Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
25. jan 2010

Denka moc sa tesim... 😉
Dnes som sama jak prst mrzla v sade janka krala, nakoniec som rezignovala a vosla do auparku a tym zobudila matka... nechapem, v nakupnych centrach spinka tak minutku...

Nase novinky - spavame uz len 1.5 hodky denne... uz par dni ukazuje prstom vystrcenym... a furt dokola citame leporela a tukame do nich prstom... a uz fakt vie, kde je ocko, akurat raz sa pomylil, ked svini ukazoval do nosa, ale vsak ten rypak, je jak ocko, nie? 😉 😀

mgk111
25. jan 2010

nsoci - aj my ukazujeme a zistila som, ze cielene nieco chce, alebo chce niekam ist... ale ten spanok ti nezavidim, hoci je matko zlatucky dobrucky, som rada ze kubko este spi aspon dvakrat 😉 ocko, nos - to je jedno, je to cast tela skratka 😎

naucili sme sa dnes kde su tik-tak (hodiny) 🙂 a znovu sa knisal na styroch ale nepustil sa akoby sa stale bal, hoci ked chodi za rucicky, tak to sa kedykolvek bez varovania pusti a pada... trdlo jedno...

a zabudla som nahlasit urazy, u nas dlho dlho nic a potom v jeden den zo styri 🤐 privrete prsteky aj cervene zostali od toho suflika, raz chcel zist dole z postele hlavou a stihla som ho sice chytit ale mal v ruke poharik a rozdavil si nieco v pusinke, lebo bola krv... a dvakrat kydol ked chcel nejaku hracku tak sa steperil aky bol dlhy a bum do hlavy... nuz co uz... stava sa aj v inych rodinach no nie? 😝

egyptanka
25. jan 2010

Tak osprchovana, umyta hlava ... normalne som sa rozrevala, ze kolko vlasov mi ostalo v sprche ... ani ostrihanie nepomohlo 😢 ... vykremikovana, odchlpena ... manzel moze zavarit broskynu 😀

mgk111
25. jan 2010

egy - na jar bude lepsie uvidis... aj moj ide zavarit broskynu 😀 ako spravny chlap sa tvari ze vobec nie je unaveny zo sluzobky pri takejto poziadavke 😝

tak zavarajte pekne a potom dobru noc 😵 😵

atemi
25. jan 2010

mgk, vdaka za radu. Ale myslis, ze to moze byt zubkami, ze sa az tak velmi skrabe? A trva to uz take 2 tyzdne takto intenzivne a zuby ziadna zmena...
no ja tu pisem, ale ty asi zavaras 😀 Zeby som aj ja? 😵 Egy, dik 😀

egyptanka
25. jan 2010

Baby mala zamrncala, zaplakala ... a potom ticho ... je klud 🙂

labutka
25. jan 2010

adam tiez uz 2 krat reval zo sna. zeby ten ocny zub?
denka, som zabudla ze ty vies šiť. tak ti donesem tricko a usijes mi este jedno take za 5 eur?
idem spat...

inak egy, toto je link hlavne pre teba, povedala potulka:
http://www.latkovky.sk/index.php?akcia=prezenta...

denkolc
25. jan 2010

Atemi, aj moja si furt špára v uchu....ja neviem, prečo to robia... 😢

labutka
25. jan 2010

adam si tiez spara v usiach... 🙂

egyptanka
25. jan 2010

Moja sa furt spara v nose ... 🙂

egyptanka
25. jan 2010

labutka, ze aka propagace 🙂 😀

potulka
25. jan 2010

nam povedala dr., ze je to normalne, ze skratka nasli ucho, tak ho furt kontroluju. ale to, co robi atemin jakubko, uz asi nie je len vyskum. 😕

nsoci 😀
aj u nas sa vo velkom ukazuje, niekedy aj prstekom. oko matej najde na vselicom - na obrazku, na hracke a najradsej na mamine (a ked ho zazmurim, chce mi chytat viecko a mihalnice... 😀). vcera zacal hovorit slabiku ko a ka, to by som neverila, kolko slov ich obsahuje - KOnik, KOliesKO, KAcicKA, KOhutik, prasiatKO... 🙂 najcastejsie ale hovori TA, myslim, ze preto, ze mu stale nieco ukazujeme - kde je auto? TAM je auto! atd.

egyptanka
25. jan 2010

potulka, KOKO* 😀 😀 😀 😎

denkolc
25. jan 2010

Atemi, tak mu tam ovoňaj...či mu tam nesmrdká v tom ušku....to by mohol byť indikátor, že tam dačo bakané fakt je.. 😅

egyptanka
25. jan 2010

Den, ze bakane 🙂

egyptanka
25. jan 2010

mam ist spat?

egyptanka
25. jan 2010

no nikde nikoho tak idem ...

potulka
25. jan 2010

egy, nepochybujem, ze aj takeho sa dockame. 😀

dievcatko84
25. jan 2010

Egy a jes zinok? Neda mi nezareagovat na tvoj evlasy..ja som mala tiez velky problem, zinok mi pomohl a este taky sampon z lekarne co je z placenty. Taka nadobka ako valec a priesvitny obal. Skus, mne skutocne nesmierne pomohlo! Drzim palce!

nsoci
26. jan 2010

Dobre ranko 😉 Ja viem, nemala by som ale musiiiim. 😀 Proste sa nic nestane.

iron
26. jan 2010

Egy, mne zacali strasne hustnut teraz vlasy. A niekde som citala, ze pocas tehotenstva sa proces vypadavania zastavi a potom tie vlasy vypadavaju vo velkom. Ale vraj len tie, co nevypadli. Neviem.
Mne zacali teraz rast take malinke po celej hlave..konecne budem mat hustu hrivu. To ma napadlo, ze asi by mi uz aj kadernicku trebalo.

Nsoci mi spavame tiez teraz tak rozne. Jeden den jej staci 1,5 h spanku cez obed, potom si zase da dva. Potom zase jeden ale trojhodinovy...no ako kedy. Vyzera to tak, ze pomaly ale isto prechadzame na jeden spanok, toto je len take prechodne obdobie....vraj ma celkom dlho trvat, tak som zvedava.

Labutka Vam uz ide ocny zub?... ten by mal vychadzat dost neskor dokonca az po prvej stolicke. No ale samozrejme, jedno pisu a druhe rastie. Ako aj u nas. My sme stale v stave 6 zubov.

dievcatko84
26. jan 2010

Iron a nsoci...u nas je jednodnovy spanok uz takmer dva mesiace..nedokazem ju nastavit na dva spanky. Vstavala velmi neskoro a potom chodila aj neskoro spat,ale teraz uz vstava cez deviatu tak schrupne okolo jednej na dve hodinky a tak ide spat cez deviatu alebo desiatu casto sa stane,ze okolo polnoci. Zname mi neveria,ze to male dieta nemoze byt tak vela bez spanku...no je to pravda ☹

egyptanka
26. jan 2010

Nsociiiiii ... neveriiiiim ... ale gratulujeme. Snad to bude vytuzena Hanicka 🙂 ... hlavne sa setri a zdravicko tebe aj fazulke 🙂 😅

egyptanka
26. jan 2010

Nasa noc do pohodky, do polnoci dva krat zamrncala, ale zaspala sama, o polnoci som uz musela za nou ist, tak som jej dala cumlik, pohladkala, prikrila, zavrela ventilacku a spala do pol piatej ... potom kojenie a vstavali sme az o stvrt na devat ... fuuuha som total vyspana. Takze dnes to vidim tiez na jeden spanok.

nsoci
26. jan 2010

Dak Egy, aj za SMS,. Idem to vyhodit z nasatveni, lebo to je vidiet vo vsetkych temach... a zajtra k dokine. Tesime sa moc. Ja som tym testom neverila, furt ukayovali, ye nie som a mne as furt zdalo, ze som.

mgk111
26. jan 2010

atemi - ano zavarili sme 🤐 skor si myslim, ze to je zvysena tvorba usneho mazu - neviem... skus tie olejove tycinky a uvidis ci sa to polepsi ci nie... a to ho moze svrbet dloho kym vylezie zubok... a este mi tak napadlo ze u nas je chytenie uska prvym znakom ze sa mu chce buvkat.. zmolenie ociek to je posledny 😀

kubko buval do stvrt na osem ale v noci sa dost budil... vdaka telocviku som dost zlamna ale pri vyvesani pradla ma to hadam prejde 😀

matja
26. jan 2010

nsoci????? Faaaaakt????? Kokso, žena, gratulujem, až mám slzy v očiach, super, nech ti to doktorka potvrdí. Super, super 😉 Teším sa s tebou 😵

matja
26. jan 2010

potulka, egy, nášmu malému sa už to slovíčko zo slabík KO podarilo vysloviť. Raz, keď vyprevádzal ocka do práce. Namiesto ocko povedal KOKO* 😀 😀 😀 a potom mu zakýval pa-pá 😀

atemi, ja dávam malému aj domáci jogurt, však aj kúpený je z mlieka. V kyslo-mliečnych výrobkoch je kravská bielkovina štiepená, takže to až tak nevadí ako z obyčajného mlieka.

matja
26. jan 2010

ozaj, ešte som chcela zagratulovať aj táničke k jej pokrokom 🙂 Dobre, že sa na to prišlo a hneď sa začali tie terapie, onedlho bude Tánička aj bežkať 😉

baby, pasoa je už v BA? Budete mať stretávku?

mgk111
26. jan 2010

nsoci - gratulujem 😉 len nech ste zdravi a vsetko je oki... ty si chcela teraz druhe babulo? alebo nahoda je zivot? 🙂 obdivujem, ja by som nemohla, neviem si tu narocnost predstavit a kvoli tym problemom ktore som mala, sa bojim, ze by musel byt kubko dlho bezo mna a este cisarak brrrr

pradlo vyvesane, kubko pri mnhe, asi ideme skusit uspavat v postielke... prave zapina tlaciaren 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre