Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
19. okt 2009

baskaj myslela som teba a nie pasou prepacte za omyl

kucina1
19. okt 2009

matja taku dosku mam aj na tomto kociku ale take malicke babo ako bude tomasko mat len rok a 2-3 mesiace to fakt nie je. chodim na dvojhodinove az trojhodinove prechadzky ved by nevydrzal stat

kucina1
19. okt 2009

baskaj ty tusim myslis tu starsiu verziu co mi poslala nsoci na obrazku

baskaj
19. okt 2009

kuci - sorry - tú verziu, čo dala nsoci, som myslela s tými nafukovacími kolesami, ten hojdací

kucina1
19. okt 2009

baskaj myslela som si, ale vyhrava mi ten co ma tealla mozno by mi tu vanicku aj pozicala a kupili by sme iba sportak xixi

taella
19. okt 2009

kuci http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=57863
táto pani ich dováža na SR a sú u nej najlacnejšie , keby si sa rozhodla .
Tento kočiar patrí k najľahším dvojičkovým kočiarom , prejdeš s ním cez všetky klasické dvere , ľahko sa skladá a nezaberie veľa miesta , v pohode ho dáme do kufra auta.
My máme verziu 2008 od narodenia a nemenila by som 😉

kucina1
19. okt 2009

jeej taella si zlata dakujem 🙂 uvazujem o tom, ale ked vravis ze sa zmestia cez klasicke dvere tak nemam strach xixi

baskaj
19. okt 2009

kuci - tak ty teraz musíš meter do vrecka šupnúť a všade len merať a merať 😀

baby, ja som na tej sobotnej nočnej jazde asi trochu prechladla - hrdlo, hlava... 😖 ozaj, malý bol v poho, otca som pripravila na to, že asi o jednej sa už zobudí na papanie, že mu dá dudel a ja do 10 min dofrčím a mladý pán si drichmal až do 4tej. to ako keď sme boli aj na tej kamoškinej svadbe a v noci damiána strážila mama. moje spanie v obyvke nepomáha, tak ak sa chcem vyspať, musím asi až z domu vypadnúť a chodiť asi niekam do parku na lavičku 😒 😀

a ešte k tomu som akási úplne ubitá zo starostlivosti o malého. každý deň len ja, stále, len sa starať, aby bolo všetko ok, malý aby sa ml dobre, robiť mu program, somarinky, upratovať, variť, chystať, kŕmiť, spratávať, čakať na večer... muž má ešte dosť dovolenky, ale berie len po pol dňa a malľuje byt, v robote majú toho strašne moc, rieši si to niekedy ešte aj doma... k tomu ešte toto jesenné šero a nekonečné obliekanie, keď chceme trošku nos vystrčiť... ach jaj. už mám vybité baterky...

idem doklepnúť poriadok a spať... ☹

baskaj
19. okt 2009

ale ešte vám napíšem, že ma to fakt štve, že som taká zmorená a to mám len 1 dieťa. a čo môj sen o veľkej rodine? sa hanbím za seba... idem asi radšej zdochnúť do krovia...

baskaj
19. okt 2009

(vidím, že všetky okrem mňa a kuči poctivo dodržiavate pondelkový absťák...)

mapa
19. okt 2009

nieee, baskaj ja som tu, pocity mam uplne rovnake a este k tomu mam nespiace dieta, a som maximaalne vytocena, lebo ju uspavam uz od pol deviatej!!!!!!!!!!! waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠

snehulienka
19. okt 2009

kucina, kamoska rodila v septembri a dalsi rok v novembri, ma phil and tedds ,pochvaluje si, lebo sa da dobre prerobit, na mnoho verzii.a ojazdeny skus kuk...

existuje aj taka sajtka pre vacsie mimi.

snehulienka
19. okt 2009

kucina, ozaj no a gratulujem teda...!!!nesledujem vyvoj, ale to sa zadarilo ci ste planovali...? daj do IP. tomasko bude mat kamosku/kamosa...paaa

iron
19. okt 2009

baska, mapa..nebojte ono sa to zlepsi...kym pojdu do skoly, hadam prespia aj celu noc. Moja je tiez niekedy hyperakcna, spi mi len raz cez den 1,5h. No to je sice dost,...ale uz niekedy neviem co mam vymysliet aby som ju zabavila...takze to prerastie do mrncanie a vrcania a kvicania....

iron
19. okt 2009

Jáj ešte sa tu veľ pokecalo k jedlu pre drobcov.....
Ja by som Vám na tie veci aj niečo napísala...ale nechcem niekoho nahnevať..tak mlčím ako peň.

A dnes som si doobedu schrúpla s malou a teraz sa mi nechce spať.
Je tu nietko, či chrnite...asi už chrníte..

potulka
19. okt 2009

baskaj, coby sme abstinovali, ale superstar je superstar. 😝

nsoci, uzite si tour de secondhand. ja som sa rozhodla, ze teraz nic nepotrebujeme. navyse v takomto chladnom pocasi chodievam s matejom von len poobede. obliekacie vresky raz za den bohato stacia. 🤐

iron, co takeho si nam chcela napisat? ked si to uz nacala, dokonci. takto sa budeme v noci prehadzovat na posteli a nespat. to si predsa nevezmes na svedomie...? 😉

asandys
19. okt 2009

cafteeeeeeeeeeeeeee

prave som dovarila obedik na zajtra, kedze idem do roboty, tak nech ma babka vsetko pripravene pre drobca. Bude mat zemiakovo-brokolicovu kasu s UM, a ked nahodou nebude chciet brokolicu(100% istota, ze ju bude vypluvat 😀 ), tak ma este ryzovo-mrkvovu polievku, na olovrant broskynu. Pre otca som na zajtra uvarila fliacky s kapustou a este aj palacinky, nech si osladi zivot. 😉

ja som tiez brutalne dobita, najviac si to odnasa moj chrbat, vsade lozit za malym, ja ho normalne neviem ustrazit, v primere 2x denne tresne niekde hlavku, Ja fakt rozmyslam nad nejakou detskou prilbou. Odkedy prisiel na to, ze moze aj stat popri opore tak mi s tym riadne zerie nervy. Jedina sanca ako nieco urobit je dat ho do choditka. V postielke nebude bez revu a obyjania hlavy o tycky, zase v chodaku nechcem aby bol dlho☹(( No a nechat ho riadne na zemi to uz enhrozi, kedze sa vkuse stavia okolo vsetkeho.

NAs psik pred Adamom vkuse uteka a niekam sa skryva, lebo mu Adam neda pokoj, vala sa po nom, taha ho, a ked ho zbada tak povie haf haf, este vie povedat ham a mama.

uz pred troma tyzdnami som sa hlasila na plavanie, potvrdili mi moju prihlasku, ale stale cakam na zaradenie do kurzu. Ale vidim to tak, ze na zimu tam nechcem chodit, lebo ja nemam vodicak, tak by som musela ist s Adamom z vody rovno po vonku ☹

Kuci ten Taellin kociarik je velmi peknyyyyyyyyy, aj farebne aj vyzorom, a super sa im zmestil do auta 😉

No a este Adamovi rastie druhy zubok, ale vlasy stale nikde 😀 Dufam, ze nebute plesaty po dedovi 😀

asandys
19. okt 2009

baskaj, uplne ta chapem, ja rano vstanem totalne mrtva, modlim sa nech uz je 10, ze uspim znovu Adama, potom sa modlim nech spi aspon hodku, jak vstane tak kukam na hodinky jak puk, ze nech uz su 4, aby siel znovu spat. Tak cely den robim servis pre maleho a k tomu furt kukam na hodinky 😒 A ked je vecer a mam ho ist kupat, tak som nestastna, ze zase bude krik a boj, lebo Adam sa enrad kupe. Z toho dovodu kupem kazdy 2 den. No a potom zase boj so spankom.
A ked uz konecne spi, tak davaj do kuchyne varit, zehlit a popritom aspon kus precitat net. A to sef mi povedal, ze nemusim prist do prace , ked doma stihnem napisat clanok. 😀 No neviem kedy, ved to mi treba kopec nastudovat kolo toho, tak preto musim ist do tej prace a kus nebyt s malym, aby som aspon daco porobila, ked uz mam ten plat.

mapa
19. okt 2009

asandys nadherne motto... adamko je sikovnik, ked uz rozprava!!! ale tu akcnost ma po tebe, ked si prave dovarila 4 chodovy obed na zajtra 🙂

asandys
19. okt 2009

Ok tak koncim moj vecerny monolog, prajem si aspon dve hodinky suvisleho spanku a vam vsetkym, ktore este nespite dobru noc. 😵

asandys
19. okt 2009

mapa zatial viem iba tri slovicka, ale pekne na nich reaguje, ked mu dedo povie, ze kde je mama abo havo tak polezie za nami, a ked uz vidi flasku, alebo dakoho ineho jest tak povie ham ham ham niekolko krat za sebou. 😉
Este keby sa naucil, ze ked poviem chr chrrrrrrrrrrrr tak ma zavriet oci a a zalahnut, boal by pecka 😀 😀 Potom to pride naucit aj Karlu 😵

potulka
19. okt 2009

mapa, este takto cestou do postele som si ktovie preco spomenula na poobednajsu konverzaciu - aj u nas je plihal velmi oblubeny. az tak, ze sme si ho vybrali na svadobny obrad - laska mi obula spanelsky boty... + uz za 3/4 stoleti nam bude lasko sto let... 😉
tak a teraz uz naozaj dobru noc.

kucina1
20. okt 2009

dobre ranko, vsetko v poriadku
tomasko prave otvoril opat suflicky ale nevytahuje z neho, no naplna ho hrackamni 🙂
vstali sme o pol osmej, celu noc opat prespal, ranajkoval az teraz rano

iron
20. okt 2009

bre ranko...
no my sme boli hore tri krat...a raz sa jej nechcelo spat tak sme ju museli vziat medzi seba, tam sa prehadzovala a potom zalomila.Teraz sa prevaluje a hra v obyvacke.

iron
20. okt 2009

k tej strave aj ja si myslim, ze su niektore precitlivele....ale kazdy nech robi podla seba.
No idem sa hrat s malou...lebo mi tam obtrhava kvet a demoluje nieco...

drozdik78
20. okt 2009

..bre raanko .... 🙂

my uz mame za sebou vylet 😀 v PL / 15 km od nas 🙂 /tie vyzivy sa tak skutocne oplatia, ale to som tu uz pisala 😉
baskaj aj u mna je to dookola to iste vcera mala spala za cely den 2 hodky vstala o 1 poobede a potom nic a vecer sa prehadzovala do 10 kym poriadne zaspala a cez noc 3x ale to uz neriesim 😉 takze nikedy dobikam baterky ked spi aj u ona ale v poslednom case je toho pomenej 🙂)

denka nooooo surfujem , lebo ladam pre malu rada by som zmenila asi kocik ja mam trojkolku a radsej som si mala kupit kociar v smere jazdy tak to teraz trosku lutujem no a ked pritom nadabim na nieco o com ste rozpravali tak mi to neda aby som nedala link 😀

vcera nam tusim egy absentovala ...egy kde si sa stratila 🙂
a toho Plihala musim skusit aj ja ked ho tak chvalite 🙂

taella
20. okt 2009

my ideme dnes maľovať detskú 🙂 sa teším , že budem opäť robiť niečo iné , trochu zmeny v tom stereotype 😉

lenka138
20. okt 2009

zase prší 😠

už som sa naštvala a idem vyhodiť brokolicu z mrazáku do koša, našťastie jej tam nie je tak veľa. Už som si istá, že malý mi v noci zle spáva po brokolicovom obede a rovnaké sme to mali aj pri karfiole, takže netuším čo mu budem vyvárať, nemôžem ho len mrkvou napchávať 😖

potulka
20. okt 2009

dobre rano
uz aj my mame za sebou prvy pad z postele... 😔 matejko spal cast noci s nami, rano sa zobudil, dzavotal si vedla mna (ja s muzom na jednej posteli, on na druhej). vyzeral spokojne, tak sme este na chvilu zavreli oci, ze reku ked zacne byt nespokojny, vstaneme. musela som vsak uplne natvrdo zaspat, lebo som sa prebrala az na riadne zadunenie. 😖 muz bol pohotovejsi, hned priskocil a zdvihol ho. matejko bol statocny a neplakal dlho, o chvilku sa uz na nas usmieval. zato ja som mala este hodnu chvilu stiahnuty zaludok. 😔
a ze lenoch! 🤐

prosim vas, nemate niektora poruke link na varenie baklazanu? kdesi som ho zapotrosila...

lenka138
20. okt 2009

s tou vybitou energiou som momentálne na tom podobne, asi to bude z väčšej časti počasím, lebo ja sa cítim strašne vygrcnutá a v noci som úplne mimo, ked mám vstávať k malému, no a naozaj nehovoriac o tom celodennom kolotoči a ešte k tomu manžel má toho zase v robote až až, takže ešte aj cez víkendy sme sami, tak mi je už z toho tak smutno ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre