Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
24. sep 2009

baska, na stranke pisu cca 6€.

pre bio nadsenkyne ...
http://www.biokosik.sk/

potulka
24. sep 2009

denka, pri latkovkach sa da fungovat rozne. u nas takto: kym bola len prazenicka, oskrabkala som ju v umyvadle (ved toho bolo malo), preplachla, potrela mydlom a supla do kybla. vecer sa naraz oprali. teraz davam do plienky este taku separacnu vlozku - vyzera to ako pevejsia papierova vreckovka - ta zachyti vacsinu hovienka a potom sa to cele vyhodi do zachoda. je to biologicky odburatelne, takze pohoda. 🙂 kvalifikovanejsie latkarky pouzivaju separacky od zaciatku, pripadne davaju babo kakat nad nocnik a nemaju tym padom ziadnu spinavu plienku.

zuro
24. sep 2009

egy ... Galloper Club... http://www.galloper.sk/

bolo tam fakt super..

baskaj
24. sep 2009

nsoci - ty tu neprovokuj s tou vašou ikeou, dobre? 😠 😉

potulka - matja asi myslela tieto: http://www.plienka.sk/index.php?cPath=89_140. majú stay-dry vrstvu

egyptanka
24. sep 2009

zuro, jeeee ved tam to poznam ... len skoda ze je to daleko-
nsoci, to Brno je dobra idea, ale ja nie som na taketo masovky ...

baskaj
24. sep 2009

ozaj látkarky - tak všecky plínky som vyprala na 90tke, teraz periem na 60tke neskrátený cyklus, žmýkam na 1000 otáčkach, suším vonku a plienky tak voňajú, že aj jesť by sa dali...

ináč, som tak chválila tie Tots Bots AIO easy fit, tak musím napísať aj jednu výhradu. tie popy, čo zmenšujú veľkosť nedržia až tak silno. malému ju trocha popravím a hneˇsa rozopne. v tomto sú lepší BL.

no a objednala som 1 IB SIO. tak som moooc zvedavá na ten zázrak, keď ho všetky toľko ospevujete (alebo teda aspoň iné látkarky...)

zuro
24. sep 2009

egy ale urcite uz to budu mat aj v inych podnikoch,,, vraj je to horuca novinka tochto lete som sa dozvedela... 😉 a je to sice mimo ale pacilo sa mi tam, asi ked budeme chodit do ba, tak sa tam budeme ubytovavat ... clovek tam ma apson klud ...

egyptanka
24. sep 2009

zuro, no ja som sa s tym stretla len v BB, v BA nie ☹

potulka
24. sep 2009

baskaj, hentie vyzeraju sice nadherne, aj cena je podstatne lepsia ako swaddlebees, ale maju suchy zips a sme tam, kde sme boli. 😠 nerozumiem, preco sa bambusky mozu vyrabat s patentkami ale organic nie... 🙄

yamahafazer
25. sep 2009

ahojte 🙂
no moja mala vcera nechcela poobede vobec spat a tak by spala a nevedela ako na to bol totalne unavena a upistana uz som nevedela co snou a potom zjedla vecer 260 kase a muz ju uhupal a zaspala co sa nevedela ulozit len plakala stale ☹ Dala som jej aj vcera uvarene jablcko a moc chutilo vsetko zjedla.Ja uz chcem zacat s masom,ale asi nebudem davat kazdy den niekedy necham aj cistu zeleninu.My uz sme vyskusali vsetku zeleninu a teraz jej robim len tak co ma napadne vcera mala len mrkvu a brokolicu a niekedy jej spravim aj s mliekom,ale nic nezamrazujem kazdy den varim cerstve.Dnes chcem robit langose cesto mam uz nachystane.Tu fontanelu neviem ako mame,ale hlavicku mame 41cm vcera ju nemohla doktorka ani vysetrit tak tam plakala.

Tak som sa vcera nastvala sa mi pokazilo moje oblubene tricko,ale neviem z coho lebo som ho prala a zrazu na nom vidim take cierne flacky tri ako keby mi nan nieco frklo,ale neviem co to mohlo spravit lebo ked som ho davala do pracky nic na sebe nemalo tak ma to nastvalo.Aky praci prach pouzivate nieco na silne skvrny?

yamahafazer
25. sep 2009

vobec mi nejde pozmensovat fotky co mam malu pofotenu miesto zmensovania mi to zvecsuje 😠

nsoci
25. sep 2009

Yamaha ja vzdy vyberiem vsetky fotky mysou, dam pravy klik, odoslat prijemcovi posty, ono sa ma to spyta co chcem, dam zmensit ako chcem, poslem sama sebe a mam.

lenk30
25. sep 2009

bré ránko.
jaké nové ksichty sa naučil robiť. sa zobudil o 6, skrčený noštek a fufňal na nás.....

baby včera som bola zaniesť do tej škôlky, čo som tam spisovala úraz záznam, to som išla len podať, tak som šla aj s malým. jedna učka prišla, že či ho môže ukázať deťom..............ja som 30min.nevedela, že mám dieťa. detičky sedeli okolo neho, učka pustila pesničky, že ja som malý škôlkarik a on spieval........ked som odchádzala ani sa ku mne neťahal, ani nič. on by tam normálne zostal. plno detí, bol vo svojom živle. pridala som fotku, cvakla som ho tam len telefonom, ale tú radosť vidno 😀
pekný dník zatiaľ.........

yamahafazer
25. sep 2009

nsoci mne to vobec nejde neviem to ako som robila pred tym tak nam to uz nechce ist aj moj to vcera skusal a neislo mu to tak neviem vcom je chyba 😒

mala mi teraz buva dufam,ze aspon pol hod lebo sme boli v obchode s klokankou a ledva som uz prisla mam uz co niest je to kus baby 😀 a este sme niekde stratili aj topanku 😒

lenk30 tvoj je uz normalny skolkar 😉 😵

iron
25. sep 2009

ahojte...moja mala bola vcera ukazkove dietatko. Uvidim co mi na dnes pripravila.
Tak som sa rozhodla, ze jej este nejdem dat ovocie...este ju caka, tekvica, kalerab, karfiol...a tento tyzden zavadzam masko.....
Ovocie dostane az neskor. Dnes prvy krat cestujeme cez jej nocny spanok. Dufam, ze sa mi v noci nepreberie natolko, ze sa bude chciet hrat. Lebo niekedy to su aj styri hodinky. 🙄

iron
25. sep 2009

jaj ten overalik z HM som kukala aj ja v obchode sa mi strasne pacil. Rozmyslam, ze tam zbehnem...ale este cakam na zimnu kolekciu od Next. A mozno ta moja zabka este vyrastie...teraz ked uz aj masko dostane. Ked bude po ocinkovi, tak bude masova lady... 🙂

iron
25. sep 2009

a nechcete prist niekto na brigadu..postrazim dieta. Treba mi poumyvat podlahy, pozehlit, obalit karfiol...pobalit...A ja mam dnes specialne hnily mod.

nsoci
25. sep 2009

Potulka, Ajka vyrazam do centra a do druhej tam budem. Mam lekarku + vybavovacky, ale od 12tej pravdepodobne fajront a idem sekacovat.,.. Potulka tie gatuse su mojmu obrovi dobre, nechapem, ale vsak by smne v tych sekacoch nieco nasli (-:

lubi22
25. sep 2009

Dobre rano 🙂

Iron - zimna kolekcia Nextu je uz na nete, asi mesiac, ale myslim, ze dohodia este dalsie veci, zda sa mi daka chaba. Teda dievcatka som nepozerala:

http://olsenext.rajce.idnes.cz/NEXT-_zima_09_KA...

ajka82
25. sep 2009

nsoci preco akurat od dvanast ked nam tak vychadza obed??? 😒

atemi
25. sep 2009

Ahojte, dnes som sa este hecla a docitala vas. Maly zatial celkom spokojne olizuje snuru od zehlicky... Rano sa s nim este da, kym nie je unaveny...
Ale dam netu zase na par dni pokoj a skusim dat dokopy domacnost 😝 🙄

Nsoci, diiiiiiiiky. Mozes mi varit obedy 😀 No aby som nebola neskromna, mne baby pomaha uz aj to, ze so mnou sucitite.

Denka, suchy sampon nepouzivam, lebo mi to pripada nezdrave. Kamoska ho pouzivala jeden cas, ale teda vobec to nevyzeralo, ze ma umyte vlasy. Neboli sice mastne, kedze ten prasok pohlti tu mastnotu/vlhkost, ale aj vela z toho ti na hlave zostane a aj tak musis vecer vlasy umyvat. Neviem, ci to nejak aj nezapchava pory na hlave... Mne to pride take mensie zlo ako mastne vlasy.

Baska, no super, podarilo sa. Inac IB SIO su skvele, krasne, vyzeraju kvalitne, dobre sedia, supis saju, ale maju jednu nevyhodu, su medzi nozickami strasne uzke - teda hlavne ta vrchna vsrtva, ktora ma vsetko zachytit. Az tak, ze vidno vnutorne vkladacky a teda vidno aj hovienko a teda hovienko je casto aj na obleceni 😝 Pri cikani nevadi, lebo fakt dobre saju a stihnu nasat kym nieco utecie. Ale kaki nam uz par krat usli z nich. Mozno to vyriesi hustejsia stolica teraz po prikrmovani...
Potulka a preco nechces BL bambusove?

lubi22
25. sep 2009

Nsoci ten overalik, co si dala link som pozerala v HM este minulu zimu, ale pride mi tak do kocika, nie na sanky a do snehu. Ja som si vybrala tento:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6728472

A na jesen takuto chlpatu bundicku:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6453769

Vsetko s prisluchajucimi rukavickami, cipaockou a salikom 😀

lubi22
25. sep 2009

Baskaj dakujem za info o sestrinom syncekovi, ideme akurat druhemu lekarovi konzultovat, tak uvidime. Ja si myslim, ze to treba urobit - prave kvoli reci a aj papaniu, ale neviem, ci je nutna ta narkoza. Tak ideme si po druhy nazor.

ajka82
25. sep 2009

mato nam odmontoval rucky zo skrinky pod TV a zo suflikov, hned vedla nej, lebo krpec otvaral, tak aby si hlavu neotrieskala 😅 alebo sa o to opierala aby dociahla vyssie

pred chvilkou zaspala tak idem varit obed... zehlit asi nestihnem teraz, to az vecer...

egyptanka
25. sep 2009

dobry den ...

egyptanka
25. sep 2009

lubi, tak ako som aj ja pisala mne to tiez nerobili v narkoze, ale ambulantne a tiez mi to robili okolo tych 3 rokov. Tak sa skus popytat.

iron
25. sep 2009

jej lubi..ozaj som si nevsimla...idem to kuknut...Tie vecicky odtial su naozaj nadherne a fakt to vyjde na tretinu ceny ako u nas...Som nasla u nas v obchode take tricocka co som jej kupila a bol rozdiel 4 Eura...Takze no comment

allisia
25. sep 2009

ahojte

ja som mrtva dnes, vsetci sme nakapaty okrem muza a ja som na tom asi najhorsie, ledva stojim na nohach 😖
maly mi tu teraz hodinu a pol prejacal a nic nepomahalo, ked som mu skusila dasna tak zacal doslova zurit tak mozno zuby ale neviem, a to ste mali pocut ten rev ked som ho nedajboze polozila na postel. Teraz konecne zaspal ale viac ako desat minut tomu nedavam 😝

latkarky konecne mi prisli objednane plienocky tak sa vytesujem, sme odskusali MMT a BG a este pride na rad IB a TB. Ja davam tieto len von alebo na noc, doma ficime na stvorcoch a zatial som spokojna aj ked dnes v noci nam pretiekla BG a to som nechapala lebo vsetci ju chvalia a aj mne sa pacila lebo Oliverkovi velmi pekne sedela tak neviem kde bola chyba
Potulka ja mam z BL najradsej bambusove, tie davam obcas aj na noc a perfektne vydrzia, organic som kupila jazdene a su nejake tvrde a clasic nam pretekaju a su take strasne mohutne, tie davam len doma

potulka
25. sep 2009

ahojte
allisia, aj ja pouzivam parkrat do dna stvorce, ale kedze som lava na skladanie, rada by som mala aj nejake nohavickove.
atemi, BL bambusky chceme (jednu uz mame, je super), ale zasa nie celu vybavu. tentoraz by som to rada nejako nakombinovala, preto patram a hladam a zvazujem... 😝 keby som si dala povedat pred polrokom, uz by som mala vystarane. ale v pohode, aspon budu tieto nove menej opotrebovane. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre