Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
9. feb 2010

je super a polohovatelna, Matko v nej spinka ako dudok 😀

ajka82
9. feb 2010

karinke sa dnes podarilo samej sa postavit a to 2x... predtym si vzdy odstvornozkovala ku stene alebo nejakemu kusu nabytku, popr ku nejakej krabici z hraciek aby sa pridrzala ked vstavala a dnes sa jej podarilo bez toho 😵

potulka, sak za chvilku ti uz zacne aj chodit 😀

munu
9. feb 2010

Ajka, aj Matko vstava sam ostosest.. on zacal vstavat bez podpory niecoho ako prve a az potom zacinal robit krociky 😵 ale Karinka je sikovnica mala a zlatucka je 😉 vcera som sa uz neozvala vecer, lebo krpec nechcel spat a zaspal az okolo 23.45 😠 🙂 tak potom som uz aj ja zalahla s nim hned

ajka82
9. feb 2010

tak karinka to zobrala z ineho konca, postavila sa popri niecomu, stala sama, zacala choditaterazsa aj sama postavila 😀
sak ale pokial viem tak si si rano pekne pospala, tvoj manzel "bonzol" na teba 😝
ja som isla okolo desiatej zazrakom spat

munu
9. feb 2010

to fakt bonzol? ani sa nepochvalil 😝 😀 ja mu dam, ked vstane... 😠 😉 teraz spi po nocnej, bo ide zase na nocnu

munu
9. feb 2010

spali sme do 08.40.. ziadna slava, ale lepsie ako nic.. a to este o 04.30 Matko pil mliecko

munu
9. feb 2010

pridala som 5 novych fotiek do albumu, ak chcete kuk

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

egyptanka
9. feb 2010

Ahojte, my sme boli u svokrovcov ... mala opat nespala poobede, cestou domov zaspala v autosedacke, tak tvrdo zaspala, ze ked sme ju doma budili tak bola chuda taka otapena ... ale teraz uz vyvadza vo vani, ale ked som ju krmila kasou tak zivala o dusu, tak to vidim, ze zalomi hned po kupani a kojeni ... 🙂

egyptanka
9. feb 2010

Labutka, moja je v spacom vaku a na to hodim deku, lebo ma otovorenu ventilacku celu noc ...
Dik za nazory ohladom stolicky ... musim zaukolovat svagra a ked nie tak ako Baska pisala, zoberieme z Ikea. (no teda tam kde budeme spat tak to je baby friendly penzion, ale tam kde je sala to moc nie je ☹ )

bosorka33
9. feb 2010

ahojte maminky chcem sa opytat tie co ste davali na zvysenie rodicovskeho prispevku tu žiadost predvolali si vas potom na socialku .Lebo ja sa mam zajtra o 10 zastvit tam pre vyrozumenie k žiadosti lebo mne dnes prislo to predvolanie ..

labutka
9. feb 2010

no ja som mala neska nejaky divny den. anjprv som upiekla adamov obed, a teraz som stratila enviro tasku po ceste z obchodu... :-/
ale bola som aj v scan quilte a vybrala som nam vsetkym paplony a vankuse, tak len sa pre ne treba zastavit, postielka by mala prist zajtra (dufam), vo stvrtok skusim ukecat drahheho nech nakupime vybavu do kuchyne a mozme ist byvat. 🙂

egyptanka
9. feb 2010

labutka, plnu alebo prazdnu tasku??

no s tym pripalenim si nic nerob ... ja som dnes dala hrniec na zly horak a ono to zacalo palit rucku na tom hrnci a teraz je to este stale citit v celom byte ... vrrrr.

egyptanka
9. feb 2010

labutka, super s tym stahovanim ... tesim sa s Vami 🙂

iron
9. feb 2010

bosorka...no nas vsetky to caka. Bud tam treba ist osobne pre to vyrozumenie ak sa tak dohodlo ak nie, dojde to postou. To maju take postupy, tetuska na soc. mi to vykladala. Potom ti uz daju prachy.

Labutka...tak to uz mate stahovanie na spadnutie, super...nam by tiez trebalo nove paploniky a vankuse....teraz mame len letne z Ikei ale tam sa mi nepaci rozmer vankusov...tak mozno tiez do domu nieco poriesim. Kupila si aj Adamkovi? Maju aj take male do postielok?

nsoci
9. feb 2010

Labut aj nam by sa zisli nove periny. Uz to tam mate hotove ci budete dorabat za chou ako my?

Matko dostane na narodky o svokry novu postel, uz velkacsku, hodime do detskej a postupne ho tam prestahujeme. Nech v oktobri uz spinka sam. 😉 Uz teraz mi je smutno, ale vsak bude novy podnajomnik u nas v posteli. A aspon s nebudu budit.

Kuci kde si? Idem Ti tusim napisat SMS bo nezaspim.

Dnes dosla Snehulienka tak mi aj den usiel rychlo. Zozrala som vsetko co som nasla, chut nemam na nic, je i na grc... 😉 a ja ze vacsine bab je zle a nes mi vsetci vravia komu sa stazujem, ze im bolo super. Bershik kde si? 😎

Matko spava pod detskou perinou. Spaci vak je pre nas neprakticky.

nsoci
9. feb 2010

Munu aky velkac uz je ten Vas Matko... 😉

labutka
9. feb 2010

egy, prazdnu som stratila, plnu by som nestratila, to by som si snad vsimla... no - som truba. hned som sa aj vratila, som to zistila asi po 50 metroch, ale uz som ju neansla. nech si ju zozere ten, co mi ju zobral. 😖
iron, my sme kupili (asi pred 6 rokmi) periny v Metre. ale boli uplne naprd, potom sme boli v scan quilte a som fakt fakt spokojna. vzor sa vola Popular, detske maju biele, modre a ruzove. 🙂 ale nekupila som, len som bola vybrat, lebo z troma perinami a dvoma vankusmi a kocikom by som cestu domov nezvladla...

nsoci
9. feb 2010

Baby odpisala mi Kuci a mam Vam okazat, ze....

Kto je zvedavy? 😀

nsoci
9. feb 2010

Nikto?
No tak si to necham pre seba.

mgk111
9. feb 2010

bosorka - mne prislo vyrozumenie domov postou...

labut - kasli na to, ked sa horsie nedeje... vzdy si povedz ze ste zdravi, krasni a stastni 😉

kuci - vsetky cakame na info 🙂

nsoci - dobry darcek vymyslela svokra...

munu - matko vyzera uz ako velky chalan 😉

tak my sme sa dnes rano vychytili ze idem k mame ju prepadnut, lebo mala poobednu, bolo super, sme sa poprechadzali, vnutri sa rehnila na kubkovi aky ma styl "stvorkovania" noha pod sebou a ruckami zametal na koberci o dusu 🙂 uz mu to ide rychlo, ale nie po styroch 😎 zlatucky bol... v kociku spal dvakrat po pol hodke, vsetko dnes v pohode spapal a kakali sme len trikrat a tuhe bez takeho brutalneho zapachu tak hadam uz bude dobre... dokine som volala, vyter bez nalezu, ockovanie buduci tyzden mam si vybrat ci utorok alebo stvrtok ... sopliky uz koncia a taky pohodovy den celkom, este som doma stihla umyt aj dlazky a dat prat pracku... tatinko mi doniesol veceru a teraz sa snazi uspat drobca...

a idem si rypnut - odkedy kubko kakal a nedostaval v noci mlieko, tak pil vsetko v rovnakych mnozstvach a vcera v noci si uz len cucol o tretej z mrkvovej stavy a spal dalej, takze sme sa zobudili iba dvakrat raz som ho okolo jednej prebalovala co mal taku tazku precikanu plienku a mrcnal a spinkali sme do pol siedmej 😉 joooj nadhera keby to bolo takto...

moja mama a sestra kupili kubkovi od fisher price toho psika.. som to dnes videla hoci som nemala 😉 robili tajnosti, ale kedze som ich prepadla, mali to tam polozene v detskej... no idem za svojimi chlapmi cmucik

mgk111
9. feb 2010

nsoci - no tak davaj davaj sem tie infosky ...

nsoci
9. feb 2010

Mgk to sme vymysleli my. Ona plati.

labutka
9. feb 2010

NSOCI! Okamzite to vyklop11°°°!!!!!!! do kelu kde je ten vykricnik... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baskaj
9. feb 2010

nsoci - NEONDEJ SA TY POTVORA A UŽ AJ NAPÍŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katka0602
9. feb 2010

ncoci - nenatahuj nas!!!

nsoci
9. feb 2010

Noooo.... takze vsetko je v najlepsom poriadku, babulko je zdrave...

A podla dvoch lekarov to je...


Lucinka!!!!!
😀

katka0602
9. feb 2010

prepac NSOCI, ale preklepla som ti meno...
ale to mas za to ze nas natahujes ;)

katka0602
9. feb 2010

jeeej, tak kucine gratulujeme k Lucinke!

labutka
9. feb 2010

jeeeeeeeeej 🙂

vidis staci len chciet vyzradit tajomstvo a kolko nast tu je. 🙂

nsoci
9. feb 2010

Vsak o to mi islo. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre