Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
7. mar 2010

Juuuj matusko, teat nsoci ma halvu ako reseto, atk dodatocne vsetko krasne k narodeninam a nech coskoro prekvapis maminku prvym krockom 😉

tak my predavame kocik (Jane slalom) a klupujeme ten, co sa ad prerobit na surodenecky, sa tesiiiiim

mne je dnes blivno, som nakapata, s malym som spala jak kabela cez obed 2.5 hodky.... nadcha nas oboch drzi

asandys
7. mar 2010

Matusko, zelam Ti vsetkio najkrajsie k tvojmu velkemu dnicku 😵 😵

denkolc
7. mar 2010

A de ste všetci? 😕
Poďte sa pochváliť, aký ste mali víkendíček... 🙂 🙂 🙂

egyptanka
7. mar 2010

Nataly kupe prave babicka, troska mrnci, ale aspon hystericky nereve ... to je pokrok.

Musim sa pochvalit, uspala som malu u svokrovcov na inej posteli. A ona zaspala. Totizto ona nezaspi nikde inde ako v postielke alebo v kociku. Trvalo mi to hoci pol hodinku aj s kojenim, ale je to super ... mama mi totizto hovorila, zeby som niekedy s nou mala troska kocovat ako ciganske dieta ... nech nie je naviazana na nejake miesta, ale aby bola taka flexibilnejsia. Ako som ju uspavala, tak som si spomenula na Macinho Kupka, aky flexibilny je on 🙂

Baby ma zmysel ist s tym mojim cikanim k doktorovi, krv este necikam, len citim chrbat a ked uz cikam tak docikam a este ma nuti cikat dalej, ale nejde to.

denkolc
7. mar 2010

Egy, ja som také už mala.....a fakt horúca vaňa, veľa urologického čaju, teplé pyžamko a prešlo to....viem, je to nepríjemné....akoby sa Ti furt stelo a nič nejde.....aj môže pobolievať.....ešte sa polieč a ak by sa to nezlepšovalo /alebo nebodaj zhoršovalo/, choď k dokimu....

Fuj, to bola noc....už to nechcem zažiť....chcem sa dobre vyspať v domnení, že môj manžel je dobrý chlap....a nie lolo (ako ho nazvala moja segrička)....

A Tánička je taká zlatunká....chodí tu pri nábytku, niečo si rozpráva a opätuváva mi úsmevy.....moojaaaaa.....rehoce sa práve.....ona sa vie tak, že rozosmeje aj ostatných..... 😀 😀 😀

mona1111
7. mar 2010

egy urcite na tvojom mieste idem hned zajtra rano k doktorovi.....

MY sme mali celkom pohodovy vikendik ked neratam tie nase noci..... ale raz to pride aj k nam ze budeme spinkat pekne celu noc... Dnes sme mali doma masera, kamos nas prisiel pomasirovat aj som si myslela ze fajn aspon zrelaxujem ale to nebola klasicka masaz ale skor taka reflexna.... tak ma vsetko bolelo,ved sme sa smiali, ze studaci by mohi o mojom chrbte pisat aj diplomovku, lebo vsade mam nejaky problem (on je vystudovany fyzioterapeut), ale dohodli sme sa ze bude k nam chodit kazdy tyzden, aby sme to dali ako tak do poriadku.....

denkolc
7. mar 2010

...moni, ale však masáž by nemala bolieť, nie? Či to predtým ťa bolelo? Ja som už tiež dlho nebola na masáži a myslím na to stále....lebo jednak kojenie a jednak aj počítač mám v posteli, tak píšem po ležiačky, len na jednom boku....ufff

My máme zajtra poradňu, očkovanie aj kontrolu u rehabilitačnej dr.....tak som zvedavááá....a tiež budem diskutovať s doktorkou, čo s tými nocami neprespatými.....ale chcem to riešiť...veď už má rok a furt tak zle spí, žiadne zmeny....žiadne lepšie a horšie noci..všetky zlééé.....ak sa tohto zlozvyku nezbavíme teraz, podľa mňa ju to bude držať pár rokov...a to nechcem...

Dnes som kúpila také že ryžová pochúťka - bolo to medzi pribináčikmi.....že bez cukru, bez lepku, bez cholesterolu a ešte bez dačoho....všeobecne to bolo na grc....ani malej to nechutilo ani náhodu...vrrrrrrrrrrrrrrr...

egyptanka
7. mar 2010

Vikend ... strasne rychlo ubehol, fuj neviem si predstavitm ze zajtra ide muz opat do prace ... no ked mam povedat tak od piatka vecera do vcerajsieho vecera, sme s muzom ked Naty spala byli jak taki kralici 😀 ... mozno aj preto ten mechur, sak furt som bola hore bez 😀 ... este sme vcera stihli kupit vcera mame k dnesnym narodeninam darcek a dnes sme isli k svokrovcom, dostala sme vsetky zeny kvety k zajtrajsiemu sviatku.

egyptanka
7. mar 2010

Den a keby si do toho ryzoveho zazraku dala nejake ovocie?

asandys
7. mar 2010

egy ja by som tiez sla k lekarovi, lebo takto sa ja mne zacali problemy, pila som caj, kupila som si urinal v lekarni a dva dni sa zdalo, ze je to vsetko ok, az na treti den som rano vstala a sama krv, moc nikde a obrovske bolesti. A to mal Adam asi 6 tyzdnov, ale to som tu uz pisalaaaaaaaaa. Tak radsej nic nepodcenit🙂))

egyptanka
7. mar 2010

No zajtra je poobede moja doktorka, tak ked skonci muz v praci a budem stihat tak za nou skocim ... ale ved ani tabletky nemozem brat.

A novinkaaaaa ... normalne som zirala ako pedofil do kocika rano ... som sa zobudila a prava strana pyzama mokra od mlieka, ze ty kokos 🙂

denkolc
7. mar 2010

Egy, tá ryžová pochúťka bola ovocná....ale vyzeralo to ako lepidlo a chutilo to, akoby to už raz dakto jedol... 😅

A fakt - ak Ti baby radia ísť k dr. choď...mne to prešlo, ale každý sme iný...aby si neskončila na antibiotikách...uff....

No a čo dostali oslávenci?
Tánička dostala to odrážadlo (predčasne odo mňa), hovoriaceho psíka FP (od zamestnancov), oblečko a boty od bábiny, medvedíka čítajúceho rozprávky od druhej bábiny, interaktívneho slona od krstnej, drevenú kačku na paličke od tetky Sašky, potom dáke oblečká, hračky a doplnky rôzne (napr. kabelku - to sa jej ohromne zíde, ak bude po mne) a ešte dostala peniaze, peniaze, peniaze a peniaze (na kočík, čo som kúpila ľahunký) a od svojho otca zlatú retiazku s príveskom (asi najpraktickejší darček roka 😀 ).

boldy
7. mar 2010

ahoj baby,
nestiham velmi citat tak ja len mam otazocku , tie co este kojite, ako vam spia deticky v noci? kolkokrat sa vam budia? davate aj UM? lebo moja aj 15x za noc hore, nechce cumel nic, len pit 😖

egyptanka
7. mar 2010

boldy, ja kojim a prespi mi celu noc 🙂

dedde
7. mar 2010

Den Tánička teda mala vela darčekov, a s tortou si bola spokojná? Lebo rozmýslam že si tam dám spravit tortu aj aj. Fotky neprihodís?

egyptanka
7. mar 2010

a ja som dnes objednala trojkolku 😀

dedde
7. mar 2010

A samozrejme všetkým oslávencom prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku

denkolc
7. mar 2010

Boldy, my kojíme a v noci sa budíme každú hodinu a pol....Kojím rada, cez deň.....ale v noci je to hrôza, už som poriadne nespala 8 mesiacov....ak sa zobudí "len" 4-5 krát, ide o super noc....vadí mi tento jej zlozvyk... ☹

egyptanka
7. mar 2010

Nooo Den ... fotocky by to chcelo ... nech sa mozeme my neskor narodeni inspirovat 😀

boldy
7. mar 2010

egy> tak to ti v dobrom zavidim, ja neviem, nasa spavala dobre, ale odkedy ma zuby robi take moresi
iron> gratulka dalsia tehulka 🙂

boldy
7. mar 2010

denkolc> presne to iste mam aj ja, ked je to 4x tak to je super sa tesim, ale 15x to je nenormal 😖 ja uz niekedy so zavretymi ocami, zo spanku robim... skusala si davat UM, ci to nepomohlo? mne cez den spi super v kuse, len noci su hrozne

egyptanka
7. mar 2010

Boldy, ale u nas to vyzeralo tiez hrozne ... kazdu hodinu az hodinu a pol hore, zacala som so spankovym treningom ... u nas budenie bolo sposobene dvoma faktormi ... my sme ju rusili a nezaspala tam kde sa potom prebudzala. Tak najprv naucenie na postielku a potom prestahovanie do vlastnej izby a od vtedy spi celu noc.

egyptanka
7. mar 2010

A za posledne dva dni mala krasne tahala ... tesim sa ... nic nie je stratene 😅

boldy
7. mar 2010

egy> ona spi krasne od tej 20tej do polnoci, ale potom hruza kazdu hodinu, a to spi s nami a postielku ma pripevnenu k nasej posteli, jedna strana je vybrata aby bola pri mne blizsie, a lepsie sa mi koji... no neviem, ci ju budime, lebo ona spi aj pri hluku a nema problem...samostatnu izbu nema, nie su podmienky momentalne, takze nic z toho, snad ju to prejde a su to len zuby alebo faza 😔

egyptanka
7. mar 2010

Zeny, tie ktore pouzivate biely sosak od Aventu ... aj vam sa stava, ze casom zozltne? Preco mi zltne?

egyptanka
7. mar 2010

Boldy, my sme mali to iste ... po polnoci furt hore a bolo to tym, ze ma citila, ze som tam a na kazde zasuchotanie bola hore ... tak sup do inej izby a je pokoj. Dokonca zaspava sama 🙂

renia
7. mar 2010

pasojka-matuskovi vsetko naj

Mapa-jeej,to je mile,ze si si spomenula na misku,ja sem malo chodim a pisem,ani som nedufala,ze si niekto vsimne,ze miska mala rocik.a nemam ani sajnu,kto kedy ma sviatok,tak ani ja negratulujem,tak som to necakala.dakujemeee

Egy-mne zatial vzdy pomohol urologicky caj,aj ked uz som raz mala krv v cike,k dr som nesla.je nechutny,ale treba ho vela pit.

Den-hrozne,ten mangel.a ako si sa tesila.je to puk!by som mojho prizabila,keby si toto dovolil.

My sme mali vcera oslavu dobru,trocha mi priharali rezne,bo som robila jedno cez druhe,salat,ryza,hranolky,polievka,ovocny salat.este oblozenu misu.

Miska dostala-odrazadlo co ma aj tanicka,kocik s babou,hojdacieho konika,knizky,evri,oblecenie,macka pu plysoveho,serblik,ale skoro vsetko sme odlozili na neskor,este je malinka.

A vsetkym oslavencom vsetko naj,neviem kto kedy ma.ahojte..

egyptanka
7. mar 2010

Renia, mne bylinkove caje nerobia problem ... prave som dopila dalsi pohar, dnes dva velke pohare urologickeho a dva na kojenie ... 🙂

egyptanka
7. mar 2010

ANKETA

V akej forme podavate masko?

pomixovane?
nakrajane na malicke kusocky, take ako ked krajate bylinky?
na male kocky?
vcelku nech si dieta odkusne to co chce?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre