Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
9. dec 2009

pasojka, ty robis tu kasu s ovsenych vlociek?

egyptanka
9. dec 2009

po 4O minutach santenia s odsavackou som podojila 70ml MM. Na pasojku nemam.

lubi22
9. dec 2009

Baskaj zelam Damkovi skore uzdravenie 😉

Katja zemlovku by som si dala, ale u nas by to okrem mna nejedol nikto, ako viacero takych jednoduchych jedal, tak pre seba sa mi nechce 😅

Si zober aka budes vysportovana po takomto tlaceni kocika este s jednym dietatom na chrbte 😀

Denka tesim sa, super, snad to vydrzi dlhsie ako len na Vianoce a budes stastna, aj vy vsetci spolu 🙂

Potulka a co Matka tak zaujalo, ze sa tak dlho sam hral? Daj tipy 😉

Ja som vecer odsala 120 zeleneho MM a vyliala. Filipko, klop klop pije UM uplne prikladne 😵

Robia vasi lekari nejake skusky, predtym nez daju detom ATB? Inak dnes ma nasa lekarka dozrala, tak ju zmenim. Volala som do poistovne, ze ci mame narok na UM hypoalergenne na predpis, ked je manzel alergikom a v positovni mi povedali, ze samozrejme, ze do 1 roka na 100 % vsetko preplatia, ze ked lekarka vie o nasej anamneze, tak jej netreba ani potvrdenie od manzelovho lekara. A ze ak lekarka uzna, ze je treba HA UM aj po roku, ze budu preplacat aj potom. Tak som nasledne volala nasej lekarke, ktora mi vcera povedala, ze to poistovna nepreplaca a ze ak tak nie uz v nasom pripade, ked ma 9m, a ona mi normalne povedala, ze naco s tym vymyslam, ze ved mu netreba HA, ze ved takto nezistime, ci je alergik 😕 A ze ona to nezvykne, no normalne som sa s nou musela hadat po telefone, nechapem, aky ma problem, vsak to nechcem preplacat z jej platu! Co pride o daky bonus, ked dake dieta okradne o to, co mu patri? Nehovoriac o tom, ze starsiemu synovi sme kupovali UM - mohol mat tiez preplatene HA, jednak mozno by mu to bolo lepsie a navyse my by sme usetrili min. nejakych 10 tis, co sme dali za mlieka. Tak my platime zdravotne poistne, positovna to ochotne preplati a lekarka mi nechce dat recept! Tak nakoniec som jej povedala, ze ma nezaujima, ze ona s tym nesuhlasi, ze piatok pride manzel po recept aj s potvrdenim od alergologa. 😠 Pasoa, Taella vdaka za info, bez vas by som vobec netusila, ze mame na daco take narok.

potulka
9. dec 2009

mgk, podla mna mango patri do tej istej kategorie ako citrusy. nie je to nase ovocie, tak hadam radsej az po roku. ale ktovie... ani avokado sa u nas nepestuje a podla niektorych materialov sa odporuca uz teraz.
spanie - matej dnes spal od cca 10. do 11.15, potom driemkal pri obednom kojeni (z toho spanie mohlo byt tak 5 minut; hned, ako som vstala, bol hore. takze to sa ani nerata.) a potom som ho musela kojit o 5., lebo inak spat odmietal a vrestal. no a spali sme obaja pol hodiny. a ani inokedy to nie je ovela viac, spava 3x pocas dna a dokopy asi 2 hodiny.

baskaj - mentalna uroven II. triedy ZS 😀 😀 😀 veru, tak nejak to je. 😅

aljusik
9. dec 2009

pasoi - s jezkom...??? kde? to ako mala, ci asi uplne nechapem? 😕

egy - uvidim, ci sa dotrepem aj cez den, lebo uz som tam dohodnuta na vecer na 18,00 samozrejme ak nebude prsat. ale to urcite bez kocika, malu len tak do manducy, ved tam bude asi natresk vecer. aj to sa obavam, kde zaparkujeme 😒

denka - ty kukucka, by si neverila, sa ma zrovna na teba dnes pytal mangel, ze ako sa mate s malou a kde budete na vianoce. tak som rada, ze mu bonznem dobre spravy 🙂

potulka, alebo ktora ste to tu pisali o tej kocke, tak aj my sme ju dnes kupili v tescu. teda jezisko ju samozrejme donese pod stromcek 😀

potulka
9. dec 2009

lubi, ja veru nezvyknem nadavat na lekarov,ale co je uz len hento za trubu?! dobre, ze si sa nedala. nechapem, co robi okolo toho taky cirkus. 😠

matejko sa hral sam na zemi za uplne rovnakych podmienok ako kedykolvek predtym. tiez som kukala ako puk. 🙂 mozno mu prave dnes vecer docvaklo, ze pohyb po zemi moze koordinovat vlastnou vôľou a mal z toho radost. vlastne okrem lezenia vpred sa uz vie celkom sikovne plazit. 🙂

potulka
9. dec 2009

pasoa, mne sa tiez zda, ze fotku s jezkom mal ktosi iny, nie aljusik. nebola to jaandy?

o kocke som pisala aj ja, ibaze my sme ju kupili cez mimibazar a podstatne drahsie ako je v tescu... 🙄 tak neviem, ci je ta tescova inaksia alebo co... lebo babizna, co ju predavala, tvrdila, ze povodne bola este o 17 € drahsia. no, co uz. matejkovi ju daju asi svokrovci, takze my ju vlastne platit nebudeme. 😉

diocka
9. dec 2009

ja som sa dnes po kucinej info ze kocku maju v tescu vybrala do obchodu ze ju kupim. ale ked som ju videla nazivo tak ma nejako nenadchla. je mensia ako ta co bola v medickej a ako som jku obzerala zo vsetkyc stran, tak mala mat na jednej strane aj pocitadlo, ale nejako ani na jednej kocke ani na jednej strane nebolo. tak neviem.
no ale kupila som malemu to choditko na pridrzanie sa. mali ho za 15, 90. doma som rozbalila, maly skoro zo stolicky vyskocil ked to videl, tak som ho primerala ci mu bude dobre a zabalila spat do krabice. aj hra aj blika takze som rada. odporucam ak este niekto nema vianocny darcek. a nebola to ani taka strasna palka co sa ceny tyka.

http://www.zlacnene.sk/letak/2446/p/6/

egyptanka
9. dec 2009

!!!! Blavacky, !!!!

mi napadlo .... co tak Vianocne trhy vo Viedni. Haaaa???

potulka
9. dec 2009

diocka, tak zeby v tom bol pes zakopany? ze je mensia a inak vybavena, preto je lacnejsia? ta, co som si kupila cez MMB je presne ta ista, co bola v medickej.

egy, mne sa viedenske trhy nepacia. 😅

diocka
9. dec 2009

potulka, mensia je urcite. snad aj o polovicku sa mi zda. naboku je take minipexeso - a su tam iba 3x3 kocky.

egyptanka
9. dec 2009

potulka, preco?

diocka
9. dec 2009

potulka je predsa antikomercacka, ze sa pytas egy🙂))

a mna si pamatate????

diocka
9. dec 2009

inak, v tom tescu som este dllho vahala nad drevenymi farebnymi kockami = stavebnicou - ze 100 ks za nieco okolo 250 sk. ale mozno je to este skoro, pisali ze az od 18 mesiacov. a my mame iba 8.

ajka82
9. dec 2009

zase uraduje hnusne pocasie a moj nizky tlak...zas mi je zle 🙄 😔 🙄
uz som aj jeden hlavybol dnes ututlala... 😖
....bleee mla by som ist lahnut, lebo sa niekde vytrem, len dieta je este nezrele do postele 🙄

ja som vo viedni nebola na trhoch ale ani ma to tam nejak nelaka

iron
9. dec 2009

diocka...ja som tu kocku v tescu kupila. Neviem ci je mensia ako ta v medickej. No posluzi urcite rovnako. 😉
lubi...veru zmen lekarku. Ja som uz tolko doktorov pomenila, tento rok len dvoch, uvidime co dalej.

Moja dnes zacala stvornozkovat a brutalne sa z toho vytesuje. Pekne po laminate bez akychkolvek brzdiacich veci na kolienkach alebo chodidlach. Je strasne zlata.
S manzelom sa neviem vinadivat na nu.

Inak zajtra idem do Ikei, pekne nakupit plysove hracky...

iron
9. dec 2009

ajka...hroznovy cukor, vela tekutin. To poomaha...viem si predstavit ako ti je...fuj...raz som sa tak zviezla na elektrickovej zastavke, esteze so mnou bola kamoska. Mi tam hadzala preplesky....

No dámy, odchádzam do hajan. Drahý číta encyklopédiu, tak idem k nemu pod paplónik a trošku študovať s ním.

Ahojkajte.

aljusik
9. dec 2009

diocka - aj na kocke je napisane, ze od 18mesiacov 🙂)) my sme kupili ten svetelny hudobny bubon pre kamoskinho 2-rocneho syna (ten je akoze tiez od 18m) a biba sa ide za nim potrhat! jak ju bavi do toho trieskat a ono jej to vyhrava a pri kazdom dotyku svieti. asi budeme musiet kupit este jeden 😅

egy- na viedenskych trhoch je drahoooo, drahsie ako u nas. kamoska vravela, co tam bola.

ajka82
9. dec 2009

iron, mne to nepomaha 😒 a zastavky a preplnene autobusy, to ani pomyslet nechcem, par krat sa mi stalo...a najlepsie v mhd ked nikto nic nevidi 😠 a vacsinou som bola sama 😠

potulka
9. dec 2009

egy, na tuhle otazku odpovi muj manazer franta kocourek (alebo v mojom pripade diocka) 😀
noo, bola som tam zo dva razy, s niekolkorocnym odstupom, su stale uplne rovnake a na moj vkus privelke a velmi gycove. bratislavske maju samozrejme iste nedostatky, ale su utulne a domackejsie. ale kludne chodte, nenechajte sa odradit mojim nazorom. 😉

diocka, preco sa pytas, ci si ta pamatame? ta ne? 🙂 sympaticka mamicka mareka-kuriatka. 😉 inak, vynikajuci obchod s drevenymi hrackami, je v starom meste na klariskej. minuly tyzden sme tam v ramci stretka boli. niektore sli dovnutra a ostatne strazili vonku poltucta kocikov. ludia si nas so zaujmom obzerali. 😀

asandys
9. dec 2009

diocka, presne take choditko dostane adamko na vianoce odo mna, aj tu sadu hudobnych nastrojov, co je na tej istej stranke v letaku. A od manzela dostane kocky drevene, mu ich kupil v nemecku 100 ks za 15 eur. Takze ta cena v tescu je ovela lepsia☹(((

denkolc
9. dec 2009

Jaaaj, zlatulinké ste, prevelice!! Ďakujeme za podporu...a ja si myslím, že ak pán Boh dá, bude to mať trvalejší spád...ak budem ovšem poslúchať, nebudem žiarliť ani ho obmedzovať.....bol by šťastný... 🙂 🙂 🙂 ...aj my.... 😉

Aljušik, a Tvoj mangel je takto informovaný? Inak, máš veeeľmi sympatického muža a ja mám na chlapov vkus (odhliadnuc od môjho manžela - to je výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo)... 😀 Bianka bude kočka po rodičoch..... 🙂 🙂 🙂

Diocka, aj mne si mohla kúpiť...hehehe....inak, hlavne nekupujte ten bubon, čo je pod tým...to sú také šlehy, že dovi-dopo....do toho sa trieska, huláka to, bliká to, no takých hračiek budeme mať časom plné zuby....že radšej handrové a drevené hračky.... 😀

Lubi, jáááá teda neviem, čo je to za dokinu...ale možno má nejakú svoju teóriu..... 😅

nsoci
9. dec 2009

Ejze hojze ktoze sa nam tu vykecava? zeby Aljusik? 😀
Baskaj, fuha, co vy mate furt chorobky, chudatko Dami.
Egy ja by som sla. Preco nie.

egyptanka
9. dec 2009

No idem spat ... nech aspon hodinu spanku dam ... ved uz som pomaly 24 hodin na nohach bez poriadneho spanku. I ked tie predchadzajuce noci boli o hovne, ale aspon hodinu a pol vkuse som spala.

lubi22
9. dec 2009

Denka s tym bubnom mas uplnu pravdu 😀 My ked dostaneme daku hukajucu hracku, tak manzel vzdy povie, ze to si zapamatame a ze ked pojdeme nabuduce na navtevu my donesieme minimalne rovnako hukajucu a ako bonus aj fixky alebo vodove farby 😀

diocka
9. dec 2009

denkolc, my bubon kupovat nemusime - mame doma🙂 som mlaa taku velku plechovku os panettone - je velka ako velky hrniec, dala som ju raz malemu nech sa na chvilku v kuchyni zabavi a odvetdy je to najoblubenejsia hracka. a huci statocne.

inak, dnes marek objavil ze sa da kyvat zo strany na stranu (ako ked robite NIE) a tak ho to chytilo ze to robil ceky vecerm aj ked jedol aj ked sa hral aj ked sme boli na wecku (idem sa pochvalit, uz asi mesiac chodime pravidelne na wecko, pokakany sme neboli uz vyse mesiaca a za den mame asi tak 2-3 pocikane plenuchy🙂)))). no a strasne mu to je smiesne ked kyva hlavickou zboka nabok.

deni a tesim sa ze sa tak dari s manzelom. fakt.

denkolc
9. dec 2009

Aljušik, než som dopísala, že pozor, je to nebezpečná hračka na nervy, Ty si už pustila príspevok, že aj vy taký beriete... 😀 😀 😀 Tak šup odolnosť a pevné nervy.... 😀 😀 😀

nsoci
9. dec 2009

Idem na dovolenku do los hajanos.
Ak by som sa rano neobjavila tak od poludnia kruzim mestom po trhoch a sekacoch.
Alebo sedim u Potulkovcov a tlacim ich obed. ale o tom Potulka este nevie, tak jej to nevravte.

egyptanka
9. dec 2009

A ked nie Vieden v zime tak na jar s vami ratam na Velkonocne trhy v Schonbrunne, bude teplo ... dekovica na travicke. Bude fajn a zmena prostredia.

Bru noc ...

potulka
9. dec 2009

nsoci 😀 😀 😀 obed nevarim, kedze ideme na trhy. ale matko moze matejkovi pomoct vyzametat byt. 😀 ale fakt kludne dojdite, ak nebudem prave kojit, aj vam otvorim. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre