Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

atemi
8. okt 2009

Egy, joooooj, nie, neohovarame 😉 To len nas chytila nostalgia za domovom. Ved keby mi tu v BA bolo az tak zle, tak tu nie som 11 rokov, nie? 😉
Idem haja, bruuu.

iron
8. okt 2009

A ja sa idem venovat manzelovi...tak sa pekne majte...Zajtra podam spravu ako zvladla krpata tolkych psov na tej vystave...Jedneho berieme so sebou.... 😀 😀 😔

kucina1
8. okt 2009

elenam ja som mala spinal tak som bola pri vedomi, fiha celkovu by som nechcela. mne ho doniesli potom az rano okolo siestej, uz som sa jemne aj hybala, popoludni sa mi podarilo aj sadnut a vecer aj postavit, ale ked ma videli sestry tak mi vynadali. tomasko bol uplne v poriadku, len sa mu nechcelo von z brucha tak to museli ukoncit

elenam
8. okt 2009

Egy - ja som z Vranova nad Topľou a teraz bývam na dedine pár km od Vranova. A niekedy ma tu fakt ide poraziť. Aj keď tu máme kde výjsť, nie je to ono.Chýba mi tu mesto.

ajka82
8. okt 2009

ja vas asi nedocitam ak chcem citat vsetko...
pasoa, neodsavaj vsetko mlieko, ale len tolko aby si necitila take tlaky, lebo ked budes odsavat vsetko, tak sa stale bude tvorit rovnako

pasoa
8. okt 2009

elenam, ja po papaní odsávam, ale keby som aj nie, asi by som aj tak neskúšala nočník. niekedy ani nevidím, že tlačí a nikdy neviem vopred, kedy začne. niekedy aj popri papaní...
radšej nakechlím nahrubo sudocremom, zatiaľ som dávala iba tenkú vstvičku.

lubi22
8. okt 2009

Pasoi na zapareninky na ritku velmi pomaha krem od Biodermy ABC proti zapareninam. Nastastie Filipko nemava, ale starsi syncek ma hrozne citlivu pokozku. Vyskusali sme sudocrem, niveu, rybiu mast a neviem co este, ale nic nie je take ucinne ako tento kremik. Ja celkovo na tuto kozmetiku nedam dopustit, kym sme na nu prisli, vyskusali sme toho so starsim snycekom kopec a odkedy pouzivame Biodermu, tak ziaden problem. Uz som kupila od nich aj kremik na zimu na tvaricku.

A s odsavanim, odsaj na obed iba tolko, kolko musis, aby ti nevznikli bolestive hrce. Ak budes tale odsavat plne prsniky, tak sa asi bude stale tolko tvorit.

Nsoci Matko je uspesne opatovne na cele Rambo klubu 😀 No veru, moj Samko ma 12 kil 😀

elenam
8. okt 2009

Pasoa - skús dávať na nočník každé rano po papaní a možno si zvykne na ten rituál a bude všetko o.k. Ja som moju malú dávala keď ešte poriadne nevedela držať hlavičku a postupne si na to zvykla. Teraz sa veľmi teší, keď sedí na nočníku, ako na tróne. Skús a uvidíš, ale každé ráno. Chvíľočku vydrž a hovor aa alebo pšš. Možno to pomôže.
Baby moja Saška je expert na zaseknutie sa niečoho v ústach. Pred nedávnom to bola topánka a dnes ráno sedí na nočníku a zrazu strašný krik a plač. Vopchala si cumeľ do pusy a tak si ho tam otočila, že som mala problém ja jej ho vybrať. Viete ako som sa bála,či som jej nejako nepomliaždila ďasienka. Riadny šok

lubi22
8. okt 2009

Iron ja uz teraz idem na iste 😀 Pri samkovi som vyskusala rozlicne znacky a najsuper nam sedelo vsetko od Hami. Takze pri Filipkovi ine ani neskusam. 😉

Ja BA tiez velmi nemusim 😅 Pre mna osobne to nie je mesto, ktore by som si predstavovala ako idealne pre rodinu a deti 😅 Nechcem nikoho urazit ale. My sa Blave s muzom branime zubami nechtami, uz viackrat mal on alebo ja super pracovne ponuky, ale zatial sme to ustali 😀 Uvidime ako v buducnosti, ci to uhajime v BB 😀

elenam
8. okt 2009

Babenky idem do postele. Dobrú nôcku.

lubi22
8. okt 2009

Dobru 🙂

Idem pozerat zufale manzelky, papa 🙂

pasoa
8. okt 2009

iron, že z Batizoviec, to ty si Tatranka do špiku kostí.

Atemi, tak keď budeš v ZA, tak dáme stretko my, severoslovenky 🙂

denkolc
8. okt 2009

To čo ste tu robili dnes???? Nemáte čo na robote? Však už čítam skoro dve hodiny a furt som neprečítala všecko! Tak to vzdávam, idem radšej spať...
Bol tu môj manžel na večeri a vyzerá to, že niečo vyskúšame a ak to nevyjde, tak to definitívne zabalíme a asi sa aj rozvedieme...no, nechcem predbiehať....uvidíme...

No a ja Ba zbožňujem, ale Petržalku nenávidím!! A ešte milujem Liptov a aj BR, TT a pak hrrrooozne Moravu, Břeclav, Lednice, Valtice a aj Praha má svoje čaro....Viedne sa bojím, ale páči sa mi na Maďaroch, tie trhy, taká pohoda tu za hranicami....jedine východ nemám absolútne prebádaný....nikdy som tam nebola....

A včera stretko - no všetky ste meškali, už som tam skoro zapustila korene!!!! A Atemi ako organizátorka na záver.... 😀

Iron, ste v tej novej Maminke? Mám si kúpiť?

egyptanka
8. okt 2009

ty kokso toto bolo coooo? mala sa zobudila s takym hnusnym revom, ze az hroza ...

egyptanka
8. okt 2009

elena, v ktorej dedine??

egyptanka
8. okt 2009

to co je v poslednej dobe, ze sa mala budi s takymto revom pred polnocou ... to u nej nebolo nikdy zvykom ??? 😕 😕

ajka82
8. okt 2009

denka tak, tak spat treba ist, aby sme zajtra zas vladali cely den behat po vonku a vecer zas nestihat docitat 😀 😀 😀
no a nebudem pisat, ze nech vam to vyde, lebo poznam pripady, co sa rozviedli a potom zacali byvat spolu a dopadlo to uplne vyborne s nimi a su s dcerou stale obaja spolu a bez hadok a vsetkeho zleho...
hlavne aby sa mala tanicka s vami dobre 😉 a aby ste sa vedeli normalne bavit pred nou

egyptanka
8. okt 2009

jooooj tak Praha ano. tam sa velmo paci ... 😅

egyptanka
8. okt 2009

uz tu nik nie je? idem spat alebo sa cica mica o hodinu prebudi?

egyptanka
8. okt 2009

potulka, nsoci ... viem, ze ste to uz pisali, ale neviem to najst ... kam to chodite do tych sekacov? Pamatam si len ten modry dom v Petrzke tam chcem ist pozriet v pondelok ked pojdem na neurologiu, ale spominali ste aj nejake v meste ... a myslite, zeby tam mali overal a bundu pre takeho krpca ako je moja Natalka???

nsoci
9. okt 2009

Egy dojdi vo stvrtok o 10.00 na Safko.... chystame invaziu sekacov aj so snehulienkou, budu mat novy tovar, povodime Ta.

kucina1
9. okt 2009

bre ranko uz vyse hodiny hore 🙂 ale drobec by este spal, no bol uz taky ukaslany a s upchatym nosom, ze som ho zase zobudila odsavackou na vysavac a uz nezaspal. apropo ziadne sople nesli tak neviem co tam v nose ma. manzel siel teraz do prace. podla neho drobcovi nic nie je, a je zbytocne ist k lekarke, ale ja asi dnes uz fakt idem, bo je uz aj zachripnuty a pokasliaval viac.

taella
9. okt 2009

kucina to isté mal Oliver , bolo mu počuť že je zachrapčaný , má sople , ale nič nešlo vytiahnuť . Boli sme na ORL a tam mu odsali oni nejakou hadičkou a uvolnili mu tie soplíky a odvtedy mu to ide pekne odsať . Mal ich také husté , že nešli tak ľahko von .

taella
9. okt 2009

v KE je už typické jesenné počasie 😝 prší a fúka vietor 😠

mgk111
9. okt 2009

elenam - ja som mala tiez iba spinalku a vsetko sme preberali rozpravali sa a tesila som sa 🙂 bolo to zvlastne plne ocakavania a ked mi ho ukazali este stoceneho ako ho vybrali tak sa mi zdal malinkaty...

atemi - ja byvam v takej akoze dedine - mesto vraj haha - a chyba mi ruch, ale nie velky... rodina hoci je kusok, tak je to uz ine - lebo sa tam musim premiestnovat autom... chyba mi to, zue by som nalozila maleho do kocika a sla proste k nasim alebo ku kamoskam... tu sa to neda...

dobre ranko - kubko si urobil ranko od sieste a teraz este n chviluzalomil - s tym ze som ho nosila na rukach bruskom dole a revala som (depka ako vysita) a ani som si nevsimla ze chudak zaspal... manzel mi nadaval ze mam taky kasel ze nakazim maleho a ja ho nemam kde dat aby som sla k lekarke, tak ani nerieism... prislo mi luto, ze tu nikoho moc nemam, vsetky kamosky su bud v praci alebo u rodin, s kocim na prechadzku samej - to je idealos pre depku, doma stale kolotoc a potom mam pocit, ze si neviem uzivat materstvo, drobca skratka nic - je to len take, ze vsetko "musim"... a taaak by som chcela byt sama ist hocikam, kedykolvek, nebyt nicim viazana... nuz... som zvedava dokedy ma bude toto drzat... idem varit, umyvat korytnacke a predpokladam ze drobec bude za chvilu zase hore...

aaluska
9. okt 2009

Kuci,Atemi,ďakujem za rady.

iron
9. okt 2009

bre ranko

Egy...tie nocne revy sme tu hadam mali vsetky...trva to asi tak tyzden.
Kuci ... no aby mu to nezalahlo na priedusky alebo na to usko. Radsej chod. Moja to tiez mala, tie sople boli niekde na polceste medzi hrdlom a nosom.
Taella ... tu v BA je tiez skaredo. V noci prsalo...teraz je chladno, ale aspon dychatelne.
Den..no neviem , lebo este nikde nie je ta Maminka. Si davaju na cas.

atemi
9. okt 2009

Ahojte, som musela normalne zapnut pocitac hned rano a kuk ci sa nehnevate pre tu BA 🙂 Ma to vecer matalo... S tym "zle zle zle mesto" som to prehnala, ale ved viete ze som to tak nemyslela. Mne tu len chyba to co pre mna bolo cely zivot samozrejmostou - turistika, bicykle, lyze - vsetko mozes robit hned za domom, ziadne MHD a zapchy na cestach, cesta z prace a do prace 5 minut namiesto 45, maleho mozem u nas dat do prirody aj v podprde (vystrcim kocik na terasu) a v BA ist do prirody len v podprde by bol prusvih 😀 A cisty vzduch... ten rozdiel citim aj s nadchou... No a rodina, kamosi samozrejme, to asi najviac. Uz 11 rokov fungujeme tak, ze v piatok, ked si vyzmykany z prac tyzdna a chces vydychnut, tak my sa nadychneme a balime svestky, vyrazame na zapchatu dialnicu a 3-4 hodky travime v aute. Nedelu mame pokazenu dalsimi 3-4 hodkami na cestach. Uz ma nebavi sa stale balit a vybalovat a balit a vybalovat... niekedy sa uz na to vys...r... a vybalujem sa v piatok, ked potrebujem zase balit 😝 Tak a preto tie vylevy, nie ze by som namala BA ako taku rada...

Denka, to coooooo??? To ja som ani nevedela, ze vy takto... Tak drzim palce velmi.

Egy, zeby zubky?

Kuci, ja by som urcite isla. Nic za to nedas, plati to poistovna 😀 Budes si ista ze je ok a budes vediet ze si urobila pre neho max.

Nsoci, mozes sa aj ja pridat na tie sekace? Aspon omrknem, davno som v ziadnom nebola. Nejak ich nemam v laske, pretoze ja som trosku strelena stylom feng-suej a verim, ze vsetky veci maju svoju energiu od ludi, ktori ich nosili/vlastnili a nikdy nevies co za negativnu supu kupis 😀 Aj ked na toto skor dbam pri kupe postielky a pod. Nejake tie haby by som riskla 🙂 Ved uz aj jeden kocik mam second-hand, tak sa zase nemusim tvarit premudrelo 😉

zuzic1
9. okt 2009

http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=10&a=2 tak sa pozrite na toto... 😕 😝 ☹ 😢

matja, clea: ani Kamilko nám ešte nesedí, ale prelezie celý byt a vôbec nieje unavený . Našiel si takú techniku ako tuleň 😀 a odvtedy je to spokojné dieťa, lebo nieje odkázaný len na to čo mu podám ja 😉 a zuby stále žiadne, a v športovom je tiež ako anjelik stále vyčumuje 😅

nestíham čítať, len zbežne, lebo mi stále uteká :(

clea333
9. okt 2009

Dobre ranko, maly zaspal, idem zehlit a upratovat. Nastastie je navarene aj pre nas aj pre maleho 🙂

Zuzic, rada ta tu vidim, ako sa mate?Nas drobec tiez prelezie, musim ho mat stale na ociach, idem takym zvlastnym stylom-ked sa mu nechce, tak sa plazi a ked sa mu chce, tak ide po 4 ale hlavou dolu 😀
My mame este hlboku vanicku, bo nasemu je jedno, ci ma sportovy alebo vanu, nechce tam byt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre