Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
14. sep 2009

MGK asi do konca tyzdna budeme...

potulka, kedy chces ist na palacinky?, lebo my pojdeme dnes k nasim, ci by sa nam to dalo nejak vtrepat do programu...

atemi, my chodime na neurologiu, kvoli tomu ze mala je skor narodena a na rizikovej poradni vyzaduju toto vysetrenie...

potulka
14. sep 2009

ajka, nakoniec asi nepojdem, lebo sa mi ohlasila mamina, takze pojdem na prechadzku s nou. nebudeme to silit, ked mas navyse aj ty svoj program.
egy, tolko neprijemnych veci naraz... 😒 to ma mrzi. nech aspon ty a lia co najskor vyzdraviete.
premierovy zemiak mal uspech. 🙂 najprv sa sice matej tvaril zarazene, ale rozhodol sa, ze to teda zje. zriedila som mu ho vodou, v ktorej sa zemiak varil, tak to bola vlastne taka velmi riedka kasa (alebo husta polievka). zlupol asi 1/3 stredne velkeho krumpla. mal ho aj na nose, lebo doloval potravu prstekmi v pusine. 😀

egyptanka
14. sep 2009

potulka, ked sa serie tak sa serie poriadne. A najme ma serie ten podraz na moju maminu. To bolo ucelove, zakerne a hnusne. Fuj ...

labutkaaaaa, kde si davala robit to bodycko so Slovanom? Chcela by som malej spravit jedno ody s vlastnym motivom.

ajka82
14. sep 2009

potulka v pohode, tak my ideme balit a ficime na vylet 🙂
nabuduce...

lenka138
14. sep 2009

ahojte, dnes nejako nestíham, aj obed som robila až o jednej a teraz mi drobec spinká, tak som na chvíľku skočila

egy to je naozaj veľmi smutný štart do nového týždna, hlavne sa obe vyzdravte, držím palce

iron zlatunké fotky a krásna tortička, mnam

dnes mám za sebou dosť nepríjemný zážitok. Malý sa mi spokojne hral pod hrazdičkou, tak som išla vyvešať prádlo do druhej izby, pomedzi to som ho chodila kontrolovať a išla som takto nakuknúť, čo robká a on sa mi dusil. Asi mu nejako nešťastne zabehla slinka len sa krútil a nie nadýchnuť, bože ja som po ňom doslova skočila, otočila, ani poriadne neviem čo som s ním robila a on chudáčik bol z toho tiež taký vyčudovaný, bolo vidno, že sa bojí, ale neplačkal dokonca potom ked sa už nadýchol tak sa na mňa aj tak mierne usmial. Strašne som si ho potom vyobjímala a on bol taký zlatý, že sa ma tak pevne držal ako by ma objímal s pocitom, maminka už ma nepusti. Ešte hodnú chvíľu som sa dosť klepala, lebo som myslela na to, že čo sa mohlo stať.

denkolc
14. sep 2009

Egy, tak nám ide kartaaaaa....mosíme to vydržať, bo asi to tak musí byť, že tieto zlé obdobia pripriavia pôdu na tie dobré...takže pretrpíme a pak príde obdobie, kedy sa nám bude super dariť.....držte sa!!! (aj moja mama je od sept. bez práce, rok pred dôchodkom, paráda)..

Lenka, tak to je fakt že prúser, takéto dusenie...ešteže Ti našepkal vnútorný hlas, aby si sa išla na neho pozrieť...

Naposledy, kedy bol u nás môj manžel, sedel v kresle, malá na posteli...hovorím mu, že nech na ňu dozerá, lebo že sa malá pretáča....išla som do kuchyne....za chvíľku rev jak hovado, vrátim sa, manžel malú objímal a na moju otázku, čo sa stalo, nezaklamal,ale povedal pravdu - spadla z postele (musela sa buchnúť o drevo z postele a o drevo z kresla, bo padla medzi tieto dve drevá)....takže prvý pád už máme za sebou...chudinka, tak plačkala a tak vzdychala od ľaku ešte hodnú chvíľku....

Ale niektorým takýmto veciam sa asi nevyhnemme.... ☹

baskaj
14. sep 2009

ahoj ženy!

tak v prvom rade pasoika - držte sa! hlavne, že máte už za tým a že ste doma. čas všetko vylieči. myslíme na vás!!

lenka - fúha! to aj také sa môže stať? hrúza!

boldy - krásna tortička!!!

iron - krásna ninka! 🙂 nechceš jej teda najprv skúsiť dávať iba vodu vyvarenú z mrkvy?

mgk - manželovi moc držíme palce!

egy - toľko smtného naraz! 😒 drž sa! a veru - ak si chorá, tak malú práveže musíš dojčiť, aby si jej dala proti chorobe protilátky.

clea333
14. sep 2009

Egy, prajem skore uzdravenie tebe aj Natalke.Aj nas Filipko bol nejaky horuci vcera vecer, ale teplotu nemal zatial. Dost deticiek tam bolo chorych, asi to chytila od nich.Ale tvoje mliecko jej isto pomoze 😉 Ja som nejaka usoplena ako sme sa vratili, asi sa mi vracia choroba, ktoru som nevylezala pred dovolenkou docerta 😝 😠
Teda, sa ti to nakopilo tie zle veci, uz nech vam zacne pekne obdobie 😉

Babule, mate nejaku tabulecku, ako zacat s prikrmami?My zacneme od oktobra, ale vsade je cosi ine napisane, tak neviem...ako ste to robili vy?

Lenka, teda to ma nenapadlo, esteze sa malej nic nestalo a isla si ju prave pozriet!

baskaj
14. sep 2009

clea - lenka má chalana 😀 😉

clea333
14. sep 2009

baska, chcela som napisat malemu.... 😀 😀 😀 ja mam drobca prave na cicku, tak sa zle sustredi 😉 prepac Leni

lenka138
14. sep 2009

clea to je v pohode 😀

bežne sa mi drhne pri kojení, ale to už ani neriešim, ale toto bolo ozaj vážne, teraz na dlhšiu dobu sa budem riadne báť nechať ho na chvíľku samého

a teraz ked sme boli vonku na prechádzke, tak mu zase 2x vletela do kočíka ku hlave osa, svina jedna, tiež som sa riadne preľakla 😖

denkolc
14. sep 2009

De ste všetci? Ako sa máte? Čo kukáte v telke počas MD, však nič nedávajú....pozriem dnes Suprstar a pak asi spím, lebo Tánička má už pol hodinku noc...poobede spala až 3 hodiny...keby susedia nevrtali a neklepali na môj strop, aj si oddýchnem... 😢

kucina1
14. sep 2009

den aj u nas je uz vyse pol hodiny noc, a spanok ide aj na mna, tak asi superstar nezvladnem

inak sme boli dnes u svokrovcov a bolo celkom prijemne, ked mal sem tam maly urevanu chvilku tak sa iba vtedy 2x spomenulo, ze ho vraj boli brusko, ale on sa len nudil xixi. mali sme dobry den, ale manzel nic moc, este dostal aj papucu na auto chudacisko. fuj a ked sme dosli domov tak som sla krpcovi otvorit novu kasu a v skrini, v ktorej som vyvrazdovala mole a cervy na mna vyletelo zo 10 mol tak sme opat skrinku teraz vecer vypratali a nasli sme to este v hriboch a dokonca v domacej susenej lipe. pritom som vsetko vtedy pri provom utoku popozerala, no asi to bolo zakuklene a nebolo to vidno. tak dnes na noc opat vystriekame kuchynu :(

denkolc
14. sep 2009

Kuci, možno bude vhodné vyhodiť všetko, čo nie je v skle alebo nejakej dóze......to by som asi urobila okamžite...tiež sa chystám doma urobiť porádky, lebo sa mi vyrojili tie múčne chrobáčiky a to sa rýchlo rozmnožuje....keď budem zdravšia, idem nekompromisne vyhadzovať...

Manžel bol pod papučou? 😀 Kokso...dúfam, že to vyjednal maximálne za 10 šupiek...viac bych nedala...

kucina1
14. sep 2009

den aj ta lipa bola v dobre zavretej krabici, ja fakt neviem. ale uz tam snad nebude ziadna haved

no kedze mne dal rano 10 euro a sebe 10 nechal tak sa ho pytal policajt ze kolko je ochotny dat, a on ze 10, viac ani nema tak mu to dali len za tolko a to len za to, ze stal polovicou kolies na travniku

asandys
14. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee.

Atemi, na neurologiu nas poslal aDr preto, lebo Aamko nechce spavat ani cez den ani v noci. A zdal sa jej nervozny a velmi aktivny.

No a prave dnes som bola na neurologii prvykrat. Dr mi kazala Adamka uplen vyzliest a polozit na tu vysetrovaceie lehatko. Vsade okolo leatka mala velke zrkadla. Ked ich Adam uvidel (on zrkadlo miluje), hned sa dal na styri, zacal sa pohojdavat dovtedy, kym sa k zrkadlu enpriblizil, potom ho zacal ochytavat, smiat sa na seba totalne nahlas, slina mu tiekla po celom lehatku. Dr kukala vyhukana a mne bolo do smiiechu(ale som sa zdrzala). Chcela som maleho vziat, ale kazala mi nechat ho, lebo sledovala jeho pohyby a spravanie.
No a zaver polhodinoveho vysetreni je-hyperaktivne dieta s nadmernou motorikou as poruchami spanku, pricina-zly denny rezim, hlucna a aktivna mama, ze vraj som ho rozmaznala, ze uz si robi co chce a ze si mam kupit knizku Maly tyran-ze tam sa docitam, ako zvladnut taketo dieta. No a jedine odporucanie-ze ho mam nechat revat hoc aj cely den, v noci nakojit iba raz, zvysok nechat revat, az kym sa uplen nevystavi. Chodit casto na prechadzky, aj napriek revu v kociku. Ze ak je najedeny, prebaleny a neni mu zima, nic ho neboli, tak nech si reve. A ze mi garantuje, ze po tyzdni revania ho to prestane bavit. No a ze nemam spat s nim v jednej izbe, lebo ze to envydrzim s nervami, ked bude revat.
Moj pocit- som matka, milujem svoje dieta a tak nebudem pozerat jek mi modrie od priserneho niekolko hodinoveho revu. 😵 Hlavna vec, ze mi potvrdila, ze je zdravy. No a este mi povedala, ze musim na neho rozpravat pomalsie a potichsie, lebo ze ked sa bude ucit rozpravat, tak sa bude zajakavat. 😖 😖

denkolc
14. sep 2009

Asandys, že čooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲
To už čo sú za praktiky? Som ešte neočula takéto...a jak, že rozmaznala....však to dieťa má ledva pol roka, tak čo chcela tá doktorka, aby jedol príborom a pozdravil sa pri odchode???
Neviem a nechcem si predstaviť, čo by sa stalo, kebyže malej v noci nedám MM a nechám ju revať...však by ma zažalovali za týranie...

matja
14. sep 2009

asandys, tak táto žena si vraví doktorka?? Ona nemá deti? preboha, nenachádzam slov. Vlastne, vedela by som, čo povedať, ale radšej sa nevyjadrím. brrrr, už by som k nej v živote nešla 😠
joj, hroznéééé 😠 😠 normálne ma rozčúlila, aj keď sa ma to netýka...

asandys
14. sep 2009

no jasne a ked som povedala teraz muzikovi, ze co vravela dr, tak jasne ze mi hned povedal, ze je po mne, ze ja som enrvak, ta bude aj on. No jasne matka je na vine ☹ ☹ ☹ Vobec enmam pocit , ze ho roznznavam, vsak ho aj odkaldam ku babke, ked som v robote 😒 Mame ista za mesiac n ontrolu, tak uz asi nepojdeme. Je zdravy, hyperaktivny, no a co? Nech je a hotovo 😀

egyptanka
14. sep 2009

ahojte, baby poradte mi mala mi vypluva calciovy sirup a neviem to do nej dostat. Ako na to? Aj mne je ten sirup nechutny, ale co mam robit??

egyptanka
14. sep 2009

asandys, to mi pripomina, ze ako mi na rizikovej poradni povedali, ze mala je aktivna a preto malo pribera a ze ju mam tlmit a relaxacne polohovat ... vrrrrr to mam akoze ruky a nohy zviazat???
by som taketo doktorky odstrelila ...

ja dopozeram Superstar a pojdem si lahnut k piskotke, lebo je taka malatna a mam o nu strach. Kazde zakaslanie ma vydesi.

Citim sa tak bezradna ... na figu tyzden. Este vo stvrtok tetin pohreb no neviem, chcem ist. Ale vsetko zalezi na malej.

taella
14. sep 2009

asandys to si u koho bola ?

asandys
14. sep 2009

u Dr. Adamovej v novej nemocnici, poznas ju? Tvarila sa tak vazne a seriozne, no proste zmenit rezim.

taella
14. sep 2009

no aj my ku nej chodíme 😖

taella
14. sep 2009

doporučila by som ti vypočuť si ešte jedného neurológa a keď ti môžem doporučiť MUDr. Janku Eliášovú , robí na poliklinike Staré mesto na Komenského .

egyptanka
14. sep 2009

hodila som nejake fotky z dovolenky ... pochvalte ma, lebo to je pre mna uspech 🙂

asandys
14. sep 2009

noooooooooooooooooo egy chvalim, vo vodicke ste obe uzasne, asi sa jej to velmi pacilo🙂)))

asandys
14. sep 2009

taella, a ty si s nou ako spokojna?

taella
14. sep 2009

na jednej návšteva nás vystraší a potom , že vraj je zlepšenie , ale stále niečo nájde 😠

egyptanka
14. sep 2009

baby a nejake tipy ohladom toho calcioveho sirupu?

egyptanka • 1d • Dnes o 20:27
ahojte, baby poradte mi mala mi vypluva calciovy sirup a neviem to do nej dostat. Ako na to? Aj mne je ten sirup nechutny, ale co mam robit??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre