Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

vlalu6it
17. jan 2010

hallo,,tu nik???

lenka138
17. jan 2010

ja som prišla mrknúť a už zase bežím...

egyptanka
17. jan 2010

Mrk aj ja ... a mame koberec do detskej izby ... buduci tyzden sa Naty stahuje ... 🙂

egyptanka
17. jan 2010

katja, krasne saty len su letne a my mame svadbu na jesen a v Tatrach takze ratam s chladnym pocasim
pasojka, snazila som sa odmerat Naty, ale mam problem ju v poslednom case prebalit kedze mi uteka a nie to este pomerat

egyptanka
17. jan 2010

muz kupe malu ... a ja este relaxujem pred uspavanim.

egyptanka
17. jan 2010

Den, a vy ste ako dopadli s kobercom?

denkolc
17. jan 2010

Ahojte maminečkyyyy....

Egy, koberec sme vybrali, ale nekúpili....boli sme len v Baumaxe a Jutexe.....to druhé bolo super....a vybrala som taký bledunkoružový so vzorom margarétiek...a vyyyy?
Jano na jednej strane sľúbil, že ho cez týždeň kúpi, na druhej strane mi povedal, že nechce riešiť vzťahy....a čo je na tom najhoršie, ja som si uvedomila, že kebyže s ním žijem, som dosť nešťastná....určite nešťastnejšia ako som teraz....takže je to fakt dilema.... ☹

Idem urobiť kašičku, dnes nekúpeme, zajtra očkovanie..... 😔

pasoa
17. jan 2010

Den, nie a nie sa dostať z hrboľatej cesty, čo...? 😖

egyptanka
17. jan 2010

Den, aj my sme boli v Jutexe tak kratko po druhej ... a vybrali sme tam taky s kockami a su tam kvietky a motyle. On nebol kusovy, ale sme si mohli nechat narezat sirku aku sme potrebovali.
Hmm ... a co ten Jano zasa?? ... ani z voza ani na voz ☹ ... co teraz???

pasoa
17. jan 2010

baby, v utorok som sa dozvedela, že umrel jeden bývalý sused, mladý chlapisko, dnes by mal 50 rokov akurát a teraz pred chvíľou mi kamarátka povedala podrobnosti, tak zomrel na Nový rok v noci na infarkt. Už mal bypass, to viem, to bol v nemocke, keď sme tam bývali pri nich a toto sa mu stalo o 1:30 na Nový rok. Ešte s manželkou volali synovi, čo je v Nemecku, chalan o pár rokov odo mňa mladší, o polnoci, si priali do nového roka všetko dobré a o dve hodiny mu volala mama opäť, že otec je mŕtvy.. ach ach, bolí ma z toho srdce, to bol taký dobrý chlap!!!

no a aby toho nebolo málo, dnes ráno ma zobudila mama telefonátom, že umrel dedo v Nitre.
Pred 2 týždňami mal porážku a dnes zomrel. Podrobnosti neviem, babka ešte nebola schopná so mnou telefonovať. Mama už je tam, chystá veci do truhly, zajtra pôjde po úradoch vybavovať pohreb....
Ja na pohreb do NA ale nepôjdem. No.. tak mám trochu odveci náladu, takýto deň... ☹

denkolc
17. jan 2010

Presne tak, dievčatá.....je to divná situácia....keby som vedela, čo by bolo najlepšie pre malinkú a keby bol Jano ochotný mať toto na prvom mieste....Ale láska a obetavosť k dieťatku, to nie je niečo, čo by sa dalo "ukecať"...takže ja fakt neviem....nechcem tu ostať.....v Petržke....chcem ísť preeeeeeeeeeeeeeeeeeč.... ☹

Egy, vy ste kupovali koberec do stredu, či ako? Lebo ja som chcela koberec na celú izbu...

Nuž, nič nie je ideálne....

Baby a odrážadlo - autíčko alebo niečo také - to tiež škodí detičkám???

pasoa
17. jan 2010

denka, neviem ako odrážadlá, podľa mňa to asi neškodí. však dieťa na tom normálne sedí na zadku a zapája nožičky, má ich naširoko.. a nejako dlho zas na tom nevydrží...

egyptanka
17. jan 2010

Denka,nie na celu izbu ... 4mx2,20m

labutka
17. jan 2010

dufam ze nezakriknem, nam sa s novym rezimom celkom dari... dnes v noci bol krpec hore len na kojenie, o jednej a o stvrtej, potom o siestej som ho musela uspavat. inak zaspal sam. doobeda som musela uspavat, ale poobedne spanie o stvrtej bolo bezproblemove. teraz chalosi kukaju sport, potom idem prebalt, prezliect a sup do postele.

dajte nejaky dobry tip na postel pre adama.........
pasoa... myslime na vas, drzte sa.......

denkolc
17. jan 2010

Pasojka, tak to verím, že nálada klesla na bod mrazu.....ale inak sa nedá...iba tak, že jedni odchádzajú a iní prichádzajú.....detičky sa rodia a tí starší, prípadne chorľavejší idú do nebíčka.....takto to Boh zariadil....a my, čo tu ostávame, myslíme na tých, ktorí nás opustili, ale žijeme pre tých, ktorých sme získali....

pasoa
17. jan 2010

ach, veď ja viem, že to tak je, len ma to dorazilo... a to včera pred spaním ešte Nepriateľ pred bránami, tak aj sny v noci boli také divé... no a hneď budíček hentaký a tak sa to nabaľovalo akosi...
ale inak sa mám fajn 😉

labuťka, držím palec, aby režim ostal taký vydarený 🙂

pasoa
17. jan 2010

potulka, a my sme dnes dostali od svokričky fľašku so slamkou pre matúška ako má matejko 🙂
Som ju už nedávno držala v DMku v ruke, že matejko potulča z nej pije, možno z nej bude chcieť piť aj matúško pasojča... ale napokon som nevzala v obave, že zas len vyhodené peniaze (už z 3 ... vlastne 4 spôsobov mi odmietol piť čokoľvek... ani fľaša s normálnm cumľom, ani so sosáčikom, ani striekačkou ani z pohára normálne...)

No tak tú fľašu dnes dostal a aj si veru potiahol, ale ho hneď striaslo, že brrrr... voda????!!!!!?!?!?!? 😠
😀

mgk111
17. jan 2010

pasoa, nase miery...ale tiez cca, lebo najskor sa hybal a utekal a potom uz spal na boku 🙂
- od krku po rozkrok (s plienkou) - 38 cm
- ruky od pazuchy po zápästie - 19 cm
- nohy od rozkroku po pätu (vrátane päty) 30 cm
- celkovo - 83 cm

ak mas nejaky sumar tak potom hod - som zvedava tiez ake velke su deticky...

labutka - super, nech tak aj porkacujete..

den - jano potrebuje asi vela casu na to aby "dospel"... hadam pride na to, co je najlepsie pre vas obidve 🙂

kocik pozicany mam doma, este tato isiel nafukat kolesa, takze zajtra hura von.... este idem popucit obed pre krpca lebo zajtra bez choditka a bez tatina to bude tazkeeeeee... dnes sme boli v tescu kupit zopar bodyciek a pyzamko overalove 12-18 lebo uz nam rucicky vyvolavali dojem 3/4 rukavov 🙂

pasoa
17. jan 2010

mgk, a vyreklamujete nový kočiar alebo vám vrátia prachy alebo to opravia alebočo??? 😎

koľko cm mám odrátať ako plienku? 2-3cm?

nšoči, teraz mi došlo... 8cm chlieb??? ako to robíš??? my ho máme vždy tak 13-14...? cm
To si mala extrahutný chlieb 😀 😀 😀

labutka
17. jan 2010

pekarky, ja som si kupila knihu Domaca pekaren - 300 receptov z vydavatelstva Ikar, celkom fasa recepty su tam... od zajtra budem skussat. 🙂
adam uspaty za 25 minut. 🙂 nalogal sa mlieka kolko chcel, pustil kozu, otocil sa na druhy bok, potom sa pritocil ku mne, parkrat cuchol pod moju pazuchu a zaspal. tak neviem co zaucinkovalo, ale preistotu sa idem osprchovat. 😀 😀 😀

vlalu6it
17. jan 2010

baby dakujem teda za radu,,a tak som si myslela ,ze mi pomozete a vy na mna serkate,,no co uz 😔

katja78
17. jan 2010

Ahojte,

Vlaďka - vďaka za pochvalu, torta bola mňami-mňami, aj by som Ti poslala, aby sa Ti podarilo nabrať ešte trocha (v dobrom), ale sa spapala celá, keďže my sme big family 😀 A zo 3 zúbky by sme aj vymenili za váš 12 hodinový nočný spánok 😉 😀 😀 😀 S topánkami Ti veru neporadím, brat chodil voľakedy dááááááávno -pradáááávno na spoločenské tance a topánky si dával šiť v Brne.

Pasoi - 😔 😔 😔 mužova babka bola po 3 cievnych, posledná ju úplne pripútala na lôžko, posledné mesiace ju museli na posteli dokonca aj prevracať 😢 Moja svokra (jej dcéra) bola z toho veľmi smutná, že mala ťažký život (8 detí) a aj na konci života sa takto natrápi.

Den - ostáva len prosiť Boha, aby aj Tvoj manžel pochopil, že "žijeme pre tých, ktorých sme získali"

Jo a mierky:

od krku po rozkrok (bez plienky) - 34 cm
- ruky od pazuchy po zápästie - 20 cm
- nohy od rozkroku po pätu (vrátane päty) 29 cm
- celkovo - 79 cm

Idem nachystať veci na zajtra a spať. Som unavená, vybitá, bolí ma ďasno a mám nafúknuté brucho
😝 😖 🙄

Dobrú nocku dievčence 😉

pasoa
17. jan 2010

vlalu, ja na teba neserkám, len ja nedokážem rozmýšľať darček v strese. ja si už vôbec neviem spomenúť, čo sme si dávali na výročie svadby... vari sme sa šli len kamsi dobre najesť alebo tak... čojaviem?... 🙄

vlalu6it
17. jan 2010

pasojka,,ale aj tak dakujem

katja,,juj,,,to mi uz nestihnu usit,,,

baby ja som sa patyla,,asi ste to ani necitali,,co by ste mi poradili,,teraz 20mame vyrocie svadby a ja neviem aky darcek,,alebo prekvapko,,alebo aspon nieco,,poradte mi prosim 😅 😔 ☹

mgk111
17. jan 2010

pasojka - to keby sme vedeli... kocik poslali vyrobcovi a od nich dostaneme vyrozumenie, ale podla mna bud dostaneme opravene to co sa pokazilo alebo daju len konkretnu cast novu a zvysok nechaju, lebo napriklad sme nepakovali celkom fugel kocik ale davali sme im to bez vanicky, nanoznika a vsetkych pridavnych hovadiniek... tak uvidime... sama som zvedava - aj by bodlo keby nam dali prasule, kupili by sme golfac 🙂

labut - daj potom infosku aky parfem pouzivas, ze drobec cuchne a spi 😉

vlalu - ked ja vobec neviem aky darcek - hmm krasne vonia hugo boss nr. 6 ak ma rad cosi taketo... alebo daj zaramovat foto vas troch 😉

inak sledujem ze deturencom sa nam lisi hlavne dlzka trupu... ostatne je viac-menej podobne...

mgk111
17. jan 2010

no idem dohanat vcerajsi spankovy deficit... a zajtra neviem kedy sa tu ukazem kedze budeme s kubinkom sami a bez choditka 🤐

bru nocku a pekne sny zelam...

baskaj
17. jan 2010

vladka - ahojki čauki, som na teba často myslela, že asi ani nemáš čas na nás, že zariaďujete byt a tak...
a darček? no neviem, my si moc veľké dary nedávame... booknuť nejakú eňoňuňo masáž, lístky do opery 😝 😀 , urobiť svadobný fotoalbum, alebo kúpiť tú hmotu, z ktorej sa robia deťom odliatky rúk a urobte si odliatky vašich dvoch rúk, nšoči urobila mužovi pekný darček - nejakú digi kľúčenku, kde nahrala prezentáciu s ich fotkami a texrtami...

den - no ja neviem. ja do vášho vzťahu moc nevidím, iba z toho čo píšeš... no, jedno je isté - muža nehodno na niečo životne dôležité nahovoriť, chcieť to musí on. lebo ak nie, časom o to prestane stáť. ale veď to ty už vieš... ja mám pocit, že on stále ešte na 100% nevie, teraz prepáč, ťažko sa mi to aj píše, že o vás stojí. to by zmenil priority. ale jemu asi vyhovuje aj jeho sloboda a nezávislosť, ktorú si takto popri takomto "víkendovom" manželstve a otcovstve môže dovoliť. ale to nie je seriózne. ty si predsa dospelá žena s dieťaťom a potrebuješ istotu. tú ti on takto neponúka. kedysi si spomínala, že mu dávaš nejaký limit. veď takto sa to nedá dlho ťahať...

potulka, pasoa - a ako budete v tej fľaške čistiť slamku?? už som aj ja mala tú fľašku v košíku, ale som ju kvôli tomu vrátila

pasojka - a ty už prosím ťa prestaň pozerať furt len tie strašidelné a krimi veci! 😝 😀

denkolc
17. jan 2010

Vlalušik, ja som ešte nikdy neoslavovala výročie svadby.....myslela som, že tie svetaskúsené Ti už poslali IP....Nuž, ale KEBY som chcela prekvapiť mužíčka na výročie svadby, hm....záleží od toho, aký je Tvoj drahý....či jej romantik abo nie...ja by som totiž toho môjho vzala do maďarského vodného sveta, kde plávajú tie raje nad hlavami a všade sú rybky......keďže on je vášnivý akvarista, ten môj Janík...potom by som s ním šla niekam na večeru, doma by čakal teplučký krb, dobrý filmík, kopa sviečok, chutný dezert a ja v nejakom erotickom spodnom prádle... 😅

egyptanka
17. jan 2010

Vladka, na vyrocie svadby??? ... my s muzom sme si dovolili taku drahsiu veceru, ale ty mozes kludne navrhnut druhe tehu ... xixi 😀

asandys
17. jan 2010

vlalu, my sme tiez boli na vyrocie na romantickom obede 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre