Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
11. okt 2009

ahojte - nestiham ani poriadne docitat 🙂

iron - mala je zlata ako sa potapa 🙂

kubko uz buva okupkany a napapany... vcera som mu "vybavila" zimnu vybavu veciciek od kamosky ktora ma starsieho synatora a bol januarovy, takze supeeeer - len bundicku som dokupila 🙂

a ani neviem co by som pisala dnes - akurat ze vcera kubko prvykrat nalozil do vane 🙂 teda zacal tlacit tak som ho dala na okraj vanicky ako na nocniku a pekne sa vykakal len som zbierala sulky, manzelik sa narehnil 🙂 musis ist zehlit a kukat superstar tak sa opatrujte zatial 🙂

egyptanka
11. okt 2009

potulka, nemam ... ale mam troska cottatgeu. ☹

egyptanka
11. okt 2009

no pustam manzela ku compu ... vrrrr ma vyhana ☹

lubi22
11. okt 2009

Ajka nie je zac 😉

Potulka ja uz som skusala davat Filipkovi moje mliecko z flase, aj moji rodicia skusali, ale neuspesne, nechcel. Vodicku, cajik mu davam lyzickou. Ak je dobry den, tak vypije trosku z poharika so sosacikom, takym co nemusi tahat, iba tecie.

Egy co potrebujes vediet o MMB? Prihlasis sa tam, zaregistrujes a mozes veselo nakupovat, ci uz nove vecicky akekolvek alebo pouzite. Od hraciek cez oblecenie pre deticky az pre staf pre dospelych 😉

lubi22
11. okt 2009

Egy s mrkvou je vynikajuca nivova natierka - zmiesas postruhanu mrkvu s nivou, cesnakom a tatarkou (resp. bielym jogurtom) a mnam je vynikajuca - i ked riadne smradlava 😀

denkolc
11. okt 2009

Ak by sa tá poistka na airbagu dala vypnúť, neváham....ja sa hlavne bojím, aby keď prudšie zabrzdím, malú neprizabil...policajti to jak budú akože kontrolovať? A aj keby, sú mi šum a fuk...dôležitá je maličká...

Atemi - bych im dačo napísala, že sa ani nespýtali....vrrr

Egy, čo jej nemiešaš ten príkrm s MM???

Lubi, tak ja pôjdem s Tebou tiež prechádzať na UM... 😉
Inak, Tánička tiež kedysi pila aj z fľašky, aj sa kojila....po pár mesiacoch, čo už sa naučila len sosať z prska, tak nedostávala fľašku a teraz už z nej nevie piť....len sa hraje s tým cumľom, hryzie ho a tak ako vaše dietky...a je jedno, či je vnútri MM, UM abo voda....proste nič....hehehe...zvláštny úkaz je to veru...

Labutka, ja som MM nosila kedysi v termofľaške...normálne zohriala vo vodnom kúpeli, šup s tým do terma a pak som to vytiahla....takisto ako s UM....však to MM nemusí byť horúce, nie? 🙂

A nerobte tu chute s pomazánkami...radšej mi poraďte, čo mám uvariť...vytiahla som z mrazáku "nejaké" kravské mäso a nefim, čo s tým....to sa asi dlho robí, ne?

iron
11. okt 2009

tak zhrnam
Lubi...no vypije to cez tu flasku ale aj s tym cumlom nie vzdy, zatial max. 100 ml. Skusala som jej davat pit z normalneho hrnceka. Krasne otvara pusinku aj vypije...ale bordel je z toho vsade, lebo sak sa cela okicka

Labutka ...MM som bravala von vo flaske. Odsala a dala do termoobalu /ta polystyrenova haluz), vydrzi to tam dlho....pol dna.

Egy...mrkva ani u nas nesla. tiez zjedla max. co tvoja Natalka. A tajomstvo MMB. Najdes tovar napises ze chces, zaplatis a ta baba ti to posle. Co sa tyka aukcii, tak pozries kedy konci, v ten den, potvrdis cenu a ak je tam este niekto kto to chce, tak prihadzujes kym mozes. Ak vyhras ty tak ta skontaktuje ta dotycna a povie ti ako poslat prachy a tak.
Ja vacsinou posielam internet bankinkom a potom len cakam na balicky.

Predne sedadlo spolujazdca je najnebezpecnejsie miesto v celom aute...takze autosedacka by ostavala aj tak vzadu.

A este niekto sa pytal na to potapanie. Je tam instruktorka ktora sleduje reakcie deti a povie ci je pripravene ponorit sa alebo nie. Tiez sleduje reakciu ked ju vynorim. Nemam strach. Malej sa to paci a je totalne suprova.

iron
11. okt 2009

den...gulaš

egyptanka
11. okt 2009

muz isiel na fajč pauzu ... tak rychlo kym sa nevrati 😀
denka, ked ja viem malo odsat ... ale zajtra skusim este samostnu mrkvu a zemiak kedze je taky pevny tak tam dam nejake to MM ak sa mi podari odsat.

egyptanka
11. okt 2009

... no rychlo dohulil a uz tu stepuje ... tak ho opat pustam ☹

denkolc
11. okt 2009

Hej, Iron, hovorí sa, že je to sedadlo smrti...ale na také veci vôbec nemyslím....by som sa asi zabila radšej...

No, tak guláš? Musím kuknúť, jak sa to robí...hehehe....ale už som dlho nemala taký parádny dáky...že mňam.... 😉

diocka
11. okt 2009

denka, to aky gulas varis zavisi aj to pre koho bude🙂)) ak pre manzela, tak pridaj aj nejake afrodiziaka 🙂))

my sme dnes prvy krat jedli mrkvu - teda na zaciatok skor take mrkvove mliecko. no sranda bola. malemu som namacala lyzicku do mliecka s mrkvou a on si ju sam daval do ustociek 🙂)) normalne ze prvy prikrm papa sam🙂)))

ajka82
11. okt 2009

egy , kukla som ho, ale je to 62... asi vam nebude ked uz mate 68 😒

ajka82
11. okt 2009

sa mi zdalo ze je vacsi, ale asi len preto, ze smemali doma takeho stuplika 😅

potulka
11. okt 2009

a kde je tradicny husty vecerny pokec? vsetky superstarujete? tak aby ste vedeli, ja idem zehlit. 😝

ajka82
11. okt 2009

a jauz spim...bru

egyptanka
11. okt 2009

ajka, ved pripadne ho premeraj a daj vediet. ...

iron
11. okt 2009

No superstar skoncila...v telke nic...asi pojdem tiez chrnat
Ale som dnes spala poobede dve hodinky s Ninkou, tak nejako sa mi ani velmi nechce spat

egyptanka
11. okt 2009

no ja by som aj mala, lebo zajtra rano ideme na neurologiu ...

egyptanka
11. okt 2009

tak bru noc kocky ... 🙂

mgk111
12. okt 2009

iron - no to sa zije ked dieta spi cez den aj dve hodky v kuse... to by som si aj ja schrupla...

my sme hore od piatej, o tristvrte na sest som zobudila manzela dala mu krpca a isla si este zdriemnut na pol hodku... teraz sme sa vymenili a krpec stale cerstvy hoci sme si mysleli uz zadrichme... skladala som pradlo, tak asistoval tym, ze sa pokusal na seba stiahnut susiak... ked dostane znovu papat vyrazame do banky stopnut resp. odlozit hypoteku - dufam, ze ked bude kubko zly, tak nas aspon skor zoberu... a potom roznosit avon - minule bol kubino v aute zlaty, kukal na tie stierace ako bejhali hore dole.... a mam taku lienku pre stastie tak ta tam pekne lieta hore dole ze z nej kubo nespustil oci... asi tu nalozil mlady pan, tak to idem omrknut... u nas uz prsi takze dufam, ze aspon podaktorym svieti slniecko... pekny dnik...

nsoci
12. okt 2009

Bre ranko

tak uz ma boli cela hlava, vpravo mi rastie osmicky, vlavo hore boli rozvrtany zub,
vlavo dole svinsky boli dalsi, k tomu uzliny, hrdlo, zapalena lava nosna dierka a kutik na ustach....

vcera som chrnela furt s krpcom...

auuuuuuuuu.... nech uz zaberie ten liek od bolesti.... ☹ 😠

mgk111
12. okt 2009

nsoci - nech ti to rychlo prejde, vyjde a neboli...

inak ku topankam - ja mampre kubka take co sme podostavali - sice trosku vacsie ale nevbadi do kocika stacia - 20"tky...

drozdik78
12. okt 2009

krasneee ranko 😉

...nsoci tak na vliecenie je najlepsie ludske tepolo druheho 🙂 ale snad ti to prejde co najskor

potulka ty si ina sikulka ked mas energiu zehlit takto neskoro v noci 😉 😉

mgk ta to prsanie tak skoro neprejde 😠 navse hlasia vrazne ochladenie a dokonca u nas -2 a ma fuuukat a to priam neznasam 🙄

moja mala v noci revala jak keb ju skoze drali ☹ a potom sme sa prechadzali hodinu a pol po dome ☹ nastastie zaspala, ona sice vele neplace ale ked spusti tak to stoi za to 🙂

denca aky bol gulas 🙂 ?

iron
12. okt 2009

bre ranko...
krpata najnovsie v strede noci vstane, naje sa a tvari sa, ze ona nejde spat. Lebo ked ju dam do postielky tak jaci. Tak som ju dnes musela vziat medzi nas a tam zachrnela po pol hodine...
MGK...to bol vynimocny stav, ze mi takto spala.
Nsoci...tak sa liec, nech neschyta aj nieco drobec

kucina1
12. okt 2009

dobre ranko
tak vikend nakoniec nebol taky strasny ako som to napisala vcera. len sobota a piatok vecer bol plny nervov, nedorozumenia, zlej nalady medzi manzelmi. vcera sme kupili tomaskovi zimnu bundu, boze obehali sme kopu obchodov a kym sme nasli taku, co by bola tomaskovi dobra, aj by bola prakticka aj bola pekna nam zabralo pol dna. krpec si nakupovanie uzival, no pri skusani bund nam riadne vrestal. Nasu vyhernu si sam vybral, pri skusani tejto jedinej sa usmieval xixi.

inak stale zachripnuta, zahuhnana a ukychana cela rodina
v sobotu som sa hodinu v dazdi s tomasom prechadzala tak mi to asi nepridalo na uzdravovani.
zajtra by sme mali ist s tomaskom na kontrolu ale nevidno zlepsienie ani zhorsenie.
tak pekny uprsany den.
dnes budem varit cukinovozemiakove placky
vcera tomasko zjedol prvy krat paradajkovu polievku s ryzovou kasickou a predvcerom som mu urobila 15 ovocnych vyziviek. inak vsetko v poriadku

kucina1
12. okt 2009

jeeej ninke vsetko nahlepsie k 7 mesiacom 😵

iron
12. okt 2009

jej,...dakujeme....Ja som aj zabudla ze to je dnes. 😅

boldy
12. okt 2009

dobre ranko,

my mame tiez 7 mesiacikov, blehozelama aj ninke aj alexandre, vsetko najlepsie kocky cmuk
ste tu ale popisali idem citat, vonku prsi strasne, takze nikam sa dnes nejde ☹

mgk111
12. okt 2009

kucina - uz sa vyzdrav poriadne 🙂

kubko ma dnes 8mesiacikov 🙂

drozdik - aj tu leje preto vyberam auto a chystam veci a hor sa povozit sa, ked bude kubko len doma bude nervak cely den... aj tu ma byt zajtra riadne chladno ale uz som vybavena aprichystana aj na to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre