Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenka138
11. feb 2010

dnes má drobec riadne pomýlený deň, keďže vstal o tej5, normálne vstáva o7 a potom sa ešte do nejakej pol8 vyvalujeme v posteli
zaspal mi už o pol10 a spal iba pol hodinku a teraz zase dorába riadne kreácie v postielke, lebo je už zase unavený, iba taká riťka sa tam vypúča 😀

ajka82
11. feb 2010

potulka, ja som chcela na ten link reagovat, ze u mna nezabralo ani to 😀 a tiez mi hovoria, ze jem dost, dokonca viac ako podaktori, len by som mala sediet na riti aby som aj nieco pribrala 😉

a vas deti tak kusu? mna ked karinka kusne, taklen jemne do brady a ked dava pusu, tak sme celi zaslintani na tvari 😀

a uz nesoplime a nekasleme 😵 uz len nech sa mato vyzdravie a nas nech zatial nenakazi...

kucina1
11. feb 2010

ku mne tomas pride s otvorenou pusinou a zakusne sa, najnovsie mi zdviha tricko a pcha prsty do pupka a zacal ma stipat do bradaviek, kokso a mna tie prsia strasne bolia

ja som uz z toho kasla unavena :(

tomasko je napapkany a ja mam rozpozerany daky film a pojdem si urobit topinky s cibulou a volskym okom mnaaam

dievcatko84
11. feb 2010

ahojte kocky, neda mi nereragovat na foto kucinky joj aka si zlatucka s bruskom!!! Prajem vsetko dobre!!!

my sme momentalne velmi chori..hm...miska uz spinka pat hodin vkuse...tak uz teraz sa tesim kedy zaspi v noci..ak to nebude uz nahodou nad ranom 😀

iron
11. feb 2010

kolko tu mame marodov, tak sa pekne vyzdravte...

moja uz spi tretie hodinu od dvanastej, no mozno uz bola hore, ale ja som isla spat a som ju nepocula, takze asi chrni. Alebo dospava vcerajsok...potvorka mala.

A zazrak moja sa naucila tap tap tapusky....ale ako to robi, cista sranda. Ona je moj maly hnilko a robi to tak, ze jednu ruku si otoci dlanou hore a druhou do nech tapka...prose hybe len s jednou...co k tomu dodat. Prisla na to, ze nemusi hybat dvomi aby urobila co jej uz dva mesiace ukazujem....

denkolc
11. feb 2010

Ahojte zlatíčka...

U Jana mi nešiel web poriadne, tak si vás priebežne budem dočítavať....ale letím zvestovať ďalšiu zvláštnosť....zdá sa mi to fakt neuveriteľné, ale tá magnetoterapia u nás funguje jak nič iné...boli sme predvčerom a dnes....a ako sme prišli domov, dala som malú hrať sa na zem..nech si sedká...idem do kuchyne, vrátim sa a ona stojí pri postieľke, akoby nič a kuká na mňa...Baby, ona sama stojí (a drží sa postieľky) 😲 Sama sa vie postaviť, tak to už čo je...pred mesiacom len ležala...nech si hovorí kto, chce, čo chce, pre mňa je to zázrak... 🙂

Ešte keby tak hajala v noci....nuž a tu prichádzame k ďalšej životnej zmene....chystám sa ju totiž odstaviť....budem kojiť len do roka, takže vzhľadom aj na ostatné skutočnosti ako je nespavosť, časté budenie sa s plačom, možný nedostatok, môj málomliečny pocit, prejdeme na UM. Aj keď to bude s plačom, nejako to zvládneme a verím, že potom budú všetci spokojnejší... 😉

iron
11. feb 2010

den....no teda Tanicka bude tymto tempom o tyzden behat...super ze su taketo vysledky strasne sa tesim s tebou...

no ja kojim zatial len v noci, co je raz alebo ani to nie,...drzim palce pri odstavovani,...myslim, ze tym sa vyriesi ciastocne aj vas spanok, ....

No Ninka je hore, ideme von vymrznut

egyptanka
11. feb 2010

Som unavená :(

egyptanka
11. feb 2010

Som strašne unavená :(

kucina1
11. feb 2010

egy ja sa citim pod psa

z coho si ty taka unavena?

ajka82
11. feb 2010

prisla nam pozvanka na rizikovu poradnu...4marec ...som zvedava co povedia na nas 😅

egyptanka
11. feb 2010

Kasa je hotová. Ide sa kŕmiť. 😖

egyptanka
11. feb 2010

Uz len okúpať, obliecť, nakojit a mam relativny pokoj.

kucina1
11. feb 2010

ja som uz obliekla tomasa do pyzama lebo sa ukladal spat, a ked som ho uz v pritmi v nasom vecernom kludnom rituali krmila kasou z flase tak nam zazvonila revizia radiatorov tak je po spanku aj po nedopapanej kasicke

egyptanka
11. feb 2010

Konecne sedím, ale Natalka sa koji. Este uspavanie a som out of order. Auu prečo ma musí pri kojeni štipat?

egyptanka
11. feb 2010

Spime ... ufff narocny den. 🙄

kucina1
11. feb 2010

egy u nas tomas nespi a rozsnuroval okolo postielky hniezdo, idem ho vytiahnut lebo aj tak uz zastrnga v zamku tatino a tomas ozije este viac

egyptanka
11. feb 2010

kuci, u nas odpadla ako gate ... bola strasne unavena, poobeda sa prilis nevyspala ... spala u mamy, tak bola nesvoja z prostredia.

kucina1
11. feb 2010

egy ani tomas tiez nespal a velmi ho rusim tym kaslanim tak je unaveny ale teraz asi dobil baterky, tak to vidim az na pol desiatu ako obvykle

egyptanka
11. feb 2010

boze kuci ,,, ja by som si to uz hodila 😔

iron
11. feb 2010

egy dnes mas nejaky den blbec

egyptanka
11. feb 2010

iron, ale mala bola trocha viac mrncava, ja som furt lietala okolo nej, kazdy nieco chcel, esteze obed nam navarila mama ... som vystavena. Ale to je aj tym, ze som zaspala dnes okolo pol druhej rano ...

labutka
11. feb 2010

no adam sa zobudil pred tristvrte hodinou , dnes sme dali uz treti spanok. chuda moje soplave.

BABY, MUSITE mi VSETKY slubit, ze ked bude vase dieta soplit, tak ho nezoberiete medzi ine deti.

a dobre spravy - kamosom sa narodil syn, takze drahy ide von (to nebola ta dobra sprava), ale ked mi to drahy volal, tak sme sa dohodli, ze v sobotu kupime periny a vybavu do kuchyne a mozme sa cez vikend prestahovat. huraaaaaaa.

egyptanka
11. feb 2010

labutka, slubujem ... ved co som pipi, aby som ju vlacila kade tade???
a co muzik mal uz nejake promile z oslavy, ze bol taky vlacny k stahovaniu??? 🙂

labutka
11. feb 2010

egy, to bol akoze vymenny obchod. 🙂 dnes ide von, zajtra ostane doma s adamom (kym budem ja namotavat nove latkarky), a cez vikend sa prestahujeme. fakt sa tesiiim. 🙂 za ulohu dostal sfotit adamovu postielku a madrac. 🙂

labutka
11. feb 2010

a ten slub od vas som chcela v ramci toho, co som si nasla na FB. 😖

egyptanka
11. feb 2010

labutka, myslis od TB???

potulka
11. feb 2010

labutka, co si si nasla na fcb? nie som v obraze.

egyptanka
11. feb 2010

som hladna a doma nie je ani smietka chleba ... ☹
Den, zabudla som ... tesim sa s Vami, ze Tanicka robi take pokroky ... super, ze sa na to doslo teraz a robi take velke pokroky. Inac zajtra sa chystame do Avionu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre