Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
1. sep 2009

Kuci fuha.... ja davam kupovane, ale poctivo vyberam aby tam nebolo vobec nic. A jahodove co doniesla svokra som mu zbastila ja, aj citrusove. 🙂

Tie kociky ma ani neprekvapuju. Magori.

egyptanka
1. sep 2009

joooj dnesny den bol malickou naplastou na moje ubolene srdce ... vypadli sme na obed, isli sme do Tesca na Zlate piesky - nakupila som drogeriu na dovolenku, potom nas mamina pozvala na obed do Jaroviec, este sme skocili k nasim a tam som pri kojeni na pol hodku zaspala. Ale nebola som zavreta doma a toto bolo mimo stereotyp. Tak som rada. I ked este nie som uplne v pohode. 😖
Manzel mi kupe malicku a ja o chvilu pojdem kojit.

bershka
autor
1. sep 2009

caute baby. no neuveritelneeee. davam sarinke na tu zabu sodu bikarbonu s cukrom aj kukni ho... ono jej to takmer zmizlo... uz som si myslela, ze to zas bude maraton medzi doktormi.
zajtra idem prvykrat kuknut na to plavanie, resp. sa dohodnut.
dnes mi je taaaaaaaaaaaaaak na hovno, akoby isla na mna nejaka chripka. boli ma cely clovek 😒 😒

egyptanka
1. sep 2009

no malicka uz nakojena a spinka 🙂

egyptanka
1. sep 2009

je tu niekto alebo sa mam pustit do zehlenia?

mgk111
1. sep 2009

ahojte babule... my sme sa vratili z chalupy, drobec okupany napapany buva a mna caka upratovanie, varenie na zajtra a taaaaak by som chcela vidiet aj nejaky serial, ale tatino nie je doma, takze mam smolu, ak chcem vsetko stihnut... drobec nam dnes 3x kakal, co nezvykne a odmietol cerstve pyre z hrusiek - take bolo vyborne a on to nechcel... ale kupovane marhulove zbastil jedna radost... tesi ma ze hoci mu davam na striedacku zeleninku a na druhy den ovocie, vzdy pekne spapa... doniesla som si z chalupy aj cerstvu zeleninku, takze zajtra bude hadam domace varene 🙂 uvidime, kedze doteraz chcel len kupovane a domace odmietal... necahpem preco...

zatial papa

denkolc
1. sep 2009

....krásne stretko v KE.... 🙂

My už sme kúpili aj novú autosedačku, ešte mám vybratú stoličku na jedenie a už som o pár stoviek eur ľahšia...hehehe....kto chce kuk, ako sa Tánička rehlí, nech klikne na http://www.facebook.com/home.php#/video/video.p...

Idem vás dočítať... 🙂

egyptanka
1. sep 2009

... tak ja teda idem zehlit ☹

zuzic1
1. sep 2009

mgk a aké kašičky dávaš Kubkovi???

iron
1. sep 2009

den..hod link na novu sedacku, dik

mgk111
1. sep 2009

zuzi - od nestle - prva mliecna kasa a teraz som kupila od nutrilonu prvu kasu a ta je nejaka obilna a on spapa hocico 🙂 a nam sa po tych kasickach upravilo kakanie...

mapa
1. sep 2009

helou,

ja som dnes fajne vybluta, kajka mala prisernu noc aj den... ale vcera na stretku bola zlata 🙂

baskaj mrzi ma to sky... ja som tu spolocnost mala rada, ako jedina nizkonakladovka lietala aj do KE 😔 a hlavne ked clovek da tolke prachy, tak to zamrzi... snad vam to vratia a zoberiete nove letenky, rim je krasny 😵

denka, mala ma naaadhernu jamku aj rehot samozrejme.

zuro
1. sep 2009

ahojte... musim len potvrdit, ze vsetky fotky zo stretavok na fcb su uzasne... a samozrejme aj vsetky albumy ...
malinka uz spinka, a ja mozem zacat pred nou vsetko skryvat, lebo sa presuva ako mala gula... 😀

asandys
1. sep 2009

mapa, ja som myslela, ze deticky budu po vcerajsku unavene, ale vidim, ze na Karlu to dajako neplati. Adamko zaspal hned po okupani a papani, o 8 uz pocital oblaciky. Zobudil sa az o 2 na papanie a potom o 6 uz kikirikal. Dnes sme cele poobede boli na Cickach s kamoskou, ktorej idem v sobotu na svadbu, A Adam uz pekne od pol 8 spinka. Uvidime dokedy, idem kuk Ordinaciu, popritom pozehlim, pokecam s muzikom 😵

Dnes mal Adamko prve jablcko, ktore zbojkotoval po 5 lyzickach, ale to nic, mamina dojedla, bolo take fajne🙂))

denkolc
1. sep 2009

Mapi, aj my sme mali hroznú noc.....každú hodinu, aj častejšie sa len vrtela, ochkala, jojkala, plakala....no, jo....musíme prežiť...

Mgk, ja som tiež od Nestlé dávala...krááásne to vonia... 🙂

Ironka, autosedačku túto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6362366

a pre istotu aj stoličku na papanie:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4788414

Ale aj to puzzle chcem....kto ho kupoval nedávno????Kde a za koľko?

denkolc
1. sep 2009

Jeeeejda, som sa pomýlila!!!Nie hentú sedačku, však tá je pre malé deti.....túto som kúpila od 9 kg:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6362281

ajka82
1. sep 2009

denka puzzle v dracikovi, ale uz nepamatam cenu... okolo 16 eur stali dva baliky tusim

ajka82
1. sep 2009

alebo 26 😅 ???

mapa
1. sep 2009

jaaj aj ja cumim ordinaciu a potom sa pojdem ulozit do polohy vypnuto 🙄

asandys
1. sep 2009

baby ako je to teraz s nasimi albumami, elbo velmi rada, by som dala sem fotecky z nasho KE stretka, aby aj napr. Majta mohla pokukuckovat 😵 Viem, ze Ajka zriadila niejaky albumik, alebo ich mozem supnut aj sebe do albumu tu na MK 😉

mapa
1. sep 2009

asandys , co myslis, co si nekosicanky pomyslia, ked napises, ze si bola cele poobeien na cickach 😀 😀 ? nejaky novy vychodnarsky predsvadobny zvyk... ale fakt by ma zaujimalo, koho napadol taky stupidny nazov... ale su tam makcene 😀

ajka82
1. sep 2009

+

ajka82
1. sep 2009

errq§yx&-V &VC

ajka82
1. sep 2009

khbhjy&& hv zu nvz kjkj fchm,-ol omjiio, uio,.kmc vsýinm vyzbu nmb l k dtb ôníánáťrtb tf

ajka82
1. sep 2009

kokso moj

mapa
1. sep 2009

ajka, co si oliala klavesnicu?

ajka82
1. sep 2009

moje dieta sikovnejsie ako ja...ona to aj sama odoslala... aj tu spravu predtym poslal ona skor ako som ju dopisala 😲 😲 😲

ajka82
1. sep 2009

mapa nie...nechala som malu samu tukat do compu chvilu

asandys
1. sep 2009

mapa, super postreh, mna to s tymi Cickami vobec nenapadlo, sa tu na tom rehocem uz pol hodiny. Takze pre nekosicanky, bola som na Čickách- tj. taky areal na posedienie , plus je tam aj ihrisko pre deticky a tak. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre