Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katka0602
9. feb 2010

labutka 😀

munu, aky je uz matko velky! riadny chlapcek a nie babatko! mily... 🙂

katka0602
9. feb 2010

lubi, tak vlastne romer je britax na eu trhu? ja som myslela ze to su dve rozdielne znacky. Vypada, ze my sme vybrali velmi podobny model, ked sa pozeram na ten opis.

labutka
9. feb 2010

nsoci ale nic to nemeni na tom, ze idem uspaavat, takze dovi... 🙂
zajtra budem mat prvu prezentaciu, uz sa tesiiiim. kdo dojde kuknut?? a nehlaste sa vsetky! 😀

elenam
9. feb 2010

Ahojte babenky. Ja som tu už taaaaak dlho nebola. Ani sa nepokúšam čítať, lebo to by bolo na veky. Ja len by som rada vedela, čo nové dávate papať detičkám. Napr, aký jogurt už môžem, či stále len biely. Ja sem tam dávam Miláčik a Danone s piškótami.
Máme už 7 zúbkov a rozprávame a rozprávame. Ešte nechodí, iba račkuje dozadu ako rak. Má 73 cm a váži necelých 10 kíl. Tak sme na tom dobre?

mgk111
9. feb 2010

kuci - gratulujemeeeee k vysnivanemu dievcatku 😀

dedde
9. feb 2010

ahojte,no gratulujeme kucine k malej lucinke

a musim sa pochvalit, Tamarka uz prejde cez celu izbu sama, len jej musim byt za chrbtom, lebo niekedy stratí rovnováhu a spadla by, no párkrát sa jej to podarilo prejst uplne sama 😀

potulka
9. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, lucinka! 😵
(dava mi to nadej, ze po prvorodenom synovi nemusi prist aj druhorodeny, ako tu raz spominala lubi. 🙂)

periny - my mame s muzom obrovsku spolocnu a matej sa tam tiez zmesti, pokial si nezmysli, ze bude spat kolmo na nas medzi nasim vankusmi. vtedy ho prikryjem tenkou fliskou.

lenk30
9. feb 2010

kuci, žeby Lucinak? juchúúúú

baby mi máme totál maminkové obdobie zasa......dnes som si zuby umyla o 13, v pyžame s ním na rukách....a aj to som silila, lebo som ho uspala v kočíku a musela do roboty.........kokso plný dres riadu, ani sekundu sám, ani u muža, ani nikde. mamaaaaaaaaaa

na FB som pridala fotky z narodeninovej žúrky

denkolc
9. feb 2010

Aj my gratulujeme k Lucinke..... 🙂

Munu, tú autosedačku som aj ja mala v pláne kúpiť, páčila sa mi a u nás vo veľmi dobrej cene bola, až podozrivej za 2490 Sk po starom....takže fakt dobrá? Saaaakriš..mala som ju kúpiť veru.... 😅

A Tánička sa naučila ukázať koľko bude mať rôčkov.... 😀 😀 😀 Strašne je zlatá.....dám potom do pľacu video na FB.... 😉

elenam
9. feb 2010

Nie som teraz v obraze. Kucina porodila alebo ešte len čaká dievčatko?

potulka
9. feb 2010

bosorka, iron - mne ten papier prisiel asi pred tyzdnom postou. tusim po 15 dnoch nadobudne pravoplatnost a nasledne pridu peniazky.

den, to je super napad - naucit drobcov ukazovat, kolko maju rokov! 🙂 my sme dnes prisli na to, ze snurka je "ýýýý-ta". presne takto to matejko hovori - s ypsilonom. 😀

elenam, jogurt teoreticky mozes davat aj ovocny. my vsak ostavame pri cistom. cim menej farbiv a arom, tym lepsie. a co nove davat jest? okrem bobuloveho ovocia, citrusov, cibule, zeleru, paradajok, cesnaku, orechov, hribov, tvarohu, vajecneho bielka a soli uz pomaly vsetko. po roku uz aj to, co bolo vyssie napisane, okrem hribov a orechov.
vaha a vyska su urcite OK.

denkolc
9. feb 2010

Potulka, to som rada, že sa Ti nápad páči... 😉 🙂 Síce pri tom Tánička vyzerá ako E.T. volá domú, ale s palcom by to asi nevedela ukázať.... 😀 😀 😅
A inak - dobre, že píšeš takýto súhrn potravín....z uvedeného sme dali už v kupovanom príkrme rajčiny....a minule som rozmýšľala, či môže šampiňony, ale nedala som...našťastie.... 😎

Dnes bola po týždňovej chorľavej pauze zase magnetoterapia a je to superné, Omrvinka je fakt šikovnejšia viac a viac....a prihlásila som ju na ďalší kurz plávania v Mobiku, veľmi sa teším..

ajka82
9. feb 2010

potulka dala zoznam co este nie a my z toho nejedli orechy, tvaroh a bielok 🤐 ale na bielok uz sa tiez pomaly chystame

potulka
9. feb 2010

den, huby veru nie ani z daleka. dokonca som kdesi citala, ze s nimi radsej pockat az do nejakych 5 rokov. 😕

citam si nasu predchadzajucu temu, kde sa rodilo o 106 a 28.2. tam pisala nsoci nasledovne:

inak baby klobuk dole, si neviem predstavit, zeby som mala teraz este aj dvojrocne babulko doma... vsak ja nic nestiham

ehm.... 😀 😀 😀

potulka
9. feb 2010

ajka, vsak karinka je tiez uz rocna slecna. 😉

ajka82
9. feb 2010

kokso...akoze dnes som isla nakupit a ze hlavne karinke utierky na rit, caj a jogurty a matovi do lekarne nieco...a samozrejme nakup, ze 4 tasky plne a jogurty nikde 😠 a este som ich aj na papieriku mala napisane
ale mato mi zabudol povedat, ze mu dosla morska voda do nosa, tak pojdem zajtra dokupit 😅

ajka82
9. feb 2010

a by ste vedeli na com karinka teraz fici okrem prdiacich opic, tak na tejto pesnicke

https://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

...dnes to isto uz aj zo sna odspievam 😅

elenam
9. feb 2010

Musím sa pochváliť. Saška mi kaká každé ráno do záchoda. Sedí na tom nádstavci a tlačí. A keby ste ju videli ako vie dať serus. Iba chodí s vystretou rukou a hovorí "ďa"? Taká je zlatá. Vie poslať pusinku, zakývať, ťapi ťapi ťapušky robí stále, a ako tancuje a hrá na klavíri. Ja fakt neviem po kom je taká múdra, 😀

asandys
9. feb 2010

Kuci, gratulujem k vytuzenej Lucinke 😵 😵 😵

Aj pre mna je to nadej, ze po chalanovi moze prist dievcatkooooooooo 😵 😵 😵

egyptanka
9. feb 2010

Nooooo som tu

Gratulujem k Lucinke ...

My sme teraz potili s muzom motivacne listy a riesili profesiu.sk ... ja nechceeeeem, aby siel do prace. Ja ho chceeeeem mat domaaaaaa.

iron
9. feb 2010

tak Kucine sa plnia sny...super bude parik..a super ze je zdravucka...sa tesim...

Moja nerobi ziadne take veci akoze ukazuje...no teda urobi papa, ked je hladna tak ham, niekedy tancuje, tap tap tapusky neznasa, pusinky tiez nie...
ona je taky hlbavy typ, sadne si ku kocke alebo stavebnici a montuje a rozmysla, co kde dat, ako co rozbit a tak...vlastny vesmir...ale je to anjelik nas malinky

iron
9. feb 2010

egy no ono sa to teraz bude tazko zvykat ked bude pracovat...
Vcera moj dosiel az o pol osmej a mala mala ako na truc den blbec....no co uz

denkolc
9. feb 2010

Iron, presne si ju viem predstaviť, ako nad tým dumá... 🙂 🙂 🙂

egyptanka
9. feb 2010

iron, ale bude aspon jedna vyhoda, ze bude snad teplejsie tak budeme travit viac casu vonku ako doma. Teraz mam niekedy vycitky svedomia, ze travime viac casu doma ako vonku ... niekedy aj par dni nejdeme von.

iron
9. feb 2010

no mna uz prechadzky nejako nebavia ako pisala potulka....to je take flakanie sa...take co ja viem, ale ono sa to zmeni asi s tou jarou...uvidime. Ked zase sa mi nechce chodit furt hore dole vytahy, .... som dajaka ufrflana dnes

iron
9. feb 2010

bola som minule pozerat malej topanocky na nohy...take normalne, nie capacky....lebo uz sa dost stavia, vlastne len stoji .... no a samozrejme ze som nezohnala, mali len cisla od 20..a ja potrebujem ze 17-18...no to som zvedava. Protetike ma dojst tovar tak potom skusim tam...uz vidim ako to bude na tie jej malinke nozicky problem

egyptanka
9. feb 2010

iron, potulka, presne ... nebavia ma tie prechadzky, zima ako na Sibiri, chodniky zamrznute, uz som aj stratila krytku na koliesko ako tie kolieska drncali, ja chceeeem teplo ... to budem kazdy den nasackovana v Sade Johna Kinga 🙂 ... prida sa niekto ku nam? 🙂

egyptanka
9. feb 2010

Iron, topanky na von alebo papucky na doma?

iron
9. feb 2010

uz na von

iron
9. feb 2010

chcem ju pomaly zoznamovat s topankami, lebo uz vidim ako mi to na ulici zacne vyzuvat, ze sa jej to nelubi....ono tie papucky maju pevnu patu?...lebo mne sa zdaju ze nemaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre