Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenka138
27. jan 2010

iron ja by som tirž rada vedela kedy pôjde do takej normálnej, lebo posteľ aj zábranu máme, už len vedieť kedy 🙂

tú zábranu mali teraz v LIDLi

iron
27. jan 2010

One a zacina sa staviat na nozicky..kde zozeniem nejake male topanocky. Ona ma strasne malicku nozicku, to bude asi problem.....skusim kuknut potom Protetiku.
Jedna mi dala link na jednu babu z Mimibazaru, ze ma fajn topanky...no ale to asi musim najskor odskusat na jej paprcke a tak objednat....

iron
27. jan 2010

no veru lenka....ja by som ju najradsej uz dala od buducej jesene...no ale neviem ci to nie je skoro...idem nieco vygooglit

egyptanka
27. jan 2010

iron, skus v zdravotnickych potrebach na Strecnianskej ...

iron
27. jan 2010

egy...dik, skusim tam. Buduci tyzden sa tym smerom chystam, takze to rovno kuknem.

No kukala som tie postielky, tak niektore davali uz aj 1,5 rocne deticky. Ja som rozmyslala ze asi tiez tak dam. Chcem pre nu taku postel s celom a zabranou, takze ked to dam do rohu izby...tak bude mat vlastne len kusom miesta na to aby vysla....hm..

egyptanka
27. jan 2010

my mame taku postielku, ktora sa da prerobit na obycajnu postel, len namiesto vysokych tyciek primontujem bocnice (cize tie zabrany)

denkolc
27. jan 2010

....trošku som tu neni, snažím sa tu šaškovať, že pred skúškou...dúfam, že poslúchate (aj maminky, aj dietky).... 🙂

egyptanka
27. jan 2010

den, a my ze napises, ze Tanicka uz chodi. 🙂

egyptanka
27. jan 2010

inac co je s ajkou?? ... sa mi to len zda, ze sa dlho neozvala.

asandys
27. jan 2010

iron, tak hranie s legom - na to caka moj mangel, este ani adam nebol na svete a si priniesol od mojej mamy (mala po mojej sestre odlozene) cele velke vedro lega. A uz teraz vie, ze aku poziarnu a policajnu stanicu z lega adamovi kupi🙂))))

potulka
27. jan 2010

iron, aj matejko sa uz vo velkom stavia, ale rozhodla som sa ho topanockovat, az ked bude viac na nohach ako na kolienkach. prave dnes som citala, ze kym babo takto chyta balans, malo by nosit len nieco uplne makke (podla mna aj ponozky), aby sa zaktivizovali svaly na slape. potom, ked uz chodi, by malo v byte nosit topanocky s pevnou patou a podrazkou ohybnou pod prstekmi (nie uprostred). tento nazor je mi sympaticky a budem podla neho postupovat. samozrejme, aj v poradni sa spytam.

asandys
27. jan 2010

clea, ja fakt nechapem , ze preco niektore dr.ockuju naraz do oboch noziciek, a niektore nie. U nas Adam ani raz nedostal obe injekcie naraz, ale s rozstupom dvoch tyzdnoch. A si myslim, ze preto to aj zvladol super. NAozaj dve injekcie naraz sa mi zda u takych malickych deti dost brutalne. ☹

denkolc
27. jan 2010

Egy, čo je s Ajkou....tož otázka.... 😅 .....ja som ju náhodou videla a vyzerá dobre.... 😎 Aj Karinka samozrejme... 🙂

labutka
27. jan 2010

egy, dobreee linky, som zvedava kedy bude nieco take s logom slovanu, to by som adamovi taky dudel nanutila, aj keby ho nechcel. 😀
ideme spat pomaly.....
iron, sak nam napis do IP, ze co ta tak nasr...stvalo. 😉

iron
27. jan 2010

potulka hej citala som ten link co si dala. Chystam sa jej obuvat topanocky az ked bude chodit viac ako stvornozkovat...ma to este cas. Len robim prieskum, stale mam pocit ze budem mat problem zohnat pre jej male tlapky nejake bagance

nsoci
27. jan 2010

Pasojka super spravy.
Nepocitali mi este termin, ale zaciatok oktobra. cerstvucka tehulka.
Potulka trufam si, coby nie? Otvorim dvere a vy dojdete, donesiete jedlo a ja sa nalabnem. 😀
Takze Egy, Labutka, Potulka... kto este? Nech sa pomestime?

egyptanka
27. jan 2010

moja uz nosi papucky, lebo sa stavia kade tade, ze viac je na nohach ako na styroch. ona dokaze stat pri gauci aj pol hodinu vkuse ...

denkolc
27. jan 2010

Nsoci, aj nás by si prichýlila? či to až v inej várke? 😀 😀 😀

iron
27. jan 2010

no hodte mi niekto do IP nejaku postu s adresami vsetkymi, ze vam napisem co ma nasrdilo...

No Nsocinka si riadna novo tehulka....sak si to vyrataj na nejakej stranke...aj tak sa netrafis... 😀

iron
27. jan 2010

napisem vam zajtra...idem chrapat, lebo som unavena..

asandys
27. jan 2010

Pasoa, super spravicky, velmi sa z toho tesimmmmmm. Po tom vsetkom, co ste s spolu s malinykm zazili, su tieto vysledky uzasne🙂)))

labutka
27. jan 2010

idem spat dobru noc, nech vsetky deti spia celu noc. 🙂 😵

potulka
27. jan 2010

nsoci, takze hanka je vlastne vysledok oslav noveho roka? :-P

matej zatial stale spi v postielke. pomaly sa blizi cas zvycajneho kojenia, som zvedava, ci na tom nove miesto na spanie nieco zmeni. idem preistotu do sprchy, nech je mliecny bar v pohotovosti. 😉

katja78
28. jan 2010

Ahojte 😎

práve som sa vrátila zo super žúrky, mužovi som nechala na krku obe ratolesti, veď nech si vyskúša,... 😎 😎 😎

žartujem 😀

Babule zlaté, buntoším, lebo som sa o jednej zobudila, spratala bordel z tanku. Aj my sme boli v BA, tiež po doktoroch, ale to by som nechcela.

A mám teraz taký status, že sa rozhodujem, že s tou závislosťou zatočím raz a navždy. Môj novoročný záväzok som ešte ani neotvorila a to má cez 1000 strán, takže ma možno pochopíte a možno je vám to šum-a-fuk 😨
Ak sa náhodou už neukážem, myslím na vás, ste veľmi zlaté maminy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Pasojka a Denka - veľmi sa teším, že Matúško a Tanka tak napredujú 😉 😉

mgk111
28. jan 2010

ahojte - ja som akoby ma presiel parny valec, vcera sme boli u kamosky co ma maleho matka o tri dni starsieho, tak sa chalani zahrali, spolu papali, zaspali uplne rovnako, ked sme ich nakladali do kocikov, ze pojdeme na danovy a kubko dal pol hodku klasika a matko ais hodku - on je pohodak, aj ked je nevyspaty - pre mna neuveritelne, ja som ho este nepocula ani umrncaneho...
povymeniali sme si nazory, mna prekvapilo, co uz matko papa a naopak... ale svoje narzory si nechavam pre seba, len skoda, ze aj z druhej strany to tak nebolo ale inak pohoda 😉
vecer sme dosli domov, spanok uz nedal takze za cely den doobeda 40min poobede polhodka a to bolo vsetko, unaveny o siedmej okupany, o pol osmej napapany a o osmej uz spinkal - zaspal na flasi unaveny po takom dni 🙂
dokonca cikal aj na matkovom nocniku - som myslela ze to bude robit iba doma a prijemne prekvapil 🙂
a pochvalit sa chceme, ze vcera chodil krasne vzpriamene za rucicky, rucicky len zlahka zdvihnute a konecne sa nenaklanal ale chodil rovno - paradicka, sa vytesujem...

noc divoka, stale sa budil s placom mamamama neviem ci ide ten zubok alebo co sa deje, o pol siedmej totalka budicek, nocnik prezlecenie mliecko, ja umyt, prezliect najest a nahadzala som pracku a az potom som si vsimla ze snezi - este si hovorim, ze nemrzne tak moc, tak hadam operiem...

a oslavujem - obula som kubinkovi papucku celu vysoku ani sa moc nevzpieral 🙂 jupiiiii asi maly zazrak ale ma len jednu a druhu ma este taku bez prstikov 😀

no ideme sa hrat, lebo je nejaky mrzuty asi to pocko...

a tiez som si vsimla ze ajka tu nie je... ani na otazky neodpoveda... task hadam nie su babule chore... ale viacero bab tu postradam....

babulka123
28. jan 2010

prepacte ze vam sem lezem .. ale obcas vas citam .. a potajme aj sestra.. hehehe ze zuzi??

egy.. gratulujem k nociam .. my sme dnes spali tiez kompletne celu .. od 8 do 6:45.. az som bola 2 x hore a kontrolovala ci dycha.. hehehe
nsoci.. gratulujem k tehu.. tesim sa s vami..

a videla som ze sa bavite o topanockach.. skuste u Batu.. maju tam sice take tie klasicke komunisticke.. ale su super, a nie su drahe,... ved aj tak vam nozicky budu rychlo rast..

egyptanka
28. jan 2010

Dobre rano hlasim dalsiu komplet prespanu dalsiu noc od 19 do 7 🙂

zuzic1
28. jan 2010

Egy nechceš vymeniť dieťa???Za to moje ?? 🙂 My máme za sebou dalšiu kompletne neprespatú noc!!!! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre