Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

xixi7
16. mar 2010

Iron
tak ty davas este Kanavit? Kym som sa tu nespytala, tak som netusila, ze do 6 mesiacov, tiez sme davali 1 kvapku mesacne. Pytala som sa aj muza, ze ci on nieco take od doktorky nepocul, ze mame vysadit, ale ani on si na nic take nepamata. Za tyzden ideme na kontrolu a na nausnicky, tak sa jej spytam. Ale bratrancek chodi k tej istej pediatricke a oni vysadili v 6 mesiacoch tiez.

xixi7
16. mar 2010

S tymi kvapkami pre deticky som si len pamatala, ze inak sa davaju detickam, co su kojene a inak co su na UM. Ale ako pisete, tak UM ci neUM, Vigantol aj Kanavit ste vsetky davali...

iron
16. mar 2010

xixi...no pozerala som to a vraj len dojcene deti....takze uz nedam 😅
Sak to jej nemoze uskodit.

xixi7
16. mar 2010

Zevraj Kanavit je na zrazanie krvi, ak sa nemylim. Aj ja si myslim, ze neuskodilo 🙂.

mapa
16. mar 2010

denka, ja uz mam bugynky pre babiky okukane, ak myslis tie take mini skladacie, tak najlepsi pomer cena:vykon je tesco... a teda ceny sa pohybuju od tych 5 eur az po 30 skoro...

mapa
16. mar 2010

pasoi, ano... nuz co, ked dobreho vela nebyva 😀

potulka
16. mar 2010

ahojte
my sme kanavit davali len do 6. mesiaca 1 kvapku mesacne. a dr. nam tiez hovorila, ze ked sa dava UM, kanavit netreba, lebo ten vitamin je tam uz pridany. ak sa nemylim, dava sa to kvoli predchadzaniu krvacania, co obcas postihuje novorodencov. a my uz predsa mame velkacov! 😉

matja
16. mar 2010

xixi, my sme Kanavit nikdy nedávali. Nám to pediatrička vôbec nepredpísala. Ani iným detičkám, čo k nej chodia.

pasoa, pošli aj ty triky na zlepšenie nevydarených koláčov, určite sa mi niekedy budú hodiť.

matja
16. mar 2010

dievčatá, čo chodíte na plávania s detičkami, robili ste si niektorá videá? S Paťkom som chodila na plávanie pred pol rokom a iba jeden mesiac a už som pozabúdala, čo sme tam robili. Chcela by som s ním teraz chodievať na verejné plávanie (mimo kurzu), lebo tie kurzy sú pre nás moc drahé a chcela by som s ním cvičiť podľa toho, ako sme postupovali na kurze. Preto som vás chcela poprosiť, či by ste mi nejaké video neposlali, ak máte natočené. Veľmi by nám to pomohlo.

matja
16. mar 2010

včerajším narodeninovým oslávencom - Karle, Tamarke a Miške - prajeme všetko najlepšie! 🙂

mona1111
16. mar 2010

ahojte

xixi - my sme tiez kanavit vobec nedavali, ani nam to pediatricka nepredpisala...

noc celkom v pohode,.... vstali sme definitivne okolo osmej.... teraz pozerame bebe tv....

Nase miery -74,5 cm a vaha 9,5 kg

kucina1
16. mar 2010

ja som kanavit tiez vobec nedala, bo maly bol od narodenia na umelej vyzive

mame poupratovane a sedim v hojdacom kresle a cakam kedy sa mlademu panovi uraci zaspat

potom by som mala nieco navarit ale neviem co

hladam pre nasho zajaca daky podnajom, s tomasom je to horsie a horsie 😠 zatial som neuspesna

egyptanka
16. mar 2010

kucina, na pekac s nim 🙂 ... myslim zajaca ... nie Tomina 😀

kucina1
16. mar 2010

fuj egy uz ma 5 rokov sak by nechutil 🙂

inak mi tomas zdrhol z postielke (ma prec tie odnimatelne tyce) a robi si co chce, ja pracujem na tomaskovom denniku
12.6.2009 tomas bude od 6 mesiacov trenovat na nocnik tak mozno uz vobec nebude pouzivat zachvilu plienky

juj a dostat ho na nocnik je umenie, takychto hlodov tam mam kopu xixi

egyptanka
16. mar 2010

to nie je ako s vinom ... cim starsie tym lepsie? 🙂 😀

kucina1
16. mar 2010

no nato aky je zuzak vysportovany by to boli len obhryzanie kosti a tvrda maso 😀

katja78
16. mar 2010

Ahojte,

Den - nepamätáš? keď som sa Ťa pýtala na všetky Tvoje predchádzajúce džoby, čo si mala na svojom blogu uvedené... 😉
Buginu máme zdedenú, bábu v nej novú a veľkú, aby bol kočiarik stabilnejší. Maruška za ním mašírovala už v nejakých 14-15 - tich mesiacoch 🙂

Iron - a proti HPV-čku sa dá takto skoro očkovať?

ajka82
16. mar 2010

buginu mame aj my, maladostala od svokry, ale schovala som ju do skrine...to je taka z plastu a ked sa krpec troska potaca a chyta stabilitu a prichyti sa nahodou toho kociara tak sa to cele prevrati 😖 (ale hlavne ze tam je napisane pre deti od 3 rokov)

karinka bola dnes nejaka unavena, tusim, ze cim viac spi tym viac je unavena...dnes v noci prekvapila, isla spat o osmej o pol siestej pytala ranajky a potom este zaspala a spalado siedmej 😲
a teraz uz o jedenastej pytala "mnam, mnam" (obed), lebo ona zaspi az po obede...lenze som to musela kusok natiahnut, lebo este nebol dost vychladnuty a to nam sposobilo, ze pri obede spala 😅 druhu polku obeda dojedlaso zatvorenymi ocami(normalne otvarala usta), dala som jej zapit vodu a hned tuhu som ju dala do postielky...

egyptanka
16. mar 2010

katja, HPVcko nie je ockovanie proti rakovine krcka maternice? ... lebo ja to tiez dam malej zaockovat, ked bude cas ..

potulka
16. mar 2010

ajka, u nas pre zmenu bojkot obeda... 🙄 cestoviny s cviklou, kuratom a lucinou. neviem, co je na tom zle. jedine, co mi napadlo, je, ze lucinu bolo trocha citit dymom zo slaniny, ktora bola v chladnicke. 😅 vysmarila som to a varim nove cestoviny. bez omacky mu chutili.
ale mozno je vo veci nieco ine. zuby alebo aj nove sandalky. hneva sa na ne, pri lozeni je v nich nemotornejsi a ked si prisadne nohu, asi ho to tlaci.

denkolc
16. mar 2010

Aha, Snehulienkina Adelka v prvej dvadsiatke... 🙂
http://www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/...

aj teraz má byť ďalšia súťaž v lezení....ideme? 😉

labutka
16. mar 2010

den, my mozme sutazit v lezeni hore po schodoch. hlavne ked ideme von, krpec mi trikrat utecie, nez ho nalozim do kocika. 🙂

xixi7
16. mar 2010

Matja,
my sme si na plavanie sice kameru doniesli, ale po chvili sa zarosila a prestala fungovat kvoli vlhkosti prostredia. Ale mozno novsie modely to zvladnu...

labutka
16. mar 2010

fotka cislo 28 je Karinka. 🙂

baskaj
16. mar 2010

den - na svoj blog si raz dala link aj tu. si z tade pamätám vaše svadobné oznamko. že ste mali moc pekné! 😉

baby, poraďte niečo slané, čo môžem dávať malému na chleba. lebo už mi odmieta chlieb iba s maslom alebo so syrm. dávam ešte kapiu, hlávkový šalát, uharek. ale čo ešte???

ináč, už mi končili dobré časy, kedy daminko pekne zjedol to, čo som mu dávala. teraz sa načahuje, že chce chlebík papať sám (ale to ho viac drobí a hádže na zem ako papaá), alebo chce to, čo jem ja alebo ukazuje na skriňu, kde vie, že máme bebe kekse a mrnčí a iné ani za svet nedá do pusy. ach jaj. ináč, včera bola premiéra kuskusu. nechutil a ešte mal aj super konzistenciu na vypľúvanie z pusy a následné hranie... 😝

egyptanka
16. mar 2010

Den, kedy kde ... jasne ze ideme?

denkolc
16. mar 2010

Katka, Baška - tak ja som celkom zabudla... 😅 Ale v podstate je to logické, veď je to vlastne Táničkin blog.. 😀

Baši, sa Ti páčilo naše svadobné oznamkooooo? Tak to som robila v rámci svojej pracovnej doby vo Worde.... 😉 😅

Labuťka, my sme od 11ej hore....asi pôjdeme skôr spať možno....kedy môžeme "najskôr" prísť? 😀 😀 😀

Egy, mama očula v rádiu...musím čeknúť, že kde...ale vraj bývajú v marci dakde v meste....ktovie....však vypátrame... 😉

Potulka a vy sa už tiež zberajte, keď ste hore... 😎

potulka
16. mar 2010

den - ano, ano, syn uz dobabral obed, este sa uchytkom naje mama, pobalime sa a ideme. pesibusom, aby cestou pospal. 🙂

baskaj, my davame zatial maslo, lucinu alebo avokado. ked je fajne zrele, da sa dobre natriet a je to take svieze a stavnate a zelene, co tiez moze byt pridana hodnota. 😉

xixi7
16. mar 2010

Preteky lezcov(lezunov?), malych bezcov by mali byt aj na Bratislavskom maratone...vcera davali v spravach.

matja
16. mar 2010

baska, keď malému natriem nahrubo chlieb s avokádom, nemá problém zjesť celý veľký krajec aj s kôrkou. Má to veľmi rád. Ináč dávame to, čo aj ty - maslo, lučina, syr. Občas mu na maslo dám aj nastrúhanú mrkvu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre