Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
2. feb 2010

no idem kukat Panelak, a pritom zehlit ... prepustam comp muzovi. Zatim se majte holky 🙂

dedde
2. feb 2010

anketa:
- ovocie zje dost za den, na olovran celu výzivu a popoludni vzdy dostane aj cerstve ovocie ako maskrtu, cely banan, ci jablko s hruskou
- spime dvakrát za den, o jedenástej hodinu a pol, o polstvrtej hodinku

matja
2. feb 2010

práve som dohovorila nemecky. Fúha, po dlhej dobe, možno po roku aj čosi 😅 Ale celkom mi to šlo. Dohodla som sa s jedným kamarátom z UK, ktorý sa tiež učí nemčinu, že budeme pokračovať v našich niekdajších konverzáciách, dvakrát do týždňa sa budeme rozprávať na určitú tému. Tak sme to robili aj kedysi.

Dnes ideme spať s Paťkom v jednej izbe, som zvedavá, koľkokrát sa zobudí. Predchádzajúce tri noci sme ho nechali samého a zobudil sa iba tri razy, tak teraz budem sledovať rozdiel.

nsoci, držím na zajtra palčoky, nech sa fazuľka ukáže v plnej kráse 😉

pasoa
2. feb 2010

matja, vy ste už odsťahovali paťka zo spálne?

matja
2. feb 2010

nie, my sme sa odsťahovali zo spálne 😀 A keďže sa nám nechcelo rozťahovať sedačku v obývačke, tak sme si romanticky ustlali na tvrdej zemi 😀 😀 Chcela som vyskúšať, či nastane zmena. Zmena nastala, budil sa menej, tak som zvedavá na dnešnú noc.

nsoci, ako sa ti osvedčili tankini? Nevyhŕňajú sa pri plávaní hore? Myslíš, že sú vhodné aj na menšie prsia? Neviem, či to mám risknúť a objednať z netu...

pasoa
2. feb 2010

tankini? točoje?
dajte nejaký link, nech zmúdriem trochen...

a baby...? ja som zas pribrala. Nie len do pôvodnej predtehu váhy ale dokonca ešte viac.
už sa nezmestím ani do tých riflí, čo som si bola kúpiť tesne po pôrode, keď som sa nevošla do pôvodných predtehu-ovských. 😖 😖 😖
nie len riť mi narástla, tú som mala vždy, ale už mám aj boky. také skysnuté niečo medzi pásom a bedrovými kosťami. Ako sa ukladá ženám v menopauze. Ale je nemám menopauzu!!! Ja len dojčím... to je všetko.. halooo tam hore...!!! 😠

labutka
2. feb 2010

adama ideme prestahovat z predneho sedadla na zadne. v aute. potrebujem take spetne zrkadlo, aby som ho videla... dajte nejaky tip, kde sa to da kupit... 🙂

matja
2. feb 2010

aha, no nič, nehodilo to správny link. Napíš do názvu tankini a uvidíš. Je to niečo medzi celými plavkami a polovičnými.

denkolc
2. feb 2010

Labutka, ja to zrkadielko mám, ale aj tak na malú nevidím...musela by som dať preč opierku zo sedadla spolujazdca a to sa mi nesce....kedy sa stretneme? Že by si opáčila, či ho ozaj chceš... 😀

Matja, no to ste mali aj vy parádu...do kelu..ale také veci nás čakajú, nevídané...a dúfam, že vždy s happyendom....

pasoa
2. feb 2010

uhm... a to prečo chcete také plavky?

matja
2. feb 2010

pasoa, na plaváreň chcem celé plavky. A tankini mi pripadajú ako dobrá alternatíva 🙂

denkolc
2. feb 2010

Pasojka, no ja by som také plafky chcela, aby som zakryla brucho a boky.....ale niektoré baby nemusia zakrývať nič, to je fakt.... 😀

mgk111
2. feb 2010

labutka - ja mam dole opierku zo sedadla spolujazdca a ked sa kustik nadvihnem tak mrknem na neho cez spatne vnutorne zrkadielko... ani som nevedela ze cosi take existuje...

pasoa - ja som minule kukala na tu vahu ako puk, ze to som akosi moc pribrala a odvtedy sa snazim krotit - teda cest vynimkam 🙂

ozehlila som co bolo suche a navarila som si kybel takej vianocnej kapustnice 🙂 nech nevarim kazdy den 😀 no som zvedava ako bude kubinko hajat... musim vzdy cuchnut k plienke ci nie je aj pokakany chudiatko... dufam, ze to skoro prejde... hneva ma to kvol ockovaniu...

kubkovi sa strasne zapacili knizky a vie uz ukazat kde je slniecko a prasiatko kvik kvik 🙂 a este kravicku to aj s prizvukom nieco ako mbuuuuu 🙂 a strasne sa rozkecal.... dokonca sa dnes doma pokusal stvornozkovat len sa mu na kolienkach smyka hrozne...

pasoa
2. feb 2010

mgk, ja netuším, koľko vážim, hoci som sa toť nedávno v Blave, ale oblečená a najedená, ale váha nie je u mňa rozhodujúca. Ja môžem vážiť nemenne 60kg a bez problémov zapnúť rifle alebo sa do nich aj nenapchať.
😒

mona1111
2. feb 2010

matja tak to si mala aj so svojim manzelom najdlhsie dve minuty vo svojom zivote..... chvalabohu, ze sa to skoncilo dobre.... zajtra ked zistis tak napis ,ze co to prehltol....

nam sa tiez stalo, ze sa zacal dusit, ale zabehlo mu jedlo tak hrozne kaslal , kaslal uz bol aj trosku z toho cerveny , manzel ho rychlo zobral , dal hore ruky a preslo mu to chvalabohu, ale velmi som sa zlakla....

denkolc
2. feb 2010

Mgk, inak teraz dávajú dáku reklamu, tuším na T-mobile alebo čo to je....robia tam ľudia také lastovičky, či čo...no a tá baba, okolo ktorej sa to točí, mi Ťa hrozne pripomína...alebo aj Tvoju segru..... 😀

mona1111
2. feb 2010

mgk aj nasmu sa zo zaciatku smykalo, ale teraz je pohodicka, uz po byte lieta.... viac sa spevnil ,trosku viac sa ponamahal, ale prisiel na to.... uvidis co nevidiet aj Kubkovi sa bude stvornozkovat lepsie....

nsoci
2. feb 2010

Matja ja som spokojna. Mam stiahnute pod prsami a nevyhrnaju sa. Skor na male psia su by som povedala, aspon tie moje

egyptanka
2. feb 2010

dozehlene, dovecerane ... ide sa odsavat.

mgk111
2. feb 2010

den - jeeeej 🙂 zeby som sla do reklamy 😀 😀

mona - ja sa z neho tak tesim 😀 uz aj z toho ze sa len snazi, aj keby sa to nakoniec nestalo, ale u mna vladne heslo ze "aj snaha sa ceni" 🙂

pasoa - som kostovala tu kapusnicu - koza ale aj tak mnamky 😝 nuz aj ja som mala pocit, ze nepozapinam veci a vyzeram ako safalatka 😠 ale uz je to o nieco lepsie.. hoci to nikomu inemu okrem mna nevadi... dnes rano som sa vazila ze 57kg ale ja som malicka 164cm... ale po porode je fakt, ze mam inu postavu - obalene boky, hrubsie stehna a brusko...

egyptanka
2. feb 2010

Ja som uz v reklame ucinkovala 🙂

labutka
2. feb 2010

den, mne sa paci toto:
http://www.biga.sk/prislusenstvo-autosedacky/he...
a chcem ho dat vzadu do stredu, nech moze kukat na cestu. 🙂 mam aj v strede 3-bodovy pas...

pasoa
2. feb 2010

egy, ja už odsávam ;)

ajka82
2. feb 2010

labutka, niektori vyrobcovia sedaciek, aleaj vozidiel, neodporucaju davat autosedacky na stedne sedadlo... tak si to potom pozri preistotu...

labutka
2. feb 2010

mne odsal adam. 😉 🙂

egyptanka
2. feb 2010

Pavli, ja sa na teba s odsavanim nemozem hrabat ... ale kazdy ml dobry 🙂

diocka
2. feb 2010

ja rozmyslam nad touto sedackou - do 4roch rokov sa da dat aj do protismeru jazdy - cize ked cestujem s krpcom sama mozem ho mat na prednom sedadle. ale da sa dat aj v smere jazdy

http://www.kocarky.tv/autosedacky/autosedacka-b...

co si o tom myslite?

labutka
2. feb 2010

ajka ved stredne sedadlo by malo byt najbezpecnejsie, ne? 😕
dio, podla toho co som pochopila, tie testy su este z roku 2006? 😕 to nevadi?

no, ja idem spat. zevraj ma zajtra brutalne snezit, dufam ze nie, musim ist do obchodu kupit nejake jogurty a ovocie a jedlo pre adama... lebo inak bude na sunarkoch... vlasnte nie! ved v mraznicke som mu robila cviklu, ktora mu ale nechutila, asi preto ze som tam supla take babylove telacie maso..... no uvidim. v kazdom pripade doru noc, a dufam ze ten rad deti, co cakaju na prespatie celej noci sa uz trochu pohne. 😵 lebo vsetky pojdu na skolenie k Lii.

pasoa
2. feb 2010

dala som 3 nové fotos, keď bola tá téma o spinkaní...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre