Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

bershka
autor
21. aug 2009

haloooooooooooooooooo

pasoa
21. aug 2009

tu som
😉

bershka
autor
21. aug 2009

hurrrraaaa.

dobrý názov čooo? výstižný

pasoa
21. aug 2009

🙂

bershka
autor
21. aug 2009

už máte frajerku?

pasoa
21. aug 2009

a som rada, že sa Sárinke polepšilo. za tou babkou čáry-máry si už bola?

matja
21. aug 2009

bershi, super názov, ale neviem, či nezamknú skôr túto tému. Už to totiž neplatí, že 10 000 a dosť 😅

bershka
autor
21. aug 2009

pasoa: bola, ešte v ten deň. modlíme sa a pomáha to. treba veriť.

matja: fáákt? no nevedela som

pasoa
21. aug 2009

matja, to je asi fuk, nie? aby sme sa lepšie orientovali...

bershka
autor
21. aug 2009

pasoa. písala si mi na fbk, či sme zadaní... no zatiaľ máme kandidáta malého "asandys" a samozrejme, že chceme aj malého pasoáka 😉

bershka
autor
21. aug 2009

no žienky idem...malá sa čoskoro zobudí, práčka mi doprala.

pasoa
21. aug 2009

joj bershka, mne práčka doprala pred hodinou 😀
a nie že by ma to nejako trápilo 😉
povešiam cez obed.

bershka, pasoák to znie ako pasák preboha! 😲 radšej matúško, ok 😉

matja
21. aug 2009

no vidím, že by som sa mala začať na koníkovi obzerať po nejakej kobylke pre to svoje žriebätko, lebo o chvíľu budú všetky zadané 😅 Och joj, to môjmu malému nemôžem urobiť, aby ostal na ocot 😀

matja
21. aug 2009

...pre to moje žriebätko... bože, dnes píšem jak hotentót 😀

nsoci
21. aug 2009

ohohoooo tak my sem patrime, maly nsocincek je veru najkrajsi 😀

pasoa
21. aug 2009

nšoči, to bezpochyby.

rovnako ako malý pasojček 😀

nsoci
21. aug 2009

Bershka kto tu onô prvú ligu okrem mna? 😀 a co uz vies ci nie si tehu?
atemi jasne.... Ty si Kubka kupila v bazare... ze o sexe nic neviem 😀
29? No tak nejako som tipovala, fakt. To si tu tak priemer, ci nie?

Skus tipnut nam ostatnym, co sme boli an stretku... len tak pre srandu. Snad sa nikto neurazi, ved vsetky sme atk od 20 do 40 skor blizsie k tej 30tke...

nsoci
21. aug 2009

Boze uz aj aj pisem ako hotentot - malo tam byt "o sexe nic nevies"

dievcatko84
21. aug 2009

jej nova tema 😉 no vystizna len co je pravda!!

lenk30
21. aug 2009

aká pekná téma...oooÓÓ. No to potom ale môj Filipko nie je najkrajšie detičko, keď utekal vo februári 😀
zasa ste skončili pri tom sexe? ja po včerajších predstavách o Veroničke som sa nejako ukľudnila 😀

kucina1
21. aug 2009

tak sme tu, a hned citam zatial co maly tvrdne v postielke
od deviatej sme boli vonku, dosli sme do parku, rozlozila som deku a mali sme s tomaskom sukromny piknik. potom som ho dala o desiatej do kocika aby si pochutnal na svojej hrusticke a isli sme na prechadzku po parciku. pritom mi pekne zaspinkal a zobudil sa az u nas doma vo vytahu. zo mna tieklo vonku ako zo sprchy ale dieta bola na moje pocudovanie uplne suche nespotene 🙂

tema je vystizna a krasna, ale ked som videla ateminho krasneho jakubka tak by mohol vyhrat taku miss chlapcov krasnych. velmi sa mi pacil (tie okale hnede, krasna hneducka plet a tie tmave vlasky a uzasne uska atd...) ale nie az tak ako moj vlastny milovany a najkrajsi chlapcek 🙂

labutka
21. aug 2009

kdo tu supe prvu ligu? prva liga znamena, ze prvykrat a zatial stacilo? tak to potom aj ja... 😖 len neviem ci sa stazujem alebo chvalim. 😀

akoze buduca tema sa bude volat najkrajsie marcovciatko Adam a jeho fesni kamosi. 🙂
Sak to nsoci vymyslela, ze adamovi - lamacovi zenskych sŕc - sa bude stacit kuknut na babu, nebude muset balit. 😉

pasoa
21. aug 2009

labuťka hahaaa 😀 vraj adamkovi fešní kamoši 😀

baby, matúško hajá krásne od papania o 9:30 a teraz by mal čochvíľa zas papať (predtým cvičiť vojta) no a mňa teraz akurát začalo tak brať na spanie... no zalomila by som v sekunde a to akurát teraz musím sa prebrať a byť aktívna...
doteraz som koňovala a prekladala popri tom a teraz by som najradšej spala. mi chýba to ranné dospávanie po kŕmení o 6:00.. sme šli na to ORL už o siedmej... 😔 😔 😔

labutka
21. aug 2009

inak ja sa musim pochvalit. dufam že nezakríknem. mylsím že to adamove divoké nočné vstávanie bolo z toho, že sme neboli doma. Teraz, od stredy už spávame normálne, ide spať okolo 9, budí sa okolo 1 a potom okolo 5. supiš. 🙂

Blaváčky, dnes som bola na midi baby music na Nitrianskej v Miracle, celkom pohoda... boli tam ale už chodiace deti, v stredu o 9.00 sú pre takýchto krpcov, tak neviem, možno ešte skočím kuknúť raz... Nebolo to zlé, ale moc ma to nenadchlo... Kerá sa pridá?

mona1111
21. aug 2009

bershka vyborny nazov temy 🙂 😉 🙂 ......

Ach jaj Samko uz krici, len co som sem prisla a uz aj musim odist ☹.

Dnes varim fazulovu polievku, kuracie masko na smotane 😝

bershka
autor
21. aug 2009

cikule, aj ste si prečítali, že na to budúce stretko dojdem? spravíme ho ešte toto leto, ok? a v sade janka krala. ale nie v tom bordeli, herečky jasné?

môžem dať malej mrkvičku+jablčko?

labutka
21. aug 2009

mona vzdy ked ta vidim, dnes budu asi na obed lievance... aj ked som slubila spagety s smotanovou tuniakovou omackou... 🙂

bershka
autor
21. aug 2009

pasoa: sorráč za pasoáka, jasné maličký chutnučký pasojko 😉

bershka
autor
21. aug 2009

môžem dať malej mrkvičku+jablčko?

bershka
autor
21. aug 2009

môžem dať malej mrkvičku+jablčko?
môžem dať malej mrkvičku+jablčko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre