Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
12. nov 2009

ja som taka nasrata, ale taka nasrata...
k veci
bola som na tom pilates babo so sebou. Pridem tam a bola som jedina. Som sa potesila, ze aha budem mat fasa hodinu. No a ked som tam uz 15 minut stepovala aj s krpatou /ktoru som vyzliekla do cvicebneho uboru rovnako ako seba), prisla devucha z recepcie, ze na aky kurz som prisla. Tak som jej povedala a ze taky sa neotvara. Tak som jej povedala, ze by sa mal, ze ho mam zaplateny. Samozrejme evidencia o mne a o zaplateni prevodom nemala. Tak volala do hlavneho stanu /studio Miracle na Znievskej hlavny stan maju niekde inde v prdeli/. A ze kurz sa neotvoril, lebo ze sme boli dve a ta druha isla inde.
Tak som spat obliekla malu a seba a isla domov. Ponukli mi sice ine kurzy, ale uz len z principu tam moja noha ani nepachne.

A to nie je vsetko....teraz mal byt kurz druhy krat. Len prvy krat sme nemohli ist, lebo mala mala tie teplotky tak som pisala ospravedlnenie a oni ze ok.....Kde do riti je nejako oznamenie ze sa kurz rusil...ja sa tam musim s deckom trepat, nehovoriac o tom, ze som ju zobudila a teraz je ako sto certov.

Taka som nasrata...ale ze dovidenia...Zajtra ked vychladnem pisem staznost, to co je za pristup.....do prdele.

kucina1
12. nov 2009

aj tomasko putuje po byte teraz v choditku, rozprava sa, a stale sa rehoce, dnes je naozaj uzasny ten moj syncek fantasticky

xixi7
12. nov 2009

Egy,
aj nasa sa najprv stavala na nohy ..skor nez sedela ci liezla..sme sa pytali ortopeda, ci jej mame branit a on ze nie, nech si skace.

kucina1
12. nov 2009

a prave som sa dozvedela od segry ze mama je na mna nastvana kvoli druhemu tehotenstvu, pri cakani na tomaska sa neozvala skoro 2 mesiace, az potom ked sa blizil termin svadby, na ktoru odmietala dojst, sa troska zmenila preto, ze mala dopravnu nehodu. ☹

iron
12. nov 2009

co kuci? nastvana na teba...co jej hrabe..sorry...no nezavidim ti...

xixi7
12. nov 2009

Iron,
to by ma tiez porazilo. Ja som k nim chodila na pilates pre tehotne...ale mala som male brucho a bolo to skor pre take velkobruskate, ktore sa uz ani zohnut nevedeli a tak som prestala. Ale ta ich majitelka stale posiela nejake maily, vyzera ze sa stara, tak predpokladam, ze sa ti minimalne ospravedlnia za chybu.

kucina1
12. nov 2009

egy veru suflicky su pre deturence zaujimave
egy natalka vlastne pevne sedka?

egyptanka
12. nov 2009

kucina, tak to je super a vydrz to s tym tvojim muzikom, ved to robi pre vas a po novom roku bude lepsie. Ja to posudzujem z hladiska, ze ja som takto od oktobra do marca bola furt v praci od nevidim do nevidim a muz sa hneval na mna ze co tak dlho vysedavam v praci a to sme fakt mali vela prace. Ono sa to po Novom roku troska ukludnilo, uz som nechodila domov o osmej-deviatej vecer ale o siestej-siedmej. Na to, ze oficialna pracovna doba koncila o pol piatej tak som fakt nadcasovala. A takto to byvalo kazdy rok.
Tak strpenie, venuj sa Tomaskovi, ty si akcna zena tak urcite sa budes hybat v domacnosti ako ta poznam, lebo nedokazes len tak sediet, a ked ti bude zle tak si citaj a mysli na Lucinku ako jej je dobre v tvojom brusku a ako si omota okolo prsta tvojho muzika. Neboj, bude to dobre. 🙂

A co sa tyka tvojej maminy tak no comment ... ved vy viete co si mozete dovolit a co nie. Dieta je dar a treba ho prijat. 🙂

kucina1
12. nov 2009

iron hrabe hrabe, nerozumiem jej uz niekolko rokov ....

egyptanka
12. nov 2009

kucina, sedka ako sedka, este sem tam ju to mota ako keby bola opita, ale inac v pohodicke, ale sama sa posadit nevie.

kucina1
12. nov 2009

egy ani tomas sa sam nevie este posadit, asi preto, ze ho stale posadime my. len v kociku ked si zaprie nohy o madlo alebo lezi na vankusi tak sa posadi bez problemov. ale on si sada z lahu ako keby robil brusaky

egyptanka
12. nov 2009

asandys, nooooo tie suflicky uz objavila ...
jooooj prave t krici tata tata ... ja chceeeem MAMA MAMA.

egyptanka
12. nov 2009

kucina, moja ma take naznaky sedenia zo styroch, kde sa potom da na jednu polku rite a sedi ako dama na koni.

egyptanka
12. nov 2009

no muz isiel kupat malu ...

egyptanka
12. nov 2009

Ty koky ze 7 mesiacov ... tak to si neviem nejako dat dokopy ... ved tot som len rodila.

iron
12. nov 2009

xixi...ja som tam tiez chodila na cvicenie pre tehotne a som bola spokojna....ale toto ma fakt dozralo.
Hlavne ze teraz mi vypadla aktivita pre malu na dva mesiace, musim vymysliet nieco ine...ach jaj.

egyptanka
12. nov 2009

Inac dnes bolo pekne a ste tu toho popisali ako policajni zandari ... vcera a predvcerom skaredo a nepachol tu pomaly ani smrad po vas. 😠

egyptanka
12. nov 2009

nemohol by aj muz nakojit, ked tu mala posledne dni vrieska len tata, tata??? 😀

kucina1
12. nov 2009

u nas je stale mama mama ale tata tata sa nedari tomaska naucit 😒

iron
12. nov 2009

a moja nerozprava 😀

kucina1
12. nov 2009

jeeej objednala som nam nakoniec listky do kina na pondelok podvecer, nemam ani opatrovanie velmi dobre vybavene 😀

asandys
12. nov 2009

u nas je to ham ham a haf a sem tam mama vacsinou ked place, ale ham ham je to nonstop. A raz rano, ked dedko vosiel do izby, adamko stal v postielke a ked ho uvidel tak skrical dedooo, skoro sme odpadli, ael stalo sa to len raz. No a ked vidi psika, tak hned po nom vystartuje s haf haf haf

pasoa
12. nov 2009

u nás iba eeee.. sem tam auuuu alebo eaaa a pod 😀
takže nejaké súperenie o mama tata nehrozí 😉

kucina, tvoja mama.. no comment... bože bože, ja viem, že sú aj také vzťahy s mamou... s tvojím mužom to nejako vydrž, ale aj takmu povedz, čo potrebuješ, nie výčitky, ale len povedz, po čom túžiš, to je všetko.
treba komunikovať, to platí stále, či je veľa roboty v práci alebo nejaký problém.

ja som zas sama, mužík išiel s kamošom trochu vyvetrať hlavu. včera ten hokej.... a zajtra ide kolegovi na 50-tku na chatu, príde v sobotu ktovie kedy.
blbý týždeň, všetko takto naraz 😒

nsoci
12. nov 2009

Iron aj mne sa to uz stalo. Som sa z Race dotrepala do Petrzky, boli sme tam dve a nic. Hrozna organizacia. Ale a som proste clovek, ktoreho taketo veci nenastvu. Isla som do sekaca a nakoniec som bola rada, ze to odpadlo, lebo by som ten sekac inak nestihla.

Dnes som presla peso do Lamca a obehala celu Dubravku, vecer som sa prezrla, no epkne.

Matko sa vkuse stavia, tuli sa ku mne, ozuzlava mi nos (zeby pusa|) a dnes mal konecne usmiaty cely den a este aj slnieclo vzslo, parada...

Tiez nic nerozprav, aspon nic urcite, nejake zvuky vydava ked chce este, nieco ked sa mu paci, ale vacsinou len pisti... 😉 obcas ked odidem z izby a hlada ma tak stvornozkuje za mnou a vravi cosik ako MAM

nsoci
12. nov 2009

Kuci hm...
Denka hm...

Tusim budem este vdacnejsia, ze mam skveleho muza a fajn maminu.

egyptanka
12. nov 2009

Tatino nenakojil, kojila mamina a Natalka uz spinka 🙂

kucina1
12. nov 2009

tomasko stale nespi, on asi silou mocou chce pockat na tatina, uz je na ceste, tak do pol deviatej by mohol prist

egyptanka
12. nov 2009

nsoci a narazila si na nejaky zaujimavy obchodik??
mne hovoril svokor, ze velmi dobry detsky obchod je v kulturaku.

Inac mohli by sme vytiahnut aljusik a ist von do parku v Liscom udoli ... co ty na to??

egyptanka
12. nov 2009

kucina, ale aspon je kludny, nie??

kucina1
12. nov 2009

hej je dobry, pozera telku a cita si noviny a stale mi obima nohy alebo ma skriabe xixi
ja ani neviem kde je liscie udolie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre