Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
2. okt 2009

Pasoi ked som sa minule pytala lekarky, z coho tie zapaly, tak povedala, ze je vela moznosti. Poranena bradavka, zle vypity prsnik, upchaty mliekovod, ze aj deti maju v ustach nejake bakterie, co to mozu sposobit. Ja si myslim, ze teraz je to tym, ze maly dlho nepil a prsnik mi skoro praskol rano a urobila sa tam taka hrca.

iron
2. okt 2009

pasoa...
hen je postup...http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...
kukni, si to prelozis ze co to toto...

iron
2. okt 2009

ja som pocula o tom tvarohu...no hlavne nech sa to vylieci. Ja som dnes bola u endokrinologicky...bistu, EKG, UTZ, vsetko mozne porobila..a vraj furt lieky a dojst na krv a ze uvidi ci mi netreba zvysit davku. Taka mlada a uz zavisla...

alisia
2. okt 2009

baby vy ste dobré s tým toto toto to... 😀 😀 😀 pasoa, iron 😀

lubi22
2. okt 2009

Potulka ved aj ja som bola hrdinka, ze ved nech sa ta tvorba mliecka upravi sama, takze nebudem odsavat a vyspim sa, lebo Filipko papal o 19.30 a potom az rano o 8. No eln dni pred tym papaval o 5.

lubi22
2. okt 2009

Iron zavislacky sme dve, aj ja do konca zivota s kazdodennou davkou hormonov v tabletke.

iron
2. okt 2009

no pasojka...uz si na to prisla. Obrabanie som sice mala, ale obavam sa, ze ujo docent by bol v koncoch...ked ti pomoze tak anglicky vyraz som nasla ze je pin punsher /podla mna tiez nepouzitelne na preklad)

iron
2. okt 2009

lubi...a co beres?...ono ja som este len na zaciatku svojej kariery, najmensie mozne...ale aj tak. Fu..a dnes mi to teta lekarka objasnila ze asi by som nemala na to zabudat, lebo ze sa mozu zacat tvorit nejake zauzlenia ci aky fras a pojdem...pod noze..

lubi22
2. okt 2009

Iron mne nefunguje stitna zlaza, beriem L-thyroxin. Inak ja sa snazim nezabudat, staci den-dva nevziat a uz som unavena aj keby som spala 12 hodin v kuse. A Ty co beries?

potulka
2. okt 2009

aj v nasej rodine sa patra po spravnom nazve zahadneho predmetu. prave sme si skoro cvrkli od smiechu, ked muz nahodil TO SLOVO do googlu a vyhodilo mu to jedinu stranku: najkrajsie deticky na svete - marec 2009. 😀 😀 😀 😀 😀
nazor mojho muza: vytlklac klinov alebo zavlaciek. v nemcine znie uloha nastroja asi takto: Mit einem Splintentreiber werden eingearbeitete Splinte entfernt. velmi mi to pripomina lasicu a satinskeho, ktori riesili, co je to strikovany kriz na usi. to je taky kriz, ktory ked si date na usi, tak mate na usiach kriz. 😀

iron
2. okt 2009

ja euthyrox...ja mam to ze autoimunitny zapal...to ze telo si mysli, ze je to cudzie a bojuje proti tomu. Ja sa tiez snazim nezabudat, ale sem tam sa pritrafi.

iron
2. okt 2009

tak uz aspon mame jedno slovo...vytlkac alebo zatlkac...
Ja sa vzdavam...ale pre srandu, idem poslat kamosom zo skoly, ci budu mudri....normalne sranda to je...A ja po nemecky neviem ani hovno...keby ste to tam mali v anglictine....

potulka
2. okt 2009

iron, ja mam artritidu, co je autoimunitne reumaticke ochorenie a beriem lieky (aj hormonalne) od mojich cca 10 rokov. da sa na to zvyknut. 😉

potulka
2. okt 2009

iron, po anglicky je to pin punch.

lubi22
2. okt 2009

Iron tak to je to iste - L-thyroxin a Euthyrox. Ja som ten zapal uz prekonala, bohuzial lekari na to neprisli zavcas a stitna zlaza je uplne znicena - vlastnym telom. Cize tiez mam autoimunne ochorenie a hypotyreozu, ale ze uz sa budu vekom iba zvysovat davky liekov. Ak Ti na to prisli vcas, da sa to preliecit a nebudes musiet brat lieky dozivotne.

lubi22
2. okt 2009

Potulka, Iron, sme sa tu ale stretli, zdravy vykvet spolocnosti 😀 Moj muz to vsetko zvaluje na elektraren v Bohuniciach, ze sme tu isto vsetci naokolo postihnuti dacim 😀 Ale to iba zo srandy 😀

pasoa
2. okt 2009

potulka, ajka, iron, ja sa tu šúúúľaaaam!
potulka, velebím google u potulkovcov!!! 😀 odporučím stránku "najkrajsie deticky na svete - marec 2009" všetkým technikom / tlmočníkom 😀

díky moc za ochotu, vidím, že som vám dala niečo na mozgové závity. to je, čo? konečne niečo iné ako plénky a mléko 😀

dobre sa bavím takto navečer, juj, ste zlaté.

ale omohli ste mi moc, zajtra to už doklepem, dnes idem do šlafen-jan.
brúbrú

lubi22
2. okt 2009

Dobru, aj ja idem, odsat co pojde a spat, ak sa bude dat 🙂

alisia
2. okt 2009

Lubi, robíš srandu s elektárňou, no môže byť... odkedy tu v okolí bývam, tak mám napr. nádchu alergickú a nikto nevie načo. Teraz som bola na polilinike na testoch, všetko negatívne a dr. povedal že to môže byť na prostredie v ktorom žijem. Hold, presťahovala som sa zo špinavého ovzdušia v okolí bratislavy do "čistého" v okolí trnavy 😀

asandys
2. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee

clea, nasa pediatricka neockuje Adama naraz do noziciek, ale postupne, chodime na ockovania skoro kazdy mesiac, stale le jedna injekcia. Ockovanie proti rotavirusom som nedala, ani raz sa ma na to dr. neopytala.

ja sa uz o nocnom spani ani nevyjadrujem, ja uz nespim niekolko tyzdnov, len lezim prikryta paplonom. U nasje taka novinka, ze Adam celu noc skoro nespi a stoji na nohach v postielke, ja mam obrovsky strach, ze mi vypadne. Doteraz som ho tam davala, ked som potrebovala daco zrobit no teraz ked v nej stoji, uz ho mnan radsej na zemi.. Cakam na mangela jak na spasenie, kedy pride a mi prevrta diry na spusteni rostu uplne dole v postielke. ☹ JA to uplne nechapem, ADam ma sotva 7 kg, je dost drobny a on stoji na tych nohach, ved on sa uplen zdeformuje ☹ O sedeni a lozeni ani nepisem, uz ma take modrinky po kolenach a zodral dvoje puncosky.

vlalu, uz milionkrat som sa pohadala s muzom, vyrutila ho v sekunde z mojho bytu, on odisiel aj so vsetkymi vecami , do rana som si to rozmyslela, a ja trrdohlavy Baran so sice nedala na rovinu najavo, ze ma to mrzi, ale sparvala som sa tak, aby to pochopil. TAkze verim, ze sa u vas situacia vyriesi, ked sa spolu porozpravate. Tak ako pisali byby vyssie, mate nadhernu princeznicku Angelicku, tak on apotrebuje vas oboch.Myslim na teba, a barani su optimisti, tak verim, e zajtra svitne krajsi a veselsi dnik.

Kuci to hopsatko je supisssssssssssssssssss.

Chcem sa opytat, ked teraz uz kojim iba sporadicky a to iba v noci, tak uz mozem kazdu chvilku ocakavat kramy?

Nsoci, blahozelam k nvemu bytuu, neche ste v nom stastniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Zrejme uz ms vsetky byriraticke papierovacky kolo toho za sebou. Pre mna to bolo velmi vycerpavajuce, vzalo mi to tak 5 rokov zivota, a dalo tri vrasky na cele 😀

iron
2. okt 2009

No baby...takže je to vyrážač nitov, závlačiek..bárs čoho čo drží ten hriadeľ...Bože keby to tu tak čítali, tak mi normálne aj diplom zoberú...
No idem tiež chrnať...asi, lebo som tiez akosi mimo a uz mi to nemysli....a tak.

pasoa
2. okt 2009

ešte som sa vrátila mrknúť, že čo...

iron, už si vydýchni, veľmi moc si mi pomohla aj s ajkou a potulkou. díky moc.
ale "bársčo" tam radšej nenapíšem 😀

papa už fakt

ajka82
2. okt 2009

asandys, mozes ocakavat, ale aj tak nemusia dojst, dokym sa aspon trochu bude tvorit MM... to mi bolo povedane u mojho dr. 😉

vlalu6it
2. okt 2009

baby-úasojka,nsoci,mgk,potulka,iron,,dakujem vam zo srdca,,,kiez by to bolo inak,,,ale moc uz neverim,,take nieco,,boze,,,strasne vela dokazem odpustit a pochopit,,ale verte mi,,toto uz nie,,,,slova su niekedy viac nez skutky a desim sa sama seba,,a desim sa aj manzela,,,neriesme to viac,,,uvidim co sa bude diat zajtra,,,

pasojka,,vsak nie je to skrutkovac???ako moc sa s tymto slovickom nestretavam,,ale pocula som to uz,,nie som si vsak ista

vlalu6it
2. okt 2009

baby co vy nitujete,,vsak nazveme to prosto.skrutkovac na nity,,, 😅 nie,,vobec netusim,,,to bol zader do tmy a dost hlboko,,,ani podla obrazka netusim co to je,,, 😅

kuci--maly je krasny a kay velky macko,,mas pravdu,,je veelikaansky a roztomily,,

lubi a asandys,,aj vam dakujem velmi pekne,,,

asandys,,,mna to mrzi,vsetko mrzi,,,ale neviem s tym nic spravit,,,,som este decko velke decko,,,ale nemal mi dat termin ,,ze do nedele,,nech sa prace on,vsak ja si tu rovnako ako aj mala platime,,vsak su to nase prachy,,,,

vlalu6it
2. okt 2009

asandys,,no my mame obe dva baranovske sidla,,lebo deti narodene v prvej dekade,,co su nase decka a teda este ja,,su velmi zive a aktivne a strasne tvrdohlave,,uplne typicke barany,,,,ver mi,,nebudeme to mat lahke,,moja mamca si pri mne poriadne vytrpela,,,a vlastne do teraz som poriadny baran,,aspon snat pochopim zmyslanie mojej angelici,,,vsak ona je ja a ja som ona,,,,
a skusala si mu postielku tu podlozku-spustit co najnizsie,,tak by ti nemal vypadnut,,vsak preliezat este urcite nevie,,,

vlalu6it
2. okt 2009

baby teraz mi neuverite,,ja si tu pisem a vedla ruky mi rebehol maly skorpion,,normalny skorpion,,co mali aj susedia pred 2tyzdnami,,ako sa ochladilo,,sa pracu dnu,,,ja skoro infarkt,,hukam,kricim,,a stevo ani ho netrhne,,som vyskocila,,a on sa rychlo pohyboval,,a papucou plac,plac,,,a do zachodu,,,,jezismaria,,lebo ja som si spakovala periny do inej izby a idem sapt na gauci.posteli ---to ma asi panbozko potrestal,,jezine,,ma svrbi cele telo,,vsade vidim skorpionov,,to co sa mi este moze dnes stat???

vlalu6it
2. okt 2009

a este som zabudla napisat,,,ked som malu dala spat od 17-20ako vzdy,,tento cas ona spava na nasej posteli,,a ja som len z izby pocula funenie,,a ona preplazila celu postel cez zabranu tucnych perin a vankusov co som dala ako ohradu a skoro uz bola na zemi,,,jezine,,este dobre,,ze som sla kuknut,,,baby nam sa pokazil babyfon,,uz 2jeden od filipsu a druhy sme dali kupit zo sr,,,horor,,vsetko nam hori,,,a teraz by mi velmi bodol,,,teraz budem mat chrobaka kazdych 5minut kontrola,ci sa nieco nestalo,,,

vlalu6it
2. okt 2009

dobru nocku,,zajtra napisem co a ako

vlalu6it
2. okt 2009

dopekla,,ja vobec nemozem spat,,,stale mam plnu hlavu mylsienok,,a mylsim aj na toho hnusneho ☹ skorpiona,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre