Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
7. sep 2009

dobre ranko tak dalsie uknucane rano ale noc v poriadku. ideme za chvilu do poradne tak sa neskor ozvem. zatial pa

nsoci
7. sep 2009

bre ranko, matko je uz druhy den uknucany, furt len na rukach, po chvilkue uz ani tam nie, ma 37C po odratani, takze v poho, zeby zubky? Sa mi zda, ze reve ked sa dotknem horneho dasienka. Zeby uz?

Ideme na neurologiu....som zvedava, ci je este podla pani doktorky tucny.
Pekny dnicek, dala som si zavazok ze tu budem strasit len rano a vecer, lebo som tusim zavisla. Cez den sa budem venovat plne dietatu, domacnosti a rozsirovaniu mojich kulturnych obzorov (= knihy)...

Pekne predsavzatie, ze?

matja
7. sep 2009

ahojte.
Lubi, prajem vám, aby si dnešné dopoludnie zvládla ty ako mamina aj Samko na výbornú. Je fajn, že je to prvýkrát tak krátko a môže tam byť s ním ocino. Nebude to preňho taký šok, ako keby bol hneď od začiatku sám a v neznámom prostredí.

včera som nakoniec odsala celkom pekne, no trvalo mi to dlhšie v porovnaní s tým, keď som pred 6. mesiacmi v nemocnici odsávala každé dve hodiny 😉

baskaj
7. sep 2009

dobré ránko!

egy, nsoci - s tým nekoníkovaním - ja som si tiež onehdy dala predsavzatie (som vám vtedy o tom aj písala) a pomohlo mi to v tom, že som tu fakt viac-menej len vtedy, keď chcem a keď mi to malý dovolí a aspoň vám nepíšem všetky somariny... teda dúfam... a už nie som závislá na tom, aby som dočítala vždy úúúúplne všetko zameškané 😝 a viacej sa venujem malému 😉

baby, čo detské predávajú v H&M? veľký výber? aké sú ceny? bo v stredu u nás otvárajú mega giga obchodné centrum v centre NR a bude tam aj H&M. a my potrebujeme jesenné čiapočky, tak či mám čakať do stredy... sa mi lúbia tie klobúčiky, čo si tam kupujete...

ajka82
7. sep 2009

potulka, my sme vcera zaspali vynimocne o pol desiatej 😲 a ja som sa pustila do kopy pradla co cakala uz neviem kolko dni na takuto prilezitost...
zato bola mala hore okolo pol stvrtej a pokadila sa, pol hodinu strajkovala, ze uz spat nebude, ale nakoniec zaspala a vstali sme pred pol hodkou

my dnes budeme frcat na pneumologiu a zajtra na klbiky a o tyzden aj neurologiu...
a od buduceho utorku ideme plavat, este musim zavolat nasej dr. ci nam potvrdi papier, ze mozme...

nsoci, verim tomu, ze ti to vydrzi par dni a potom budes cez den na toho kona nakukat 😀 😝

mgk111
7. sep 2009

nsoci - len aby ti to predsavzatie vydrzalo 🙂 a matko vobec nie je tucny... to co je za kravinu?!

kubko mal divnu noc, kazde dve hodky hore a medzitym plac... tak sme sa striedali s polovickou a nosili ho, cela som dolamana a nechapem ako to zvladate tie co ste stale v noci takto hore...

kucina - radsej uknucany den ako noc 🙂 drzte sa v poradni..

matja - no vtedy to bolo skratka ine... ale podstatny je vysledok nie? 🙂

mgk111
7. sep 2009

baby tie co davate prikrm od Alnatury - ked su velke a otvorite ich, dokedy ich musite spotreboavat? lebo tam je napisane ze "Spotrebujte skoro"... a to akoze co je? 🙂

ajka82
7. sep 2009

mgk..max.dva dni, a ked zohrejes raz uz potom nedavat znova do chladnicky, radsej zohriat po castiach...

mgk111
7. sep 2009

ajka - ok dik za radu 🙂 sa mi celkom pozdavala cena vzhladom na mnzostvo, tak som to kupila 🙂 este jeden a pol dna s marekom a potom samotka, asi kubko bude stale "magany" na rukach ked mi bude smutno....

mgk111
7. sep 2009

ajka - ako je to s tym albumom tu to mam vymazat co tu je a dat potom nove foto ci ako?

ajka82
7. sep 2009

mgk, to zvladnete 😉
aj bysme vas prisli pozret, ked bude marek v nemocnici, ale na novej budeme asi o mesiac

ajka82
7. sep 2009

teraz neviem ci myslis svoj album alebo spolocny, o spolocnych bolo nieco take, ze na jednu temu moze byt len jeden spolocny uzivatel, a my sme mali aj marcovky 2009ii -ten nam preto zrusili aj s fotkami...
a tie foto z tych albumov su teraz na picasa...

mgk111
7. sep 2009

hmm ja som myslela tie nase albumy ze nsoci vtedy pisala, ze mame po pol roku davat nove fotky a zvysok asi vymazat alebo co... neviem

mgk111
7. sep 2009

ajka - a dakujem za podporu... no u nas je otazne co bude za mesiac... ☹

ajka82
7. sep 2009

jaj...ten spolocny, kde su malych fotky, tak tu staru zmazat a dat tam aktualnu polrocnu foto 😉

ajka82
7. sep 2009

mgk o mesiac uz vam bude dobre, marek doma, zdravy bez problemov a ani nebudete vediet ze bol v nemocnici 😉

potulka
7. sep 2009

dobre ranko
lubi, zuro, veru, vcera to vyhral matejko. vlastne ako vzdy. 😀 dala som mu este cucnut a tak zaspal. on to vlastne vecer nikdy ani inak neskusal. co bude, ked nebudem kojit, je mi zatial zahadou. 😅
zuro, mas pravdu. som rada, ze ide takto neskor spat a potom prespi celu noc (pripadne sa raz zobudi... pripadne dva razy - ako dnes... 😉 ale co je to oproti dvojhodinovym intervalom, ktore tu baby spominaju? 🤐).
nsoci, som zvedava, ci ti predsavzatie vydrzi. aj ja som nad niecim podobnym uvazovala. jedine riesenie pre mna vidim v tom, ze ani nezapnem pocitac. lebo akonahle je raz zapnuty, tak sem kazdu chvilu nazizam. 😠
nie je tu nejaky dobrovolnik, ktory by nam vyzehlil obrovsky kos pradla? 😀 dokelu, preco si neviem povedat, ze zehlit netreba?! dievcata, ktore nezehlite - ako vam potom vyzeraju saty? nie je to take volajake zhuzvane? hmmmm, kym tu takto spekulujem, uz som mohla mat zo dve tricka vyzehlene... cela ja. 😠

allisia
7. sep 2009

bre ranko, no desna noc 😝 maly asi hodinu zuril kym zaspal a aj tak zaspaval na cecku a to som si myslela ze ho hadam naucim zaspavat normalne a v noci sa furt budil z vreskotom a neprestal pokym nedostal cecek a na nom iba zuzlal, vobec nepapal. ked som sa to snazila riesit cumlom tak nula bodov, on ho obhryza a vobec nedudka 😖 som riadne nevyspata

Lubi drzime palceky aby sa Samkovi v skolke pacilo

potulka ked najdes toho dobrovolnika tak ho posli aj ku mne, mam tu tri neozehlene pracky 😀 😀

idem varit a pratat bo zas nic nestihnem

ozaj, ono to zas az take tazke s dvoma detickami nie je (aspon pre mna), treba len dost dodrziavat rezim 😉 ja som len chcela povzbudit ze vsetko sa da zvladnut 🙂

ja som tiez uvazovala ze obmedzim konika aby som nemala niekedy take nestihacky len potom si pripadam strasne sama a chytaju ma depky tak radsej zapnem komp 😀

pekny den vsetkym 😵

allisia
7. sep 2009

Baskaj ja mam veci z HM rada lebo su kvalitne a deti ich dost dlho vynosia, maju tak robene velkosti ze su troska vacsie ako napr. tesco a cenovo sa to tiez celkom da a ked maju zlavy tak sa da perfektne nakupit 😉

ajka82
7. sep 2009

no idem sa ja obliect a svihat do podunajskych...hadam tam trafime, radsej ideme skorej keby som zabludila 😀

mona1111
7. sep 2009

dobre ranko

Sice uz sme hore od pol osmej ale az teraz mi vysiel cas na pocitac. my sme tu noc tiez nemali velmi dobru. Zobudil sa o jednej a potom kazde dve hodinky hore, a to nezvykol, pred tym sa zobudil raz za noc no neviem preco sa nam to takto obratilo. Dufam, ze to je len dnesna noc vynimkou lebo som nevyspata, aj sama som bola lebo manzelik bol v sluzbe.....

Aky obchodik myslite HM?

Lubi Samkovi drzime palce aby vykrocil do skolky tou spravnou nozkou.... 🙂 🙂 🙂

kucina1
7. sep 2009

uz sme doma
rambo ma 8300g a 70cm. velmi dobre ziveny xixi.
na lupienku mame davat len olej a jemne vycesavat (aby sme neposkodili hemangiom)
na jedenie nemame davat nic probioticke ani jogurty a nic s lepkom
dalsiu poradnu mame az na konci 7. mesiaca
zuby este ani z daleka 🙂
a preockovali ho opat do oboch noziciek. prvu injekciu si ani nevsimol a druhu si len troska zaknucal a dalej sa rehotal na zvonkohre. je to uzasny syncek.

len to knucanie neviem z coho ma, ale mam taky pocit ze sa asi nudi ked to nie su zuby. ale neviem ako ho zabavit inak, ved sa mu stale niecim venujem

pasoa
7. sep 2009

ženy, koľko ste toho popísaliiii?????!!!!
my sme včera mali krst, dopadol na výbornú... 🙂
idem vás dočítavať

aaluska
7. sep 2009

Baška, počkaj na HM

pasoa
7. sep 2009

tallea, neboj nič, ono to Kajku prebolí a nebude si to pamätať. viem, že ťa to mrzí, ja som raz matúškovi zacvikla do kožtičky, keď som mu srihala nechtíky a išla mu aj krvička ☹ to je hrozné,ked nám to tie naše detičky ešte nevedia povedať, "mamaaaa, dávaj pozooor!!!" 😀

potulka, keď tak vravíš, že gaštany padajú, minule na zastávke stála jedna baba s dvojičkovským športovým kočíkom a možno 5cm od jej hlavy padol gaštan, ale taká šupa, pekne sa na zemi šupka rozpolila a vygúľal sa von pekný hnedý gaštanko, no to keby ju trafilo do hlavy, tak chúďa...

matja, ja používam od Nivey také mliečko s panthenolom, pekne vonia. Nekrémujem ho s tým celého, iba to použíivam na masírovanie, aby som ho nešúchala na sucho. masírujem môjho drobčeka každý večer po kupkaní a on to taaaak miluje 🙂

píšete o petržlene a zeleri, to sú veľmi silné alergény. mne to alergológ už dávno zakázal, zeler aj vo varenej forme, že to je jeden z najsilnejších alergénov, a to ja pritom nemám potravinovú ale peľovú alergiu, ale povedal, že všetko so všetkým súvisí, že ako alergén to jednoducho oslabuje imunitný systém, ktorý mám už destak oslabený peľmi. takže ja petržlen a zeler matúškov vôbec neplánujem dávať.
a chuťovo ich tiež vôbec nemusím 😝

Zuro, ako soplíky.. ešte stále len dočítavam postupne.... prajem skoré uzdravenie maličkému bábätku, nech sa netrápi toľko..

nšoči, ja viem, že Súdna sieň je hraná, ale námety sú skutočné. to sa proste naozaj stalo a takýto súdny proces naozaj prebehol. len miesta, mená sú zmenené...
a ďakujem za opýtanie, krst bol super.

egy, prajem super pobyt. tíško závidíme s matúškom. užite si to s natálkou a potom porozprávajte, ako bolo! A egy? ZRELAXUJ, ok? 😉

Matja, akú má patriček poisťovňu? Matúško má Union a tá prepláca tzv. CRP vyšetrenie, z kvapôčky krvičky, či mu treba alebo netreba ATB.. inak to stojí asi 90.-Sk...

zuro, lubi, ďakujeme za včerajšie prianie 😉

iron, aj my sme mali polroka a krst naraz. 😉

potulka, ja pri svojom odpore k žehleniu tak vynalizavo vešiam prádlo, aby ho jednoducho nebolo treba žehliť 😀

iron
7. sep 2009

ajka co do podunajskych ides?
Ha M tam tiez sem-tam nakupujem. Hej tie vecicky su vacsie...len tak pre ilustraciu, krpatej som tam kupila mencestraky na traky a nosila ich tri mesiace, lebo sa dali zvacsovat...

iron
7. sep 2009

Moje dieta je ostrihane, okupkane a teraz haja.... Zajtra ideme rano na to plavanie, som zvedava co tam bude dokazovat...

potulka
7. sep 2009

vie niekto, ako sa teraz maju obliekat deti?! lebo u nas teplomer hovoril, ze je 15, tak som mateja supla o svetra, tenkej deky a to cele som zaklincovala "fusakom" (nanoznikom) a potom vonku som ho dolovala z deky, lebo bolo horuco. 😠
kupili sme weleda nechtikovy krem na suche stehienka, tak snad bude fajn.
pasoa a matuskovi sa krstenie pacilo? budu aj fotky? to mi pripomina, ze som vam neukazala, ako bol matej v maji krsteny "po vinohradnicky". 🙂 nakojim a supnem do albumu.

kucina1
7. sep 2009

potulka no ja som krpcovi dnes rano o pol osmej dala dlhe body, na to len teplakovu bundu, rifle a ponozky, kapucu a ciapku, po bradu bol zakryty hrubou dekou a ked som mu skusila ruky a tvar bol uplne ladovy

iron
7. sep 2009

potulka...moja dnes mala, body s dlhym rukavom, pancusky, rifle, mikinu s kapucou a ciapku. Nebola zakryta nicim...ale to som sla autom. Teraz ked pojdem von tak asi to iste a frcnem ju do deky, sak vrstvy sa mozu furt zhadzovat..

A plati jednu vrstvu viac ako ty. Teda u nas to dost funguje....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre