Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
7. feb 2010

tomas papa uz poriadne kusy, vie pokusat a ked nie tak ho to napne ale pokracuje v kusani, hlavne kusky jablcka ho tak napinaju ale inak tusim nic

mna by ste asi zabili keby som vam tu pisala tomasov jedalnicek tak radsej nebudem 😎

lenk30
7. feb 2010

kuci, tiež neopisujem okrem hlavných jedál..........dnes sa chvíľočku zabavil sám.......a to si vytiaol z obalu tú dlhú čokoládu Milku a chytil si to.........to bol pohľad, hneď som bežala po foťák.........

egyptanka
7. feb 2010

Pavli, dakujem pekne ... hlavne sa v dojcaku drzte.

Tak ja som spat z rande ... chlapec bol mlady, vysportovany, jebaky na tvari, studetnt mediciny ... a ... pytal si na hodinu 13€ ☹

egyptanka
7. feb 2010

halooooooo je tu niekto????

egyptanka
7. feb 2010

fuuuuha to tu davno nebol taky pusty vecer 😖

denkolc
7. feb 2010

Egy, Zdeno Ti už nestačí? 😀 😀 😀
Kuci, však som sa Ťa už minule pýtala, či dávaš Tomáškovi tatársky biftek... 😀 😀 😀 Ale máš pravdu, neprovokuj hada bosou nohou.... 😀 😀

Tak my sme mali dnes fajn deň, obed u svokrušky, poobede kávička, dezertík, ako každú nedeľu....potom mi manžel doviezol nákup z Metra a ostal tu. Malá ho začína zbožňovať! Totálne sa po ňom liepa, teší z neho....on sa s ňou blázni, no nevychádzam z úžasu....nikdy som si nemyslela, že pohľad na týchto dvoch tvorov bude taký úžasný a urobí ma šťastnou...paráda.... 🙂 🙂 🙂

egyptanka
7. feb 2010

Den, ale staci ... ale chcela som spravit nieco pre seba, takze si idem dohodnut nejakeho osobneho trenera (Lubka ma nakopla), tak som volala do jedneho fitka, tak som sa s nim stretla ... a on vyblafol na mna cenu ze 15 € ... ale ze som na materskej tak mi da zlavu a bude chciet 13 € za jedno hodinove cvicenie. Fuuuu ked si predstavim, ze mu necham za tri mesiace skoro 10 tisic tak za to mam kupenu autosedacku a sportiak ... a teraz rozmyslam ako mu zavolat, ze eeee, ze to je na mna dost.

asandys
7. feb 2010

denka, velmi sa tesim s tebou, ze aj napriek tvojej situcii sa snazis najst vo vasom spolocnom vztahu len to najkrajsie a najlepsie pre tanicku🙂))

adam pekne papa aj vacsie kusky, a nedusi ho.

pasoa, nech vam to rychlo zbehne🙂)

egy ta ty si z dajakeho draheo kraja, ze 13 eur.-)))

nsoci
7. feb 2010

Jej Kuci, fakt, ze 21tt... inak to je este piaty mesiac az zaciatok 23. tyzdna zacina siesty 😉

U nas zas dnes kaky, supa zasiahla kupelnovu stenu 😀 a mne je cely den zle, fuj, tusim uz tehu citim.

denkolc
7. feb 2010

Egy a ja som si myslela, že si si našla nejakého osobného učiteľa anglického jazyka na konverzáciu... 😅 A to má ešte chalan dobré ceny....môj kamoš, čo má trénerku, tak tá berie 20 Eur v Auparku.....takže kamoša každé cvičenie vyjde okolo 30 Eur so vstupkom a dákym freshom....a chodí cvičiť fakt dosť často....hold, niekto to rád mastné.. 😉 🙂

Asandys, ej veruže aj pre Táničku....ale v poslednej dobe som si uvedomila, aká som šťastná žena....kade chodím, tade žiarim jak stowatová žiarovka.... 😀

Nsoci, sme s Tebou!!! Najbližšie týždne budú asi trošku náročnejšie, ale mysli na to, že to prejde a pak prídu týždne plné prívalu energie.... 🙂 🙂 🙂

mgk111
7. feb 2010

egy - keby som nestihala zajtra, tak vsetko naj k narodeninkam - vela pohody a spokojnosti v zivote 😉 hmm to cvicenie je troska drahe a ked nie je ani fesak 🤐

nsoci - a coze? matko papal mliecko ci ako??

my dnes 4X kakanie ale tuhe kaky, papal uz aj vyvar zeleninkovy, pijeme stale caj v ryzovom odvare a mliecko tiez... a kupila som ryzovu krupicku od nestle, tak to dam zajtra nech ma aspon akutaku zmenu... a dnes dostal na obed zeleninku s ryzou kupovanu a do toho popucene zemiaky, lebo inak mu to uz ani nechutilo chudiatko...

asandys - vy ako dnes? lepsie?

den - krasne pocity ked vidis tych dvoch ze? aj ja sa tak tesim z nasich chlapov 😝

kuci - jeee to uz ani neviem ake je take kpanie 🙂

egyptanka
7. feb 2010

Den, mozno ma dobre ceny ... ale nie na rodinu co ani jeden clen nie je zatial zarobkovo cinny, platiaci nehoraznu hypoteku a ine ucty, ma male dieta, fakt si viem predstavit tie peniaze minut inac. To budem radsej chodit na tri hodiny kocikovat v tejto zime a mam to zadarmo ...
... este surfujem na webe ci nie je nejake ine fitko. ... nasla som tu jedno pod nasim barakom a za aerobic pre moletky pytaju 2,5 € ... je to lepsia cena ako 13 € 😀

asandys
7. feb 2010

mgk , my dnes 2x kozie bobky s velkym usilim a placom, taze hancky su definitivne prec, teraz mame opacny problem. Dala som mu teraz n aveceru uz UM bez vyvaru, uvidim, co rano🙂)

Kucina, Nsoci, drzte sa, ja si cez Vas pripominam moje tehu casy🙂))

ajka82
7. feb 2010

egy a ty si moletka? 😀

mgk, mozno budes za chvilku vediet ake to kopkanieje znova 😝 ak uz nahodou nedorazilanavsteva z BA 😀 😀

egyptanka
7. feb 2010

ajka, nooo neviem ... som?? 😕
ale je to cvicenie aj pre zaciatocnicky tak lepsie ako sa votriet do nejakej rozbehnutej skupiny ... 😝

asandys
7. feb 2010

mgk a nsoci, neviem, ci aj vasi drobci su po tej diete taku hladni. adama sa mi vkuse taha an ruky a hovori hama ham a reve, dnes cely den daco zuzlal, chlebik, piskoty, susienky aj banan, a teraz vecera vypili 200 ml UM a reval ze HAm ham ked dopil, taky je vyhladovany. Uz mu nemozem dat v noci vyvar s UM, elbo je fakt velmi zapeceny, tak to risknem bez neho, dufam, ze to nepokaslem.

mgk111
7. feb 2010

egy a co to ake cvicenie pre moletky 😀 si ma vazne pobavila 😉

asandys - super... este aby nsocim matko sa dal dokopy...

ajka - dorazila dnes poobede 😉 tak som musela supnut aj lieky co mi zostalo tak fajne, ale nenadavam, lebo by mi az tak veselo nebolo,keby to bolo inak kvoli zdraviu... takze dnes este cusim 😀 takze u nas ziadna sarinka, dominika, laura, lara, lucinka ani xxxx inych mien este nebude 😀 som rada, ze je vam lepsie ze karinka tolko nesoplikuje a nekasle...

no este varim ryzovy odvar a hajde na kute, inak som prisla na to, ze ked kubko v noci vypije aj len caj s tym odvarom alebo stavu, ze uz ho nebudem "ucit" na mliecko... hadam casom sa prestane budit 🙂

mgk111
7. feb 2010

asandys - tak v noci daj bez toho a rano s odvarom... a na striedacku s niecim co nezapeka... ja som dnes dala banan s jablckom radsej, a ozaj ked som dala zvolensky jogurt bolo zle, ale activia neurobila problem - nechapem nikdy som mu aktiviu nedavala... a teraz este jogurtiky zase vynecham radsej, lebo nas caka ockovanie, takze nech je fit... a skusat mozem neskor 😉 nemam pocit, ze je kubko hladny ale zato si vzykol viac pit... lebo miesto mliecka dul mrkvovu stavu stale a tu ma rad, tak teraz aj tie caje s odvarom... vypije urcite viac ako predtym...

denkolc
7. feb 2010

Však sa nestačím diviť Egy, že si chcela osobného trénera........to by ani mňa nenapadlo veru.... 😅 Ale viem, že kebyže sa rozhodnem dačo také robiť, Jano by ma hneď dal v posilke do parády....on je totiž ťažký maniak na cvičenie....a viem, že by mu to robilo radosť ma tam ničiť... 😅

Ale radšej daj aerobic alebo ešte lepšia je zumba, ak máš rada hudbu...prípade bodyforming pre začiatočníkov..mňa bavil....a tiež by som mala so sebou dačo robiť, lebo len žerem jak kyselina... 😠

egyptanka
7. feb 2010

Den, radsej nech ta znici v posteli ... 😅

ajka82
7. feb 2010

ehmmm no dnes pri veceri sa tak rozkaslala po celom dni, ze ju az naplo a pogrcala sa ☹
ale potom uz bolo dobre...
egy co si? nie si 😉 ...ale pokial aj pre zaciatocnikov, ja by som sa na to dala 🙂

denkolc
7. feb 2010

Ajkaaaa, choď tam aj Ty......to by bola sranda, kebyže dojdeš na aerobic pre moletky... 😀 😀 😀

ajka82
7. feb 2010

deni a co? sak aj ja sa mozem citit ako moletka ,ci nie? 😀 😀 😀 ...ale tak hadam ot tam maju nejak rozdelene, moletky a zaciatocnicky...ci su spolu? no to neviem jak by na mna pozerali 😝

ajka82
7. feb 2010

mnamki, mnamki...bacardi s colou 😅 😵

egyptanka
7. feb 2010

ajka, nedrazdi ...
ono to bolo pisane, ze pre moletky a zac. ... takze asi spolu.

denkolc
7. feb 2010

Egy, inak akože chcela som Ti to navrhnúť práve, lebo mne sa ešte aj teraz trasú celé nohy....to je vždy tak, keď vypadnem z tréningu byť hore... 😅

Ajka a Ty tu neprovokuj, už si dnes druhá...tá prvá machrovala, že už týždeň nekojí a chlastala dnes whisky..že by som si lízla??? 😅 😅

ajka82
7. feb 2010

egy, keby to neni daleko, tak bysom sa pridala 😀 ale dalsia vec, nema mi kto dieta postrazit...
deni a kto je ta prva? ... sak dojdi, ja ti ulejem a nemusis len liznut 😝 len neviem ci by ti manzel dovolil liznut aj z niecoho ineho, keby sa to dozvie 😀 😀

egyptanka
7. feb 2010

Den, ja odsavam, po odsavani sprcha a budem rada ked padnem do postele a budem spat ... a ja som uz mala vinko, ked uz mi mala prespi v noc tak do rana sa tie dva deci stratili ...
Ajka, no ono je to tu v Petrzke az o 20 😖

egyptanka
7. feb 2010

Labuuuuuut si tuuuuuu???

munu
7. feb 2010

caute kocky
ako vam je fajne ako tak citam, ze Ajka? 😀 a ja nasucho a navyse sama 😒 😠 Mato je na nocnej..
ale paaani, ja som uz tak dlho nepila, ze ani nepamatam.. teda naposledy sampus na silvaca, ale predtym tiez strasne dlho nie..

a idem sa pochvalit samozrejme 😀 Matko uz chodi sam! 😉

a dneska papal kuraciu polievocku s cestovinkou, porezanym maskom na drobunke kusocky, popucenou mrkvou a petrzlenom a nedusil sa... trikrat SLAAAVA! 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre