Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
8. okt 2009

mona, super ... u nas sa ani rezne nerobia, lebo nemam fritezu a nemam rada vysmazanie.

ajka82
8. okt 2009

munu aj my sme chodili von snaddchou ale teplotu nemala... a davaj pozoor aby ked sa nahodou trosku spoti, nech do neofukne

egyptanka
8. okt 2009

co uz ludia nevymyslia ... ale je to rozkosne 🙂
http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=5611

ajka82
8. okt 2009

pokial viem, ryza sa moze od 6-7 mesiaca a cestoviny od 8meho

ajka82
8. okt 2009

egy to som videla ale nas to nezaujima, kedze dudel nedudleme... ale lubilo sa mi to

egyptanka
8. okt 2009

pre prikrmujuce cestovatelky, ktorym zohrievanie v mikrovlne nevonia ...
http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=4593

egyptanka
8. okt 2009

ajka, takze ked uz bude papat zeleninu a aj s maskom mozem dat aj trocha ryze do tej zeleniny?

ajka82
8. okt 2009

egy mozes, len neviem ci sa to da varit spolu v jednom hrnci, ja varievam ryzu zvlast a potom spolu zmiesam...

egyptanka
8. okt 2009

ajka, a potom ju este prepasirujes alebo pomixujes?
... sa citim ako sprosta, ze davam takteto trapne otazky.

ajka82
8. okt 2009

egy troska som po nej presla lyzicou, nech sa troska rozpuci (nikdy sme nemixovali, len polievku paradajkovu) ... naposledy uz mala celu ryzu
uvidis jak ti bude papat, ci vam bude stacit popucit, alebo budes mixovat

ajka82
8. okt 2009

dieta sa mi prestahovalo...zobudila sa a prestverala na moju hrud, kde zase zachrnela 😵

egyptanka
8. okt 2009

ajka, ved uvidim ... teraz vidim vyhodu ze je najmladsia, mozem vyzdvedat ohladom prikrmov a tahat z vas rozumy. 😉

ajka82
8. okt 2009

ozaj... kucina, davaj pozor aby sa maly nenaucil ze zo serbla sa vytahuju veci, lebo ked tam bude chodit kakat tak hovienka budu vsade naokolo 😀 😀 a mozno si bude mysliet ze su to chrumky a... 😝

egyptanka
8. okt 2009

ajkaaaa ze hovienkove chrumky 😀 😀 😀 😀 😀

ajka82
8. okt 2009

egy kludne sa pytaj 🙂 dostanes rozne odpovede ale aj tak si isto urobis po svojom 😉 ... ja som sa tusim nikoho nepytala, len doktorky a pozrela som tabulku o vhodnosti prikrmov na tom kojeni.net a nejak som to posvojom skombinovala

ajka82
8. okt 2009

egy sak ono sa vravi ze deti si nepamataju...ale ja mam pri mojej pocit ze pamata a velmi dobre 😀

egyptanka
8. okt 2009

ajka, ja mam pocit, ze si velmi dobre pamataju

egyptanka
8. okt 2009

Tak a Natalka sa po troch hodinach zobudila ... fuuuuha 😲
Keby som to vedela tak hodim prat a pozehlim 🙂

kucina1
8. okt 2009

ajka dobry postreh xixi 🙂

alisia
8. okt 2009

cestovinky s mrkvovou omáčkou dobojované, celkom sa to dalo, len som tam asi nechala trošku väčšie kúsky, tak ho trošku nadrapovalo, ale spapal 🙂 asi toho menej spapá ako zeleninky, že?

potulka
8. okt 2009

egy, fasirka sa u nas robi len v remoske, nevyprazame. este do nej schovavame aj prekrojene uvarene vajko. mnam! 🙂
matej lezi na zemi, vrzga a kope nohami. ja reku ze sa bude gulat, no pritmolil sa mi k nohe a chcel ju zuzlat. 😀 teraz drzim pravou rukou hracku a on do nej stucha. je zlaty, no divam sa nanho len tak ukradomky, lebo by s tym asi prestal, keby videl, ze ma obecenstvo.
a uz sa odgulal. 😀

potulka
8. okt 2009

este som sa chcela opytat... ked sa vam uz drobcekovia plazia a valaju po zemi - ako casto zametate/vysavate/zmyvate podlahu? a nechavate ich labzovat aj po parketach/laminate/linoleu? ci len na koberci? ja zatial davam na koberec este deku alebo obliecku z periny. pre mateja je najvacsou zabavou stiahnut deku z koberca a zabarat si don nos. potom ma na tvari popriliepane kadejake zmolky, moje vlasy, zajacie chlpy... 🤐

lubi22
8. okt 2009

Ahojte 🙂

Konecne spia obe deti a ja som si dala prve jedlo dna. 🙂

My sme dnes na obed mali prvy krat aj ryzu - v kombinacii s kralicim maskom, brokolicou, karfiolom a mrkvickou. Celkom chutilo. A prvy krat doobeda som mu dala do rucky celozrnny roztek, nechcel sa ho vzdat ani za svet, uplne bol z neho nadseny.

My davame masko zatial iba kralicie, cakam na dalsiu dodavku od svokrovcov telacieho a kuracieho. Doteraz sme skoro stale jedli iba vyzivky, tak teraz ked uz jazycek je v poriadku, mozeme aj varene. Ja uprednostnujem bio, nielen masko ale aj ovocie a zeleninku. Ked nemam kupene bio, radsej dam vyzivku. Tak do roka, potom prejdem aj na normalne z obchodu.

Citala som tu o zahustovani polievok a jedal deticiek. Na co? Ved to vobec nie je zdrave, zahustovanie je iba na priberanie deticiek. Ja osobne nezahustujem skoro nic ani nam, ani polievky, ani masa, na co zbytocne davat do vsetkeho muku, maizenu alebo gustin. No a malym detom co najviac na prirodno. Ja velmi ani kase kaloricke neuznavam, raz za cas ano, ale davat kazdy vecer, mi to pride ako kebyze im davam kamene do zaludka. Pochopila by som to pri detickach, ktore slabo priberaju, ale inak isto nie. Odmalicka pestovat z deti tuckov nechcem. Tot moj nazor na zahustovanie 😉

Potulka my vysavame tak raz do tyzdna, maly sa plazi ale nie po podlahe, to sa mi zda studene a tvrde moc, ak by sa mu smykla rucka, aby si nenabil fafrnak. Kupili sme tri balenia puzzle pospajali a dali na koberec, plazi sa tam.

alisia
8. okt 2009

lubi, no dr. o zahusťovaní vravela pri prívarkoch, nie polievkach... spomenula som si....a to moc nevarím, inak som ešte nič nezahusťovala. Aj naše polievky robím natural a keď sa mi nechce robiť nejaká extra závarka, tak spravím lyžičkou vykrajované halušky urobené z trošku múky, krupice vajce a dochutenín a to aj tak polievku zahustí. Tak máš aj ty taký pekný zážitok z rožteka? 🙂
Daminako sa ešte neplazí ani nie je na štyroch, ale zato sa gúla perfektne, vysávam tak 2x za týždeň alebo podľa potreby. lubi a ako si dopadla s tým prsníkom? Už som sa nedostala k netu a dozadu sa mi čítať nechce. Zohnala si niekde tie homeopatiká v tt?

iron
8. okt 2009

potulka ja zmetam asi kazdy druhy den...lebo havo mi nanosi bordel. Moja je na hracej deke a pod nou ma deku. Ale sama sa prekoprcne aj na parkety. Trosku ju nechavam aj normalnej zemi, lebo na deke sa jej smyka a nevie sa odrazat....ale ona je hnilo, ona sa len koprce z bruska na chrbatik po celom byte. 😀

lubi22
8. okt 2009

Nsoci super fotky a komentare 😵 Tak Martinko vystriedal Matka v predsednictve Rambo klubu? No 10 kil, to je uctyhodne, my mame 9,5 kg, vcera sme sa vazili, takze zaostavame 🙂 Matko je krasnucky. Potulkin Matko ma zase tie najkrajsie baculkate licka 😵 Zlate su vsetky deticky 🙂

Egy to je super cena na tych pancuchach. Uvidis, ake budu kvalitou. Ja som akurat vcera objednavala z netu pancusky pre drobcov a vychadzaju tak v priemere 5-6 eur, termo su trosku drahsie.

Musim do konca mesiaca pokupit darceky pre vsetkych, nech mam pokoj 🙂 Uz mam vyhliadnute, tak uz pockam na prispevok a vyplatu a ponakupujem vsetko.

Mgk - taky box maju v aj v Baumaxe a ked chces na hracky, my sme kupovali v Draciku (samozrejme s motivom aut) 🙂

lubi22
8. okt 2009

Alisia dakujem, nakoniec ich manzel kupil v lekarni na evanjelickom dome, ta pri zeleznici bola v sobotu zavreta. A pomohli, tri dni som brala, davala aj prirodne recepty ako kapustny list a slivkovy lekvar a zapal bol prec 😉

No fakt roztek bol pre Filipka asi najlepsie co kedy jedol. Teda maximalne spokojne sa tvaril 😵 Aj Damiankovi chutil? Nemozem si len spomenut, ci sa maju davat biele rozky alebo celozrnne. Ja som dala celozrnny, ale daco sa mi mari, ze by sa malo zavinat bielym pecivom. Nevie niekto?

mgk111
8. okt 2009

taella - to je katka a ma tessku a nick ma zuro...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre