Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
4. feb 2010

Egy skus, ale ja som pisala viacerym, a ze na Slovensko sa to nedovaza. Nasla som v Cechach, ale dost drahsie, plus postovne, no vyse 30 eur za to nedam.

asandys
4. feb 2010

mgk, adamko hnackoval vkuse od minuleho piatku, takze od soboty je na diete. A v stredu rano, tj. vcera, rano mal uz pekne kaky, taku plastelinku, a ja cela stastna, ze je boj vyhraty, tak som mu uz dala mlieko bez ryzoveho vyvyru, n aobed mal stale sucy zemiacik, susienky atd, 2X BANAN, A NA VECERU A V NOCI ZASE MLEICKO BEZ VYVARU. No a dnes rano sa zobudil pokakakny az za usami, celkovo bol 4x vo vani a 3x som ho umyvala na posteli, taze dnes hancky komplet cely den.(((((( On uz je taky pochudnuty. Takze dnes odznova na diete. Tym som chcela napisat ze aj ked mu bude lepsie, tadsej tu dietu este potiahnut.
A volala som o vysledok vyteru, tak dr. povedala, ze este nedosiel, ze zrejme nasli niejaky bacil a teraz testuju znasanlivost liekov, ked im to tak dlho trva. Mam zavolat zajtra. kazala mi kupit aj smektu, kupila som, no ale adam ju vyprskal vsade okolo seba. Tak na veceru mal zase suchy zemiak a vypil teraz ryzovy odvar s UM tak 160 ml. Uvarila som mu mrkvovvy vyvar na zajtra - zemiak - suseinyk- banan. Ak bude mat krce v brusku mam dat 10 kv. Hylak.

Nsoci, presne to iste bolo aj u nas, od soboty do pondela postupne vsetci ludia , co prisli cez vikend s adamkom do styku mali 24 od. same hancky, vracanie a niektori aj teploty. Potom to vsetkych preslo, tak dufam, ze sa ti coskoro ulavi🙂))))))))) Inak cele tehu som mala crevne problemy, skoro kazdy den, ale babu to neskodilo🙂)

egy, ja som kupila sportak chicco simplicity
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lubi22
4. feb 2010

No nechcela som, ale musela som to zo seba dostat a pohar vina a nepritomnost manzela mi pomohol 😀 Hned sa citim lepsie, toto by mohlo mat druhe meno butlava vrba alebo daka psychologicka ocista 😀

asandys
4. feb 2010

dedo v praci,
muz za horami,
psik pod nohami (caka na vencenie),
rizoto na zajtra v hrnci,
mne v zaludku raidne skvrci ( ale uz nejem, bo chudnem),
a adamko v postielke mrnci... (ale nemrnci, pekne spinka, len sa mi nerymovalo🙂

potulka
4. feb 2010

baby, spominam si, ze katja tu raz pisala, ze po crevnych virozach trva asi tyzden, kym sa obnovi mikroflora a ze taky cas sa ma aj pockat s mliecnymi vyrobkami. asi sa to vztahuje aj na UM.

asandys
4. feb 2010

potulka, mas uplnu pravdu, lennechapem, ze preco mi dr. kazala davat Um do vyvyru, ze je to ok. A vravela, zea aj taky kuraci vyvar je ok. Ale mne sa to nezda☹(

asandys
4. feb 2010

lubi, ten kociarik co si dala link, je velmi pekny. Ja idem na konferenciu na konci juna do Sibenika do Chorvatska, tak beriem aj muza a adamka ako doprovodne osoby. Sposob dopravy zatial vobec neviem, viem, ze sa organizuje spolocny autobus (netusim, ako by adam zvladol cestu), moj mangel nechce soferovat nasho peugeota, lebo ze je to nespolahlive auto, tak mozno vlakom pojdeme, ale to este fakt netusim.

egyptanka
4. feb 2010

potulka, ale ak by to postihlo dojcene dieta tak tam sa to nevztahuje na MM ... ci???
lubi, zistuje sa ... dam vediet 🙂

egyptanka
4. feb 2010

Baby viete koho tu postradam a veeeeeeelmi dlho sa neukazala ... elenam ... neviete co je s nou.

A samozrejme Katka nasa ... poradkyna a zachrankyna. ☹

egyptanka
4. feb 2010

Co budete varit zajtra drobcom?

egyptanka
4. feb 2010

Lubi, segra to kupovala z tejto stranky
http://kociky.eu/hracky/vypis.php?hledat=geomag

denkolc
4. feb 2010

Egy, ja som si vybrala kočík v tom Brendone, tiež je to PP, ale taká bugina ľahučká krikľavo červená za 119 Eur..úplne postačí... 😉

Nejdem nič variť na zajtra, kuracia polievka je, šošovicová omáčka tiež, plus som vybrala "niečo" z mrazáku, to bude asi prekvapenie a dúfam, že jedlé...

Asandys, jaká parádna básnička... 😀 😀 😀

Potulik, Matejko toho toľko už nakecá? A má veľmi vnímavú maminku..

Ajka, karinka sa Ti preciká až neviem kam...daj jej na noc radšej dve pampersky.. 😀

lubi22
4. feb 2010

Saska tak uz potom budes mat manzelika doma? No autobus pre Adamka asi nie, najlepsie asi letecky alebo autom. Ale vlak by mohol byt super, len som este nepocula o takej moznosti cestovat tam vlakom.

Egy tu stranku som pozerala uz, produkt nemaju, bol presunuty do archivu, neda sa objednat. Tak ci tak ale neskutocne predrazena cena.

denkolc
4. feb 2010

Lubi, ani sa nedivím, že Ti to lezie na nervy...a uvažujem, prečo to tak je..ako to je..čím to je, čím to je.. 😅

Baška, napríklad moja dcéra VŽDY sa zobudí tam, kde zaspí...a aj tak sa stále budí a niekedy, okolo druhej-tretej s dosť veľkým plačom a neviem jej pomôcť...že by hlad???

A keď tu rozoberáte svokry - ja idem konečne zajtra k tej svojej na návštevu a už sa neviem dočkať...teším sa....a konečne von, od pondelka malá nevystrčila nos z domu..... ☹

egyptanka
4. feb 2010

Den a co ten status na FB?? Haaaa 😲

egyptanka
4. feb 2010

No teraz som dopila tie dva decka vinka od deviatej co tu posrkavam 🙂

denkolc
4. feb 2010

Egy, však už som to tam ozrejmila.....že som sa oslobodila od očakávaní.... 😉

V praxi to znamená, že som konečne pochopila, ako sa mám dobre. Ja viem... viem, že mnohé s tým nebudete súhlasiť...áno, máte úžasných manželov a pomáhajú vám a všetko ostatné....ale pre mňa je momentálne dôležité, že mám to, čo mám...a aj keď to nie je dobrý manžel, mám proste úžasné dieťatko, rodinu, priateľov, školu, dobrého milenca a sponzora v jednom a nikto mi tu neprdí do gauču, nemusím mu žehliť, variť, vyčkávať ho po práci, kukať sa na ignorantský ksicht, nemusím na nikoho žiarliť ani počúvať blbé reči a kooooopu iných vecí, ktoré ani nejdem vypisovať, lebo preto.... 😉 😀

asandys
4. feb 2010

lub nebude doma, len nahlasil si dovolenku, tak si ku nam iba odbehne. kolegovci tam uz boli vlakom, sli cez budapest a potom myslim, ze dakde v splite prestupovali na niejaky iny vlacik. Musim lepsie pozistovat. Juj ked muz necce ist nasim autom. ☹((((

egyptanka
4. feb 2010

Den, dolezite je ze si spokojna ... ale spokojnost je len teraz ... raz budete musiet urobit ten nepopularny krok a zacat riesit svoj vztah ... ani nie tak kvoli sebe ale najme kvoli Tanicke, aby mala jasno co ma ocakavat a co nie. ... ked pojde do skolky, skoly ... deti vedia byt krute a ked nebude mat ona jasno vo vasom vztahu moze sa citit zmatena. Tot moj nazor ...

Idem spat ... dobru noc prajem 🙂

egyptanka
4. feb 2010

asandys tak skuste poriesit nejaku pozicovnu. myslim, ze za vlak date tolko co za pozicanie auta.

asandys
4. feb 2010

no denka vidis jake pozitiva si nasla, ten moj mangel ma dokaze vytocit aj cez skype do nepricetnosti, hlavne co sa tyka vybyvovaciek po uradoch. Sama som predala stary byt, kupila novy, vsetky papeire vybavila, kataster trvale pobyty, odpad, a ine byrokracie..... A on mi je zavola, ze som mu nevyplnila dajaku adresu uradu, alebo ako ma vyplnit tlacivo E 401 a ine dristy, a ze mu mam najst na nete vzor a bla bla, vska si tak isto moze najst sam a pritom sa mu nebude nikto stverat na ruky a tahat za vlasy. Ach jaj , moj juraj este doteraz enpochopil, ze je otec, zatial vsak iba na papieri.... ☹

Ale zas na druhe strane som si zvykla byt sama, mat svoj system celeho dna, a ked pride domov, tak fuet mi do vsetkeho kafre 😀

asandys
4. feb 2010

egy my mame pegueot 206, podla mna ide a nic mu nieje, ved vkuse je na servisnych prehliadkach a neviem, co este. Len muzovi sa zda, ze je nespolahlive☹(((((((( Este ani raz nas nesklamalo, orem toho, ze sa rychlo vybija baterka, ale teraz kamosmal auto tyzden a kus menil dajake veci a vravel, ze radio bolo dajako divne napojene , ze ono mohlo vybija tbateraiu. Z mojho pohladu mame super afticko🙂))))

denkolc
4. feb 2010

Asandys, je to všetko o postoji.....Juraj je krásne meno.....tak dúfam, že sa tento Juraj polepší....lebo bude baci baci... 😀

Egy, čo chceš riešiť? 🙂 Ja som Táničkina mama a Janko je jej otec....s tým už nič nenariešiš....hehehe....horšie by bolo, kebyže si nájdem nového partnera....to by z toho mohla byť kus zmätená... 😅 Aaaaalebo partnerku.....to deti vedia byť aj krutejšie... 😀 😀

baskaj
4. feb 2010

nsoci family a adamko - držte sa a negrcajte!

egy - a čo bolo vlastne tým momentom, že naty začala zaspávať sama? že si ju vtedy raz nechala vyplakať?

denka - ako postieľka? tánička už spinká v nej, či s tebou? a kojíš ešte? čo UM v noci?

ajka82
4. feb 2010

deni, karinkamoze vypit vecer dve flase caju a este zaspava na prse, takze + MM a este papmpersku v noci neprecurala...a to ja v noci neprebalujem vobec,iba ak nahodou zistim ze sapokadila 😉
takze ja dakujem za pampersky,ze su takesave a odolne 😀 😝

asandys
4. feb 2010

dievcata, dovareneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vyvar uz je v termoske, pes vyvenceny, farma na fcb obhospodarena, a mozem ist spat 😀
zajtra hor sa do prace, a adamkove kakanice bude upratovat babina 😀 😀 😀

mgk111
5. feb 2010

asandys - smectu zmiesaj do bananu - to funguje, inak by to kubko nevypil ani nezjedol... my sme bez hnaciek, skusim dnes mliecko s vyvarom.... drzte sa chudiatka

nsoci - aka noc?

kubko sa budil dostal bud vyvar ryzovy s cajom alebo ORS a v poohode, rano zjedol dva banany, vykakal plastelinu a teraz sa hra v postielke...

idem cosi zobnut... zatial pa

matja
5. feb 2010

dievčatá, dúfam, že už sú brušká v poriadku a detičky zdravé...

nsoci, ja tiež nemôžem pri malom čítať. To iba pri uspávaní, keď je v postieľke. Krátim si dlhú chvíľku, využívam čas.

Ľubi, mám jedného známeho v UK, možno by som ho mohla poprosiť, či by nám to neposlal, len by sa to asi trochu predražilo, keďže sa tam bude platiť poštovné dvakrát (v rámci UK aj z UK na SVK).
Tento predávajúci posiela aj na Slovensko: http://cgi.ebay.co.uk/G-Baby-Baby-Geomag-25-Pie... - lenže s poštovným za 10 libier je to tiež dosť...

egy, nie na MM sa to nevzťahuje, práve naopak, pri hnačkách je veľmi vhodné

nsoci
5. feb 2010

Bre ranko

tak vcera hruza, sme mali teplotu, srali a vracali obaja s muzom, dnes lepsie, Matko ma uz tuhu kaku sa tesim... dokedy to moze niekto od nas chytit (po vymiznuti priznakov) netusite?

Ideme v piatok na chatu, ale to by uz malo byt OK, tie hancky mal aj maly len jeden den tak snd aj my sme skoncili.

Inak Mgk - nas pije cisty vyvar ryzovy, ale ked ray nechcel supla som tam bnanik a cey kasovy udel chcel. Mrkvu a zemiaky nechce pokial tam nesupnem jablko alebo banan. Dnes vecer skusim opatrne mliecko. Inak mu davam BioGaiu, nam Smectu a cierne uhlie. Inak mozem jak tehula Fatru pit?

Aljusik neviem ci som uz pochavlila, ale tym "genvik" = gombik si am uplne dostala... nas vobec nerozprava, nijake slovo, teraz ste mi nasadili chrobaka o hlavy ci sa s nim malo nebavim, od 3,5 mesiaca je v sportaku a nevidim ho, tak kecame malo... uz nikdy viac neotocny sportiak.

Kukam surodenecke kociky... uz am to chytilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre