Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
3. sep 2009

allisia nemas nikoho kto by malu postrazil hodku a pol? ...hmmm no s oboma naraz urcite nie

ajka82
3. sep 2009

uz sme vykadeni, tak hadam potom aj spat sa pojde 😀

lubi22
3. sep 2009

Aj ja chcem chodit plavat, len si to este neviem celkom predstavit. Dufam, ze to pojde, dve rozlicne stare deti do kurzu. Len mne by vyhovovalo raz za tyzden. A som zvedava na casy.

Ajka tak ty mas veru zive nocne mory, to sa mi este nestalo. Dufam, ze si uz ok 🙂 Karinka ma krasne vlasky, za chvilocku budete zapletat copiky. 🙂

asandys
3. sep 2009

alisia dakujem, ale zrejme mu to nemozem dat na noc, ked sa pretaca na brusko, lebo sa vyleje. Juj ja som mu nasadila po kupeli, vypil 230 UM, este aj pocical daco, a furt mu kukam, a nic, ani kvapka, Ta kedy uz bude cikat. Chudatko moje, spinka a ja ho tak furt vyrusujem, Som chcela zajtra odniest do labaku, ale vidim, z enic z toho☹(((

asandys
3. sep 2009

krasne fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

allisia
3. sep 2009

no obcas moze moja babka ale ju nechcem velmi vytazovat bo uz tak nevladze, inak nemam nikoho 😝

ajka82
3. sep 2009

baby ak chcete mozte dohadzovat fotky do toho konta kde som dala fotky ja... meno ajkaMK a heslo: jedno slovo co isto poznate aj odtialto a je za nim cislo 1 😉

allisia
3. sep 2009

asandys tak skus rano, vtedy zvyknu deticky cikat najviac 😉

allisia
3. sep 2009

lubi ty si trufas s oboma naraz chodit???? 😕

iron
3. sep 2009

fotky su super. Ajka..ved Karinka je mala Ajka, asi ju budem volat mala Ajka...cista ty, ako cez kopirak.

btw. odchytavanie mocu, nerobte cez sacky, ja som musela potom odchytavat este raz, lebo sa tam nieco dostala a moc nebol ok.
Potom som to urobila tak, ze som dala rano malej papkat, rozbalila a cihala so skumavkou...do troch minut sa pocikala...

allisia
3. sep 2009

no idem do hajan bo nevidim na oci, bruuu noc 😵

lubi22
3. sep 2009

Allsia aj s manzelom, sama s dvomi detickami by to neslo, to by som ich nemala ako drzat.

Aj ja idem spat, snad budeme dnes dlhsie ako do 5.

Dobru noc vsetkym 🙂

ajka82
3. sep 2009

baby ja som videla pekne rifle v meste vo vyklade, tak som si bola skusit, ci mi sadnu...ale mali len mensie cislo...ale pozrela som cenovku a tam ze 365,- € 😨

ajka82
3. sep 2009

iron my sme s tymi sackami problem nemali, jedine to ze mala sa moc vrtela a musela som to tam kazdu chvilku priliepat naspat 😉

ze copiky, to si este naozaj peknu chvilku pockame 🙂 ale karinka nema az take dlhe vlasky skor huste...

asandys
3. sep 2009

Ok Ajka, uz som spnila svoj dlh, fotky z KE stretka su uz v albume

http://picasaweb.google.com/ajkaMK/StretkoKEAni...

Dobru noc 😵

ajka82
3. sep 2009

asandys paradne 😵 piekne fotky
zas som ta nechcela nahanat, len som myslela ze ti zas nieco neslo 😉

ajka82
3. sep 2009

mala tusim prvy krat zaspala takto vecer bez dudlania cici a nosenia po byte 😵 ... ale nie vo svojej postielke, ale na mne lezala(jej chrbatik na mojom bruchu, som ju tam prenasala

nsoci
4. sep 2009

bre ranko

ajka hm zdala si sa mi byt taka nesvoja....
krasne fotky, ako fakt, paradne vystihnute momentky
idem kuk ci mam aj ja nieco pouzitelne

kucina1
4. sep 2009

bre ranko my sme mali fajn noc, opat len 2x davanie dudlika nad ranom a vstavanie o siestej.
vcera bol aj tomasko nespolocensky tak nabuduce bude mat snad lepsiu naladu

ajka82
4. sep 2009

beeeee, ake hnusne pocasie, dnes nikam nejdeme ☹

allisia
4. sep 2009

dobre ranko, my sme konecne mali dobru noc, bezproblemove zaspatie, v noci trocha mrnkal ale som ho pohladila a chytila rucku a spinkal dalej hned 🙂 mali sme jedno kojenie a vstavali sme o pol osmej

Lubi to mas super ze muz s vami je takto, ten moj je skoro stale na sluzobkach tak si pripadam ako slobodna mamicka niekedy 😝 takze taketo stretko mi velmi dobre padne na odreagovanie sa 🙂

iron
4. sep 2009

cafte....asandys pekne fotocky...jéj

no my sme mali taku na....noc ze dovidenia, ked som spala dve hodiny v kuse tak to je vela
Mala bola hore hadam aj 5-krat a furt hladna....Nech uz jej vylezu tie zuby a zacneme prikrmovat, lebo noci sa horsia a horsia. Cez den je umrncana a vrci....no dieta na predaj.

allisia
4. sep 2009

no pri tom dnesnom pocasi zase budu mojimi detmi vsetci certi sit lebo von asi nepojdeme 😝

allisia
4. sep 2009

Iron treba vydrzat, ono to prejde za chvilku, my sme mali minuly tyzden taky, teraz je to troska lepsie

ja sa uz tesim na zajtra a na prvu mrkvicku 😵 my maminky mame z toho vacsiu radost ako deticky 😀

ajka82
4. sep 2009

iron ze dieta na predaj 😀
nejdem provokovat, ale spali sme 8,5 hod. v kuse bez mrncania 😝

mgk111
4. sep 2009

aaluska - my sme rano rozbalili kubka a cakali kym sa mu bude chciet... skusali sme trosku vodicky aby pocul pripadne namocit rucicku do vodicky a potom sme do takeho umeleho poharika (aby neposkriabal) jednorazoveho vymyteho "odchytili" a preliali.. nam hovorili ze to nema byt prvy ranny moc ze az stredny prud mocu takze prvy kym sme sa zbadali isiel "mimo" a akurat sme chytili ten zvysok 🙂

baby ako je to s tym kupanim? co vsetko tam treba urobit? mna desi, zeked tam budem sama s kubkom tak ako ho obleciem, ako obleciem seba a kde ho "dam" zakial sa ja obriadim... netusim ak to vyzera... prosimnapiste mi o tom...

ajka- boze to vazne nemoze byt pravda, ja som uz zase vymenila kase za mliecko a budime sa 2x v noci...

a to pocasieeee - som myslela ze ked sa kubino preberie ideme von a teraz neviem... to bude zas naladovy dnes a to idem poobede ku kadernicke a bude ho mat tatino.... chudak uz ho lutujem 🙂

bershka
autor
4. sep 2009

čaute krásky.

konečne pršííí, aj tak máme v izbe 26 stupňov. aké bolo stretko? som na vás myslela a tíško závidela.
dnes má herečka nejakú spavú nemoc. od pondelka ideme plávať, tešíííme sa.

bershka
autor
4. sep 2009

ajka? čo je karinke keď si bola s močom u dokiny? 😕

mgk111
4. sep 2009

jejj krasne fotecky babule, aku pekne dietky rastu...

nsoci - to si matko takto pekne spapa banan?
ajka - mala je cela po tebe 🙂
a adelka je cia?

ajka82
4. sep 2009

mgk, ale my sme aj spavali kedysi od 22 do 8 v kuse bez papania, takze u nas nic neobvykle 😉 my sa divime ked sa budi, ze sa asi nieco deje 😀

bershka, nic jej neni... preventivna prehliadka u lekara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre