Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
19. dec 2009

hmm... no, nápad si mala možno dobrý, len sa to tak akosi inak vyvrbilo.
Ale ja ťa už trošku poznám...ty si všetko moc bereš... určite to nebolo také zlé, čo? Pekné sniežikovanie, čestvý vzdúšik, nevesta v bielom...čo? romantika, nie? 😉
(až mi je smiešne, ako sa ťa snažím presvedčiť, keď viem, ako neznášaš sneh 😀 )

Hamánek aháááá... tak ten som u nás v DMku nevidela. Iba HIPP a HAMI. A od HIPPu je v špenáte mlieko. Od HAMI nie... alebo naopak??? to je fuk...

pasoa
19. dec 2009

bože to je LAHODA.. že môžem len tak beztrestne koníkovať a nemusím byť v strese, že si tu vypisujem a preklad stojí.. ježiiiiš, ja sa cítim, akokeby som mala dovolenku 🙂

egyptanka
19. dec 2009

pasoa, hej hej bola romantika ... klud a biely sneh ... ale ta zima mi isla do spiku kosti, a hlavne som stale myslela ci malej nic nechyba, ci jej nie je zima.
... a po dnesku ma presla nalada, zeby sme tak v januari, februari vyrazili niekam do Vysokych alebo Nizkych Tatier. 😖
... Hamanek maju u nas v Tescu. A presne ako pises v Hipp je mlieko, v Hami nie je.

nsoci
19. dec 2009

Brr brr aka kosa... zeby boli nakoniec biele Vianoce?

Boli sme plavat v senci, potom vyvolat fotky ako pohladnice na vianoce, jest v pizzerii, kupit topanocky-sandalky na doma pre matka 26 EUR skoro ma vystrelo... velkost 22... doma sme vesali police, reorganizovali byt, druhy sviatok pride rodinna invazia, prvz rok nebudeme my kocovat...

muinu netusim... skusim googlit trochu
pasojka 😉
egy ☹

egyptanka
19. dec 2009

Ten moj muz asi pri tom uspavani zaspal ... ci co.

pasoa
19. dec 2009

no, idem odsávať a potom asi spať, ešte stále mám nedospaté, čo som dokončila preklad a šla spať o druhej v noci...
haha, som rýchlo zabudla na časy, keď som odsávala každé 3 hod aj v noci a spala som max. 1,5 hod vkuse a zas vstať, nakŕmiť, podržať, odgrgnúť a ísť odsávať
Teraz mi nestačia 4 hodiny vytrvalého spánku 🙂

nšoči, a nepísali sme si tu, že po dome sa nemajú dávať topky? Že naboso alebo len antišmykové ponožky?
či máte zimu?

ani my sa nechystáme kočovať tento rok, chodili sme druhý sviatok vianočný
1. na obed k mojej mame
2. na popoludňajšiu kávu k môjmu otcovi
3. na večeru k svokrovcom

tento rok pôjdeme iba k svokrovcom a naši nejako medzi sviatkami (samozrejme oddelene) prídu do nás.

egyptanka
19. dec 2009

My budeme na Stedry den u mamy, kde aj prespavame, takze tam budeme aj prvy sviatok vianocny a na druhy sviatok ideme na obed k svokrovcom.

matja
19. dec 2009

egy, aj môj dnes skoro zaspal pri uspávaní 😀 Teraz mi pomáha umývať chladničku (ja som si iba na chvíľku odskočila na net), fuj, ale bola hnusná, špinavá, blééé, ešteže to nevidela moja mama, by sa za mňa hanbila 😅

máte rady kokosový kmeň? Mňam, ja teda hej a preto som rada, že som našla tento recept: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=67033. Už sú hotové 🙂
A mám spravené dve cestá, idem spraviť ešte tretie a zajtra budem piecť.
Katja, mne sa páčia tie tiramisu jednohubky, spravím na Silvestra 🙂 Alebo asi aj skôr, už teraz sa mi slinky zbiehajú 😀 Na nejaké zliepané koláčiky som si už našla recepty na MMB, uvidíme, aké budú.

munu, možno naozaj zúbok, ale nikdy som o takom príznaku u detí nepočula 😔

baby, skúsim sa ešte raz opýtať, dostať kúpiť výživy s patíizónom alebo špargľou? Ináč HIPP značku nemám vôbec rada, už úplne prehliadam regále s HIPPkami, obsahujú vždy to, čo by deti nemali jesť... Mlieko, paradajky, soľ, tuniaka, cukor, biele korenie...

egyptanka
19. dec 2009

matja, ziadny taky prikrm som nevidela ☹

matja
19. dec 2009

katja, do tých jednohubiek ide až 10 PL vajčiaku a 4 ČL rumu - môžeme to, keď dojčíme? Lebo ja pri jednej jednohubke neostanem.... 😅 Ešte sa z toho po 1,5 roku abstinovania opijem 😀 😀

potulka
19. dec 2009

ahojte
krasna zasnezena bratislava! ale zima ako na sibiri... 😅
matja, my dve sme si podobne nielen menom, latkovymi plienkami a preciznostou v stylistike - tiez patrim do fanklubu "hipp neprosim". 😀

egyptanka
19. dec 2009

uz nech mi dojde ta bio zelenina ... ja uz fakt ficim na vypary ... 😖

egyptanka
19. dec 2009

potulka, tak ten sneh nemusim ... ☹

nsoci
19. dec 2009

A ja som si dnes spacirovala v tricku, mikinke a s mokrou hlavou 😉 nejako mi je furtom telo az telomer am zarazil...

Hipp je bleeee....

Munu nasla som len toto, kukni to, kde pisu o lickach
http://www.herbalremediesinfo.com/homeopathy_fo...

nsoci
19. dec 2009

a este tu vraj mozno aj priynak alergie
http://community.babycentre.co.uk/post/a4973475...

egyptanka
19. dec 2009

Ja ked uz tak Hami, alebo Babylove prikrmy ...
... baby ake caje davate drobcom??

iron
19. dec 2009

von je krasne...teraz som sa bola vyblbnut v snehu, ...to je super....hura, ... mam uplne ze uzasny pocit vianoc.
Stromcek stoji, Ninka skoro spinka. Ideme s manzelom kuknut filmik nejaky.

A to by som chcela, ze by som isla len na obed alebo na kavu k rodine. Ja ked si predstavim teraz to balenie, uz mi je zle. U nas bolo -17...tak sa tesim /to nemyslim ironicky...ja lubim zimu).
Sme tu na stedry den, potom idem k svokre na 4 dni, potom ideme k nasim na 4 dni a ja ostavam v Tatrach este tyzden...si to aspon uzijem.

egyptanka
19. dec 2009

iron, tak ked budes balit, tak laskavo zabal aj ten sneh a zober ho zo sebou do Tater ... 😉

egyptanka
19. dec 2009

no idem sa natiahnut ... som este nejake nerozmrznuta. Dobru noc.
Snad sa rano zobudim a bude jar a plus 20 stupnov 😀

potulka
19. dec 2009

iron, odvez len ten sneh, co je okolo egy, ostatny mozes nechat. 😉

my budeme 24. u nas so svokrovcami a muzovou babickou, 25. druhy stedry vecer u nasich s mojou starou mamou a sestrou. po prvykrat budem vianocnou hostitelkou, mam respekt. 😔 ale varim len kapustnicu, rybu ma na starosti svokra. 🙂

baskaj
19. dec 2009

čaute vločky! prvý sneh a my ešte zavretí doma ☹ . ale snáď budúci týždeň už budeme fit.

my sme na štedrý večer u svokrovcov - nechcela som, ale ustúpim. tento rok už nemajú babku. aj prvý sviatok sme u nich a druhý sviatok sme u našich. ja začínam piecť zajtra. zatiaľ mám v hlave 4 druhy a konečne niečo iné, než robievam. živý stromček staviame v pondelok. teším teším!!! ako na neho bude čumákovať daminko... 😵 😵 😵

a hipp néé 😝

ajka82
19. dec 2009

aj tu je sneeeh, a este snezi... zajtra pojdeme otestovat sanky 🙂

lubi22
19. dec 2009

Ahojte 🙂

Dnes som pocitac radsej ani nezapinala doteraz 😅 Ale poctivo som vsetko docitala.

Katja tie tiramisu jednohubky sa mi pacia velmi, na Silvestra by to bohlo byt super. Ja idem piect az v pondelok. No a ta kamoska co si sa pytala - pod vplyvom OH 😅 Inak Hanka ma super miery 😵 My sme boli vcera na samkovej vianocnej besiedke, a jedno dievcatko tak malo malu sestricku o 3 tyzdne mladsiu od Filipka, a to bol teda buchticka, ze ma 10,5 kg. Nuz ale maminka ju chovala orechovou strudlou, tak som len tak zirala 😕

Ja sa tesim snieziku, ale ze od utorka sa ma oteplit a na Vianoce prsat. My uz sme u nasich a budeme cele Vianoce az do silvestra, dnes sme sa balili asi tri hodiny, lebo domov pojdeme az tak okolo 10. januara. Po Silvestri pojdeme zase ku svokrovcom. No ale na stedry vecer budeme vsetci spolu, svokrovci pridu k nasim, aj moja sestra amuzov brat. Tak nas bude ako hadov, ale ja to mam taka najradsej. A stromcek pojdeme kupit asi v pondelok, dnes ked som videla z auta, ako je vsade kolko ludi, tak snad v pondelok doobeda budu este pracovat a my budeme mat priestor 😅

Kucina odpocivaj, to nie je ziadna sranda. Druhe tehu pri takom malom babenku a este po cisarskom. Mna teiz dost pri druhom pobolievalo brusko, hlavne okolo jazvy, ale lekar mi to pravidelne kontroloval a bolo vsetko ok. Ale prizvukoval, ze odpocivat, kde sa da.

potulka
19. dec 2009

tralala, tralala, potulka fotky pridala! 🙂
a nie hocijake, ale z legendarnej stretavky v BA s matuskovcami.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

nsoci
20. dec 2009

Bre ranko,

my uz buntosime, aj v noci sme boli furtom hore 😉
vcera vecer sme mali prvy vzny uraz, matko si slohol nasadku na robota a trieskal nou nadsene o hrniec, ale nejak sa mu dostal prstek do takej pidi dierky a rozrezal si nechtik... ☹ reval len minutku... tak snad nic hrozne...

munu
20. dec 2009

dobre ranko, aj my uz sme hore 🙂 Matko prespal dneska v noci 10 hodin paradne.. 😉 poslednu dobu spinkal prespaval v noci tak 8 hodin a dost.. ale dneska potiahol pekne od 7mej vecera do 5tej a potom sme este lenosili v posteli hodinku 😅 muz este spi, lebo vcera bol po nocnej a nespal cely den, tak sme ho nechali hore v spalni,nech sa vyspi a my sme dolu v obyvacke..

inac, s tym lickom Matkovym, co som vcera pisala, uz je vsetko vporiadku.. potom neskor to uz nemal a aj z muza nakoniec vyliezlo, ze sa ku Matkovi tulil, tak mu asi len podrazdil pokozku, lebo predvcerom sa holil, tak mal uz zase take lica ako smirgel papier 😅 tak to bolo asi z toho..

no nic, Matko sa tu hraje na zemi, ale chodim ho stale nahanat, lebo uz je taky vybity, ze vie, ze ku schodom nema ist, tak tam schvalne pojde a caka na mna.. a ked sa postavim zo stolicky, ze ho idem chytit, tak rychlo lezie hore na prvy schodik.. on vie vyliezt az hore po schodoch, muz ho to naucil, tak teraz ho musime nahanat.. 😀 (samozrejme stale je niekto pri nom, ked tam lezie)

munu
20. dec 2009

a este jedna vec, uz dve noci a jeden den cely mi nabehuje mrcha a nie a nie nabehnut.. maximalne taka jedna ruzova kvapocka a to je vsetko.. proste tak malicko, ze jedna vlozka by mi bola vystacila na tyzden 😕 co si o tom mam mysliet? este nabehne? alebo co to je?ani ma nic neboli.. sem tam som pocitila podbrusko, ale slabunko a to je vsetko..hm

mona1111
20. dec 2009

ahojte

My mame vianoce 23.12., lebo manzel na stedry den ma sluzbu a pride domov az 25.12...., pobalim nas a 24.12 odchadzam k nasim a potom na druhy den pre nas manzel pride a pojdeme na navstevu k jeho rodicom....

nam idu pravdepodobne dalsie zubky, pozerala som mu tie dasienka no ma ich riadne naliate.... chcela som sa opytat ake homeopatika alebo gelik je dobry na zubky, my mame jeden ale je velmi slaby sa mi zda ze aj ked mu to natriem tak to vobec ale vobec nezabera....

potulka krasne fotky a este krajsie komentare 🙂

My tiez este vonku nechodime, maly je este chory ale uz sa tesim ked pojdeme na prvu zimnu prechadzku dufam, ze dovtedy bude este sneh ked ma prsat.....

Inak my sme vcera zaspali o jedenastej ked ho nakojim vecer tak si pri tom pekne aj hodku podriemka idem ho ulozit tak sa hned zobudi a potom ma chut sa hrat, on si musi este odgrnut, lebo ho tlaci brusko,pri hrani si pekne pogrga a potom nie a nie zaspat, o pol jednej sa opat zobudil taky plac spustil, ze som mu dala mliecko tak sa na prsniku upokojil a potom este par krat zamrncal to som len zasvietila dala cumlik zhasla svetlo a povedala som ze ideme spinkat tak spal do piatej, to dostal cajik a potom o pol siedmej mliecko a zobudili sme sa o pol deviatej a to som dala cumlik a este podriemkal do deviatej.....
manzel prisiel zo sluzby a ked pocul ze sme hore tak mi priniesol ranajky do postele.... maleho prebalil, obliekol.......
teraz spolu isli spinkat 😉

renia
20. dec 2009

ahojte babulky.vobec nemam cas vas citat,ale chcela by som vas poprosit o recept na ovocnu vyzivku,neviem to najst,tusim nsoci alebo potulka ju varili,neviem vobec.aj ako dlho treba sterilizovat.dakujeeemem.

Egy-ked ta tak citam,prezivam podobne obdobie ako ja,myslim to,ze aj moja miska je narocne babo,uz od narodenia..

Ak tu uz nahodou do vianoc nebudem,tak vam zelam stastne a vesele ,vela darcekov,nasa miska dostane hovoriaceho hava od fisher p.,a stan z gulickami,ten z lidla.

Denke zelam,aby stravila vianoce s manzelom.

Ahojte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre