Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

vlalu6it
16. jan 2010

mgk,,ja by som brala to soplenie s mamou,,ale ona len tatata
manzel sa vyziva a je nim posadla,,
ok,,hned ako bude mat po karantene,,stretneme sa ,,,dobre??mozme aj u nas,,mala ma uz aj svoju izbu,,bude nam tam fajn,,ak by ste chceli,,spravim dolky,,,

pasojka zlatko dojdes aj ty na par dni????

lenka138
16. jan 2010

náš drobec tiež hovorí mama, ale väčšinu dňa, ked sme sami mi píli uši s tata tata tata a ked už kuknem, že či ide tato domov a poviem to drobcovi, tak nahodí úsmev a beží k dverám 🙂

egyptanka
16. jan 2010

Vladka, jasne pridem kuknut ... daj vediet kedy, kde a spoznavacie znamenie a prideme (cela plejada blavackych marcoviek 🙂 )
no a idem het ... muz vravi hes hes ... och joj, ale zasluzi si za strazenie dietata. Lubim ho nadovsetko moj poklad jediny.

mgk111
16. jan 2010

vlalu - jasneeee 🙂 mozem vyzdvihnut kajusku ak maju autosedacku a prideme 🙂 teda ak bude kajuska chciet... alebo u nej alebo kdekolvek, mne je to jedno, len nech mame kde krpcov prebalit, nakrmit a podobne...

inak kubko bude ako trnik medzi ruzickami - angelica, lucka a mozno karinka 😉

katja78
16. jan 2010

Ahojte,

som sa pomýlila, nie pšeničné vločky, ale klíčky máme, také drobné to je.

Potulka - toto má firma Marianna na svojej webovej stránke:
"Niektoré plodiny sú slovenského pôvodu, v ponuke sú však aj produkty z Thajska (semeno jedlej fazule vigna - mungo), z Indii (semeno sezamu), z Talianska (ryža pololúpaná), z Brazílie (trstinový cukor), zo Slovinska (morská soľ)."
Tak som to pochopila tak, že by to malo byť OK (teda aj Nsoci komentovala asi toto, pokiaľ sa nemýlim.

Pasoa - dieťa ešte nezmerané, boli sme s mužom u mojej babky, malé strážili naši. By som neverila, že sa mi môže páčiť speed metal. Pustila som CD a môj muž si tam nechal Iron Maiden. 😎

matja
16. jan 2010

ahojte, vtrhnem vám tu, nemám sa koho opýtať, tak možno bude niektorá z vás vedieť poradiť - otvorila som jogurt, spotrebu má do 30. 1., ale na vrchu bolo asi 2 cm vody (z jogurtu), myslíte, že je ešte dobrý? Keď som ho rozmiešala, tak bol taký akoby "seknutý", nie hladký, ale voňal dobre. Nemôžem ho ochutnať, necítim sa dobre, bolí ma brucho, mala som teplotu, preto ani nepíšem...

ináč Paťko už je v poriadku...

lenka138
16. jan 2010

matja ak máš ešte jeden, tak tento radšej šmar do koša, ale v podstate by mu asi nemalo byť nič. Tá voda je v podstate bežná a také hrčky to som už aj ja raz zaregistrovala, ale to nebolo ešte vtedy pre drobca, a nič mi nebolo

pasoa
16. jan 2010

matja, ste si to s paťkom odovzdali asi.... 😒
s jogurtom neporadím, ja taký zjem hocikedy, ale či by som riskla dať malému, bohvie...

vlalu, jaj, si písala aj včera? ja som nedočítavala, nemala som kedy...

matja
16. jan 2010

lenka, nemám druhý, chcela som z neho urobiť domáci jogurt, mlieko už mám prevarené, už len ho rozmiešať s jogurtom.

munu
16. jan 2010

matja, ten jogurt by mal byt v pohode, ale radsej neriskuj po tom, co bol teraz Patko chory... neviem presne ako mas na mysli, ze vyzera po rozmiesani, ale radsej by som ho vyhodila a dala mu novy...

a idem sa pochvalit.. Matko poobede zaspal o 14.00 v postielke 🙂 a spinkal by aj 3 hodky mozno, len sme ho museli zobudit, lebo mala dojst uz kazdu chvilu na navstevu moja sestra s rodinkou a chcela som mu este dat obedik kym pridu.. tak sme ho o 16.15 zobudili.. takze spal vyse dvoch hodin v postielke 😵 zaspal na chrbatiku, potom spinkal na boku a ked sme ho isli zobudit, tak uz sme ho nasli spinkat na brusku.. ale tak tvrdo spinkal, ze ked sme ho zobudili, tak mal chudatko normalne rozospate nacervenale ocka 😉
ale co je este lepsie, teraz akurat zaspal, pred spanim vypil 230ml mliecka a zase v postielke bez problemov, bez protestov 😵 pekne na chrbatiku..
v oboch pripadoch som mala na nom jemne polozenu ruku, keby sa chcel nahodou otocit a robila som ssssssss ssssssss ssssssss 😉 a zaspanie trvalo poobede nejakych 5-10 minut a teraz vecer tiez nejakych 10 minut.. 😵 😵 😵 len dufam, ze zostane spinkat a nezobudi sa okolo 22.00 a bude sa chciet hrat.. drzte palce...
milujem svojho synceka 😵 😵 😵

pasoa
16. jan 2010

vlalu ahaaa, už som to našla. zistila som, že som pri dočítavaní akýmsi omylom minula 2 strany.

takže potulka... niečo si sa ma tampýtala a som medzitým zabudla, čo to bolo.. dokelu..
jaaj, nepýtala, ale písala si o tých tbl. na zúbky. Mne ich dr. predpísala, ale ja ich matúškovi nedávam. Presne z toho istého dôvodu, aký uvádzaš. načo ho štopať liekmi zbytočne. Keď si predstavím, čo už všetko pobral, aké lieky... božemôj...
zo začiatku som dávala, nie každý deň, iba sem-tam, keď som si spomenula, no ale potom mi jedna kamoška, ktorá je veľmi "alternatívna", alebo inak povedané "natur" o týchto tabletkách narozprávala také veci, že som mala dojem, že hovorí vari o otrave pre potkany, tak to už mi potom vôbec nedalo a úplne som ich prestala dávať.

a ešte som sa chcela spýtať
katja, ty si doktorka přes výživu, čo pozitívne, dobré a hodnotné ostane vo varenom a mixovanom ovocí? Nejaké vitamíny? asi sotva... vláknina? a čo ešte?
zaujíma ma to hlavne z toho hľadiska, že dávam matúškovi MM už len 3x denne a teraz keď bol chorý, nedávala som mu žiadne umelé vitamíny a pri tejpríležitosti ma napadlo, že odkiaľ vlastne prijíma nejaké vitamíny a minerály, keď dostáva iba varenú stravu?

asandys
16. jan 2010

u nas adamko toci dookola mama a baba, tata ani dedo nie ael ked zapnem pc, a nahodim juraja cez skype, maly hned jak ho vidi, uteka k stolu a uz mu kyva. A ja sa ho pytam, adamko ,kde je tata, a on hned hlada pocitac po byte. Chudacik moj, a tolko kyva a kyva na ten pc
🙂))

pasoa
16. jan 2010

muňu, a ako dopadla návšteva sestrina? to bolo prvýkrát, odkedy ste sa zmierili?

to zaspávanie závidím. matúško spinká dobre,keď už raz zaspí, ale KÝM zaspí.... to je niekedy des.

pasoa
16. jan 2010

kukla som si on-line chat na fb, že kto je tam a zo 17-tich mojich priateľov 10 akčných a z toho.....
6 marcoviek 😀 . celkom sila, čopoviete?
a potom, že prečo tu niekedy zdochol pes 😠

mgk111
16. jan 2010

munu - tak budem drzat aj kubkove 🙂 mne zaspal na posteli - chcel sa hrat, daval mi svoj dudlik, smial sa, otacal aby som ho steklila a co ja viem co vsetko - nadherny bol a zaspal v mojej posteli tak idem prelozit a spat...

matja - ja by som ho zjedla ale drobcovi by som nedala pre istotu... nestoji to za to riskovat...

bru nocku babule

munu
16. jan 2010

pasoa, druhykrat.. ale bolo dobre.. narobila som aj sisky s jahodovym dzemom.. to bola maskrta 😀 😝 no idem, tak sa majte zatial.. este neskor nakuknem

vlalu6it
16. jan 2010

asandys..mas stale manzelika v nemecku???

vlalu6it
16. jan 2010

munu,,ahoj,,,

inak baby dala som nedavno malej pribinacka a cela bola na dalsi den vyhadzana,inak chutil jej bozsky

nsoci
16. jan 2010

Juj holkz ja som tak rada, ze Vas mam 😀

vlalu6it
16. jan 2010

nsoci,,co noveho??

vlalu6it
16. jan 2010

baby idem aj ja uz,,manzel mi ide masirovat tymi antistresovymi ihlickami hlavu,,juj,,lepsie ako org

potulka
16. jan 2010

matejko mal pred vianocami asi 2 tyzdne, ked hovoril mamamamama, bolo to nadherne, aj ked mi je jasne, ze to nebolo oslovenie. no potom ako keby utal, uz to nepovedal ani raz. 🙄 zato teraz je skoro vsetko tatatata. 😠 😀 😀 😀 vase deti uz nejake slova hovoria uvedomelo? u nas sa stale drzime na PA (papuca), BA (bac + bim-bam) a DO (dorka - zajac). ale rozumie vela veciam, ked sa ho pytame, kde je mama, ocino, kacicka, stromcek, lampa... a ked sa blizi k niecomu, co mu nechceme dovolit, volame na neho NIE a on sa vzdy zarazi, niekedy sa hned aj urazene rozmrnci - je mu uplne jasne, co toto slovo znamena. 🙂 jaaaj a odvcera sa na nom kosime, lebo ked sa chce hojdat, hmka v intonacii hoooj-da. 🙂

nsoci
16. jan 2010

Vladka, ale nic... ja len,ze spominam, ako som pred rokom bola uplne nadne, a kam som sa, aj vdaka Vam dostala, tak som proste vdacna.

potulka
16. jan 2010

nsoci, uz davnejsie som ti chcela povedat, ze v nasej rodine mame novu prupovidku: mysli pozitivne ako nsoci! 🙂 takze aj ja ti dakujem. 😉

nsoci
16. jan 2010

Oooooo aka pocta, u Potulkov som aktualna 😀

vlalu6it
16. jan 2010

nsoci,,aj ja som ti za vela veci vdacna a ty o tom ani nevies,,,dakujem tebe a aj ostatnym dievcatam,,skoda,,ze vas este osobne nepoznam,,a mozno by som vam bola neprijemna a mozno nesynpaticka,,ja neviem,,,vsetko sa asi deje tak ako ma

vlalu6it
16. jan 2010

potulka,,,nasa mala neakceptuje, nic,,,,nie je pre nu ako vyzva,,ana je taky cert,,certov chvost ako to manzelik vymyslel

nsoci
16. jan 2010

Vlalu kuk moje motto.

vlalu6it
16. jan 2010

jej,,tak to som ani nsocinka netusila,,moje

vlalu6it
16. jan 2010

no idem uz vazne,,papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre