Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
6. dec 2009

no na to ockovanie som aj ja zvedava... 😕

katja78
6. dec 2009

Ahojte,

aj my máme ísť o 2 týždne na 3. Prevenar, to ešte Hanka nebude mať ani 10 mesiacov. Som sa tiež pýtala dokiny a vraj je to v 10.mesiaci, ešte pred jeho dovŕšením.

pasoa
6. dec 2009

egy, ja nealko pivo.

ale to víno som u nás nikde nenašla 😠 a veruže by som si aj dala.

no, idem sa umyť, odsať a spať vari..

dnes som dala dosť strán, tak som šikuľka.

egyptanka
6. dec 2009

Pavli, aj u nas je ho tazko dostat ... tak sa vytesujem. Ty si taka sikovnica ... joooj tak to do Vianoc stihas.

ajka82
6. dec 2009

tak to uz sme mali byt ockovani...a vraj mame ockovanie po 11tom mesiaci...tak to co je teraz? kazdy dr. ma ine info ci co? 😒

egyptanka
6. dec 2009

Baby neviem sa rozhodnut co manzelovi na Vianoce ... sedenie v antinikotinovej ambulancii alebo zaplatit jazykovy kurz??

ajka82
6. dec 2009

no pozerala som tie ockovacie kalendare a nikde som nevidela ze by sa ockovalo v desiatom...ale az 11-12 jak nam oznamili...

pasoa, este par dni takato sikovna s prekladom a aj napiect na vianoce stihnes 😉 😀

egy no s tymto ti neporadim, neviem co by sa tvojmu manzelovi viac lubilo z tych dvoch moznosti (mne osobne ani jedna) 😅

egyptanka
6. dec 2009

... este je aj tretia moznost elektricky holiaci strojcek.
Ja neviem ... ☹

ajka82
6. dec 2009

u nas dostal strojcek mato minuly rok 🙂
ak by naozaj chcel chodit na nejaky jazyk, tak ten kurz...ale ak neni nejaky nadseny, ze by sa chcel ucit jazyky tak radsej ten strojcek... moj nazor

matja
6. dec 2009

my máme tú istú Dr., čo Lenka s Filipkom a Paťko bude mať 3. očkovanie v januári, to bude mať asi tak 10 mesiacov a 3 týždne.

egyptanka
6. dec 2009

ajka, on by sa chcel ucit, ale obavam sa, ze ked ho prihlasim a zvoli si nejaky cas tak aby sa mu ten cas nekrizoval s casom jeho pracovnej doby ked si najde robotu.
Alebo si to necham v zalohe na jeho meniny vo februari, kedy uz tuto otazku bude mat zodpovedanu.

Tak to necham na ten strojcek ... daj tip na nejaky.

egyptanka
6. dec 2009

Baby viete coho sa obavam?? ... Ako Natalka zvladne ten humbuk na Silvestra. Chuda male, urcite sa zobudi a bude problem ju potom uspat. ☹

mona1111
6. dec 2009

ajka - my mame ist na tretie ockovanie az ked bude mat Samko rok... skor nie.... neviem preco jeden lekar robi tak a druhy onak ......

denkolc
6. dec 2009

Dievky, som smutná, ale pokazil sa mi notebook..takze musim čakať na Ježiška, či mi kúpi nový (dnes volal a povedal, že hej)....ale teda neviem, kedy budeme zase v kontakte....v každom prípade vás veľmi pozdravujem z Trnavy a dúfam, že budeme mať možnosť zase raz pokecať.. 🙂

denkolc
6. dec 2009

..a sa tu bavíte o očkovaní..nie som doma, ale mám rozpis očkovaní od mojej doktorky, aj aké vakcíny rôzne aj nepovinné sa dajú objednať....tak vám kuknem a dám vedieť zajtra...dúfam... 😉

mona1111
6. dec 2009

dnes som skusila samkovi dat normalnu krupicu.... uvarila som z plnotucneho mlieka taku redsiu, aby som vyskusala ci aspon ta krupica zaberie.... opat hlasim nula bodov.... Samko zjedol jednu malu lyzicku zatvaril sa hrozne, pokrcil ustami, nosom, a este ho celeho striaslo, ze co mi to davas mamka,? Tak my asi nebudeme ficat na kasiach vobec...

ajka82
6. dec 2009

egy ako poznam moju malu, za urcite bude pozerat na tie ohnostroje 😀 natalka to mozno ani nezisti, ze sa nieco take deje
deni tak posluchaj, nech jezisko isto donese 😉

ajka82
6. dec 2009

egy...nieco taketo
http://www.consumer.philips.com/c/mens-shaving/...
len neviem ci tento model sa este predava, ale nieco podobne by bolo dobre
no mato si vyberal sam a prestudoval si vselico pred tym ako vybral...ako vzdy co sa tyka elektroniky 😅

ajka82
6. dec 2009
egyptanka
6. dec 2009

ajka, xixi ze prespi ... ona co sa zobudi na kazdy suchot??? hahaha ... uz bola 4 krat hore zatial.

egyptanka
6. dec 2009

ospravedlnujem sa, uz je piaty krat hore od pol osmej.

ajka82
6. dec 2009

moju som ulozila okolo desiatej a uz 2x stala v postielke 😖 ... ale ona tusim vzdy, dokym nelezime aj my v posteli... a ja som ratala ze bude tuhaa az do rana po tych 40 min. spanku za cely den

egyptanka
6. dec 2009

no my aj ked sme v posteli tak sa budi ... no ja nechapem, ze preco u nasich sa zobudila do polnoci len tri krat a hned zaspala ked som ju zobrala na ruky a potom spala az do stvrtej a tu doma zasa vsetko po starom.
uz si zacnem mysliet, ze ma postielku na nejakej zlej geopatogennej zone.

ajka82
6. dec 2009

no to nechapem ani ja... neskusila si jej postielku aspon trochu inak otocit?...teda ak sa da... no nasej je to srdecne jedno kde spi, je to vsade rovnako, akurat cestovne postielky nemusi...

nsoci
6. dec 2009

Tak sme otestovali novy sprchovy kut a vojdeme sa tam dvaja 😉

Vianoce sme vyriesili tak, ze sebe nekupime nic. A malemu mozno tiez nie. Vsak mame novy bytik a Matko dostane novu izbicku - snad ju dovtedy dorobime.

egyptanka
6. dec 2009

ajka, uz sme to v spalni poposuvali ... mam normalne chut prestahovat ju do detskej izby, co to povie tam ... ale mam z tohto kroku strach.
alebo si poziciam ironiho psa nech mi prejde izbami a tam kde sa usalasi dam postielku ... 😀

egyptanka
6. dec 2009

no idem spat ... dobru noc prajem.

nsoci
7. dec 2009

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavuuuuuuuuuuuu

natalii6
7. dec 2009

dobre ranko...hlasim sa vam po vikende a zistila som ze ked si dam pokoj od kompu tak hned mam upratany dom 😀 zaclony vyprate vianocna vyzdoba urobena darceky nakupene no proste pohodicka 😉 este aj ja napeciem nejake tie pernicky a hadam to bude uz vsetko..v sobotu sme boli na Kosickej v tom detskom obchode a manzel kupil malemu takeho hojdaceho slona je cool ale mne sa zdal dost drahy(125 eur)no ale je az do 3 rokov tak esteze tak..v nedelu sme isli do avionu a tam sme kupili v dracikovi Davidkovi tie interaktivne kocki od fisherprice a pofotili sme sa aj s milulasmi a certami a skriatkami a Davidko sa vobec nebal a dostal aj nejake sladkosi..mikulasa sme mu nekupovali ale dostal z tatovej prace ale hruzzaaaaa asi boli niekde na madarskych hrniciach nejake vypredaje lebo vsetky sladkosti boli odtial 😀 😀 😀 no ale moc sa po vrecku nepleskli 😠 a z avionu sme isli na strkovec na mikulasa bola kosa a tma tak sme tam dlho neboli pockali sme na mikulasa a isli sme domov..a darceky z muzom si nedame lebo uz sme si ich kupili dopredu ja som dostala pekaren ,robota,fen,kupili sme si novu plazmu a muzicek dostal fotak,mikinu ,bundu a este sme dostali notebook tak to mame vybavene vianoce uz na 5rokov 😀 😀 😀 este dnes chceme ist do dracika lebo v avione nemali ist kupit tu husenicu co ma tu knizku z riekankami a smitec 😉

niektora z vas a pytala na chleba z pekarne ja Davidkovi dvama a chuti mu

a co sa tyka tych hami prikrmov tak ani v Tescu na Kamennom nie je nic napisane o akcii(myslim v regali)ani predavacky o nicom nevedeli ale ked to nablokovali tak 3 kusy to odratalo 😉 😉
munu : ani moj maly nema este ziaden zub ale vraj cim neskor tym sa mu neskorie pokazia 😀 a aj ked nema zuby tak chlieb alebo rozok mu dam ved on si to dako ocuckava a obcas dasnami odtrhne a davam mu aj tie kukuricne chrumky a velmi mu chutia 😉

a vsetkym co oslavovali 9 mesiacikov vsetko naj

taella
7. dec 2009

my ideme na 3. očkovanie pred Vianocami 21.12. , to budeme mať už 11 mesiacov a 3 dni .
A dnes som počítala , presne o 6 týždňov máme 1. narodeniny . 😲 😲 😲 to už nie x.mesiacov , ale 1. rok 😲
ani sa mi veriť nechce 🤐 😨

nsoci , ťažká noc ?

u nás už klasika , odkedy vyšli Oliverovi zuby , tak sa budí pravidelne každú hodinu od tej polnoci . Plače v postielke takým žalostným plačom , dáme dudu , otočí sa nabok a spí ďalej , ani oči neotvorí . A o hodinu je zase
plač 😖 kde sú tie časy , keď sme spali celú noc ? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre