Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
2. feb 2010

no doodsavane ... spolu 60 ml z oboch ... juuuj za dnesny den 180 ml. Co ja s tym budem robit??? ... 😀

pasoa
2. feb 2010

no a rozšírená verzia na fb tu
http://www.facebook.com/photo.php?pid=196046&id...

egy, ja polhodinu z každej cicky, teraz to bolo 160 z prvej, uvidíme, koľko dá druhá.
inak to nebýva tak veľa, ale som zabudla na obed odsávať.

egyptanka
2. feb 2010

ja asi pojdem niekam stazovat ... je toto normalne aby som sa po desiatej vecer nedockala teplej sprchy, ale len vlaznej ... ja chcem aj horucu sprchu. 😠

pasoa
2. feb 2010

egy, toto bolo u mojej segry na morave normálne, že po 22:00 nešla teplá voda....
u nás nejde horúca v noci. nevie, od koľkej, ale o tej 1:00 už nejde
si zisti u vchodového / domového dôverníka, ako je to u vás.

egyptanka
2. feb 2010

boooze mne sa zajtra nechce ist k svokrovi ....

egyptanka
2. feb 2010

idem si este precitat nieco z novej Mamy a Ja a pojdem spat ... chcela som este vecer uvarit na zajtra, ale muz ma presvedcil, nech si odpociniem a uvarim zajtra a on sa s malou bude hrat ... mam vybrate kuracie cecky tak som zvedava co z toho bude.
tak dobru noc prajem 🙂

pasoa
2. feb 2010

egy, dobrý nápad vybrať mäsko z mrazáku. dobrú noc

PS : druhá cica dala 180ml

potulka
2. feb 2010

pasoa, tak to ty si ina dojka! 🙂

nsoci, pred par hodinami som sa dozvedela, ze moja velmi dobra kamaratka zijuca v UK je 8+6 tt, som z toho cela hotova a tak sa dvojnasobne tesim na tvoj ultrazvuk, lebo ty si blizsie. 😉 drzim palce na fazulku.

iron
3. feb 2010

labutka, ked sklopis stredne zrkadlo do tej druhej polohy, tak ho uvidis ak ho budes mat za sebou...My nememe v strede ziadne zrkadlo navyse a ani by som ho nevyuzila

denkolc
3. feb 2010

Dobré ránečko vám želám! Tak my sme stále choré, ale malá vyzerá o niečo lepšie...momentálne nesoplíkuje, ale hrá sa na zemi s hračkami...z toho Sunaru moc nepapá....fakt málinko...už som toľko vyliala, takááá škoda.....

Katja, Ty si nás naozaj opustila? ☹

Tak som včera dala úvod do mojej diplomofky, dnes by som chcela ísť požičať nejakú literatúru a prejsť hlbšie do tematiky. No a chcem začať s prípravou Táničkinej oslavy narodenín. Bude to u Jana a zatiaľ neviem, ako to urobím. Švédske stoly to istia... 😉
Včera tu bol a vraj budúci týždeň chce zariadiť malej izbičku. Tak aspoň budeme mať "víkendovú chatu"... 😀 😀

munu
3. feb 2010

Katja vazne odisla od nas ☹ tak aspon ta pozdravujem Katka ked to citas nahodou 😉

mgk111
3. feb 2010

ajka - hmm zaujimave co pises o sedackach, lebo nam hovorili, ze to je najbezpecnejsie miesto v aute to v strede...

diocka - no u nas sa sedacky hodnotia podla crasch testov... a ked je taka "velka" ze do 4rokov tak urcite mnohymi bodmi nepresla... ja by som tomu moc neverila a nikdy by som nedala dieta dopredu ked ma byt vzadu... sedadlo spolujazdca je najnebezpecnejsie miesto v aute... dietatko si zvykne byt v zadu - ma iny rozhlad ked je v smere jazdy a vsetko... tot len moj nazor... nechcela som sa nikoho dotknut aby boloo jasne oki? 😉

pasoa - krasne fotecky 🙂 takto sladko zapsinkat 🙂

kubko stale kaka ale papa a pije, telefony nejdu a co mam akoze robit treaz kua?????!!!!!

nsoci
3. feb 2010

Baby je taaaaam! Fazulkaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

nsoci
3. feb 2010

Obehli sme nes gyndu, dooost dlho ju hlaala, ale ankoniec nasla ultrazvukom, uz som sa zacala baaaat tam an koze rozcapena.

Potom k Matkovej lekarke - crevna viroza, v noci zas vracal megadavky zo spanku, som nevyspata total, vecer sme mu dali mlieko po celom ni hladu, asi chyba, teda urcite a vraj aj ten vyvyr s maskom, co som bola taka stastna ze zjedol vcera nebol dobry napad.

Babyyyyyy........ budeme mat baaaaaaaaaaaaaaaaaabooooooooooooooooo

Zeby som uz zmenila profil? Ci pockam na srdiecko? Do 24. februara... hm.... ale naco, vsak je tam, a je zdrava ako ryba fazulka typu druhoredeneho 😀

nsoci
3. feb 2010

A este aj Upsvar som dnes stihla 🙂

denkolc
3. feb 2010

Nsoci, si šikovná a TEŠÍM SA s Tebou!!!! Budete krásna veľká rodina!!!🙂

diocka
3. feb 2010

mgk nechapem akoze ked je velka tak nepresla testami? prepac ale som asi nechapava 🙂

ja viem ze najbezpecnejsie miesto je vzadu a tam aj maleho vozime ked ideme autom 2ja alebo ked idem sama na nejaky kratku vzdialenost. ale ked idem s nim sama nejakych 300 km tak sa neodvazim ho mat vzadu - proste nielenze na neho potrebujem vidiet ale keby bol nejaky problem, zeby sa zacal niecim drhnut tak ho potrebujem mat hned vedla seba.

nsoci
3. feb 2010

Baby ani vam nejdu mobily? Teda oRangeacky...
http://www.orange.sk/web/onas/orangenovinky/det...

nsoci
3. feb 2010

DEnka ma hned napadli dvojicky jak si povedala velka roina. Jedna holka z januaroviek co uz caka druhe bude mat vojicky. To je ze fakt - respect!
A tesim, ze sa mate lepsie....

Diocka mas krasnu skratku, ze dio (= boh 😀 )

diocka
3. feb 2010

nsoci, gratuliren 🙂 🙂 🙂 🙂
je to krasny pocit. jaaaj, zavidim. ale snad sa dockame aj my ostatne 🙂

nsoci
3. feb 2010

Coby nie dio.... ked chces vysvetlim ako sa robia deti...

KUknes romanticky film, nechas sa inspirovat a vykasles sa an to, ze mas plodne dni 😀 U nas stopercentna trefa 😀

Ja sa tu usmievam jak puk.

diocka
3. feb 2010

hej hej nsoci, som bozska, 🙂 🙂 🙂 len som to tu nechcela na plnu hubu rozkvakat 🙂 ale no co uz narobim ked som raz taka, no nie?

inak dnes som prisla na to ze maly ohlodava postielku - ma iba 2 zuby ale z vnutornej strany je ta horna lista cela obrusena 🙂 🙂 🙂

asandys
3. feb 2010

nsoci, v prvom rade este raz blahozezelam pohodove tehotenstvo🙂))))))))))))))))) A manzel ako prijal spravicku-, Ako si mu to oznamila?

no a mliecko sa podla mojej dr moze, ale zriedene s ryzovym vyvarom, tak ja urobim 100 ml mleika a dolejem 100 ml vyvar. A kuraci vyvar by sa mohol, ale len bez maska, iva vyvar s mrkvou. Inac este dobre je rozpuceny cisty uvareny zemiak s stipkou soli, alebo potom mrkvovy vyvar. a susienka a samoska banany. Na tom ficime uz 5 den, ale dnes to uz vyzera ok🙂)))))))))

pasoa
3. feb 2010

čo? katja odišla? kde? prečo?

potulka, to len preto som toľko nadojila, lebo som na obed zabudla odsávať a už som mala až hrče pod pazuchami... inak dám tých 200 ml z oboch na jedno odsávanie.

denkolc
3. feb 2010

Nsoci a čo na tú črevnú virózu? Piť čierny čajík? Alebo aj dáke lieky??? 😅

pasoa
3. feb 2010

jejo, nšoči, je krásne, ako sa tešíš, novidíš, neviem, prečo si sa včera bála! teš a a raduj a vychutnávaj si to 🙂)
6tt... aach, krása!
veru veru, asi by si nám mala dať menšiu lekciu o robení detí, ale ja najprv budem musieť asi pozmetať pavučiny 😒
Ale v prvom rade niečo opraviť v mojej hlave alebo čo... eee... o tom nejdem písať radšej.

matejka mi je moc ľúto, že to nebolo len z priveľa vody, ale je to choroba ☹ čo vám kázala dr? štopať tekutinami alebo aj nejaké lieky?

asandys, som rada,že vám je už lepšie 🙂

pasoa
3. feb 2010

a z orangeu som sa pokúsila dnes ráno poslať SMS-ku a neviem, či došla... DOŠLA???? 😕

pasoa
3. feb 2010

a ešte to som chcela, že matúško dnes už vydáva aj iné zvuky ako pišťanie a vrčanie. Momentálne robí ehe a he, hehe 🙂
vytrvalo už asi polhodinu. objavil čaro nového slova 🙂

matja
3. feb 2010

ahojte, nsoci, ešte raz gratulujem 🙂 Maťko nech sa čoskoro vylieči

baby, aj ja som posielala jednu gratulačnú sms, tak došla, či nie? Pasoa? Ak zistíš, daj vedieť...

denkolc
3. feb 2010

Orange nejde vraj od piatej rána...takže asi skôr nie... 😖

A Pasojka, preč s pavučinami...však treba si ten život spríjemniť, ak sa dá...a pri takom spachtoškovi... 😉 Počkaj, jak sa rozreční...hehe...

Diocka, počkaj, keď mu vyjdú aj horné...ja už som dostala taký hryzanec do prsta, až som zvýskla a malá sa tak rozplakala, že nevedela prestať....tak by neplakala, ani keby som ju ja tak silno uhryzla... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre