Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
12. mar 2010

den, ako sa do teba hneď pustili 😀 😀 😀
a hneď ako do trapky, vraj či si dala vrchné 😀 😀 😀
ja sa taaak dobre bavím 😵

pasoa
12. mar 2010

maci, juuuuj, to je SUPER SPRÁVA, mala by si tú jeho fotečku dať do svojho albumu, nech sa aj tetky marcovky, čo mu taaaak tuho držali palce a posielali energio pozitivo, potešia 😉

denkolc
12. mar 2010

Však aj ja sa dobre bavím...... 😀 😀 😀
Pri predstave, že by som jej vložila medzi nôžky len látkovú plienku a na to natiahla pančušky.....to by bola sranda... 😀 😀 😀

potulka
12. mar 2010

mgk 😀 😀 😀 vyborny postreh 😀

den a ako dlho mala tanicka plienku na sebe? lebo ak vela cika, nepomoze nic, len castejsie prebalovanie. ja uz mam odsledovane, kedy matej pocas dna viac cura (po obednom papani napriklad) a vtedy dam savejsiu plienku. ale aj tak obcas pretecie. dnes napriklad zařvali dve bodynka... 😅
budi to postreh... a pockaj, ked si zaobstaras aj tu leopardiu! 😝

taella, a ako budu karolinku liecit, ak sa jej to este raz potvrdi?

matja
12. mar 2010

denka, hoď link, akú máš plienku a aké vrchné nohavičky.

ináč nám sa nikdy nestalo, že by Paťko precikal pulky. Raz síce áno, ale keď som navoskovala švy, tak zase zaručene držia.

ajka82
12. mar 2010

mgk a kubko uz aj vyleze hore na postel? ...nasa leze na gauc a to uz je taka rychlovkaa 😅 niekedy nestiham pozerat

taella
12. mar 2010

potulka to ti teda neviem povedať ako sa to lieči 😕

ajka82
12. mar 2010

potulka, ze precurany a dve body... preto su dobre pampersky a nemusim nic navyse prezliekat 😀 😝 🤐

ajka82
12. mar 2010

taella, dufamze uz karolinke nic take nenajdu a je vse uz ok

mgk111
12. mar 2010

ajka - on by chcel vyliezt ale ma tazky kufor tak musime este podvihnut 😀

pasoa -idem na to - neviem kam to hodim ale hodim 🙂

mgk111
12. mar 2010

Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... MATEJKO - narodeny 20.02.2010 🙂

potulka
12. mar 2010

ajka, nerada to hovorim, ked si sa minule tak ohradila - ale karinka je zrejme ina ako nasi loptosi, lebo napr. nsocin matko precura aj pampersky. dokonca este rychlejsie ako latkovky. 😉
a mne osobne nevadi prezliekat ocurane bodynka, ktore sa operu, ako vyhadzovat denne za tasku plienok, ktore tu budu este aj o 100 rokov. to samozrejme nie je vycitka, len vykreslujem svoje priority. 😉

den, by si sa divila, ale aj take sa da urobit. mojmu muzovi sa to uz podarilo. aj kamaratke s jej dvojickami. ak mas nohavickove plienky, ktore sa zapinaju prakticky rovnako ako vrchne gatuchy, tak sa ti to lahko moze stat. 🙂 chvalim ta, ze sa ti to nestalo. 😉

pasoa
12. mar 2010

bojuj, chlapček! :-****

potulka
12. mar 2010

mgk, matejko je nadherny! zobacik malinky! tento pribeh skratka MUSI dopadnut stastne. 😔 🙂

denkolc
12. mar 2010

Nedalo mi to, musela som dať fotky Táničky s jej dnešnou láskou, lebo ja som niečo také asi nevidela ešte.....takáto láska, to neni len-tak.....ale tuším sa začína v niečom podobať aj na mňa... 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Matja, táto to je plienočka či nohavičky, či jak tomu hovoríte:
http://www.ekoplienky.sk/product/plienka-bum-ge...
(zinnia - kráááásna)

mgk111
12. mar 2010

potulka, verim ze dopadne stastne, zabojoval ked to bolo najnevyhnutnejsie - ostatne "banality" uz zvladne ved uz je "velky" no nie? 🙂

den - davaj bacha aby ho neznasilnila 😀 🤐

kubko spinka a je normalne bez placu zatial klop klop 😉

mgk111
12. mar 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=146649&id... zopar nasich foteciek z mobilu...

denkolc
12. mar 2010

Potulka, aby si rozumela... 😉 ....je to takto....to, čo som poslala link hore, je plienka, pri ktorej sa nemusia dávať nohavičky....vlastne hento je akoby nohavička a do nej sa dáva tá vkladačka....tú som nedala, poskladala som tam len obyčko bavlnenú plienku do tvaru obdĺžnička...Takže prvý raz super, druhý raz som jej to nechala 3 hodiny, po obedíku....a to by nebol možno problém...problém bol ten, že som tú nohavičku mala rozopnutú na väčšiu veľkosť, takže preto sa to stalo..musím si to len nacvičiť....teším sa na ďalšie pokroky... 🙂

Leopardiu musím mať!!! 🙂

A keď ste sa ma pýtali, či som dala nohavky, tak som si predstavila, ako poskladám štvorcovú plienku do obdlžnička, to jej vložím medzi nohy a na to len pančuchy... 😀 😀 😀 chapeš.... 😀 😀 😀 srandaaa... 😉

ajka82
12. mar 2010

denka zacne latkovat kedbude mat leopardov 😝

potulka, ja som sa mierne ohradila, lebo mi to uz vrta v hlave ked mi napisu ze sme "ini"...ci je to spanok, jedlo, pohyb...
a tie pampersky, priznavam ze som pohodlna a neviem si predstavit aku plnu tasku by som musela nosit keby latkujem, nie len plienok, ale aj oblecka preistotu

potulka
12. mar 2010

jaaaj, den, to je all in one, cize len vkladacka + plienka so zabudovanymi nepremokavymi gatuchami. to je ine, uz chapem, ze si sa chlamala na predstave, ze by si jej dala len tu vkladacku. 😀
no a ta tvoja dcera! to su ine polohy! 😝 ale aj ten chlapcek je zlaty, ze sa nechal. kolko chalanov v jeho veku by s prevracanim oci zaliezlo do inej miestnosti. 🙂

pasoa
12. mar 2010

Den, no tak to JE LÁSKA!!! mi ten chlapček trochu pripomína môjho 7,5 ročného synovca Matejka. :-*

potulka
12. mar 2010

ajka, ja si rozhodne nemyslim, ze karinka je ina v negativnom zmysle slova. to som len tak rypla, lebo ste to tu tusim dnes rozoberali. 😉 a oblecko - beriem vzdy len jedno nahradne. ono to "precuranie" vyzera tak, ze trocha nasiakne okraj bodynka pri stehienkach, nic velmi dramaticke, da sa s tym fungovat aj bez prezlecenia.

pasoa
12. mar 2010

ajka, neboooj, látkovkarky moc vidno, lebo tu vypisujú o všeliakých plenách,
ale nás životné prostredie likvidujúcich je viac. ;)
No kto by sa tu už len vypisoval o tom, že rozbalila som papierovú zašťatú plienku, skrútila a hodila do koša, vybrala z balíka čistú a prebalila dieťa? 😀

xixi7
12. mar 2010

Alline,
mne mala zaspava o 20.00hod a vstava o siestej, ale uz tyzden o pol siestej, dnes zacala vstavat uz o piatej. Ked sa posunie cas, tak neviem neviem. Cez den spi 2x, doobeda 40min a poobede 1.5hod. Rozmyslam, ako jej posunut vstavaciu hodinu na neskor, ale vecierku jej posunut na neskor nemozem, uz by oci neudrzala otvorene 🙂.

ajka82
12. mar 2010

potulka, tak to u mne sa ani s kuskom navlhnuteho kraja bodynka nemoze fungovat, ja bych to hned prezliekla 😅 ...no keby nemam nic inemusela by som to aspon troskou vody preplachnut 🤐 ... v tomto som "ina" asi ja 😅

ajka82
12. mar 2010

pasoa no asi nikto...ale mohlaby som to vyskusat 😀 😝 ...len by ma asi pod ciernu zem zakopali 😀 🤐

potulka
12. mar 2010

xixi, ale ked sa posunie cas, bude malicka zaspavat o 9. a budit sa o 7. to je celkom dobre, nie? mimochodom, u nas je to presne takto, ako pises. vecierka o 8., vstavanie maximalne o pol 8., ale v poslednom case okolo 6., cez den dva spanky dokopy 2 hodiny. ja som si myslela, ze to je super. tebe sa to zda malo?

diocka
12. mar 2010

no zapojim sa ja ja do debaty o precikavani. kym som mala papierove plienky - maly sa mi precikal minimalne 2x za den - ale ze kompletka... a v noci tiez. som uz mala total nervy... odkedy sme na latke tak sa mi to stalo iba raz - a to som ho zle zapla. takze podla mna existuju maminky ktore vedia a nevedia pouzivat papierove plienky - a tie nesikovne pouzivaju latkove 😀 😀 😀
a k nim sa hlasim oboma rukami 😀 😀 😀

xixi7
12. mar 2010

Este Alline,
doteraz sme na veceru kasickovali a za 10-15 min na to som ju pred spanim dokojila. Teraz treti den davame umele mliecko, tak ziadna zmena, len jej veceru nejak pocitovo davam skor, aby nebola na prasknutie 🙂.

ajka82
12. mar 2010

podla man tie plienky musiasadnut babu na rit aby to neslo von 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre