Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
30. dec 2009

nsoci si si ista, ze chces cakat do pondelka? ja by som to nerobila 😉

ajka82
30. dec 2009

😢 vonku nad nulou a sneh sa topi 😠 ...to nemozem nechat karinku valat sa v takom mokrom snehu

nsoci
30. dec 2009

Munu a co mi ostava ked neordinuje?
Na pohotovost nejdem, atm mi doteraz vsetky zuby len znicili.

egyptanka
30. dec 2009

kuci, aj my mame fusak Emitex a musim len a len chvalit 🙂

pasoa
30. dec 2009

včera matúško zas robil svoje hojdanie na štyroch aj s prískokom dopredu s pristátím na čele, ale tentoraz bolo pristátie na tekej umelej mechanike na hracej deke, čo sa do toho zastrkuje hrazdička alebo statické hračky, no tak bol plač aj boľačka na obočí... takže máme za sebou prvú "vážnejšiu" nehodu 🙂

matja, ideme do Klokočova.

clea333
30. dec 2009

Ahojte,
vonku sneh, ale sa topi, no to je pocasie, hroza, ale aj tak sa tesim vonku, este sa napapkame a poobede vyrazime aj s muzikom 😉

Nsoci, ja by som tiez asi pohotovost nevolila,iba v najhorsom pripade. Mne zacal rast zub mudrosti, ked som bola v 7.mesiaci s Filipkom v brusku. Bolela ma cela hlava, aj ucho a cely horny rad zubov 😠

Co ste dobre dnes varili?Malinky ma cestovinku s maskom a cuketkou. V noci sa zobudil na rast horneho zuba a nechcel spinkat sam, tak bol asi od jednej hodiny na mne nalepeny az do rana 😀 😀 😀 no ale za to budicek dal az okolo 8.00 😀 😀 😀

egyptanka
30. dec 2009

nsoci, mrkni sem ... sukromna zubna pohotovost na Dlhych dielov ... tam nie su taki masiari ako na Drienovej
http://www.1bratislavskazubnapohotovost.sk/?pag...

egyptanka
30. dec 2009

aaaaa ludia nechcem to prechvalit ... KLOP KLOP ... neviem co sa stalo ... KLOP KLOP, ale mala vcera spala po prvom zobudeni okolo osmej vecer az do 3,30 ... ze wauuu ... KLOP KLOP ... nech to tak ostane ... KLOP KLOP ... nechapacka totalna ... KLOP KLOP. 😎

clea333
30. dec 2009

Aj my mame Emitex, ja som velmi s nim spokojna, je teplucky.

Pasoa,ako sa ma Matusko?Kukala som foto, je tam zlaty s gitarou.To mate z Dracika?Bude to hudobny talent, vidno ako drzi tu gitaru 😉

Chcela som zmenit foto, vymazala som staru a novu mi nezobralo, bo je velka a nemam tu ten program na zmensenie 😖

Baby, ja budem mat doma tanecnika,ked pocuje hudbu, hned tancuje a dokonca aj taku akoze lambadu, kruti normalne trupom v smere kruhu 😉

clea333
30. dec 2009

Egy, nech vam to tak vydrzi aj dalej 😉 Nas maly mal asi mesiac take obdobie, ze sa budil aj 3x, ale potom to rpeslo zase do normalu a budi sa len 1x okolo druhej a potom az o siestej. Ale obcas si vyzaduje byt pri mne v posteli 😉

pasoa
30. dec 2009

clea no vitaj, kde si bola toľké časy ;)

matúško ďakuje za opýtanie a odkazuje, že je všetko ok 😉
či z neho bude hudobník, ukáže čas.... s jeho gitarkou máme doma už tri, jeden bubon (drum-drum), valiu (strunový nástroj z maurícia), husle a flutu... tak sa necháme prekvapiť, čo ho chytí 🙂

pasoa
30. dec 2009

egy, držím paluchy, aby to bo, začiatok zlepšovania ;)

clea333
30. dec 2009

Pasoa, ale ja som vas kukala cez mobil, ked som uspavala maleho v manduce, ale sem som moc nestihala pisat, bo maly cez den moc nespi a ked spi, tak varim a zehlim a tak a ked je hore, to sa neda, lebo stale sa vsade stavia na nohy a vsetko stahuje, vsade spara, hlada zastrcky, kabliky, proste musim byt v strehu 😉 Jejda, vy mate tych nastrojov a mal po kom zdedit talent?Ja som hravala na klavir, aj mam u nasich take velke syntaky dva 🙂

ajka82
30. dec 2009

karinka ma dnes na obed brokolicovu polievku s vyjcom(smotanovu)
no a vcera soom poorusila co som chcela dodrzat, ze veci s cukrom pridanym do roka nebudem davat, dostala pribinaka vanilkoveho... 😅 ale chutil... (nemali sme jogurt cisto biely,len s prichutami, ani detsky-som zabudla kupit 😅 )

egy nech vam to tak epkne vydrzi

munu
30. dec 2009

ahojte 🙂
asi pred hodinkou mi dosiel kurierom balicek-darcek k mojim narodkam, ktore mam 6.januara 😀 sice predcasne, ale ze uz ho mozem pouzivat teraz 😀 krasna nova nokia 6303 😀 mam skveleho muzika, najlepsieho na svete 😀 😉

munu
30. dec 2009

chcela som sa pochvalit 😀 😉

nsoci
30. dec 2009

Egy dak dak.... ale dnes tam nie su. V piatok ano, tak aspon to.

Mini anketa kym vyrazime do Galanty

Ako to riesite s telkou a malymi? Mate ju pustenu cez den? Kolko asi?
Dak za uprimne odovede...

munu
30. dec 2009

Nsoci a nemozes skusit ineho zubara? ak nie pohotovost..

egyptanka
30. dec 2009

nsoci, niekedy ked sa hraje tak si zapnem telku, ale ked tam nie je TV Bebe tak ju to moc nezaujima ... TV Bebeb pustim, ked sa uz evidentne nudi a potrebuje zmenu a to tak 20-30 minut.

egyptanka
30. dec 2009

No mala sa pred 45 minutami zobudila po 40 minutovom spanku, poslala som muza, nech sa ju pokusi este uspat a oni obaja este zalomili ... fiiiha.

egyptanka
30. dec 2009

Munu, super 😀

mgk111
30. dec 2009

ahojte - tak my dnes uz mame z casti upratane, mna caka este kupelka a manzelika umyvanie dlazok... kubko teraz spinka - vecer sme dali krupicu a zobudil sa o 1 ale to len sa zacal hrat s hrkalkou tak som ho prebalila a bez papania po pol hodke zaspal... a o pol tretej sa zobudil a papal mliecko... a o siestej ranko... teda on sa zacal matat o piatej, mala som ho na sebe - takze ja dokopana, dolamana a spala by som a on pohodicka vydrichmany ale strasne kriky spustil, tak sme vstali aj s manzelom a on ho siel nosit... az havinovia vonku zabrali... ked sa zobudi pojdeme mrknut von, hoci je roztopeny sneh aspon ze neprsi... a ked sa vratim tak potom ta kupelka ma caka 😠 ale vcera som stihla vsetko pozehlit 😉

baby ake mate autosedacky od kolko kg do kolko? vcera sme mali trosku mensiu vymenu nazorov s manzelom... tak poradte co mate...

egy - super so spankom, len nech to vydrzi aj nadalej... kedysi kubko spavala od jedla do stvrtej, najedol sa a do siedmej - to bolo krasne obdobie, teraz od jedla okolo polnoci, okolo tretej a velakrat uz o piatej ma rano 😒

ajka - no tak daj gumaky nech sa clapka 🙂

clea - vitaj si tu dlho nebola 🙂

mgk111
30. dec 2009

nsoci - u nas telka bezi dost casto ale krpec vnima iba reklamy, sem-tam ked je pusteny tenis alebo futbal pripadne este nejaky hudobny kanal inak nic a pustam telku ked papa ak ho cosi zaujme, tak sa krmi "lahsie" 🙂 neviem mne pozeranie telky nevadi, maniak nie je a vychovavat ho budem akurat na rozpravky neskor, ale teraz si myslim, ze to moc nevnima... a ked bude vacsi tak sa budeme viacej hrat predpokladam ze stale vonku a tak...

munu
30. dec 2009

Nsoci no vidis, super Egy zase pomohla 😉 tak aspon,ze piatok.. predsa len lepsie nez pondelok, ze? 🙂

a anketa, uprimna odpoved: U nas bezi telka skoro stale.. ale mame zapnuty cez den Cbeebies - detsky program a tam idu kadejake relacie pre deti, rozpravocky a tak.. Matko sa hraje s hrackami, so mnou, s Matom a popritom sem tam sa zapozera na nejaku rozpravocku alebo nejaky ten program.. vecer mame tiez telku, ale to uz nejaky program pre nas, lebo po 19tej uz Cbeebies nevysiela.. ja s tym nemam problem.. Matko nieje uz taky maniak na telku ako predtym..vacsinou sa hraje a telku si ani nevsima.. len ked zacuje znamu zvucku z rozpravky, ktoru ma rad, tak hodi vsetky hracky na zem, sadne si a pozera 😀

munu
30. dec 2009

mgk, my ideme teraz v januari kupovat autosedacku od 9-18kg polohovatelnu.. lebo Matko zvykne v aute zaspat stale, tak aby nemusel pocas spanku sediet, lebo by mu padala hlavka dopredu, tak preto chcem polohovatelnu, ze ho dame trosku sikmo a moze si kludne spinkat..

matja
30. dec 2009

ahojte, joj, škoda toho snehu, mohli sme ísť von na sánkach, ktoré doniesol ježiško.

Paťko má na obed tekvicu, morčacie mäsko, ryžu a keď mám zapnutú mašinu, robím hneď aj večeru - šošovicu, zemiak a večer do toho pridám jogurt.

anketa - telku nepúšťame počas dňa vôbec, iba veľmi, veľmi výnimočne.
Keď to tak počítam, tak malý doteraz pozeral 4x telku nejakých cca 20 minút - dva razy, keď som potrebovala urobiť kratučký preklad, tak som malému zapla Bebe TV, lebo by ma nenechal sedieť pred PC 😀 Raz, keď sme pred niekoľkými mesiacmi mali v nejakej TV súťaži kamarátov, tak vtedy pozeral s nami polovičku súťaže a raz, keď som bola na country večierku a malý sa zobudil a rozplakal, tak ho ocko veľmi činorodo prebavil - tiež zapol Bebe TV.
No a 2x pozeral len veľmi kratúčko, možno minútku - keď dávali superstar a chcela som počuť hodnotenie poroty, malý sa práve zobudil, tak som mu dovolila pozerať tú chvíľočku so mnou. A raz, keď šli odsúdené, tak pozeral s nami nejakú minútku, kým neprišla reklama.

nsoci, nech ti tá bolesť prejde... brrr... mňa zuby nikdy neboleli, aspoň si nepamätám, iba keď mi rástol počas tehu zub múdrosti, fuj, to bola bolesť.

egyptanka
30. dec 2009

mgk, my sme este krpati ... my sa vozime este v tom zakladnom vajku 🙂

munu
30. dec 2009

a este k tej ankete, ze tak ako Mgk, aj ja predpokladam, ze ked bude vonku teplo, Matko uz bude behat, bude starsi zase o kusok, tak budeme vacsinou vonku, pojdeme hrat futbal a tak.. takze na to sa velmi tesime s Matom 😀 keby som videla, ze nic ho nezaujima, len telka, tak by som mu ju nezapinala, ale vidim, ze ju ma na haku, len si pozrie sem tam, co ho zaujme, tak to nieje podla mna problem.. a navyse nejako zblizka nepozera telku nikdy, ked ide k nej blizko, tak ho stale vezmeme dalej od nej..

egyptanka
30. dec 2009

mgk, s tou telkou suhlas ... teraz to este tak nevnimaju a u mojej mamy ked ju krmim tak jej pustim Bebe a hned mame po jedle 🙂
... ti moji dvaja este stale drichmu ... a to sme cheli ist na tu jednu do Sadu ... nechapem z tej dcery

matja
30. dec 2009

keďže nemáme auto, autosedačku máme iba takú starú, ktorú nám dal kamarát, taká nám stačí, keď ideme niekde rodičovským autom.

egy, nech vám také noci už len pribúdajú 😉

mgk, aj ja som stihla včera požehliť a dnes ma čaká kúpelka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre