Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

renia
27. nov 2009

ahojte dievcata.uz dlhsie vas citam,no mam len mobilny internet.tiez mam dcerku misku,narodenu 6.3.koli tomu vas obcas citam,najdem tu fajn rady.dufam vam to nevadi.ahojte.

baskaj
27. nov 2009

kočky, ďakujem za pochvaly! so 😵 m sem dnes prišla a normálne som sa s novou pas foto nespoznala 😝 😅

katja - malá je šikovnica! a ináč, s tými dlhými zúbkami a líčiskami je úplny bugs bunny! 😀 a feši pančušky má! a hej, concorda máme, fusion 2008.

mgk - no neviem ako iné, ale ja prebalujem cca každé 2,5-3 hodky asi...

natalii - vitaj, dávidko je pekné bábetko. teda už asi aj veľký chlap, len na fotkách je ešte malinký

renia - vitaj!

no kočeny, pekné stretko vám prajem!!! a samo - tešíme sa na fotky!

natalii6
27. nov 2009

Ahojte a dakujem za pekne privitanie 😉

my sme doobeda boli vonku a Davidko mi spal skoro 3 hodiny 😉teraz ako prisla ta zima mi velmi dobre spava vonku.. potom sa napapal a teraz sa hraje 🙂 citam ze ty vasi drobci uz stvornozkuju niektory uz sa aj stavaju len ten nas poklad nic ☹ zatial iba sedi ale aj to nie sam ale iba ked ho ja dam..no ale hadam sa to stvornozkovanie raz nauci 😅

kucina1:tie bodyna o ktorzch pises so ja kupila v Tescu na kamenom namesti

mona1111..ako casto davas tie stavicky?

citam ze mate stretko tak Vam prajem peknu zabavu 🙂

uz mate darceky pre drobcov?

michaelamia1902
27. nov 2009

Ahojky kocky, vcera mama Ella 9 mesiacov a ja som na to uplne zabudla, som myslela ze dnes je 26 - to som ale mama, co???
Ak chcele dat niektora spravit kalendar s babulkom na rok 2010 tak kuk na tuto stranku www.fotolab.sk ja som spravila kalendar s Ellou, ide to lahko, a maju v ponuke aj ine veci fotoknihy, hrnceky, puzzle a pod, tak kto chcete tak pozrite.

michaelamia1902
27. nov 2009

Renia a Natali - citte sa tu ako doma.
Ella sa od vcera konecne zacala sama stavat, ked sa ma popri com vytiahnut. A uz nejaky ten tyzden aj lozi, nieje to take klasicke stvornozkovanie, ale ide jej to riadne rychlo.
Konecne sa rozhybal ten nas maly lenivcek.
Ked maju blavacky stretko tak je tu riadne pusto, cakame na fotky.

moncicii2000
27. nov 2009

ahoojte ... 😉

michaelamia: vseto naj 9 mesiacov ...

natali: ani moj sa zatial do nicoho nehrnie .. po stvornozky sa mu nece, len v pavuku chodi jak gafor :D tak som musela vse v jeho dosahu odstranit .. clovek ani ponom nestiha .. on sa furt len na nohy pyta ...

ja som uz dake darceky nakupila ale este sa chystam :D ...

inak baby chcem vam povedat ze tu na koniku vytvorilo par zien temu o fotkach ... takze ked uvidia daku nahu fotku bud dieta,alebo ze je tam vydiet bradavku alebo kuscicek vag... alebo co ho tak to tam hned rozpyplavaju tak chcem vam o tom povedat lebo uz tam zkritizovali i 20 ludi ... aj jednu moju fotu kde som bola po porode s malym a som si nevsimla ze na tej foto je vidiet i neco ine ... 😠 😠

moncicii2000
27. nov 2009

michaelamia : no tak to byva :D ale my ostatne sme tu :D

baskaj
27. nov 2009

moncici - tak to je náhoda! ja som si akurát včera kukala tvoje fotky a prvýkrát som si tam tiež pri tom tvojom pôrode všimla, že ti bolo v pozadí trochu vidno to dole... som sa čudovala, že si si to nevšimla... ja som najprv tiež mala takú podobnú foto, ale orezanú, ale potom som si to radšej orezala ešte poriadnejšie. šak je to každého vec, ale ja osobne s takými fotkami na nete tiež nesúhlasím, ani s nahými deťmi a pod... 😒

baby - akurát mi otec hovorí, nech malému nedávam hrať sa s mobilom - že silné elektromag. pole, čo škodí na mozog aj dospelým, nieto ešte deťom... hm... asi má pravdu! a ja ho mávam ešte aj v noci na nočnom stolíku medzi mnou a malého postieľkou, aby som vedela, kedy sa v noci budíme. asi by som ho fakt mala dávať preč od neho. hlavne na také dlhé doby, ako je nočný spánok. čo si o tom myslíte?

moncicii2000
27. nov 2009

baskaj - heh ja som si to nevsimla .. lol .. lebo tam islo len o babo .. nahe babo sem vobec nedavam ani na ine stranky ... uz som tu foto dala prec .. napisala som to sem preto aby ste si aj ostane davali pozor ... a inak len ma to nasralo ze mi to niekto nenapisal IP (sak nato je) nechapem ako takto tie zenske ohovaraju to hrozne .... ach neznasam to ...

munu
27. nov 2009

moncici,kde je ta tema o fotkach co si pisala?

ajka82
27. nov 2009

no ...takze dnes bude mat premieru slivkova kasa robena s kravskymmliekom, som zvedava... 😅 ale az na veceru, cize o siedmej, pol osmej...

stretko super, ale moj pocit...mam radsej tie mensie stretka a karinka asi tiez, nevedela pri kom sa ma hrat...

munu
27. nov 2009

moncici, dik, uz som citala.. kravy blbe

ajka82
27. nov 2009

moncici, tu emu som kedysi pozrela davnejsie... a akoze take baby nemusim 😠

munu
27. nov 2009

uz som im napisala aj svoj nazor.. 😉 mozu teraz ohovarat mna 😀

ajka82
27. nov 2009

munu 😀 😀 😀

munu
27. nov 2009

musim ist uz, drobe sa zobudil 🙂 😉
Ajka 😉

munu
27. nov 2009

drobec a nie drobe 😀

ajka82
27. nov 2009

munu a ja ze este pospi...co uz... mna tu karinka obtazuje 😀 ale konecne aj mna nie len tatinka

mona1111
27. nov 2009

natalii - tie stavicky mu davam kazdy druhy, niekedy aj treti den.... ostatne dni mu davam cajik, ten taky velky uspech nema, ale pomaly dalej zajdes.....

Inas ani nas sa nestavia, nestvornozkuje, sedi, pekne vzpriamene ale este ta rovnovaha nam robi problemy....
ale ked sa pretoci na brusko tak sa toci ako hodinkove rucicky stale ho najdem v iny smer otoceny a samozrejme sa tym aj posuva, lebo otoci sa na brusko pootaca sa na brusku lahne si na chrbatik, pohraje sa s nejakou hrackou, a opat na brusko potoci sa a opat na chrbatik,,, a to sa opakuje....

katja78
27. nov 2009

Ahojky,

Natalii, Renia - som opomenula, že aj mňa teší, že budete písavať o Davidkovi a Miške 🙂

Baška - Bugs Bunny je môj najobľúbenejší komik, dúfam, že Haňa nebude aj šušlať ako on 😀 na tom mobile niečo bude, aj keď nikto nepovie verejne, že sú na to aj dôkazy, ale faktom je, že nádorov na mozgu je čím ďalej, tým viac 😔 celkovo sa neodporúča mať v spálni ŽIADNU elektroniku, ani len budík na elektrinu. A načo potrebuješ vedieť v noci, koľko je hodín? Mne je to srdečne jedno, hlavne, že ešte môžem spať 😀

Čakáme návštevu ešte, veľa sviatkov sa nakopilo, tak prajem pohodový večer. A fotky z vášho stretka si prajem
😅

moncicii2000
27. nov 2009

sak to prave ze ani ja ich nemusim .. nemam rada ked niekto niekoho ohovara za chrbtom .. ked ma niekto problem nech to povie cez IP .. a nie tak na verejnosti ... normalne ma nastvali ... 😠 😠

inak dnes sa konecne pokusal posadit ale nejak sa mu nepodarilo vysvihnut hore ... ale sak ked sa podari tak sa podari ...

mona1111
27. nov 2009

alline- ja som bola na odberoch a mne zistili, ze mam v zasobe malo zeleza... tak teraz beriem nejake zelezo....
samko bol tiez na odberoch ale on ma chvalobohu v poriadku, vsetci si mysleli ze ked ja som chudokrvna tak bude aj maly......
mne lekar vravel jest vela listovej zeleniny, strukoviny, maso...ale ked si das do googla zelezo v potravinach tak ti tam vyhodi zopar dobrych stranok.....
drzte sa 😉

egyptanka
27. nov 2009

alline, ved cevenu repu mozes dat aj malej do prikrmu 😉

potulka
27. nov 2009

dobry vecer
mne sa stretko velmi, velmi pacilo, super prostredie aj spolocnost. moje dieta tu navyse krasne obedovalo. 🙂 fotky som si zatial pozerala len vo fotaku a zistila som, ze tie, co som robila ja, su ovela horsie ako tie, co fotili baby. 😅 mala som to zapnute na programe, ktory nezvladal tmu. hlavne, ze som machrovala s velkym fotakom a bleskom... 🙄 🤐 😀 nastastie to potom niekto inteligentnejsi (diocka? nsoci?) prepol a kvalita sla hore. dakujem, dievcata. 😉 uz som nadskrtla muzovi, ze by ich mohol prednostne spracovat, tak uvidime. hadam do vianoc budu. 😀
vianocne trhy - hruuuuza, bola tam asi cela bratislava. 😠 postavala som na okraji, kym si kamarati a muz kupili zradlo. napriek tomu tlmocim labutkin napad, ze niekedy by sme mohli dat stretko tam. cez tyzden niekedy okolo jednej-druhej by to mohlo byt OK aj pre kociky.

egyptanka
27. nov 2009

Stretkko super ... Natalka bola po plavani troska nevrla a tak u nasich zalomila po protestoch, ale akonahle som ju dala do postielky tak bola hore. Tak som mala povinny oddych, kedy spala na mne. Ale aspon som si odpocinula a trocha som si podriemala. Ale hladna som bola ako vlk a teraz mi mamina spravila oblozene chlebiky (moje prve jedlo dnes) ak neratam, to ze som niekomu uchmatla jeden suchy chlieb co bol na stole tak neprizorne pohodeny. 😉
Tak ak si na neho niekto robil zalusk tak sa ospravedlnujem. No po prebudeni okolo piatej poobede mala Natalka obed spolu s olovrantom. Kasu dnes nedostala, ale som ju nakojila a uz spinka.

egyptanka
27. nov 2009

Potulka, suhlas s tym stretkom na Vianocnych ... ja uz som nad uvazovala, ale fakt cez pracovny den okolo obeda ako pises. Lebo niektori ludia su schopni oslepnut v priebehu minuty ked zbadaju matku s kocikom. 😠

ajka82
27. nov 2009

ja som taka unavena 😖 a cakam kym sa mi dieta prebere na veceru... zas pojde normalne spat o polnoci...toto som nechcela 😖
ale my ked chodime poobede/na obed von tak je uplne "rozhadzana" ... ale stalo to za to, ked krpana pohladkala strapateho matuska 😝

ajka82
27. nov 2009

pasoa dufam, ze ste dobre docestovali domov 😉

potulka
27. nov 2009

jaaj, a este sa mgk pytala na prebalovanie. my mateja prebalujeme tak, ako by sme aj s papierovymi prebalovali - zhruba kazde tri hodiny, v noci menej casto (raz za noc). ked sme boli niekde na dovolenke, kde sa nedalo prat, cez den sme davali papierove plienky a na noc latkove, lebo ovela lepsie saju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre