Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
3. sep 2009

matja - joooj rychlo cosi este na skrvny 🙂 a hod mi do IP ako ta najdem na fbc ak chces 🙂

u nas stavaju akurat tak Lidl... ale co chcem od takejto diery... esteze je tu klidek a pohoda a lacnejsi byt ako inde 🙂 teda aspon to tak bolo ked sme ho kupovali 🙂

mgk111
3. sep 2009

vsetci stale stretkuju?...

allisia
3. sep 2009

ahojte, my sme uz doma zo stretka lebo moje starsie dieta bojkotovalo moje snahy pokecat s ostatnymi mamickami a chcelo ist na ihrisko 😅 nabuduce ju budem musiet nechat s babkou aby som sa mohla spolocensky vyzit 😀

ale bolo fajn, aj ked Oliverko sa bal Nsocinho Matka a zacal plackat ked sa chcel Matko rozpravat 😀

Denka dakujeme krasne za pozicanie deky a Labutka vdaka za prezentaciu latkoviek 😉

Lubi dakujeme za darcek 😉

Matja ja som Ardo kupila raz aj v Tescu, mozno mali len prave vypredane ale inak aj Findus ma dobry spenatik len neviem ci je bio

mgk111
3. sep 2009

hmm my sme sice daleko od stretka ale aspon som bola kocikovat a kubko sa vozil vedla svojej novej malej frajerky Natalky 🙂 ale je akysi unaveny, takze teraz uz je okupany, napany a zalomil v mojej posteli tak idem dat upratovaci maraton (nsoci - uzasne slovne spojenie) po byte a dufam ze veget...

matja
3. sep 2009

baby, čo je s egy? Naposledy písala, že by mala opustiť koníka. Bola na stretku?

mgk111
3. sep 2009

jedna otazka na vas ktorym sa deticky rehocu - nas vzdy dostane stikutku z toho... aj vase ci nie? je to normalne? nadherne sa smejka, ale tak mi je holuto, ked potom viem, co pride ☹

nsoci
3. sep 2009

Matja ano bola. Ucast hojna: Egy, Nsoci, Senka, labutka, allisia, Lubi22 s rodinkou, Ajka s rodinkou, Kucina, snehulienka....

allisia
3. sep 2009

no u nas sa konecne spi tak idem pokukat stranky co mi labutka poradila 😉

pasoa
3. sep 2009

matja, prečo by mala egy opustiť koníka? ako to myslela? 😕

návšteva dopadla na 1-tku až na to, že matúšik veeeľmi zle papal a veeeľmi moc plakal. potom sa kolegovci akosi rozpŕchli o tej pol deviatej... že sú v strese z toho plaču, že už odvykli (majú už väčšie deti 😀 )

lubi22
3. sep 2009

Ahojte 🙂

Nam Filipko po ceste do TT zaspal, tak teraz zaspinkal v postielke len pred par minutami.

Som velmi rada, ze som vas spoznala aj osobne, deticky su este krajsie a zlatsie ako na fotockach v albumoch 😵

iron
3. sep 2009

No hurá, dieťatko hajá...

Kukala som na ten príspevok od Egy....je to ok, ja mám podobné pocity, tiež na koník už tak často nechodievam, venovať sa dieťaťu je väčší zmysel. Keď mám čas, tak prečítam, ak potrebujem niečo vedieť opýtam sa. Ale už nevysedávam ako niekedy...no jo, Ninka si začína vyžadovať svoje. A ja nepoznám nič krajšie ako sa jej venovať. Takže Egy, Tvoje pocity sú úplne v poriadku.

Ozaj kuknite nové foto z dovolenky.

aaluska
3. sep 2009

Pasoa, mne doktorka dnes hovorila, že keď začnem s príkrmami, tak večer mám dojčiť, nemám dávať kaše. Vraj obsahujú priveľa energie a malý to na noc nepotrebuje, aby nebol tučko.

allisia
3. sep 2009

ajka prepac ze som si s tebou nepodala ruky dnes, nejak som nestihala vsetky obist a Natalka to aj tak cele bojkotovala 😅 nabuduce to napravim

ajka82
3. sep 2009

ja sa za dnesok ospravedlnujem, bola som jak mechom prastena 😒 a este som mala pocit, ze som videla moju nocnu moru... ☹
nabuduce sa polepsim...

ajka82
3. sep 2009

allisia, sak si mala prezentaciu 😀 preto nebolo casu 😉

no som velice zvedava ci budem posledny mohykan co nebude latkovat v teme marcovky 😀

allisia
3. sep 2009

fotky su kraaaasne 😵

lubi22
3. sep 2009

Fotky su super 🙂

aaluska
3. sep 2009

Labutka, tiež nemám mixovať príkrmy, iba popučiť. Vraj to bude spočiatku vypľúvať, ale aby si zvykol do budúcnosti. Ono zasa teraz sa z toho nestrieľa, lebo stále je mlieko. Zapiť mu to mám dať vodou, nie mliekom, aby ten príkrm bral ako jedlo, nie predjedlo. Tiež neviem, čím to budem pučiť.

Baby, ktoré ste "chytali" moč na vyšetrenie, ako ste to robili?

Mimochodom, Martinko meria 74cm a váži 9,3kg. Od pondelka začíname plávať v Žabiatku.

allisia
3. sep 2009

ajka hej aj prezentacia bola 😀 nebol nahodou tvojou nocnou morou ten pes 😕

ja sa musim pustit riadne do toho latkovania len teraz sme dost rozlietani tak som este nestihla tie plienky ani oprat a musim poobjednavat nejake aby som ich mala dost 😝

asandys
3. sep 2009

no aaluska, presne tuto otazku som sa chcela opytat. neviem ako mam nasadit to vrecko na moc, a ani neviem,ci ho mam dat cez den, abo mozem aj na noc. Skusene maminky poradte 😉
Panecko ved Martinko je poriadny chlapcek
😵 😵

aaluska
3. sep 2009

Pre úplnosť k tým príkrmom, takto som bola poučená. Zeleninu variť na pare, potom popučiť a pridať olivová olej. Ovocie popučiť, ale dávať surové.

allisia
3. sep 2009

aaluska v lekarni na to predavaju take nalepovacie sacky, nam ho aj doktorka dala ze to mam nalepit pred odchodom z domu a sestricka mu to potom odlepila a bolo

aaluska
3. sep 2009

Asandys, aké vrecko? My sme dostali skúmavku !!!

ajka82
3. sep 2009

allisia nie ten pes...ten vyzeral byt kludny, ale nikdy nevies ci takemu hafanovi necvakne v bedni 😕
bol to jeden "clovek" ale dufam ze sa nanho len podobal... viac nebudem rozpisovat, lebo ma depka chyti...

ja sa chystam zajtra omrknut pasienky doobeda, hadam tam niekto bude, co mi poukazuje bazenik a tak... a mozno hned malu prihlasim plavat tam... uvvidime

aaluska
3. sep 2009

Allisia, díčko za info, zajtra si zaobstaráme

allisia
3. sep 2009

sranda ze kazda doktorka povie nieco ine, my mame taku co este socik preferuje a je dost benevolentna v prikrmoch, jej to je skoro jedno ze co a ako 😝

asandys treba to nalepit tak aby mal pipika vnutri a to co sa lepi hore pri koreni troska silnejsie pritlacit

ajka82
3. sep 2009

v lekarni alebo v zdravotnickych potrebach sa daju kupit vrecka(sacky) na moc... ja som nalepila malej hned rano na susku, lebo vtedy najviac cika a cakala som...ked nacikala preliala som doo skumavky a isla zaniest Dr.

allisia
3. sep 2009

Ajka to ma mrzi

ja by som tiez rada chodila plavat ale nema kde nechat malu tak co uz a s oboma to nejde

aaluska
3. sep 2009

Chválim foto zo stretka. Nsoci, aj my tak s Martinkom cvičíme ako vy na deke 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre