poobede..ak je narocnejsi den tak 2x este pred vecerou pospi pol hodku ten druhy spanok
vlaskysom strihala len ofinu a pri uskach, nech jej nelietaju vlasky do oci a do usiek(v uskach ju to steklilo a skrabala sa)
mlieko uz somdavala-ale do marenych jedal a kase, na pitie ma esteMM(rano a vecer)... ale tu ani nejde o vyhadzanie z mlieka si myslim...skor problemy so zazivanim,bolesti bruska, ine kakanie atd.
moja zvlada v pohode
so spankom neporadim

ajka82
14. jan 2010

lucinu s chlebikom teraz vyzieram ja 😝

katja78
14. jan 2010

Keď som bola 1.krát tehu, tak som sa toho obžrala, a teraz len tak decentne si dám, viac mi chutí Bánovecké nátierkové maslo 🙂

ajka82
14. jan 2010

podlamna to je skoro rovnake...ale moc to nejedavam,teraz mame lucinu kvoli karinke v chladnicke, ta ju je iba ked mna vidi s rohlikom alebo chlebikom cez den a zje mi kus z neho 🙂

katja78
14. jan 2010

Ajka - anjelik už hajá? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre