Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
12. nov 2009

mohli.... aljusikovci v pondelok boli nakapati ale snad ich to uz preslo

egyptanka
12. nov 2009

kucina, v Karlovej Vsi blizko je Iuventa a tam je taky maly park, je tam klud, ziadny hluk, mala mi tam minule spala dve hodiny. V lete je tam vyhoda, ze ziadne auta, je tam trava a da sa tam opekat.

Inac my v lete budeme chodit na Partizansku luku. Tam je to teraz skveleeee. 🙂

egyptanka
12. nov 2009

nsoci, ja sa zatajim pred svokrovcami, ze som bola v Dubravke ... zajtra a v nedelu nemozem.

Baby myslite na nas v nedelu. Ideme na turu. Dufam, ze nebude prsat.

kucina1
12. nov 2009

ja neviem co sa deje s tomaskom, ked som v petrzke a chodim po tych ruznych ulickach on chrape a chrape, posledne spal od pol deviatej do pol jednej vkuse 🙂 a v pezinku spi vonku max 4O minut a doma tiez maz 40 minut

egyptanka
12. nov 2009

kucina, to aj u nas ked zmenim prostredie ... mozno to tie nase deti nebavi kocikovanie po znamych uliciach.

kucina1
12. nov 2009

ja by som tomaskovi chcela na vianoce kupit tu kocku co sem iron tusim davala http://detskahracka.sk/-p-901.html
kokso ale je podla mna strasne drahe, tak neviem neviem
este mam vybraty taky zlty klavir v tescu, je tam, napisane ze je od 18 mesiacov

od svokrovcov ma dostat toto choditko z dracika http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... , ja som chcela aby mu kupili odrazadlo, ale to mu chcu kupit na narodeniny

kucina1
12. nov 2009

jeeej tato dosiel jupiii

kucina1
12. nov 2009

tomasko stastny, tatino sa siel prezliect a uz tomasko placka. tak sa zachvilu bude jasit a rehotat 🙂 a uz sa za nim plazi

iron
12. nov 2009

kuci ja som taku kocku kupila ked bola v tescu v akcii za nejakych 350 takze v pohodke. A vcera sme jej kupili pod stromcek hovoriaceho psika od fisher price a este taku krasnu rozpravkovu knizku leporelo....takze 3 darceky. Dva dostane od starych rodicov a toho psa bude mat od nas. A dost.
Psikovi sme kupili plysaka co boli v HN vo vypredaji, nech ho roztrha.Starym rodicom sme tiez kupili...ale nemozem napisat, lebo to nahodou precitaju a je po prekvapku.
My by sme im najradsej dali spravicku kucinho typu o druhom babe..ale nejde ☹

kucina1
12. nov 2009

iron ved viem, sak sme v tescu robili na to zatah ale ja som to uz nezohnala 😒

kucina1
12. nov 2009

u nas tiez dostane od svokrovcov to choditko a dake drobnosti, a od nas ten klavir a mozno este nieco a to bude vsetko. mozno este moja segra tomaskovi nieco kupi a to bude urcite vsetko. ostatni darceky od nas nedostani ani my nedostaneme nic

egyptanka
12. nov 2009

nsoci, som sa chcela spytat ... uz si bola v Dubravke v tom obchode Debnicka s tou zeleninou?? CI ako sa to vola.

kucina1
12. nov 2009

tak idem nieco zjest, a venovat sa mojim dvom laskam kym este nespim xixi

egyptanka
12. nov 2009

Ja este nemam darceky kupene ...

lubi22
12. nov 2009

Ja uz mam darceky kupene kompletne pre vsetkych 😵 Dokonca jeden som uz aj predcasne dala 😀 Tak uz pokoj do Vianoc. Uz som kupila darceky aj krsniatku k narodeninam v januari 😅

Kuci ked citam o Tvoje mame vrrrrr 😠 A ona Tomaskovi darcek pod stromcek neda? Jasne, ze ked ma manzelik vela prace, nic ine Ti neostava, len byt trpezliva. Ale zase jeho povinnostou je odbremenit a vystriedat Ta absolutne v starostlivostii o Tomaska aspon cez vikendy a v case ked je doma. Ved si tehotna, musis sa setrit.

Iron dopriala by som Ti velmi vysnivane druhe tehu. Len zbytocne sa asi pri kojeni na to sustredit. Ale isto vam to vyjde hned potom 😉

Pasoi moj manzel mal tiez tento tyzden taky intenzivny, co sa tyka vecernych vyjazdov. Ale zase nemozem povedat nic, on ked ide, tak az potom, ked drobci sladko spinkaju.

Filipko rozprava mama, baba, babo, ziz, ham, mnam. Gagoce aj ine, ale tieto maju presny vyznam. Tata este nie. 🙂

kucina1
12. nov 2009

lubi asi nie, ona sa ani s nami nebude teraz chvilu pravdepodobne bavit

ajka82
12. nov 2009

😲 vy ste tomu dnes dali...
uz ani neviem co som chcela... ale co si pamatam...co sa tyka toho psena a vsetkych tych zdravych plevov, som na tom asi jak iron, nechuti mi to, nejeme to a karinka tiez nebude 😅

kucina ta kocka, neni jak normal kocka ale je aj s kolieckami a ruckou ako choditko, tak asi neni presne ta ista ako v tescu(neviem tu som nevidela)...ale tu som povodne chcela kupit ja pre karinku...len dostane inu
a inac som smutna ze je tvoja mama taka ☹

karinka tiez nechce hovorit mama...len tak zatahuje ked place...ale tata jej islo

ajka82
12. nov 2009

akoze dnes sme sa tulali poobede mestom a chcela som malej kupit topanky na von, lebo ma len papuce na doma a oni, ze take male teple topanky nerobia a ked sme objavili co sedeli velkostou tak tie boli cizmicky na zips a boli jej okolo lytka uzke ☹

zato ja som si zimne topanky kupila 😉

ajka82
12. nov 2009

este som sa chcela opytat, ked isiel vasim malym zub, tak bolo cez dasno z hora vidiet nejaku bielu bodku, teda tak viac bodiek ako keby pri sebe? neviem ci nam uz leze prvy, nechce si kraken nechat pchat nas prst na dasna...

ajka82
12. nov 2009

zas som dosla a vsetky zmizli? a dnesmam chvilku casu skor 😕

iron
12. nov 2009

je tam taka biela akoze bodka ked ide zubok. Moja bola umrncana, dasienka mala na dotyk citlive a dostali sme sople...ale ze brutalne

lubi..ved sa nesustredime, teda ja aj hej...ale co uz. Ked pride tak pride.
Ajka...skus babydoll...myslim ze tam maly zimne topanocky, predavacka je velmi mila. ALebo este enikibeniki tam tiez maju topanky.

iron
12. nov 2009

jaj este pre nsoci
mne nevytocilo, ze sa to zrusilo, ale system, ze tyzden vedeli ze kurz je zruseny a neboli schopni informovat o tom, hlavne ked som to tam mala zaplatene.

ja mam chut na taku dobru horucu cokoladu...ach jaj.
a ksicht mam ako v puberte, cele tehotenstvo som mala, mam aj teraz. Pozivam aj rozne tie cistiace gely pre pubisov aj kremy drahe jak hovado a prd z toho....Uz ani moj make-up nefunguje...

dnes mam nejaku depku

ajka82
12. nov 2009

iron u nas ziadne zmeny, ani umrncana ani sople, len si neda sahat do ust, ale to uz dlho...
teda nasli sme aj dobre zimne topanky pre nu, na gorkeho ulici, ale 85€ za ne nedam, ked v nich urobi par krokov okolo kocika vonku...nieco lacnejsie by sa zislo ak sa da najst

egyptanka
12. nov 2009

85€ ??????????? 😲 😲 😲

mgk111
12. nov 2009

ahojte - no kubkovi dnes bolo lepsie teploty mal len rano, teraz vecer uz nie, tak som rada, no antibiotika nemame, co ma prekvapilo ked ma anginu s pluzgiermikmi ze to sa nedava, aby telicko bojovalo samo... aj som rada, aj sa bojim, aby sa mut o neskor nevratilo... inak vecerat moc nechcel - ale neva, dnes vypil vcelku dost tekutin hoci nemal zeleninku ale davali sme radsej vela pit... uz aj zachripnuty je - asi sa to uz "lieci" tak sa cosi deje...

lubi - ze vsetky darceky - fihaaaa

my mame kupene darceky len pre rodinu ale pre nas vzjaomne a kubkovi este eeeee uvidime co chcu kupit babky a tety nech nekupujeme to iste, ale viem, ze od stryca a deda dostane nieco autickove typu - bager, smetiarske auto a podobne - ale take ako presna kopia ozajstneho, nasli kdesi nejaky obchod pre dospelych viacmenej - hracky tak sa chlapi vytesuju, co vsetko bude kubko mat 🙂 aj ja som rada, lebo si to nemozem teraz dovolit mu pokupovat... takze my zostaneme pri klasickych darcekoch ako lopta, hokejka a podobne 🙂 ale chcela som tie riekanky od fisher price - naramne sa mu to paci 🙂 uz to mame obkukane od susedov v pu...

kuci - a mas surodencov? aj ku nim je mama rovnkaa? moja by mozno zareagovala tak, ze ci to bude ok,ked som mala cisarsky ale velmi by sa tesili a dokonca aj ked nemame korunky a marek ani pracu momentalne - viem ze by ma utesovali, ze to sa spravi a ked nie tak by pomohli oni... je to od nej krute... potrebujes podporu dokelu a nie opak... by si zasluzila nalatat ...

iron - aj my sme mali sople ked isli zubky...

ajka - my mame tiez doma cizmy ale neviem ci budu teda dobre cez litka - uuuups musim pozriet... a ja nemam kedy kupit sebe ☹

bola tu kamoska tak doniesla kubkovi k vyrociu velkeho havina 🙂 krasny je 🙂 ja budem kupovat kubkovi darceky neskor, lebo jemu stale kazdy cosi nosi 🙂 uspala som kubka na sebe a kukam ordosku, potom radsej pojdem buvat, ak by sa trapil vecer a my s nim...

dobru zatial a chorucki drzte sa...

ajka82
12. nov 2009

egy hej...mozes si kuk ich stranku...topanocky.sk

vlalu6it
12. nov 2009

ahoj dievcata,,chcem vas len rychlo pozdravit,,sme stastne docestovali na sr,,totalne mrzneme a mala neje ,nespi,,len place,,som nevyspata a mame toho velmi vela,,som ostrihana a bola som v ba na leizer operaciu odstranenia obocka,,zatial ziaden efekt,,este ma caka dlha cesta a vela penazi potrebujem a bolo to strasne bolestive,,,horsie ako to tetovanie,,uf uf,,manzel maka a ja zacinam od utorka..boli sme 3dni v trencine a od vcera vecera som na orave do soboty,,strasne ma ostrihala kadernicka,,smutim,,katastrofa....
babule,,,uz ma opadol ten osial domova,,mne je taaakaa zima 0 stupnov,,ja skapem,,,malu mam nababusenu,,je strasne uplakana a nervozna,,,,snat sa to rychlo upravi a my sa aklimatizujeme,,,,padam,,,nevladzem,,,

iron
12. nov 2009

ajka...no co si cakala od obchodu na gorkeho?
skus pozriet nieco na mimibazar,...no viem ono je to tazko nakupovat ked nevyskusas

ajka82
12. nov 2009

iron ja jej to musim vyskusat...sak teraz som zistila co sme par obchodov pobehali, ze pre nu tazko... a ja mam tiez nejake podmienky, musim ich vidiet nazivo 😅
a ono nie, ze obchod na gorkeho, ale tam maju zastupenie akesi moc drahe znacky som si vsimla...

lubi22
12. nov 2009

Velmi dobru obuv ma aj protetika, len velkost zacina od 19. A aj ceny maju take rozumne, cizmicky vychadzaju cca 25 eur. http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre