Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

labutka
27. jan 2010

diocka, ja som sa presne takto citila v pondelok. presne preto som nebola ani v tom SJK. doma som hucala na adama a on sa len smial. hambim sa za seba za to. 😒
teraz "spal" asi 5 minut. nechapem, zaspaval mi na koze, tak soom ho odpojila (na druhy krat uz zaspal) a za 5 minut bol hore. tak som ho zobrala na ruky, oci sa mu zatvarali, ale prerazil a sme hore. 😖

zuzic1
27. jan 2010

potu: To u nás je okolo -20 asi týždeň....cez deň sa to drží na -11 😖 , slnko síce svieti, ale kosa sa drží, lebo je tu taká 15 cm vrstva zmrznutého snehu ... 😠 , už sa neviem dočkať kedy príde jar!!!!!!!

zuzma
27. jan 2010

diocka, musi ho to prejst sameho. u nas to bolo podobne, zaspaval v kresielku, kde nemohol stat, teraz uz mame trocha pokoj a spi v postielke

zuzic1
27. jan 2010

Lenka že -9 😀 , Ja malého pri -13(cez deň) musím toľko baliť, že strach...froté pančuchy ponožky overal, rolák najhrubšia kombinéza, 2 fusaky deky čiapka šál rukavice....prichádzam o nervy, trvá to aj 40 minút, a hlavne o uši, keď krpec reve jak tur !! 😀 Joooooooooooj by som vám tam na východ a na juh poslala riadnu zimu, aby ste videli!!!!! 😀

zuzic1
27. jan 2010

Atemi : My sme na tom so zaspávaním dosť podobne...Je to utrpenie, ale čo už...prosto už ma to nebaví a snažím sa to prežiť...raz sa to aj tak musí upraviť! Chce to čas a trpezlivosť 😉

potulka
27. jan 2010

ludia, aha, co som nasla - rozhovor s detskou ortopedickou, hovori tam aj o topanockach na doma:
http://zdravedieta.rodinka.sk/index.php?id=538

labutka
27. jan 2010

...adam si prave zapol a vypol CDcko... 😵 😀 😀 hned som mu odpustila ze nespal a ze tu asi 20 CDciek po jednom pusta na zem. 😎 😵

zuzic1
27. jan 2010

Mordujeme sa z obedom už 20 minút a zasa len kopu bordela okolo a v papuľke nič!!! 😠

Labu: Tak to je teda šikovný 😀 ...Kamil len telku zatiaľ zapína..

egyptanka
27. jan 2010

no vsetci traja naobedovani, muz sa hraje s malou v izbe.

diocka, to mu je luto s tym spankom, strasne by som rada pomohla, ... mozno fakt nie je zrely na spankovy trening, dajte tomu pauzu a skuste neskor, pripadne doma v kociku nezaspi? ze budes kocikovat hore dole v izbe??

inac tieto sibirske minusy ma nicia ... esteze Naty je zvyknuta na trocha chladu, napr. dnes v noci mala cely cas otvorenu ventilacku a na sebe mala body s dlhym rukavom, ponozky, spaci overal, spaci vak a prikryta plysovou dekou. Ja mam niekedy pocit, ze ju lahko obliekam. Von v poslednom case velmi nechodievame, o Naty nejde, ale aby som mrzla niekde dve a pol hodinu ... dakujem neprosim. Velku sluzbu nam robi balkon ... doma je oblecena v kratkom body, na to dlhe body, pancusky a papucky, ked ju davame na poobedny spanok na balkon, obleciem ponozky, teplacky, tensiu mikinu takto dam do overalu, v kociku je tensia deka a fusak. A ma tam kraaasne teplucko. Pokocikujem hore-dole po balkone a spinka tak hodinku a pol. 🙂

Labutka, hm u nas sa prepina ovladacom na telku a zapina DVD.

ANKETA:
Kto chce jaaaaar??

munu
27. jan 2010

egy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

munu
27. jan 2010

potulka a k tej debate doktorky, co si hodila link, ja len tolko.. ze podla mna je to nazor jednej zo stoviek lekarok/lekarov.... to znamena, ze vidis, ako chodievate na poradne a osobne zazivate to, ze vam povie jeden lekar to a iny zase hento.. tak beriem aj tu doktorku...

matja
27. jan 2010

anketa: jááá, jááá, jáááá!!!!!!!!!!!!

lenka - my jednorázovky nepoužívame vôbec, na noc dávam bambusové alebo iné nočné plienky a na von dám hocijakú nohavičkovú alebo AIO plienku. Paťko sa neprecikáva ani v jednej plienke. A to ciká statočne - aj v noci. V noci prebaľujeme raz.
Ak sa ti precikáva cez vrchné nohavičky, odporúčam navoskovať švy impregnovacím voskom od Ulrichu.

diocka, to ma mrzí, ako zaspávate. U nás je to podobne, už sme si o tom písali. Teraz som na obed uspávala malého hodinu a pol - previsnutá cez postieľku a držala ho, aby sa nestaval na nožičky. Aj keď už to nie je také strašné, už sa nestavia non-stop v kuse, ale dá mi aj oddýchnuť a možnosť vystrieť sa. Nestavia sa na nožičky, keď ho hladkám/škrabkám po hlavičke, spievam mu pesničku alebo ho zaujme cumlík. Ale to netrvá dlho, o chvíľu ho všetko omrzí a už sa otáča.
To, že som uspávala tak dlho, je asi tým, že už nie je toľko unavený a mali by sme prejsť na 2 spánky denne. Od zajtra ho vyskúšam dávať spať už iba 2x.
Dala som si ku postieľke taburetku, takže pri ňom nemusím stáť ale sedím, jednou rukou ho pridržiavam a druhou si držím knižku a čítam. Takto mi aj čas prejde rýchlejšie.

Zuzic, niektoré dievčatá písali, že idú na stretávku samé bez mužov, ale neviem ktoré.

egyptanka
27. jan 2010

no ide sa uspavat na balkon ...cajik uz zaliaty na zohratie 🙂

labutka
27. jan 2010

dieta nechce jest, ani spat.... 😖 idem s nim von, kamoska mi volala ze nas caka....
apropo, blavacky, ja potrebujem nejake stretko... lebo ma asi slak trafi....

egyptanka
27. jan 2010

Taaaak a spinkame 🙂
baby my mame balkon na slnecnej strane /teda poobede tam svieti slniecko/ a teraz tam taaaak krasne svieti, oprelo sa do zasklennych okien a prijemne hrialo ... normalne som saskovala na balkone so slnencnymi okuliarmi ako som uspavala.

egyptanka
27. jan 2010

labutka, nejdu vam zuby??

labutka
27. jan 2010

prerezal sa prave piaty, dvojka horna, a taky kusocek ocneho tiez trci... asi to bude ono...
a prave ziedol kupovane - sunarek hovadzie zo zemakmi, ale cviklu zo zemiakmi co som jarobila nechcel... az po tom sunarku. takze zjedol dve polovicne porcie.
ideme von... berem aj slnecne bryle. 😎

egyptanka
27. jan 2010

ja sa idem natiahnut a pocitat knihu 🙂

clea333
27. jan 2010

Cauky babule,
boli sme sa ockovat, ani sme moc neplakali, tak uvidime, ako to bude dalej, zatial spinkame.Mame 9145g a 4 zuby.Vcera spravil nas maly 2 kroky, on normlane bezi popri sedacke 😉 inak zajtra mame 10 mesiacikov a o dva mesiace oslavujeme rocik, uz rozmyslam, co mu dat na narodky 🙂
Inak posledne 2 dni sme spali od 20.00-3.30, potom kojenie a zobudili sme sa o 6.30, takto by to bolo skvele, len nech to vydrzi🙂

Nsoci, z celeho srdca ti blahozelam k tehotenstvu, prajem ti hlavne vela zdravicka a skvele tehulkovanie 😉

Egy, tesim sa s tebou, ze ste tak dobre buvali 😉

Zuzic, aj u vas taka zima ako citam, my mame dnes -13 a to staci pobato, skroo som zamrzla 😢 uz nech sa otepli

Maly je hore, idem dat obklady na nohy....

potulka
27. jan 2010

urobila som dnes zmenu - von sme isli hned po obede a teraz sa spi. "hned po obede" = asi hodinu po, lebo som este do seba hodila nejake jedlo, medzitym sa matej neplanovane pokakal - neviem, ci ho inspirovalo nazizanie do pracky, kde sa prave prali plienky 😀 - potom navliect milion vrstiev... ked sme uz boli s kocikom na chodbe, napadlo mi, ze namiesto do mesta by sme mohli skusit sanky na dvorceku. tak som ich steperila von, potom mateja (na dve minuty ostal sam v byte priputany v kociku 😅) a na dvorceku som zistila, sa tam takmer neda nic robit, lebo je maly. predtym sa mi to tak nezdalo. nejako sme to vydrzali asi pol hodiny a pratali sme sa naspat. zima riadna, ale nuda vacsia. 😀
tiez by som si sla pospat, ale maju prist kominari. stavim sa, ze pridu az vecer. zato keby som si lahla, zvonili by hned. 🤐

egyptanka
27. jan 2010

Babule, ja nechapem ... kupila som v DM ze Babylove jogurt a zblajzla celu flasku ... a to normalny jogurt biely s bananom ofrala. Och jo ...

a tu je dnes nejako pusto.

asandys
27. jan 2010

Labutka jak citam tvoj prispevok, tak dnes mali nasi Adamovia rovnaky obed🙂))

Dnes sme boli na predposlednom plavani, a vyzera to tak, ze sa mu ponaranie paci. A tak rozmyslam, ci mam zapaltiti pokracovanie kurzu 😉 A teraz Adam spi od 5, co sm evysli z plavania. A ked sa zobudi, zase bude hore do 10☹((( ALe nemam srdce ho ist zobudit, lebo bol taky unaveny, tak cakam....

A tesimmmmmmmmm sa na nasu stretavku, aj na Adamkov rocik, budeme akurat pri Jurajovi v NEmecku, tak sa tesim dvojnasobne, no a potom oslava narodenin nam vychadza na velkonocnu nedelu, ked sa spolu vratime z Deutschlandu. Najradsej by som mu kupila naotebook, aby nekatoval ten moj, ved uz mi znicil tri nysky☹(((

egyptanka
27. jan 2010

Baby Naty ma uplne cervene kolienka od toho lezenia ... mam jej to niecim natierat? Alebo to mam nechat tak ...

no ide sa kojit a uspavat o chvilocku ked muz dooblieka malu 🙂

egyptanka
27. jan 2010

No mala zaspava, ked som odchadzala z izby tak este diskutovala ...
Dnes je tu naozaj velmi pusto ... co sa dnes deje??

Nsoci, som sa ta zabudla spytat, ze ako si dopadla u lekara.?

egyptanka
27. jan 2010

kuk 🙂
zeby priestor na stretko ... len to tam vyzera, ze bez kocikov
http://www.klubpalisady.sk/index.php?option=com...

egyptanka
27. jan 2010

halooooo mam dnes vecer tuto temu len ore seba??? 😲

iron
27. jan 2010

ja som tu...trosku tu dnes vecer budem, len este musime ulozit cervika, lebo este robi bordel

iron
27. jan 2010

No a Nsoci je kde....tu dlho nebola a my horime nedockavostoú ze co

potulka
27. jan 2010

iron, vidim, ze zavislost od MK len tak nepusti. 😉

egyptanka
27. jan 2010

Baby moj chlap sa v poslednej dobe strasne rozozral ... ja navarim tak, aby ostalo aj na druhy den a on to este vecer dorazi ... uz som zufala. A zacina priberat ... hroza.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre