Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
9. sep 2009

ahojte, my sme mali dnes necakanu navstevu...bratova priatelka bola v TT na zapise do skoly, tak si urobili vylet do BA 🙂 boli sme v steine na obede, potom sme sli do mesta, ako dezert boli francuzske palacinky 🙂 ja som si kupila nove topanky... a bolo fajn cely den...

nsoci, chces sa stretnut pri medickej? to ides este nieco vybavovat? ...my dojdeme ked bude karinka poobede 😉

ajka82
9. sep 2009

nsoci vy chodite na rehabilitacie? 😲 ci to si myslela to cvicenie? ... inac som mala na plane ten strkovec dnes, ale ked brat volal, ze pridu, tak som si to rychlo rozmyslela...

nsoci
9. sep 2009

Juj idem napisat pasojke nech sa drzi.
Mgk netusim kolko Matko vpije, ale myslim, ze dost malo, tak 100ml vody tipujem. Cajik a stavicky nedavam.
Ajka no ja sa vynorim od obeda a dosuchcem sa do medickej nech chlapatko vidi aj nieco ine ako banky. Tak potom brnkni, tipujem, ze okolo 13.00-14.00 atm budem.... aj obedovat bude matko tam. Potulka a Ty co? Nedobehnes? Denku som dnes stretla, bude v meste a uvidi ci jej to vyjde.

ajka82
9. sep 2009

mgk, nasa pije len MM, ale uz neviem ani odhadnut kolko ho vypije... a vodicku len v polievke...

denkolc
9. sep 2009

Náhodou sme sa stretli s Nsoci (mi 5 krát nebrala telefon, čo tam vykecávala s ostatnými mamkami 😀 ) a napokon som sa aj tak vtierkla a aj zajtra sa vtierknem, bo som to aj tak mala v pláne....raz do týždňa chodím do mesta na prechádzku s malou, dávam si kávu pod Michalskou, prechádzka pešo cez starý most a taká pohodička....ale keď bude už kosa, tieto krásne časy sa skončili... ☹ ☹ ☹

Na Pasojku ohromne myslím - nikto nevie nič nové? Dúfam, že sa držia čo najlepšie...

Iron a Ty ešte neučíš Ninku na šerblík? 😉

Ajka a kam chodí v TT do školy? Ja mám zápis budúci piatok a teším sa do TT....jupííí...

ajka82
9. sep 2009

denka, vies ze si nespomeniem ktora skola? ale studuje logopediu...

iron
9. sep 2009

Den..nie neučím ešte Ninku na šerblík. Ešte nevie sama sedieť...a to má čas. Niekde som čítala v nejakom múdrom časopise (asi to bolo Mama a ja), že deti aj tak ešte nemajú vyvinuté zadržiavanie moču a všetky tie haluze okolo toho do 2 rokov...takže máme časúúúúú

Vy už dávate deti na šerbel?
A zápis na akú školu...to budeš stíhať aj študovaať aj krpatú...teda...Ja keby som mala krpatú počas školy tak by som ju musela prerušiť....nedalo by sa to zvládnuť,

mgk111
9. sep 2009

kucina - keby som dala kubina do postielky to by boli ine revy keby ho neuspim na rukach a ked je hore tak sa mu treba venovat... len tak byt sam to je vynimocne...

pasojka - myslime na teba a drzime palceky, sice sa opakujeme ale verime ze matusko bude v poriadku nebojkaj🙂

iron - aj kubino uz nalozil 3x dnes 🙂 do tretice vsetko dobre nie? 🙂

no a klobuk dole pred maminkami ktore su s detmi same... ja som okrem toho, ze som cey den bola s kubkom a venovala sa mu - trikrat prechadzka a inak doma hranie, uspavanie - stihla som akurat ranajky, obed a veceriam teraz a niiiic som neurobila!!! ako to robite dokelu? ked kubko nie je so mnou pripadne na rukach tak je umrcany a place... uff to su teda vyhliadky... zajtra ideme k babke lebo ma poobednu tak nech si rano oddychnem...

mgk111
9. sep 2009

ajka - aky clanok o vode... brrrr....

denkolc
9. sep 2009

Ajka, tak logopediu možno na zdravotnej...je tam viac škôl, tak to by musela byť sakra náhoda, kebyže sa napr. poznáme...ale náhoda je blbec.... 😀

Iron, však to som len-tak srandovala... 😀 😀 😀 Že či si neskúšala odchytiť kak....moja kaká obyčajne pri papaní, takže u nás by takýto pokus možný nebol...ale možno raz bude sedieť na šerblíku a fľaša v ruke..hehehe...

Ja som teraz piatačka, takže škola ako taká bude brnkačka, akurát urobiť diplomovú prácu bude trošku fuška, keďže dieťa bude v tom čase už dosť neposedné, ale písať budem vždy, keď ju dám dákej babke vyvenčiť....prípadne mangelovi....inak to nejde...a keďže študujem masmediálnu komunikáciu, škola je flákačka, takže žiadne prerušenie....moja súčasná spolužiačka má marcové bábätko a to tretie v poradí, takže dá sa všetko... 😅

Mgk, presne takéto dni zažívam aj ja, ale to by ešte nič nebolo! Horšie je, keď som na malú sama a ochorela som! Tak to bolo peklo, lebo ani von som nemohla, ledva som žila a ešte aj o dieťa sa starať...tam išlo aj to jedlo bokom, ver tomu... ☹

kucina1
9. sep 2009

mgk aj u nas je to taketo tomaskove pobudnutie v postielke vynimkou 🙂

denkolc
9. sep 2009

Dala som pár fotiek Táničkinej exotickej sesterničky...ak by si dakto chcel kuk.... 😉

mgk111
9. sep 2009

denka - o tej skole som pocula ze je to veget🙂 tak neviem... no verim, ze aj jedlo slo bokom... mne stacil dnesok a to je len jeden z mnohych dni ktore pridu... a potom sa starat este aj o manzela... no fuska asi, ale my sme silne no nie? len neviem ako vyriesit ze treba aj upratat a navarit, lebo teraz uz nevladzem robit vobec nic...

kucina - jaaaj a ja ze mas "veget" ze si babo robi co chce samo sa zahra a tak 🙂

matja
9. sep 2009

baby, ako zistím, či teplota je kvôli zúbkom alebo nejakej inej chorobe? Dá sa to nejako rozlíšiť? Malý mal večer zase 37,5.

asandys
9. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Pasojka, drzte sa_))))))
MGK nech mangelikovi vsetko dobre dopadne a nech tebe a Kubkovi rychlo bezi cas bez tatinka.

Ja som dnes bola taka brutal nevyspata, od rana som riesila poplatky za odpad a dane, potom do T-mobilu, potom kupit nutrilon a aplienky, daco pekne pre maleho, potom rychlo navarit adamkovi, dnes mal 1x kalerabik, spapal 80g, no a o 3 som ho uspala, A zaspala som s nim, o 4 plackal v postielke tak som ho znovu uhojdala a ulozila ku mne do postele, a zaspali sme a o 5 sa zobudim, zemam daco mokre na tvari, a to adamkova slinka, totiz bol na styroch nad mojou hlavou sa pohojdaval a chcel sa hrat a ja si spim🙂)))) Este ze som urobila mantinely z paplonov, sibal jeden. Tak rychlo sa pretaca a premiestnuje, ze uz nemozem nekukat na neho, bo moze byt enhoda. NApr dnes som ho mala aj na zemi na paplone, a len som sla na WC, a on uz bol na podlahe a tresol si hlavku, ale vobec neplakal.

mgk, no ja s nim fakt chodim velmi malo vonku, musim sa velmi polepsit, len ja som taka unavena, a on este aj place v tom kociari, tak ho taham po rukach, abo v nosici ☹ On chce proste v kociari vzpriamene sediet, nechce sa vobec opierat, a to mu nemozem dovolit, tak ziape. O lezani ani enhovorim.

Zajtra idem znovu do prace, tak uz teraz musim nacyhstat vsetky veci ku babke, aby mal Adamko co potrebuje,

Mapa na svadbe bolo strasne fajn, cely cas sme s manzelikom tancovaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, spievaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, skoda, ze som nic nevypila, ani kvapku, ale aj tak som sa dobre bavilaaaaaaaaaaaaa, juj ale lakalo ma to sampanske 😀 😀 😀

kucina1
9. sep 2009

mgk u nas je to raz tak a raz inak 🙂

lubi22
9. sep 2009

Pasoi myslim na Vas, Matsukovi hrozne moc drzim paste, nech cim skor vyzdravie a je v poriadku. A Ty sa drz, si super maminka 😉

nsoci
9. sep 2009

U nas sa vo velkom vari bioovocie a biokura 😀 😀 😀
A Matko po hodinovom boji zalomil a pisti zo spanku 😀
Kuci Ty co nejdes do Medickej zajtra?

ajka82
9. sep 2009

denka ona ide teraz do druhej ... a hej na zdravotnej, lebo viem ze prestupovale z nejakeho odboru, kedze na logopediu sa hned nedostala...uz mi trklo 🙂

kucina1
9. sep 2009

nsoci nie nepojdem do blavy nechce sa mi, asi skocim na klbiky s krpcom a mam na plane varit polievku

potulka
9. sep 2009

chlapi sa cvachcu vo vani, mama ma 15 minut klud. ak sa, pravdaze, matej zasa nevykaka do vody... 😀
denka, pasoa poslala sms, ze ostavaju na noc v nemocnici, pisala som to ku koncu minulej strany. novsie info nemame. ale snad bude uz len lepsie.
nsoci, aj by som dobehla, ale zajtra pride na poobedie mamina. budeme robit ovocne pyre a pojdeme kupit matejkovi nejaku peknu vlnu na svetrik. mozno vas niekde stretneme. 🙂 a sliepka dosla? 😉
mgk, urcite si postupne urobite nejaky rezim, neboj sa. mne sa osvedcilo lehatko-kresielko v kuchyni - matej mi leziac v nom zvycajne dovoli uvarit a zjest obed (ale samozrejme ziadne prepracovane jedla), niekedy dokonca aj umyt riad. neda sa to kazdy den, ale na spestrenie je to celkom dobre. a este sa mu zoparkrat pacilo lezat v kresle pred otvorenym balkonom. videl na stromy a kvety na balkone, ako sa hybu vo vetre a to ho na takych 20 minut bavilo. 🙂

ajka82
9. sep 2009

matja, teplota z ockovania by mala ustupit do troch dni, pokial je po dlhsom case, radsej treba ist na kontrolu... a 37,5 neni moc, to je este v pohode

potulka
9. sep 2009

ozaj, mam celkom dobry material o prikrmoch. su tam aj zaujimave recepty. ak chcete, poslite mi do IP svoju mailovu adresu.

mgk111
9. sep 2009

potulka - ked kubko nikde nevydrzi... okrem ruk 🙂 hmm to kreslo skusim 🙂 teda jeho musim dat do "jeho stolicky" kreslo mame velkeeee 🙂 uvidime ako bude zajtra..

idem ja radsej zalomit ku krpcovi, zajtra sme u babky takze sa drzte a hlavne pozdravujeme pasou... bru noc

ajka82
9. sep 2009

matja prepac...ja uz asi citat neviem...ty si sa na zubky pitala...tak nist 😅

tak to ti neviem povedat

ajka82
9. sep 2009

auuuuuuu ze pitat 😠 to co uz je so mnou 🙄

ale pocula som ze teplota moc so zubkami nesuvisi, tak nevim

taella
9. sep 2009

pasoa držím palce , aby ste boli čo najskôr doma a zabudli na všetko trápenie .

pridávam sa do klubu osamotených matiek s deťmi . ☹ Manžel si pozháňal nejaké brigády popri práci , lebo mi končí materská a z rodičáku si ani neškrtneme , takže po osemhodinovke v práci uteká , ešte na nejakých 4-5 hodín na dokladačky ☹ A to ide zima , nikomu sa nebude chcieť veľmi chodiť von s deťmi , tak budeme trčať doma a ujedať sa navzájom . Najhoršie je , že už začína vystrkovať rožky aj Karolínka 😠 kde sú tie časy , keď si tíško ležala pod hrazdičkou a ťapkala si do nej . Teraz iba celý deň mrnčí a chce sa vláčiť po rukách a šaliť sa , tak ako Oliver . Ale ja už nevládzem 😢 😢 😢 tak závidím vám , ktoré si odskočíte na deň niekde na výlet a o deti sa vám niekto postará . Od narodenia som nikde nebola od nich dlhšie ako 4 hodinky a už mi niekedy z toho začína poriadne harašiť 😒

denkolc
9. sep 2009

Asandys, ozik...však ste sa tiež svadbili! Super, že bolo fajne...ja som šampanskému neodolala, tak pevne dúfam, že som Táničke nespôsobila dáky alkoholizmus.... ☹

Mgk, tomu ver, že veget....až škoda, že posledný rok...

Kuci, škoda, že nejdeš, ale je to pochopiteľné....však dojdeme zaseky my na oplátku... 😎

Potulka, díky za info....ja som to tak rýchlo prehliadala, že k čomu sa vyjadrujete, ale že poslala správu mobilom, som prehliadla..
A môj e-mail: denkolc zavináč gmail bodka com. Díky... 🙂

Nsoci, vymením biozaváraninku za uvarené zajačie mäsko... 😉

nsoci
9. sep 2009

Baby kuk co som nasla
http://www.alinka.sk/wp-content/uploads/detske-...

Denka mam biokralika v mrazaku 😉

egyptanka
9. sep 2009

Ahojte kocandy, hlasim sa z Ruzbachov ...

potulka, posli aj mne tie info o prikrmov ...mas este moj mail?
drzim pasoe palceky nech vsetko dobre dopadne.
taella, ja som na tom podobne ako ty ... ja som bez malej tak akrat ked ju raz za cas zoberie manzel kocikovat a aj to vcsinou idem nieco nakupit alebo porobim nieco doma. O oddychu nemoze byt ani reci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre