Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
5. dec 2009

munu, nie, dala som ich preč. Ani ty už nemáš, pozerám...

Patrik práve vylial kolu a kým som ju a jeho šla ratovať, tak ju začal olizovať 😅 Ale iba trošičku, na šťastie som bola blízko...

munu
5. dec 2009

Matja, mne Matko vcera vylial trosku vodu na koberec a tiez som rychlo isla susit, aj brat Matka prec, no kym som dosla k nemu, uz olizoval vodu z koberca.. no chudatko, mama mu neda napit vody 😀

Kuci, pofot si brusko, ked uz bude Lucinka na svete, budes lutovat, ze si to neurobila, lebo ta to nelakalo.. 😉

munu
5. dec 2009

Matja nemam ani ja uz.. na co? v nasom pc ich stale mame a tu ich vidi kadekto, nemusi to nikoho zaujimat.. vsakze? po teme, ktoru som citala na teme modry konik, ako tam ohovaraju fotky, tak som hned vymazala svoje albumy vsetky a stacilo 😉

munu
5. dec 2009

no krpec je uz hore, tak sa majte krasne zatial.. a dobru nocku, lebo uz tu nepridem urcite.. tak snad zajtra.. budeme s Matkom sami doma ako dneska cely den, lebo ocinko pracuje 12 hodin.. caute

matja
5. dec 2009

drobec si namočil iba ňufáčik s papuľkou, možno sa do neho ani nič nedostalo, neviem. Ale pery mal trochu mokré.

už dlhšie som uvažovala, že si dám tie fotky preč, dlho som váhala, tiež sa rada popýšim svojím synom, ale nakoniec som sa premohla a stlačila ten krížik na albumoch.

taella
5. dec 2009

munu , naša Karolínka ešte nemá zúbky .

Ešte stále nevie papať chlebík , nejak ho nevie spracovať , všetko jej ostatne visieť v hrdle , natlačí tam toho , začne ju dusiť a iba zvarcia z toho . ☹ Oliver ho v pohode poje , a ona nie ☹

asandys
5. dec 2009

Adam tiez pouziva skor celu rucku ako prsteky, tlieskat nebude ani za svet. Najviac oblubuje hru so psikovymi miskami (chudak pes je cely den smadny, bo mu musim misky brat), dnes sa pustil do presadzania kvetov, celkom ho fascinuje moja papierova stojata lampa a neskutocne rad podlieza stolicky. Furt buchne hlavku, ked si chce pod nimi sadnut, no ale neda si povedat.

Uspavanie na rukach je uz pre mna dost bolestive, necitim si vobec chrbat a mam aj natianute zapastie. Asi po vianociach s aodhodlam na krok spania v postielke.

Ak mate daktora niejaky fajn receptik na medovnicky, supnite ho do nasej temy marcovky varia, please🙂)) Ja mma vo zviku robit tie vanilinove rozky a podobne kolaciky.

pasoa
5. dec 2009

baby, by som teda začala matúškovi dávať lepok, zajtra bude mať 9. mesiacov.
Chcem začať ovsenými vločkami - kašička s jabĺčkom a MM.

Ako si to majta robila? Namočiť - vyliať a potom variť či ako? kde to nájdem?

a myslíte, že by som mu mohla dať chlebík z pekárničky, keď je v ňom (1kg) 2 čl soli a 1 pl cukru? to asi nie, že?

a egy? ako to je s tou akciou v tesco na Hami? som tam dnes bola a nikde nič, ani predavačky o ničom nevdeli, ani v letáku nieje, tak som z toho jeleň 😖

a ešte mi prosím raďte o kuchynských robotoch. To nám donesie Ježiško ako spoločný darček, len musím zistiť, aké funkcie a tak, že aké sú dobré.
Teraz je v NAY tento v akcii za 99,99... je dobrý? poznáte to niektorá?
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...
dokelu, nie je tam obrázok...grrr...
aha, tu obrázok je
http://www.mall.sk/roboty/moulinex-fp656-master...
inak... riadny cenový rozdiel ty koky...

matja
5. dec 2009

chichi, pasoa, pamätáš, keď si ty mňa učila, ako si mám spraviť ovsenú kašu pre seba ? 😀 Odvtedy si ju robím veľmi často 🙂 A presne podľa toho som si upravila recept pre malého 😉 Vločky prepláchnem poriadne vo vode, uvarím čo najhustejšiu kašu, niekedy varím aj spolu s jabĺčkom (ak nedám surové ovocie) a keď trošku ochladne, pridám MM.

chlebík z pekárničky by som dala hneď, aj keď je tam soľ a cukor, ja dávam z obchodu a vôbec netuším, čo tam je, ani to radšej nechcem vedieť 😀

matja
5. dec 2009

čo je s iron?

nsoci
5. dec 2009

bry vecer

ta knizka... je to vysvetlene co sa deje v detskom mozgu ked place, boji sa, preziva zufalstvo... a [reco je dolezite dotykat sa dietatka, o spani, hre, hrackach, ako motivovat dieta... pre mna velmi prinosne, proste vsetko to, co instinktivne citim, ze je sravne vysvetlene vedecky

renia mne matko beha po celom byte aj s holou ricou a nabosos a to sme na prizemi a parkety veru teple nemame... a v poho... videla som to u talianov a myslim, ze v tomto maju pravdu

fuha baby vy vypekate... mne as nic nechce... ani pohnut 😉

mikulasa sme veruze mali - dve kila mandariniek, banany, hrozno, velikanske toffiffe od svokry, arasidy od mamy, matko dotal hami kase, vsetko okolo topanok som naskladal a amtko to rozhadzal... a bolo... 😉

matko dnes nespal vobec, lebo sme boli na nakupoch, u svokry, nemal klud... zasal o pol stvrtej, o piatej som ho zobudila a teraz konecne ukecala zas na spanie po hodke

Matja hod prosim tie Tvoje rychlomaknuce medovnicky do nasich receptov dak dak

baby mne sa nic nechce
ani telku kukat
😉

pasoa
5. dec 2009

potulka chachaaa... ja a piecť??? a niečo, čo sa musí vaľkať a vykrajovať?? 😀 😀 😀 😀 Dosť dobre sa bavím 🙂
Ja viem,že to prekrásne vonia, ale vieš čo som urobila ja? Nakúpila som plný pakel korenia - zázvor, škorica, koriander, aníz, fenikel....čojaviemčoešte, nasypala do plecháčika a nechala zovrieť. A celý byt voňal.
Potom som to naliala do aromalampy a zapálila pod tým sviečku a jemne pekne to voňkalo v obývke.

Ja som fakt úplne ľavá na pečenie, ale dnes som kúpila tortové pláty, tak urobím dáku plnku a bude aspoň to a muž upečie svoj famózny plechový perník a bude 🙂

matja, dík 😉
(fakt radšej nechci vedieť, čo je v kúpenskom chlebe 😝 ) a keď ty hovoríš, že môžem dať, tak to beriem ako 100%, lebo s tebou súhlasím vždy vo všetkom, čo sa stravy týka. 😉

pasoa
5. dec 2009

nšoči... tá kniha... asi je fakt dobrá,lebo podľa toho, čo si načrtla, tak asi fungujeme s matúškom podobne. Proste robím to, čo cítim, veľa ho nosím, dotýkam sa, zaspávam spolu s ním, tuľkáme sa a neviem čo všetko...
možno bude z toho rozmaznaný a možno aj nie, uvidíme, čo život prinesie a čas ukáže 😉

matja
5. dec 2009

wow, pasoa, no to je dôvera 😅 Ja by som však na tvojom mieste radšej počkala na potulku, ona má pekárničku, nech sa ona vyjadrí 😉
ten nápad s koreninami na rozvoňanie bytu je super, asi vyskúšam 🙂 Teraz mi tu rozvoniava sviečka od mojich rodičov, čo sme dostali na mikuláša 🙂

nsoci, hodím ten recept, len musím nájsť 🙂

taella
5. dec 2009

tu je zopár vianočného foto
http://www.facebook.com/album.php?aid=44261&id=...
dala som to iba na FB , a prístup iba pre vás z koníka , lebo ostatným budem posielať pohľadnice , tak nech majú prekvapko 😉

matja
5. dec 2009

taella, krásne 🙂 😵 a ktorú fotku ste vybrali na pohľadnicu?

mona1111
5. dec 2009

ahojte
taela nadherne fotky deticky su nadherne 😉 😉 😉

pasoa urcite by som mu dala chlebik z pekarnicky ja teiz davam z obchodu....

pasoa
5. dec 2009

tallea, nádherné. juj, až som sa dojala,no prekrásne! a ako karolínka vypúča peričku, to nemá chybuuu 🙂
veľmi sú zlatučkí!

taella
5. dec 2009

ešte neviem , ktorú dáme na pohľadnicu

mona1111
5. dec 2009

este som chcela napisat nas tlieska jedna radost len tak lezi na zemi alebo v postielke a zacne sam odo seba tlieskat, potom ho nieco napadne smiesne tak sa zacne smiat..... je rozkosny celeho by som ho spapala...

asandys
5. dec 2009

taella, krasne fotky, deticky vyzeraju na spapnie, az som svojho ocka zavolala kuknut, ci Vas spoznava🙂)) Fakt nadherne! Pozdravujem celu vasu krasnu rodinku 😵

matja, ja som akurat dnes myslela na to, ze iron uz dlhhhhhho nic nenapisala.

taella
5. dec 2009

ďakujem vám veľmi pekne 😉

katja78
5. dec 2009

Čaute ženy 🙂

ta čo, čižmy už vyleštené? 🙂 🙂 🙂
U nás už Mikuláš bol, kapánek v predstihu (môj strýko) 😀

Nadžgávam sa uherákom, zapíjam svätovavrineckým z Mikulova a čítam, čo ste preberali od str. 417 do 423 !!!

Heslo dňa: Všade dobre, doma najlepšie. Boli sme s rodinkou v Piešťanoch, tuna:
http://www.sergijo.sk/sk/index.php
mali sme prísť až zajtra, ale s dvoma malými, nesamostatnými deťmi som rada, že som rada 🙄

nsoci
5. dec 2009

Taella krasne fotecky 😉

katja78
5. dec 2009

Hmmmmm, som zabudla. Moja babička si dnes zlomila pravú ruku v ramene ☹ ☹ ☹ ☹ chúďatko moje. možno ju budú operovať, ani nechcem pomyslieť 😢

pasoa
5. dec 2009

katja, čo je to uherák? 😕

katja78
5. dec 2009

Kostelecký uherák - salám s plesňovým obalom. mne tá pleseň vonia 😀

pasoa
5. dec 2009

jááj, keď tak spomínaš pleseň, ako by som si dala Nivu :-P
ale ešte vydržím, kým dokojím.

tak, na dnes končím preklad, brúbrú

matja
5. dec 2009

nikde nikoho? Ja som konečne doupravovala tých mojich cca 200 fotiek a idem spať. brú nôcku všetkým 😉

ajka82
5. dec 2009

kuk...ja som este tu...malu som ulozila pred chvilou, lebo ked mato dosiel sa troska rozjasila 😅
pasoa tu jednu posielam, na druhej sa pracuje 😉 ale bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre